Jump to content

ludwik123

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About ludwik123

 • Rank
  VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, otóż okazało się - zgodnie z informacja z pomocy technicznej Samsunga - że seria N telewizorów czyli seria na 2018 rok niestety nie jest kompatybilna z aplikacja Smart View. Jej funkcje niejako zastępuje aplikacja Smart Things jednak nie występuje ona na Windowsa i nie ma jak przesłać pliku, obrazu z Windowsa na TV Samsung. Czy ktoś zna sposób jak sobie z tym poradzić? Czy można jakoś udostępnić folder w Windowsie tak aby Samsung TV widział go w swoich Źródłach ? Oczywiście wiadomo jesteśmy w tej samej sieci. Dodam, że przez chwilę mój TV widział w źródłach mój komputer na Windowsie ale już udostępnionego folderu już nie widział. Samsung napisał: "Rozumiem, że chce Pan połączyć bezprzewodowo TV z komputerem. W tym przypadku nie jest to możliwe. Wyjaśniam dlaczego. 1. Telewizory z serii N nie posiadają wsparcia dla aplikacji Smart View. 2. Aplikacja Smart Things nie występuje na PC, ponieważ jest ona tylko aplikacją mobilną."
 2. Sprzedam nowiutkiego Samsunga 55NU8042, którego kupiłem w dniu 31.12.2018 dla kosztów w firmie Uruchomiłem go w dniu 4.01.2019 czyli działa u mnie 2 dni. I bym go zostawił gdyby nie fakt że dostałem "po znajomości" ofertę na LG 55C8 w cenie 5800 pln więc mega okazja :). TV nadal ma wszystkie foliowe zabezpieczenia itp. Za TV dałem 3499 pln w salonie Samsunga w Warszawie i ma 5 letnią gwarancję Samsunga. Do TV kupiłem w promocji Soundbar WH-N650 w cenie 1260 pln (jeszcze nie odebrałem ze sklepu więc fabrycznie nowy). Mogę sprzedać w komplecie lub sam TV. Samego soundbara nie sprzedaję. Odbiór w Warszawie lub mogę wysłać kurierem. Kontakt na PW.
 3. A czy sklep samsunga może jakoś wyzerować licznik np. poprzez menu serwisowe lub jakimś specjalnym kodem? p.s. gdzie w menu sprawdza się czas pracy?
 4. Pytanko czy w nowych Samsungach można wyzerować czas pracy ? Chodzi o model NU8000 ?
 5. Ja tez właśnie kupiłem w koncu samsunga 55nu8042 w Samsungu za 3499 pln z gwarancja 5 lat wiec sprawa juz nieaktualna Ale za rok kupię LG
 6. Już wczoraj okazało się że LG 55C8 nie jest dostępny w Euro i media expert - wyprzedał się. Z kolei na 55B8 nie ma chętnych do zakupu we dwie osoby aby skorzystac z rabatu 24% więc mój wybór przerzucam na Samsung 55NU8042/8072. Ktoś chętny?
 7. Jestem z Warszawy, szukam chętnych na wspólny zakup dwóch lub trzech lub nawet czterech TV w promocji w euro rtv agd lub media expert (rabat na drugi sprzęt 24%, na trzeci 35%, na czwarty 67%). Mogę sam sfinalizować cała transakcję a dopiero później z Wami. Mogę też kupić i kurierem wysłać Wasz sprzęt. Sprawa pilna bo do jutra włącznie. P. S. Mogę kupić również w sklepie online i spróbować rozbić wysyłkę na różne adresy lub różne odbiory osobiste. Kontakt na priv. Dodam, że ja jestem zainteresowany LG 55C8 ewentualnie B8.
 8. Dołączę do dyskusji, rozważam TV 55 cali (głównie filmy i ogólna TV kablowa), wybór zawęziłem do trzech modeli ale brakuje mi troszkę dodatkowych informacji: - Sony KD-55XF9005 (obecnie w cenie ok 4800 pln): plus dla mnie to Android TV (możliwość instalowania dowolnych aplikacji), chromecast, wyszukiwanie i wybieranie głosowe po polsku; minus to podobno wolno działające menu oraz "kiepski" z wyglądu pilot a także z tego co czytałem konieczność kalibracji (ok 500 pln?) żeby w ogóle zacząć przyjemnie korzystać?; - Samsung NU8072 lun NU8042 (obecnie cena ok. 3450 pln): plus dla mnie to piękny minimalistyczny metalowy pilot, szybko działające menu i włącznie się TV; minus to "zamknięty system operacyjny, brak mozliwości instalowania dowolnych aplikacji; NIE WIEM natomiast czy ma wyszukiwanie i wybieranie głosowe po polsku ? czy ma chromecasta? czy ma predefiniowane ustawienia a tym samym nie wymaga kalibracji? ;Miałem rok temu KS8000 i był super poza tym że padła matryca bardzo szybko więc go zwróciłem (p.s miał wyszukiwanie głosowe po polsku) - LG OLED 55 B8 (obecnie cena ok 5500 pln): plus to rozbudowane wyszukiwanie i sterowanie głosowe (sztuczna inteligencja); minus to zamknięty system, kiepski pilot; nie wiem czy ma chromecasta i czy wymaga od razu kalibracji obrazu? Jeszcze ogólne pytanie które matryce maja dłuższą żywotność albo mniejszą awaryjność, po moich doświadczeniach z KS8000 (w internecie doczytałem że trochę padały matryce) nie wiem czy to ogólna bolączka Samsungów? I czy 55NU8000 można uznać za następcę 55KS8000 ?
×
×
 • Create New...