Home News Abonenci Polsat Box wreszcie dostaną nowy kanał 4K? Ten jest już gotowy do startu!
Abonenci Polsat Box wreszcie dostaną nowy kanał 4K? Ten jest już gotowy do startu!

Abonenci Polsat Box wreszcie dostaną nowy kanał 4K? Ten jest już gotowy do startu!

158
1

W dowolnym momencie w ofercie telewizyjnej Polsat Box może się pojawić nowy kanał nadający w jakości 4K! Na liście najpierw pojawił się test dostępnej w najwyższej rozdzielczości stacji Travelxp 4K, a teraz otrzymał systemy kodowania wykorzystywane przez Polsat. To nie wszystko, bo do startu przygotowane są już 3 inne pozycje 4K! Co i kiedy będzie można oglądać?

Polsat Box – za chwilę nowy kanał 4K? Travelxp już gotowy. Po nim ruszą 3 inne stacje?

Przypomnijmy: we wtorek 15 listopada na dekoderach Polsat Box zameldował się testowo kanał Travelxp 4K! Pojawił się jako TESTTX i nie można go oglądać. Jak podał serwis SATKurier.pl, oferuje częstotliwość odświeżania 50Hz, 10-bitową głębię kolorów Rec. 2020 oraz HDR. Teraz pojawiła się informacja, że kanał otrzymał właściwe dla tego operatora kodowanie Nagra MA i Irdeto. To oznacza, że nowość jest już bardzo blisko aktywowania na dostępnej abonentom liście kanałów!

Co można znaleźć na antenie Travelxp 4K? To kanał poświęcony stricte tematyce podróżniczej. Na antenie prezentowane są treści z niemal 50 krajów całego świata.

Warto nadmienić, że poza Travelxp 4K Polsat Box ma już “zakolejkowane” trzy inne kanały, w komplecie dostępne w najwyższej rozdzielczości. Zarówno Museum 4K jak i Love Nature 4K i MyZen 4K posiadają już aktywowane systemu kodowane właściwe dla tego operatora. Na ich debiut abonenci Polsat Box czekają już od kilku tygodni, niewykluczone zatem, że wszystkie zostaną włączone jednocześnie. Oficjalnie nic jednak na ten temat nie wiadomo, a sytuacja wydaje się mocno niejasna – w teorii wszystko jest już gotowe do startu. Pozostaje tylko czekać.

Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?

Źródło: https://satkurier.pl/news/223223/travelxp-4k-z-systemami-platformy-polsat-box.html


Telewizja – przeczytaj więcej:

(158)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
dsa
dsa
10 godzin temu

Dawać TVP 4K a nie jakieś michałki !!!

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x