Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ta informacja o zwrocie od LG? Promocja się skończyła w październiku.

Najlepsza cena obecnie jest w neonet. Nie sprawdziłem jeszcze czy to zwroty.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza cena jest obecnie w mediaexpert (6059 PLN). Zamowilem, a jak sie okaze ze zwrotu to po prostu rowniez zwroce. Nie wiem w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej ceny nie widziałem dzisiaj w media expert. Jak sprawdzałem z rana było 6999zl.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja :) 
Widział ktoś może jakąś dobrą ofertę na OLEDa 65 cali (w szczególności LG tegoroczne)? Mam wrażenie ze 55cali szybuje w dół, ale 65 coś tak niemrawo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeszcze raz zapytam bo już sam nie wiem co kupić :(
W RTV AGD LG C8 - 5999zł Fz800 - 7500zł Róźnica kolosalna, ale czy faktycznie ten Panas jest tak dobry ? Jutro chcę kupić i cały czas nie wiem co wybrć, ktoś może pomóc i rozwiać wątpliwości. 
Dzięki  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piotr Pszczolkowski napisał:

Koledzy jeszcze raz zapytam bo już sam nie wiem co kupić :(
W RTV AGD LG C8 - 5999zł Fz800 - 7500zł Róźnica kolosalna, ale czy faktycznie ten Panas jest tak dobry ? Jutro chcę kupić i cały czas nie wiem co wybrć, ktoś może pomóc i rozwiać wątpliwości. 
Dzięki  

LG już nie kupisz w tej cenie, skończyły się zarówno w euro jak i w media expert. Pozostały w cenie 7000. Przed chwilą dzwoniłem do jednych i drugich. Jak ktoś ma namiar gdzie kupić C8 w dobrej cenie to proszę o info bo wszędzie wyprzedane i brak możliwości zamówienia.

Edytowane przez Nexusprime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nexusprime napisał:

LG już nie kupisz w tej cenie, skończyły się zarówno w euro jak i w media expert. Pozostały w cenie 7000. Przed chwilą dzwoniłem do jednych i drugich

Ja dzwoniłem parę godzin temu i podobno w Warszawie po kilka sztuk w takiej cenie, chyba, że koleś mnie w błąd wprowadził :( No to jak za 7000 to biorę FZ-800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, to co masz w stacjonarnym jest w normalnej cenie i powiedziała że to towar z ekspozycji. W dobrej cenie tylko przez zamówienie internetowe. Ja też myślałem o FZ ale brak dolby vision a na netflixie sporo tego jest, niby oferuje hdr10+ ale zanim to wejdzie o ile wejdzie to zmienie tv. Druga sprawa że jest ciemniejszy od lg w tym hdr jest ciemniejszy a hdr to chyba najważniejszy element obok czerni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ma ktoś ochotę kupić Samsung 55nu8072? W Euro jest promocja, że przy zakupie dwóch 20% mniej :) Wyszłoby 3100zl za 55nu8072 (minimalne róznice co do nu8002 albo nu8042). Zakup Trójmiasto. Cena jest super.

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue55nu8072.bhtml

Pozdrawiam

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na 82 calowy poluję :). W tej promocji płatność gotówką czy można na raty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,
szukam w dobrej cenie TV
UE65NU8002 lub pochodne.
Może ktoś z Was wie o promocji ?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w MM Sony 85 cali kosztuje 16.000  minus bony  31 x 50 zł na zakupy w Carrefour  czyli 1550 - razem wyjdzie 14.450  zl. - to dotąd najlepsza cena i skończy się w czwartek. Inne tv może podobnie.

Samsung 82 cali był do wzięcia za 10,800 w salonie firmowym Samsung (w czarny weekend, ale jak się potargujesz też za tę kwotę dostaniesz - trzeba pytać i negocjować w salonie - oni sami nie wystawiają niższych cen). CO WAŻNE !!! W salonie bez problemu (jeżeli się poprosi - powoła na ich regulamin) dostaje się przedłużenie fabrycznej gwarancji do 5 lat za darmo. To jest duża przewaga salonu nad innymi sklepami.  Takie przedłużenie kosztuje krocie w innych sklepach.

