Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Warto, dobry tv z dobrą ceną z modeli 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Więcej kupujesz więcej zyskujesz nawet do 70%”

W media jest do dziś promocja -można było kupić 4 z rabatami regulamin nie zabraniał

 

Edytowane przez Schamann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2019 o 17:01, Xisiek napisał:

Euro omijać szerokim łukiem w razie reklamacji dramat i oszukiwanie klienta.

Zależy od produktu, ale fakt, mnie też próbowali załatwić. Kupiłem philipsa , dwa razy wysłali do mnie źle złożoną sztukę ( ta sama seria produkcyjna) , a za trzecią reklamacją wysłali mi... powystawowy egz. Rozpakowuje, podłączam , a tam zonk- tryb sklepowy domyślnie włączony. Na szczęście nie podłączyłem jej do internetu i zadzwoniłem do serwisu philipsa, Pan potwierdził moje obawy- telewizor został skonfigurowany zanim ja go kupiłem. Wysłał mi w pdfie potwierdzenie, pojechałem do nich, a w sklepie mnie zignorowali i głupie podśmieszkowania na twarzach. Wysmarowałem im do supportu takiego maila, że od razu przyjęli zwrot. Oczywiście historia jest omówiona po łebkach i zawiłości było dużo więcej. Mimo wszystko nie skreślam tego sprzedawcy, bo przy zakupie mniejszych urządzeń przez wysyłkę, mogę zwrócić ot tak (z tv 65" był problem). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni...

Co wybrać... Interesują mnie LED lub OLED o wielkości 58-60 cali max. Min. 4 hdmi, system oparty najlepiej na androidzie, no i wazne - Airplay... Słyszałem, że Apple dało przyzwolenie dla sporej części producentów na implementację w TV w modelach na 2019 i 2020. Ale czy już takie modele są dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, -=pUnIsHeR=- napisał:

Szanowni...

Co wybrać... Interesują mnie LED lub OLED o wielkości 58-60 cali max. Min. 4 hdmi, system oparty najlepiej na androidzie, no i wazne - Airplay... Słyszałem, że Apple dało przyzwolenie dla sporej części producentów na implementację w TV w modelach na 2019 i 2020. Ale czy już takie modele są dostępne?

Poniżej podaje top 5 TV w kolejności, którą osobiście brałbym pod uwagę rozważając zakup TV.

Airplay jest wspierany przez 4 producentów: LG, Samsung, Sony oraz Vizio - Vizio nie są u nas ogólnie dostępne.

Airplay TV

Androida z TV wymienionych poniżej posiadają Sony, Panasonic oraz Philips.

LG oraz Samsung mają swój system, który osobiście wolę bardziej od Androida, ale to jest oczywiście kwestia gustu oraz preferencji.

 

Wszystkie TV oprócz Samsung to OLEDy.

Jedynie Samsung z wymienionych poniżej to ich odmiana LEDa inaczej QLED - zaznaczam, iż jest to pierwsza seria gdzie w końcu czarny kolor jest w miarę OK.

Nadmieniłem kwestię czarnego ponieważ dla mnie jest to bardzo istotny czynnik przy wyborze TV, a w OLEDzie czarny to czarny - osobiście posiadam LG OLED.

  1. LG OLED65C8
  2. SONY BRAVIA OLED KD-65AG9
  3. PANASONIC TX-65FZ950E
  4. PHILIPS 65OLED903
  5. SAMSUNG QE65Q90RA

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniżej podaje top 5 TV w kolejności, którą osobiście brałbym pod uwagę rozważając zakup TV.

Niestety nie pomogłeś mi, szukam tv w przedziale 58-60 cali, a najlepiej równe 60 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, -=pUnIsHeR=- napisał:


Niestety nie pomogłeś mi, szukam tv w przedziale 58-60 cali, a najlepiej równe 60 cali.

Zapomniałem dodać ponieważ w tym rozmiarze nie ma żadnego to podałem wszystkie 65 cali gdyż w mniejszy bym nie szedł, jednak jeżeli nie jesteś w stanie zmieścić takiego TV to pozostają te same modele tylko w 55 calach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tukanx napisał:

Androida z TV wymienionych poniżej posiadają Sony, Panasonic oraz Philips.

 

Od kiedy Panasonic ma Androida?

Edytowane przez irroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, irroo napisał:

Od kiedy Panasonic ma Androida?

Mój błąd - Panasonic nie ma androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Johnnyjonjc napisał:

Zależy od produktu, ale fakt, mnie też próbowali załatwić. Kupiłem philipsa , dwa razy wysłali do mnie źle złożoną sztukę ( ta sama seria produkcyjna) , a za trzecią reklamacją wysłali mi... powystawowy egz. Rozpakowuje, podłączam , a tam zonk- tryb sklepowy domyślnie włączony. Na szczęście nie podłączyłem jej do internetu i zadzwoniłem do serwisu philipsa, Pan potwierdził moje obawy- telewizor został skonfigurowany zanim ja go kupiłem. Wysłał mi w pdfie potwierdzenie, pojechałem do nich, a w sklepie mnie zignorowali i głupie podśmieszkowania na twarzach. Wysmarowałem im do supportu takiego maila, że od razu przyjęli zwrot. Oczywiście historia jest omówiona po łebkach i zawiłości było dużo więcej. Mimo wszystko nie skreślam tego sprzedawcy, bo przy zakupie mniejszych urządzeń przez wysyłkę, mogę zwrócić ot tak (z tv 65" był problem). 

