Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymam po prostu. Herezje niektórzy opowiadają.

Prosta matematyka, do przypomnienia.

VAT jest NARZUTEM (100 +22) Jak chcecie obliczyć wartość netto, to podzielcie cenę przez 1,22.

To wynika z matematyki, można tez odjąć 18,03%

narzut to: (cena-cena zakupu)/cena zakupu (122-100)/100= 22 proc

Rabat jest liczony jak MARŻA i tu się liczy (122-100)/122 = 18,033 proc

marża to: (cena-cena zakupu)/cena

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Kolejna promocja

http://www.punkt44.pl/3za2

Pozdrawiam

Super promocja. W tej grupie filmy za 119:)

Razem 238 za 2 filmy plus trzeci za 0,90 groszy. Co oznacza ok 80 złotych za film plus koszty wysyłki.

No normalnie wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon UK, 282 pozycje z przedziału 5-10 funtów (GBP 1=4,589 ZŁ, dzisiejszy kurs średni):

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amazon UK, 282 pozycje z przedziału 5-10 funtów (GBP 1=4,589 ZŁ, dzisiejszy kurs średni):

LINK

No pięknie - jest parę rzeczy : Amadeusz, Urodzeni ..., Chłopcy z ferajny, Wściekłe psy i jeszcze kilkanaście starszych hitów ... gdyby jeszcze raczyli

podawać solidne informacje o napisach, to trochę ruchu klienci z polski by im wygenerowali ... :) Płytki w cenach 20-40 pln. to jest to ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zakupilem ultraviolet za 35 zł z przesylka. ponoć ma napisy i lektora pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w jednej z sieci handlowych zobaczyłem LG 42LH9000 w cenie 4999zł. Zważywszy, że jest to cena ze sklepu stacjonarnego i to z dużej sieci, uważam że jest to warte wspomnienia.

Jakby nie patrzeć jest to pierwsza jaskółka nowoczesnych telewizorów Full LED z local dimmingiem, w cenie poniżej 5 tys. zł. Telewizor wisiał obok plazmy LG, oba wyświetlały obraz z własnego tunera, tzn. telewizję naziemną i muszę przyznać, że LH9000 poczynał sobie całkiem nieźle. Za to na dzisiejsze standardy, telewizor jest gruby jak beczka :).

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inowrocław Mediaexpert filmy BD - Anioły i demony, Walkirie, Madagaskar 2, Nieustraszeni braci Grimm - po 29zł mają być. Tak przed chwilą wyczytałem w gazetce, jutro zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piraty po 35zł a oryginały po 29zł, to by były piękne czasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gazetka dotyczy 4.02-8.02 i rzeczywiscie filmy po 29zl ... ale znajac polityke mediaexpert zapewne po 1tytule i tyle :) ... nic trzeba w czwartek odwiedzic o 10.00 experta :) ostatnio mialem lykac wlasnie valkirie za 50zl ale Pan ze sklepu powiedzial ze byla jedna sztuka takze moze teraz sie zalapie :) ...

30293489.th.jpg

Edytowane przez geffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm i na prawdę one poprzednio były po 69zł? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej po 119 :) moze jedynie bracia grimm po 69 ( najtanszy tytul w sklepie :) ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walkiria i Madagaskar 2 były w Media Expercie po 45 zeta na początku stycznia jakoś w promocji. Za tyle je nabyłem i w Pile było dośc dużo sztuk w tej cenie. Jak widać nie zeszło wszystko więc wypychają jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo fajne.... Szkoda, że na modele plazm od 58" oraz inne wielkie ekrany.

Ciekawe, że promocja nie jest dla singli mieszkających samotnie :

"§ 3

Zasady Akcji

1. Z tytułu zakupu Produktu Uczestnikowi przysługiwać będzie Rabat w kwocie 500 zł (słownie:

pięćset złotych), z tym zastrzeżeniem, że na jedno Gospodarstwo domowe przypadać mogą

maksymalnie dwa Rabaty. "[]"8) Gospodarstwo domowe ? dwie lub więcej osób zamieszkałych pod wspólnym adresem"

----> ciekawe, pisałem tę odpowiedź na info od HD Tosiek, które zniknęło...

