Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest promocja , drugi produkt 25% off , a trzeci 40% off

Może jest jeszcze 2 zainteresowanych Sony 65 xf 9005 ? Dzielimy upust na 3 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamil Mrowiec napisał:

Gdzie jest taka promocje i ile by nas wyszedł ten soniacz. Możliwe że będę chętny 

też mam plan go kupić  po ile by to wyszło na głowę ? ,a można kupić 3 telewizory ?

Edytowane przez a2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że kolega Tofikmax usłyszał reklamę Euro, ale dotyczącą AGD, bo jest taka promocja tam właśnie na lodówki, pralki itd ; -)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz jest zagwozdka. Czy LG da jakieś fajne zniżki na 55 B8, czy jednak wziąć za tą cenę Sony XF9005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dołożyć 200-300 PLN i kupić na raty Soniaka  w MM lub Euro agd niż kupować w Sony Centrum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie polowania na OLED'a, ale jednak po tym, co się naczytałem o Sony i problemach jakie wskoczyły po niesławnej aktualizacji zdecydowałem, że pójdę w stronę LG C8 jednak. Trochę mi szkoda świetnej interpolacji w Sony, ale jednak problem z przyciemnianiem obrazu mnie od niego odstrasza skutecznie. Mam nadzieję, ze trafią się jakieś fajne okazje z C8 także :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tofikmax napisał:

Lepiej dołożyć 200-300 PLN i kupić na raty Soniaka  w MM lub Euro agd niż kupować w Sony Centrum :) 

Ja widzę, że trzeba dołożyć ok. 7 stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVidia Shield TV w świetnej cenie w Euro RTV AGD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć co jest lepsze. Choć mam jedno i drugie :-)

Jeżeli masz pozostałe urządzenia w domu od apple to bierz apple TV 4K. Jakość obrazu, szybkość działania, łatwość obsługi na najwyższym poziomie. Do tego dokupiłem jeszcze aplikację Infuse do streamingu filmów z NAS i wszystko śmiga bardzo płynie również 4K z HDR.

 

Nvidia Shield, też maszyna bardzo szybka, odtwarza wszstko, łącznie z HDR z youtube i Netflix. Plusem jest to że można sobie pograć w gry i zainstalować KODI. Dla mnie minusem to pilot, który ciągle rozłącza się z konsolą. Baterie wymieniałem już klika razy, ale to nic nie daje. Dobrze że pilot od LG C8 działa z Shieldem to mam spokój.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tofikmax napisał:

A , co jest lepsze Shield 4K  , czy Apple TV 4K  ? 

I Apple ma w ofercie dużo fajnych filmów w 4 k do kupienia lub wypożyczenia w niezłych cenach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Salat napisał:

Ciężko powiedzieć co jest lepsze. Choć mam jedno i drugie ?

Jeżeli masz pozostałe urządzenia w domu od apple to bierz apple TV 4K. Jakość obrazu, szybkość działania, łatwość obsługi na najwyższym poziomie. Do tego dokupiłem jeszcze aplikację Infuse do streamingu filmów z NAS i wszystko śmiga bardzo płynie również 4K z HDR.

 

Nvidia Shield, też maszyna bardzo szybka, odtwarza wszstko, łącznie z HDR z youtube i Netflix. Plusem jest to że można sobie pograć w gry i zainstalować KODI. Dla mnie minusem to pilot, który ciągle rozłącza się z konsolą. Baterie wymieniałem już klika razy, ale to nic nie daje. Dobrze że pilot od LG C8 działa z Shieldem to mam spokój.  

Pilot LG też chyba działa z Apple TV? Korzystasz z tego? Jeśli tak to byłbym wdzięczny gdybyś podzielił się wrażeniami. 

Można w tej sytuacji jakoś włączyć urządzenie z pominięciem jego pilota? Czy trzeba je włączyć dedykowanym pilotem, i wtedy dopiero sterować pilotem od tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A , co jest lepsze Shield 4K  , czy Apple TV 4K  ? 

Mam porownanie obu. Atv lepszy interfejs, dolby atmos i dolby vision w netflixie, wypozyczalnia 4k itunes za grosze w stosunku do cen plyt, streaming przez infuse oraz podlaczenie z urzadzeniami apple po airplay bez uzycia kabla /hdmi.Shield tv jak masz i potrzebujesz apki pod androida, kodi, chromecast moze byc tez konsola do gier z serwerow nvidii.

Od czasu jak mam atv 4k shield poszedl w odstawke.

 

 

 

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM teraz ponownie dają 50 zł za każde wydane 500 zł - wczoraj skorzystałem kupując w opcji zakupów przez Internet w odbiorze w sklepie i cieszę oko LG65C8. Za wcześnie jeszcze na ostateczne opinie, ale z tego co na razie widziałem po kilku godzinach zabawy, to trafiłem na dobry egzemplarz, obraz miazga i nie zaobserwowałem żadnych niepokojących objawów.
Z ceny nic nie udało mi się już urwać, no ale zyskałem na karcie podarunkowej w sumie 1150 zł, więc jeśli ktoś nosi się teraz z zamiarem kupna telewizora, to warto to wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli odwiedza się konkurencyjne sklepy, cenowo robi się w miarę okay. Ja jestem jeszcze na etapie kupna laptopa dla swojej lepszej połowy, więc akurat się dobrze złożyło, bo wyjdzie sporo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tofikmax napisał:

Niech będzie 7 , ale jak rozłożyć na  30-50 rat , to wychodzi śmieszny grosz 

Dla mnie jest to różnica. Czy rat y czy nie raty i tak zapałce więcej. Po prostu liczę, że na LG też będzie jakaś obniżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rtv euro zapewne w piatek obniżą do 6700 tak jak w sony center i napiszą że mega promocja - a jeszcze kilka dni temu taka była cena regularna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bogge napisał:

W MM teraz ponownie dają 50 zł za każde wydane 500 zł - wczoraj skorzystałem kupując w opcji zakupów przez Internet w odbiorze w sklepie i cieszę oko LG65C8. Za wcześnie jeszcze na ostateczne opinie, ale z tego co na razie widziałem po kilku godzinach zabawy, to trafiłem na dobry egzemplarz, obraz miazga i nie zaobserwowałem żadnych niepokojących objawów.
Z ceny nic nie udało mi się już urwać, no ale zyskałem na karcie podarunkowej w sumie 1150 zł, więc jeśli ktoś nosi się teraz z zamiarem kupna telewizora, to warto to wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli odwiedza się konkurencyjne sklepy, cenowo robi się w miarę okay. Ja jestem jeszcze na etapie kupna laptopa dla swojej lepszej połowy, więc akurat się dobrze złożyło, bo wyjdzie sporo taniej.

To akceptowalna oferta, ale... Była znacznie lepsza ;)

Sam kupiłem 3 tygodnie temu w MM 1200 zł taniej, do tego również bony. Załapałem się jeszcze na cashback od LG - 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...