Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś chętny na zakup Sony 55XF9005 w Euro w Poznaniu? Przy zakupie 2 sztuk wychodzi 8.974,24 zł / 2 = 4.487,12 zł / sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 oled b8 w rtv na nocnej promocji za 8500. Do tego mozliwe raty. Cena wydaje sie bardzo ok :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eloszki napisał:

65 oled b8 w rtv na nocnej promocji za 8500. Do tego mozliwe raty. Cena wydaje sie bardzo ok :)

Dzieki ?

Wstępnie - czy ktoś z Krakowa (lub okolic) byłby zainteresowany zakupem B8 65'' za 7500 zł ?
Zamówiłem wczoraj w nocnej promocji Euro RTV dwie sztuki z dodatkowym rabatem oraz odbiorem osobistym w sklepie Kraków Zakopianka (płatność gotówką przy odbiorze).

Byc moze jednak bym sie skusił na tego oleda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja jak dodawałem 2 sztuki to mi nie dodawało dodatkowego rabatu... 

 

Gdyby to była warszawa to na 100% bym wziął

 

 

Jak ktoś z warszawy będzie chciał się skusić na zakup 65 oled b8 dzisiaj w nocy to proszę o info. 

Edytowane przez eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Znalazłby się ktoś chętny z Krakowa lub okolic na zakup TV Sony Bravia KD-65XF9005 w RTV Euro AGD w promocji "drugi produkt za 24% taniej"? Przy zakupie 2 szt. cena jednostkowa wyniesie: 5.983,12 PLN. Cena sklepowa bez rabatu: 6.799,00 PLN. Oszczędzamy po 815,88 PLN. Zapraszam bo sam jestem zainteresowany zakupem.
Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja poszukuję chętnego na zakup w Krakowie lub Katowicach LG 55c8 w promocji 2 szt -24% taniej

Cytuję za kolegą efendi4 "Przy zakupie 2 szt. cena jednostkowa wyniesie: 5.983,12 PLN. Cena sklepowa bez rabatu: 6.799,00 PLN. Oszczędzamy po 815,88 PLN

lub może uda się coś upolować w nocnych promocjach jeszcze taniej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy, szukam chętnych na wspólny zakup dwóch lub trzech lub nawet czterech TV w promocji w euro rtv agd lub media expert (rabat na drugi sprzęt 24%, na trzeci 35%, na czwarty 67%). Mogę sam sfinalizować cała transakcję a dopiero później z Wami. Mogę też kupić i kurierem wysłać Wasz sprzęt. 

Sprawa pilna bo do jutra włącznie. 

P. S. Mogę kupić również w sklepie online i spróbować rozbić wysyłkę na różne adresy lub różne odbiory osobiste. 

Kontakt na priv. 

Dodam, że ja jestem zainteresowany LG 55C8 ewentualnie B8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy można dodać 4 sztuki. Sony 55XF9005 można było maksymalnie dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj okazało się że LG 55C8 nie jest dostępny w Euro i media expert - wyprzedał się.

Z kolei na 55B8 nie ma chętnych do zakupu we dwie osoby aby skorzystac z rabatu 24% więc mój wybór przerzucam na Samsung 55NU8042/8072.

Ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ludwik123 napisał:

Już wczoraj okazało się że LG 55C8 nie jest dostępny w Euro i media expert - wyprzedał się.

Z kolei na 55B8 nie ma chętnych do zakupu we dwie osoby aby skorzystac z rabatu 24% więc mój wybór przerzucam na Samsung 55NU8042/8072.

Ktoś chętny?

A nie chcesz może 65NU8072 bo ten jest w EuroAgd. Cena sporo nizsza niż 55c8 wiec może. Bo ja bym się przymierzyl ale do wersji 65 cali. W dodatku jestem z Lublina wiec ktorys z nas musiałby zrobić wycieczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez właśnie kupiłem w koncu samsunga 55nu8042 w Samsungu za 3499 pln z gwarancja 5 lat wiec sprawa juz nieaktualna :( Ale za rok kupię LG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wybrania się do salonu samsunga, może uda się wytargować niższą cenę i jeszcze 5 lat gwarancji dorzucą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nowiutkiego Samsunga 55NU8042, którego kupiłem w dniu 31.12.2018 dla kosztów w firmie :) Uruchomiłem go w dniu 4.01.2019 czyli działa u mnie 2 dni. I bym go zostawił gdyby nie fakt że dostałem "po znajomości" ofertę na LG 55C8 w cenie 5800 pln więc mega okazja :). TV nadal ma wszystkie foliowe zabezpieczenia itp.

Za TV dałem 3499 pln w salonie Samsunga w Warszawie i ma 5 letnią gwarancję Samsunga.

Do TV kupiłem w promocji Soundbar WH-N650 w cenie 1260 pln (jeszcze nie odebrałem ze sklepu więc fabrycznie nowy).

Mogę sprzedać w komplecie lub sam TV. Samego soundbara nie sprzedaję.

Odbiór w Warszawie lub mogę wysłać kurierem.

Kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.01.2019 o 13:58, bcpl napisał:

Kwestia wybrania się do salonu samsunga, może uda się wytargować niższą cenę i jeszcze 5 lat gwarancji dorzucą

Czy w salonie samsunga mają wieksze mozliwości w sprawie cen na produkty? A z tą gwarancją 5letnią to jak jest ? Dorzucają ją w firmowym salonie w cenie produktu czy trzeba dopłacać? Przerabiał ktoś tą sprawę? Ktory salon polecacie? Czy ten w arkadii w warszawie jest ok? Chodzi o obsługę , czy  jest przyjazna klientowi , bo z tym roznie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Nastawiłem się na kupno konkretnego modelu. Jest to
LG OLED 55C8PLA
Sprawdzam jego ceny od daty premiery. Możliwe jest teraz jego kupno za 6300 zł na raty 0% na allegro. Standardowa cena to od 6999 wzwyż. Mam jeszcze możliwość kupna za 5500 modelu na rynek niemiecki C8LLA ze zwrotu tylko, że z 12mc gwarancją. Egzemplarz jest nowy, 0 przepracowanych godzin.
Mogę sobie pozwolić jedynie na raty.
Czy to odpowiedni moment, żeby kupić ten telewizor czy jeszcze się wstrzymać? Do kiedy najlepiej?
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szymon Gutowski napisał:

Dzień dobry.
Nastawiłem się na kupno konkretnego modelu. Jest to
LG OLED 55C8PLA
Sprawdzam jego ceny od daty premiery. Możliwe jest teraz jego kupno za 6300 zł na raty 0% na allegro. Standardowa cena to od 6999 wzwyż. Mam jeszcze możliwość kupna za 5500 modelu na rynek niemiecki C8LLA ze zwrotu tylko, że z 12mc gwarancją. Egzemplarz jest nowy, 0 przepracowanych godzin.
Mogę sobie pozwolić jedynie na raty.
Czy to odpowiedni moment, żeby kupić ten telewizor czy jeszcze się wstrzymać? Do kiedy najlepiej?
Pozdrawiam serdecznie.

Model C8 w 55 calach to najpopularniejszy model z wyższej półki roku 2018. W wszystkich sieciówkach wyprzedał sie do ostatniej sztuki. Co prawda pojawi sie jeszcze ostatni rzut lineupu 2018 w sklepach, ale ciężko powiedzieć kiedy to sie stanie i w jakiej ilości. Model z niemieckiej dystrybucji jest generalnie ok, tyle że ja na obecną chwile nie dałbym za niego więcej jak 5k. Po pierwsze 12 miesięcy rękojmi to mało jak na oleda, po drugie modele z niemieckiej dystrybucji mają wbudowany  inny tuner DVB-T w wyniku czego nie wszystkie polskie telewizje satelitarne z nim współpracują (telewizja naziemna działa normalnie). Wstrzymaj sie jeszcze miesiąc lub dwa z wyborem, w międzyczasie obserwuj rynek. Pozdrawiam.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Waldo94

Będę obserwował. Zacząłem się rozglądać za telewizorem jakieś 3 tygodnie temu. Od tego czasu przejrzałem setki stron, ofert, porównań, dużo czytałem na tym forum. Nie mam telewizora w ogóle od kilku lat. Wszedłem kilka razy do Euro czy MM i zobaczyłem co otrzymam za założony budżet 2000+ zł... Niestety mój wzrok kierował się ku alejkom z OLEDami za 6k+ choć wiedziałem, że nie zdecyduję się na żaden model ze względu na cenę. Jednak różnica w obrazie nie pozostawia złudzeń. Dlatego zacząłem przeliczać ile wyniosłaby rata miesięczna za chociaż podstawowego QLEDa, aż w końcu powiedziałem sobie, że jak już mam coś kupić na lata, niech to będzie coś nowoczesnego. I tak oto obserwuję ceny LG 55C8.

Mam ustawiony alert cenowy na cenowarce gdy C8 osiągnie 6000, a B8 poniżej 5000. Chociaż bez uzasadnionego powodu wolałbym serię wyższą.

Pozdrawiam raz jeszcze. Napiszę, gdy uda mi się znaleźć okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało przydatna u nas promocja na massdrop:

OLED c8 65" - $2195

za niewielką dopłatą $2805 możemy nabyć wersję 77"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model C8 w 55 calach to najpopularniejszy model z wyższej półki roku 2018. W wszystkich sieciówkach wyprzedał sie do ostatniej sztuki. Co prawda pojawi sie jeszcze ostatni rzut lineupu 2018 w sklepach, ale ciężko powiedzieć kiedy to sie stanie i w jakiej ilości. Model z niemieckiej dystrybucji jest generalnie ok, tyle że ja na obecną chwile nie dałbym za niego więcej jak 5k. Po pierwsze 12 miesięcy rękojmi to mało jak na oleda, po drugie modele z niemieckiej dystrybucji mają wbudowany  inny tuner DVB-T w wyniku czego nie wszystkie polskie telewizje satelitarne z nim współpracują (telewizja naziemna działa normalnie). Wstrzymaj sie jeszcze miesiąc lub dwa z wyborem, w międzyczasie obserwuj rynek. Pozdrawiam.
Co ma tuner dvb-t do tv satelitarnej? Ale głupoty piszesz.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie są TV ze zwrotów?

Przynajmniej jak ja kupowałem lg 55c8 w podobnej promocji w zeszłym roku, to zapewniano mnie, że nówka. Rozpakowalem na sklepie i okazało się, że folia była oderwana i przyklejona z powrotem (pełno babli powietrza), karton miał kilka wgnieceń i ma dodatek ramka miała ryse.

Tez myślę o tej promocji bo do teraz jeszcze kupiłem telewizora.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...