Nie mówię tu o ubezpieczeniach czy podobnych tworach co do których w żywe oczy kłamią sprzedawcy MM, ze to to samo bo będzie naprawiał serwis autoryzowany Sony/Samsung. Mówię o umowie serwisowej, w której stroną umowy jest firma Samsung lub Sony.Sprzedawcy często kłamią bezczelnie w żywe oczy. (Należy spytać kto będzie stroną umowy i już wiemy wszystko!)

Mówimy o BEZPŁATNYM przedłużeniu gwarancji w przypadku salonów Samsunga. Z moich spostrzeżeń wynika, że w salonie można wynegocjować zawszą taką samą cenę jak w innych dużych sieciach (MM, EuroAGD, MediaExpert) a dołożą do tego bezpłatne przedłużenie gwarancji. Nie mogą o tym mówić głośna (bo markety się wyrzekną ich wyrobów) - dotyczy to wszystkich modeli telewizorów.

W przypadku Sony to się nazywa Gwarancja SONY Serwis Extra BEWY507 na 5 lat i kosztuje 1029,00 zł. 

Kwota 10,800 wraz z gwarancją 5-letnią to naprawdę świetna cena za 82".

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82 cale za takie pieniądze to kosmos a ten tv jest niezgorszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jac Zak napisał:

Obecnie w MM Sony 85 cali kosztuje 16.000  minus bony  31 x 50 zł na zakupy w Carrefour  czyli 1550 - razem wyjdzie 14.450  zl. - to dotąd najlepsza cena i skończy się w czwartek. Inne tv może podobnie.

 

Sony 85' - 14400 zł obecnie wychodzi w rtv euro agd przy zakupie 2 szt i nie trzeba żadnych bonów do carrefour'u. A było jeszcze taniej ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam
I moje pytanie lepszy 65NU80xx czy 75NU70xx ? Glownie xbox one i netflix.

Dobry wieczór,
szukam w dobrej cenie TV
UE65NU8002 lub pochodne.
Może ktoś z Was wie o promocji ?





Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę na Sony 65cali xf9005? Do rana jest on na nocnej promocji plus w dwie osoby można by złapać rabat 20% i wychodzi TV po 6200 zł od osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Robik99 napisał:

TUTAJ mają ciekawe ceny ?

Na 99 % fake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Robik99 napisał:

TUTAJ mają ciekawe ceny ?

Tam nie ma takiej firmy :

https://www.google.com/maps/@53.1170022,23.1180376,3a,15y,116.32h,83.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1spD5OnOGOFu3hP185kftlpQ!2e0!7i13312!8i6656

Na tej ulicy wszędzie są szyldy informujące gdzie jest jaka firma.

EDIT:

Oryginalnie tam jest taki sklep :

https://neopunkt.pl/rtv-duze.html

https://www.google.com/maps/@53.1170804,23.1183005,3a,15y,141.23h,91.28t/data=!3m6!1e1!3m4!1sANY0Gw5pnBZoV7blhcl0TA!2e0!7i13312!8i6656

 

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud i dodałem produkt do koszyka podając fikcyjne dane, w ostatnim kroku dotyczącym płatności oczywiście to czego się spodziewałem czyli jedyna opcja:

"Płatność

Zapłać przelewem

Proszę o przelew na nasze konto bankowe. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia przez e-mail zawierające dane bankowe i numer zamówienia. Towary będą zarezerwowane dla Ciebie przez 3 dni a realizacja zamówienia nastąpi natychmiast po otrzymaniu płatności."

Rozumiem, że ktoś może nie wysyłać za pobraniem bo ludzie nie odbierają przesyłek, ale jak nie ma PayU to szkoda sobie nawet głowę zawracać. Ile to już sklepów w tym i poprzednim roku fejkowych powstało opierających się na samym przelewie do osoby widmo.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy sprawdza się w na podstawie wpisu do krs a nie na mapach google a tym bardziej po szyldach, zdjeciach nie zawsze aktluanych szczegolnie na mapach. Dzis w danej lokalizacji cos jest a na drugi dzien nie ma, a na mapach potrafi wisiec jeszcze rok lub 2. Masakra. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, smietans napisał:

Takie rzeczy sprawdza się w krs a nie na mapach google. Maskra.

Żeby tą sprawę od razu wyjaśnić to wystarczy jeden telefon do tego oryginalnego sklepu neopunkt z pytaniem czy pod tym samym adresem znajduje się też sklep workwolf.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...