Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby tą sprawę od razu wyjaśnić to wystarczy jeden telefon do tego oryginalnego sklepu neopunkt z pytaniem czy pod tym samym adresem znajduje się też sklep workwolf.
Też, ale warto sprawdzić krs itp jeśli nie mamy pewności o np zarejestrowanej działalności itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu był realizowany taki scenariusz działania, że ktoś niby przypadkiem na rożne fora podrzucał linka do fałszywego sklepu z niższymi cenami rtv agd i chwila moment sypały się zamówienia na dziesiątki tysięcy zł (bo praktyka pokazała że wielu ludzi zamówi drogi towar, nawet jak jest taniej dosłownie nawet kilkadziesiąt zł),  i zawsze jak zamykali taką stronkę to powstawało co jakiś czas kilkanaście innych i zawsze był ten sam scenariusz działania i tym sposobem te niby sklepy naciągnęły ludzi ponoć na kilka milionów zł.

No ale póki co najpierw trzeba sprawdzić ten sklep.

 

Edytowane przez mmpeg-4
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko, może ktoś z Was śledził w poprzednich latach jak wyglądały ceny TV po świętach. "

Sprzedałem swój stary wysłużony H6400 i na dniach chcę kupić nowy tv. Zdaje sobie sprawę że pytanie jak z"wróżenia z fusów"  odnośnie jakie będą ceny, jednak może ktoś lepiej analizował rynek w poprzednich latach i  czy warto ewentualnie poczekać i kupować po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ceny nie są ani na Święta ani po Nowym Roku tylko właśnie w tej luce po Bożym Narodzeniu a przed Sylwestrem więc idealnie czasowo trafiłeś. Często jest to przez sklepy nazywane wietrzeniem magazynów; na przestrzeni roku sklepy takie akcje też w różnym czasie organizują ale dwa poprzednie lata w tej luce faktycznie były ceny lepszy niż na Święta, po i na Black Friday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym do lutego, marca gdy zostaną ogłoszone nowe modele TV. Wtedy też ceny mocno spadają na modele z ubiegłego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień , dwa max.  mogę czekać i tak już pewnie wielu zdziwi....od 2tyg. bez tv :) człowiek żyje i daje radę 

5 minut temu, detonizer napisał:

Poczekałbym do lutego, marca gdy zostaną ogłoszone nowe modele TV. Wtedy też ceny mocno spadają na modele z ubiegłego roku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Fjubens napisał:

Najlepsze ceny nie są ani na Święta ani po Nowym Roku tylko właśnie w tej luce po Bożym Narodzeniu a przed Sylwestrem więc idealnie czasowo trafiłeś. Często jest to przez sklepy nazywane wietrzeniem magazynów; na przestrzeni roku sklepy takie akcje też w różnym czasie organizują ale dwa poprzednie lata w tej luce faktycznie były ceny lepszy niż na Święta, po i na Black Friday.

Strasznie mi się pali do zakupu Samsunga 55NU8042 (chciałem brać dzisiaj, szczerze mówiąc) - sądzisz, że jeszcze stanieje po świętach? Druga opcja to 55XF9005, ale ten to by musiał zejść o 20%... :)

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, radosuaf napisał:

Strasznie mi się pali do zakupu Samsunga 55NU8042 (chciałem brać dzisiaj, szczerze mówiąc) - sądzisz, że jeszcze stanieje po świętach? Druga opcja to 55XF9005, ale ten to by musiał zejść o 20%... :)

W euro masz cały czas taniej, jak tylko znajdziesz drugą chętną osobę do kupna 55XF9005. Nie będzie to 20% a 10% taniej  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj w Media Markt masz promocje w Mediamarkt 100 zł za każdy wydany1000 zł na kartę podarunkową. W niedziele kupiłem Q9FN za 11000 zł i dostałem na kartę 1100 zł zwrotu za co po dopłacie 3 stówek kupiłem odtwarzacz 4K Sony UBP-X800. A po świętach nie spodziewałbym się cudów. Chcesz kupić stosunkowo tani telewizor i jak myślisz o ile jeszcze może stanieć ? O 200-300 zł ? Będziesz siedział bez TV żeby zaoszczędzić 300 zł ? 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytam... Ja i tak będę korzystał z promocji Sodexo, więc mam 10% taniej w MM - 3.145,50 zł. Nie martwi mnie to, że za Samsunga zapłacę te 2 lub 3 stówy więcej, ale gdyby tak Sony spadł poniżej 4.000 zł po świętach, to bym się zdenerwował :).

