Home News Nowy kanał HD z hitowymi filmami i serialami w dużej telewizji kablowej! Co zostanie włączone i kiedy?
Nowy kanał HD z hitowymi filmami i serialami w dużej telewizji kablowej! Co zostanie włączone i kiedy?

Nowy kanał HD z hitowymi filmami i serialami w dużej telewizji kablowej! Co zostanie włączone i kiedy?

2.33K
0

W ofercie telewizji od operatora Orange pojawi się nowy kanał filmowy – Red Top TV. Zastąpi tam Lifetime, który powoli kończy obecność w Polsce i będzie dostępny w rozdzielczości HD. Kiedy się pojawi? W których pakietach proponowanych przez tę sieć telewizji będzie go można oglądać? Jakie filmy i seriale znajdują się w programie?

Kanały filmowe w telewizji – Red Top TV HD w ofercie sieci Orange! Emituje filmy i seriale

O zakończeniu nadawania w Polsce kanału Lifetime informowaliśmy już wcześniej – głównie dlatego, że wiąże się to z możliwością szybkiego i bezproblemowego rozwiązania umowy w sieci Polsat Box. U innych operatorów wyjście Lifetime z oferty tworzy okazje do przetasowań. Orange poinformowało, że w jego miejsce pojawi się znany kanał filmowy: Red Top TV. Ma zostać włączony 22 lutego 2022 roku i zaoferować rozdzielczość HD.

Kanał Red Top TV HD zostanie udostępniony w Orange już od podstawowego pakietu. Tymczasem w pakiecie Komfortowym nastąpi inna zmiana – stacja E! Entertainment zostanie zastąpiona przez Red Carpet.

Co znajduje się w programie Red Top TV? Przede wszystkim popularne przed laty seriale, takie jak “Niewolnica Isaura” oraz czeskiej produkcji “Kobieta za ladą” i “Szpital na peryferiach”. Wszystkie tytuły zostały zremasterowane na potrzeby emisji w wyższych rozdzielczościach i mają być dostępne z uaktualnionym tłumaczeniem. Kanał nadaje również w jakości 4K – w innych sieciach cyfrowych.

Nowy kanał Red Top TV z filmami i serialami w 3 kolejnych sieciach kablowych! Gdzie można oglądać w telewizji?

Jesienią 2021 roku na antenie Red Top TV pojawiły się kolejne klasyczne seriale. Ta stacja jako pierwsza w Polsce pokazała produkcję „Maria Magdalena”, stworzoną przez Sony Pictures w 2018 roku. W programie pojawiło się wszystkich 60 odcinków. Red Top TV pokazuje też obecnie to około 60 nowych filmów, z których 30 jeszcze nie mieli okazji oglądać widzowie w Polsce.

magicLinks_2_1

Źródło: http://satinfo24.pl/red-top-tv-hd-w-ofrcie-orange/


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(2327)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x