Home News Informacje prasowe Super serwis VoD w ofercie czołowego operatora telewizji! Dostęp do bogatej oferty za grosze
Super serwis VoD w ofercie czołowego operatora telewizji! Dostęp do bogatej oferty za grosze

Super serwis VoD w ofercie czołowego operatora telewizji! Dostęp do bogatej oferty za grosze

825
1

Sieć Vectra wprowadza nowość do swojej oferty telewizji i Internetu. Teraz będzie można uzyskać dostęp do serwisu VoD FilmBox+ i oglądać świetne filmy i seriale na wybranych przez siebie urządzeniach! Jaka cena za dostęp?

Serwis VoD FilmBox+ w ofercie sieci Vectra! Jak oglądać świetne filmy i seriale? Jaka cena?

Vectra rozszerza ofertę aplikacji i serwisów SVoD o produkt z portfolio Grupy Kino Polska. Dzięki serwisowi FilmBox+ można oglądać seriale, filmy i kanały na żywo, z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach. Nowa propozycja dostępna jest dla wszystkich indywidualnych klientów operatora, w tym także w pakietach filmowych oraz jako usługa dodatkowa – już od 8 złotych miesięcznie.

fot. materiały prasowe

Vectra, jako pierwsza w Polsce, wprowadza do swojej oferty serwis streamingowy FilmBox+, zawierający seriale, filmy, programy tematyczne oraz kanały telewizyjne Grupy Kino Polska i SPI International dostępne w streamingu na żywo, m.in.: pakiet FilmBox, Kino Polska, Stopklatka, Zoom TV. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, nawigacja intuicyjna, a oferta programowa i rekomendacje stale aktualizowane. Serwis FilmBox+ uzupełnia bogatą ofertę rozrywki na żądanie, a klienci Vectry zyskują jeszcze większą wolność wyboru tego co i kiedy chcą oglądać.

Abonenci Grupy Vectra będą mogli korzystać z serwisu FilmBox+ na nowoczesnych dekoderach TV Smart 4K BOX i TV Smart 4K BOX PVR, komputerach lub innym dowolnym urządzeniu umożliwiającym pobranie aplikacji FlimBox+. Oznacza to dostęp do ulubionych treści w sieci Vectra oraz wszędzie tam, gdzie zapewniony jest dostęp do szybkiego internetu.

“Vectra konsekwentnie stawia na dostarczanie klientom możliwości szerokiego wyboru najciekawszych treści. FilmBox+ w Vectrze to kolejny krok na tej drodze – oferowania rozrywki na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie znajduje się nasz klient” – powiedział Krzysztof Sokolik, Dyrektor Marketingu Vectra S.A.

“Wprowadzenie FilmBox+ do oferty Vectry to ważny krok w rozwoju tego serwisu. To debiut naszej usługi streamingowej dostarczanej w takim modelu biznesowym, dlatego bardzo się cieszymy, że startujemy od razu z największym operatorem kablowym w Polsce. FilmBox+ to z jednej strony naturalny dodatek i znaczące rozszerzenie dla oferowanego już przez operatorów pakietu kanałów FilmBox, a z drugiej – propozycja dla klientów korzystających np. tylko z internetu, zainteresowanych świetną rozrywką. Jesteśmy partnerem dostarczającym kompleksową usługę, dzięki której abonenci mogą mieć wygodny dostęp do atrakcyjnych treści, w ramach jednego rachunku u swojego dostawcy telewizji” – dodaje Jacek Koskowski, Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży i Dystrybucji w Grupie Kino Polska.

Pakiet FilmBox+ będzie dostępny zarówno w ramach pakietu Internetu i Telewizji, jak również jako usługa dodatkowa w cenie 14,99 zł miesięcznie przy umowie bez zobowiązań lub 12,99 zł miesięcznie, w wypadku posiadania umowy terminowej. Zarówno obecni jak i nowi klienci, przy przedłużaniu umowy bądź zawieraniu nowego kontraktu, będą mogli dokupić usługę FilmBox+ już za 8 zł miesięcznie.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(825)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
witek22
witek22
1 rok temu

super serwis hah

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x