Mam w domu 2 plazmy (ale tylko 42" :( ) więc jest na czym oglądać. Najwyżej usiądę na krześle bliżej ekranu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nigdy nie przewidzisz. Praktycznie kupując cokolwiek zawsze jest ryzyko ze coś stanieje, kwestia ile jesteś w stanie wytrzymać. Ja na qleda czekałem od momentu jak kosztował 16.000 zł, kupiłem za 10.000 zl i mam świadomość że w lutym będzie może jeszcze tańszy. Ale ile można czekać ? wole cieszyć się sprzętem i na wszelki wypadek nie będę już zaglądał do sklepów ze sprzętem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Porter11 napisał:

Do dzisiaj w Media Markt masz promocje w Mediamarkt 100 zł za każdy wydany1000 zł na kartę podarunkową. W niedziele kupiłem Q9FN za 11000 zł i dostałem na kartę 1100 zł zwrotu za co po dopłacie 3 stówek kupiłem odtwarzacz 4K Sony UBP-X800. A po świętach nie spodziewałbym się cudów. Chcesz kupić stosunkowo tani telewizor i jak myślisz o ile jeszcze może stanieć ? O 200-300 zł ? Będziesz siedział bez TV żeby zaoszczędzić 300 zł ? 

Tutaj zgodziłbym się z Tobą całkowicie o tej oszczędności, do ubiegłej soboty miałem mieć all załatwione z remontem, nie powiesiłbym TV z racji na bałagan a przeciąga nam się to jeszcze i pewnie będzie do świąt, stąd pytanie o zakup , najwyżej będzie jeszcze TV w kartonie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak nie masz ciśnienia to poczekaj. Nigdy nie wiadomo. Choć moja żona która pracuje w mediamarkt powiedziała że może być również odwrotnie i znowu mogą zdrożeć ale to u nich a to dziwny sklep ?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Porter11 napisał:

... Ja na qleda czekałem od momentu jak kosztował 16.000 zł, kupiłem za 10.000 zl.... ? ???

Kiedy z taką ceną kupiłeś, Black Friday? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Porter11 napisał:

Tego nigdy nie przewidzisz. Praktycznie kupując cokolwiek zawsze jest ryzyko ze coś stanieje, kwestia ile jesteś w stanie wytrzymać. Ja na qleda czekałem od momentu jak kosztował 16.000 zł, kupiłem za 10.000 zl i mam świadomość że w lutym będzie może jeszcze tańszy. Ale ile można czekać ? wole cieszyć się sprzętem i na wszelki wypadek nie będę już zaglądał do sklepów ze sprzętem ???

Jak patrzyłem na ilości kartonów z telewizorami w MM w Avenidzie, to myślę sobie, że trzeba będzie z tym coś po świętach zrobić :). Mnóstwo było Samsungów NU7xxx, ale nie rozglądałem się dokładnie.

To w sumie kwestia tego, żeby tydzień "przetrzymać" :). Obraz już wiem, że na nowym TV i tak będzie gorszy, ale 42" z 2,6 metra mocno mnie już denerwuje... Cóż, przepękam chyba jakoś, a 27 grudnia do sklepu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Robik99 napisał:

Kiedy z taką ceną kupiłeś, Black Friday? 

Pisałem kilka postów wyżej. W niedziele dwa dni temu w Mediamarkt. Do dziś jest promocja. Zapłaciłem 11.000 zł i dostałem zwrot na kartę 1100 zł wiec wyszedł mnie 10.000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82NU8002 wychodzi wtedy poniżej 10k zł. Za takiego giganta taka cena :D Grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Porter11 napisał:

Choć moja żona która pracuje w mediamarkt

 

A gdyby tak uzbierać np. 5 chętnych na zakup 55XF9005, dałoby się ponegocjować cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, radosuaf napisał:

 

A gdyby tak uzbierać np. 5 chętnych na zakup 55XF9005, dałoby się ponegocjować cenę?

A nie lepiej 10 chętnych, będzie jeszcze taniej  i żeby jeszcze Św. Mikołaj porozwoził te TV przed Wigilią  :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no jasne, jeśli MM jest ponad to, to nie ma sensu im zawracać głowy... Nie byłbym szczególnie zdziwiony, gdyby się te 10 osób dało uzbierać - to raczej jedyna sensowna opcja w tym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, radosuaf napisał:

Nie, no jasne, jeśli MM jest ponad to, to nie ma sensu im zawracać głowy... Nie byłbym szczególnie zdziwiony, gdyby się te 10 osób dało uzbierać - to raczej jedyna sensowna opcja w tym przedziale cenowym.

Gdybym kupował 55XF9005 to miałbyś już mnie do zakupu ( Poznań z tego co widzę i w euro za 4350zł), na 99% wezmę jednak LG 55SK9500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Sony Centre w Browarze - zaproponowali 4.799 zł, czyli tyle, co standardowo w sklepie :). Ale też, że cena obowiązuje do 23 grudnia... Jeśli się okaże, że przed świętami nie zejdą, to faktycznie bym się nie zdziwił, jeżeli polecą obniżki po świętach - zwłaszcza w sytuacji, kiedy ktoś będzie miał plan sprzedaży do wyrobienia.

Ten LG jest na IPS-ie... Jesteś pewien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...