Home News Informacje prasowe Nowy program randkowy “Pałacowe love” ruszy 1 lutego! Wiemy, gdzie będzie dostępny w TV i online – za darmo!
Nowy program randkowy “Pałacowe love” ruszy 1 lutego! Wiemy, gdzie będzie dostępny w TV i online – za darmo!

Nowy program randkowy “Pałacowe love” ruszy 1 lutego! Wiemy, gdzie będzie dostępny w TV i online – za darmo!

803
0

Już 1 lutego w kanale TTV zadebiutuje zupełnie nowy format randkowy – “Pałacowe love”! Uczestnicy będą mieli okazję cofnąć się w czasie o 200 lat za sprawą całkowitego odcięcia od pokus współczesnego świata i odnaleźć swoją drugą połowę. Na zdobywców tytułu Pary Idealnej czeka wyjątkowa nagroda! Czego mogą spodziewać się widzowie? Będzie można oglądać także online w Player!

“Pałacowe love” od Player wkrótce w telewizji w TTV i online! Co czeka uczestników pierwszej edycji programu randkowego?

Realia się zmieniają, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawiera się szybko, przez Internet i aplikacje społecznościowe. Bardzo często nie zdają one jednak egzaminu, bo tak jak sprawnie uda nam się poznać kogoś nowego, tak również nie mamy problemów z rozstaniem się, kiedy ktoś przestaje nam odpowiadać.

Młode pary, które wezmą udział w kostiumowym programie “Pałacowe love”, na kilka tygodni przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam cofną się w czasie o 200 lat, by dzięki odcięciu od pokus współczesnego świata skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Liziniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Z kolei w roli prowadzących program widzowie zobaczą Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Na koniec programu odbędzie się głosowanie, podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę – ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje w naziemnej telewizji cyfrowej na antenie TTV już 1 lutego, a kolejne odcinki emitowane będą w każdy wtorek i środę o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl. Za produkcję “Pałacowe love” odpowiada firma WELL WELL. 

Behawiorysta odcinek 3 w player 3

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat platformy Player:

(803)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x