Zakup przez internet z odbiorem osobistym w sklepie wg prawa traktowany jest w dalszym ciagu jako zakup na odległość. Liczy sie miejsce zawarcia umowy.  Nie wiem jak w tym przypadku następuje zwrot towaru, czy w pkcie gdzie sie go odebralo czy niestety wysylka. Malo kto wie ale w przypadku odstapienia od umowy sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu rowniez kosztów wysylki w 1 strone, mozliwie najtanszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie może wiedzę, czy w nowych modelach Sony na 2019/2020 będzie model 60' z Air Play i pozostała specyfikacją jak wyżej podałem?

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja przy zakupie telewizora z serii Philips Performance - pakiet usług za 1 zł

"Teraz decydując się na zakup dowolnego modelu z serii Philips Performance w sklepach Media Expert oraz RTV EURO AGD, możesz skorzystać z promocyjnego pakietu usług już od 1zł. Cena obejmuje na przykład wniesienie, montaż, czy podstawową konfigurację. W ten sposób zyskujesz nawet blisko 230 zł. Promocja trwa tylko do 11 sierpnia 2019 roku."

Szczegóły na stronach: https://www.mediaexpert.pl/lp,5586-philips-pakiet-uslug-za-1zl oraz https://www.euro.com.pl/cms/sklep-philips-performance.bhtml?llink=ban-1200x100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna fajna promocja, tym razem zestaw Philips OLED 803 55" i Xbox One S za 5999 zł.

"Do 22 sierpnia 2019 r. przy zakupie Philips OLED 803 w rozmiarze 55’‘ klienci otrzymają konsolę Microsoft Xbox One S i pakiet gier. Cena za promocyjny zestaw wynosi 5999 zł. Oferta obowiązuje w wybranych sklepach stacjonarnych i on-line: Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt i Neonet.

Telewizor Philips OLED serii 8 to kilkukrotny zdobywca nagród EISA. Wyposażony jest w procesor przetwarzania obrazu P5, system Ambilight, system Android TV, obsługę formatu HDR10+ oraz Perfect Natural Reality - inteligentny algorytm zwiększający kontrast, który poprawia standardowy obraz SDR do jakości HDR.

Najnowsza generacja Philips OLED 803 charakteryzuje się antyrefleksyjną powłoką dla jeszcze głębszej czerni oraz jasności na poziomie 1000 nitów. Za szybkość działania odpowiada czterordzeniowy procesor oraz 16GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia. Promocyjny zestaw z konsolą Microsoft Xbox One S zapewni niezliczone godziny rozrywki na najwyższym poziomie."

Więcej szczegółów:

https://www.mediaexpert.pl/lp,5750-philips-xbox-one-s-za-1zl

https://www.euro.com.pl/cms/sklep-philips-konsola-za-1zl.bhtml?link=ban-1200x100

https://mediamarkt.pl/telewizor-philips-55oled803-w-zestawie-z-konsola-xbox

https://www.neonet.pl/tag/product/list/tagId/4245?kwplcm=banner_promo_home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że w ofertach nowych modeli na koniec 2019 i na 2020 roku prawie żaden renomowany producent nie pokusił się o matrycę 60 cali... Kiepsko to wygląda. A 65'' to dla mnie za dużo, 55'' za mało ;) I jak tu żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, -=pUnIsHeR=- napisał:

Widze, że w ofertach nowych modeli na koniec 2019 i na 2020 roku prawie żaden renomowany producent nie pokusił się o matrycę 60 cali... Kiepsko to wygląda. A 65'' to dla mnie za dużo, 55'' za mało ;) I jak tu żyć?

Szukaj na rynku wtórnym modelu Sony 60XF8305 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić telewizor do oglądania filmów na netflix, youtube, ipla. Zainteresowałem się telewizorem LG 49UM7100PLB w cenie 2000 zł. Czy będzie to dobry wybór? Może jest coś lepszego w tej cenie?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Do dziś (2019.09.11) w Euro jest promocja na zakup ciekawych sprzętów.

Wiele TV jest w promocji.

Kupując przynajmniej 2 produkty objęte promocją można zgarnąć rabaty, np. przy zamówieniu na 6000 zł rabat wynosi 800 zł.

Promocją objęte są również soudbary i można np. TV z soudbarem kupić taniej niż sam TV.

Przykład:

Samsung UE75RU7102K - 5999 zł

Samsung HW-R450 - 799 zł

W zestawie - 5998 zł

Oferta ważna do północy. Zarówno w sklepach internetowych jak i w salonach stacjonarnych i... sprzedaży telefonicznej (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie znalazlem taka promocje Sony KD-65ZF9 65" Master Series 4K HDR LED TV | Crampton and Moore
W sumie to mam za 1800Ł kompletny super tv z suundbarem i 5 lat gwarancji
Czy lepiej jednak kupic po znizkach( nhs 25%) samsunga q90 za okolo 2250Ł tez 5 lat gwarancji?
Tv biore na dlugie lata ,wiec doradzcie co lepiej wybrac?
Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...