Edytowane przez sebik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "ajbodzie" dzisiaj oferują kamerkę FullHD SONY HDR-XR106E :

- Nagrywanie obrazu filmowego Full HD 1920 x 1080 w formacie AVCHD przy dużej przepływności

- Twardy dysk 80 GB na maksymalnie 33 godziny filmu HD oraz tryb HYBRID do nagrywania na oferowanych oddzielnie kartach Memory Stick™

- Przetwornik obrazu Exmor™ CMOS – świetna jakość obrazu, duża czułość i niski poziom szumów

- Szybki procesor obrazu BIONZ – lepszy obraz i większa szybkość działania

- Obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar z zoomem optycznym 10x / zoom cyfrowy 150x

- Stabilizator obrazu SteadyShot – wyraźniejsze filmy i fotografie przy zdjęciach z ręki

- Tryb x.v.Colour – żywe, wierniejsze kolory na kompatybilnym telewizorze

- Technologia rozpoznawania twarzy – lepszy, wyraźniejszy obraz twarzy.

- Funkcja „migawki na uśmiech” – wykonywanie fotografii pod wpływem uśmiechu na twarzy fotografowanej osoby bez przerywania filmowania

- Zapis fotografii o rozdzielczości 4 megapikseli na wewnętrznym twardym dysku lub wymiennych kartach pamięci Memory Stick™

- Funkcja Advanced Dual Rec (zapis fotografii o rozdzielczości 4 megapikseli w czasie nagrywania filmu)

- Funkcje indeksu twarzy i indeksu zawartości filmu – łatwe, szybkie wyszukiwanie

- Wysokiej jakości, łatwy w użyciu, panoramiczny ekran dotykowy LCD Clear Photo plus 2,7"

- Włączanie przez otwarcie ekranu LCD: szybkie uruchamianie z trybu czuwania i wyjątkowo niski pobór mocy w trybie uśpienia

- Nagrywanie 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego i kierunkowy mikrofon zapewniający czystszy zapis dialogów i dźwięków z głębi sceny

- Złącza HDMI™ / komponentowe do wyświetlania filmów HD na telewizorze HD ready

- Funkcja BRAVIA Sync wykorzystująca interfejs HDMI™ i umożliwiająca sterowanie odtwarzaniem za pomocą pilota od telewizora BRAVIA

i to wszystko za jedyne 1.419,95 zł + (29,95 zł)

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic P42S10E - wczoraj w Centrum AKS sklep Carrefour w Chorzowie po 2299zł.

Stoi wystawiony i nie wiem czy mają jeszcze jakieś niewystawowe ale cena dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach sieci Euro RTV-AGD odtwarzacz blu-ray LG BD 370 za jedyne 399 pln, tak przynajmniej informują na ich stronce.Nie wiem czy warto ale jakby ktoś chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach w "redcoon" mają mieć kamery Panasonica HDC-TM700 w cenie 4200PLN. Za tą cenę nie kupi się gdzie indziej nawet jej poprzedniczki HDC-TM300. Tydzień temu udało mis się właśnie w tym sklepie nabyć 300tkę za 3199 - gdybym był trochę cierpliwszy... :P. Cóż dodawać 700tkę śmiało można nazwać topowym modelem amatorskiej kamery HD: 3CMOS 1/4", pełne FullHD (1920x1080/60p - prawdziwy progressive!!!) - TM300 potrafi w tej rozdzielczości dla 60fps tylko z przeplotem, jeśli progresywnie to już tylko 24p...

Edytowane przez mlabuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sklepach sieci Euro RTV-AGD odtwarzacz blu-ray LG BD 370 za jedyne 399 pln, tak przynajmniej informują na ich stronce.Nie wiem czy warto ale jakby ktoś chciał

Ja bym chciał :o

Ale niestety towar dostępny tylko w :

Dębica

Gliwice

Jelenia Góra

Płock

Radom

Edytowane przez HD Tosiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dvd.co.uk promocja bajek i filmów produkcji Disney'a na Blu-Ray - dwa w cenie jednego tj. €20.64 czyli kupując jeden drugi jest "gratis" oferta dotyczy filmów z lat 1937-2009 więc jest z czego wybrać. Niestety nie wiem które wydania posiadają j.polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dniach w "redcoon" mają mieć kamery Panasonica HDC-TM700 w cenie 4200PLN. Za tą cenę nie kupi się gdzie indziej nawet jej poprzedniczki HDC-TM300. Tydzień temu udało mis się właśnie w tym sklepie nabyć 300tkę za 3199 - gdybym był trochę cierpliwszy... <_<. Cóż dodawać 700tkę śmiało można nazwać topowym modelem amatorskiej kamery HD: 3CMOS 1/4", pełne FullHD (1920x1080/60p - prawdziwy progressive!!!) - TM300 potrafi w tej rozdzielczości dla 60fps tylko z przeplotem, jeśli progresywnie to już tylko 24p...

powiem ze mnie interesuje Sony Cx550 kontra Panasonic TM700

widzialem z niego nagraia i sa bajeczne, ale stabilizacja mnie nie zachwyca, moze jakis dzial by sie przydal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...