Skocz do zawartości
Gmeru

Test przełomowego Samsung OLED S95B. Najlepszy telewizor OLED na rynku!

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, qazar napisał:

dziś żałuje jednak, że zmieniłem 83G23 na 65S95B

Poważnie zamieniłeś oleda na mniejszego??!! To pierwszy znany mi przypadek - musiałeś mieć bardzo ważne powody? Przeprowadzka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MarcinC napisał:

Natomiast brawo dla samsunga za pozbycie się baterii i ładowania solarnego. Nikt na to nie wpadł

Urządzenia ładowane solarnie występują na bazarkach od kilku lat.Może w galeriach handlowych dla ''Nowobogackich ''to nowość?

Edytowane przez gangi007
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana telewizora z większego na mniejszego, to nieporozumienie.

Co do pilota, ja uważam, że jest ok. Może mógłby być ze szczotkowanego aluminium :)

Jest to co powinno być. W poprzednim TV miałem nawet klawiaturę i co z tego jak po latach się wytarła i przestała być funkcjonalna.

  • Plusik 2
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy robią więcej na tv niż oglądanie reklam do kanapek przy jedzeniu w kuchni. Wtedy faktycznie wystarczy włącz i wyłącz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że tobie wystarczy 5 klawiszy na krzyż i taka podstawowa funkcja jak wybór źródła jest zbędną (bo przecież lepiej jest klikać przez menu) to twoja sprawa! Jak sobie pilotem klikasz strzałkami to świetne hobby, nie ma co 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gangi007 napisał:

Urządzenia ładowane solarnie występują na bazarkach od kilku lat.Może w galeriach handlowych dla ''Nowobogackich ''to nowość?

gongi pewnie sam handlujesz w Łodzi na tych bazarkach skoro masz tak rozległą o nich wiedzę XD

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Barnaba napisał:

Poważnie zamieniłeś oleda na mniejszego??!! To pierwszy znany mi przypadek - musiałeś mieć bardzo ważne powody? Przeprowadzka?

Tak przeprowadzka, tylko żeby było zabawnie, mam oddzielny pokój kinowy i chciałem zmienić na QD-OLEDA (wiesz ta nowa jakość 😉 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, prodarek napisał:

Niektórzy robią więcej na tv niż oglądanie reklam do kanapek przy jedzeniu w kuchni. Wtedy faktycznie wystarczy włącz i wyłącz ;)

To napisz nam co robisz z tym tv więcej i jakich to klawiszy jeszcze używasz oprócz tych, które wypisałem

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jodlasty napisał:

Zmiana telewizora z większego na mniejszego, to nieporozumienie.

Co do pilota, ja uważam, że jest ok. Może mógłby być ze szczotkowanego aluminium :)

Jest to co powinno być. W poprzednim TV miałem nawet klawiaturę i co z tego jak po latach się wytarła i przestała być funkcjonalna.

Tak, zgadzam się, to nieporozumienie. Człowiek uczy się na błędach 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum, tutaj są sami maniacy.

Codziennie kalibrują swoje ekrany, poprawiają dźwięk i cały czas coś tam zmieniają w ustawieniach.

Ja ustawiłem raz i już tylko oglądam.

Do korzystania z PS5 i aplikacji typu netflix, czy HBO, wystarczą 4 klawisze na krzyż.

 

3 minuty temu, qazar napisał:

Tak, zgadzam się, to nieporozumienie. Człowiek uczy się na błędach 😄

Ja chciałem też popełnić taki błąd (przyoszczędzić), ale żona stanowczo się sprzeciwiła. A pamiętam jak kupiłem Philipsa 65" to na początku gadała, że po co taki wielki telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie mówię - pilot jak to pilot każdy telewizor ma właściwie takiego samego. Czepianie się pilota bo akurat się popsuł największemu nadętemu burakowi na tym forum, który robi awantury z byle gó... Takim to nawet jakby przysłali z tym pilotem dwa dodatkowe to nadal by smarował bo jego życie toczy się w większości w świecie wirtualnym. I jeszcze kupił w promce. 

  • Plusik 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jodlasty napisał:

To jest forum, tutaj są sami maniacy.

Codziennie kalibrują swoje ekrany, poprawiają dźwięk i cały czas coś tam zmieniają w ustawieniach.

Ja ustawiłem raz i już tylko oglądam.

Do korzystania z PS5 i aplikacji typu netflix, czy HBO, wystarczą 4 klawisze na krzyż.

 

Ja chciałem też popełnić taki błąd (przyoszczędzić), ale żona stanowczo się sprzeciwiła. A pamiętam jak kupiłem Philipsa 65" to na początku gadała, że po co taki wielki telewizor.

Tu nie była kwestia oszczędności, a chęć obcowania z nową jakością/technologią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MarcinC napisał:

gongi pewnie sam handlujesz w Łodzi na tych bazarkach skoro masz tak rozległą o nich wiedzę XD

Przykro mi pudło.Ale prawda jest taka sprzedawca,kupujący w Łodzi jest bardzo dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, MarcinC napisał:

A, że tak zapytam: co jest totalnym nieporozumieniem w pilocie od Samsunga? Mam takiego pilota od wielu, wielu lat i jedyne co na nim naciskam to strzałka w górę, dół, lewo, prawo, OK, wstecz oraz włącz wyłącz. Potrzeba tutaj rzeczywiście niesamowitego rozwiązania🤣😨Natomiast brawo dla samsunga za pozbycie się baterii i ładowania solarnego. Nikt na to nie wpadł. Bardzo przydatna sprawa.

Widocznie twoja ograniczona inteligencja i brak mozliwosci przyswajania bradziej skomplikowanych rozwiązań nie pozwalaja ci ogarnąć lepszych rozwiązań typu remote control.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Barnaba napisał:

Poważnie zamieniłeś oleda na mniejszego??!! To pierwszy znany mi przypadek - musiałeś mieć bardzo ważne powody? Przeprowadzka?

I tak mało kto ogląda z referenyjnej odległośći.Ludzie sie chwalą salonami po 100 mk i oglądają z 10 metrów na 65''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MarcinC napisał:

O tym właśnie mówię - pilot jak to pilot każdy telewizor ma właściwie takiego samego. Czepianie się pilota bo akurat się popsuł największemu nadętemu burakowi na tym forum, który robi awantury z byle gó... Takim to nawet jakby przysłali z tym pilotem dwa dodatkowe to nadal by smarował bo jego życie toczy się w większości w świecie wirtualnym. I jeszcze kupił w promce. 

Uważaj z epitetami bo w necie bardzo łatwo sprawdzić kto ty zacz, skad nadajesz i gdzie chadzasz. A potem mozliwosci jest mnostwo, np. kara jednego roku pozbawienia wolnosci, sprawdź sobie kk.

A jesli ewidentne wady tego TV sprowadzasz jedynie do fabrycznie niedziałajacego pilota to … do „małej inteligencji” dodam jeszcze brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. A to poziom szkoly podstawowej. Utknąłeś tam w ostatniej ławce bez swiadectwa ukończenia? Wcale bym się nie zdziwił.

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem wczesniej, potem jeszcze raz i jeszcze raz. A  oze w międzyczasie przyda ci sie zimn6 prysznic bo hormony ci buzują. Moze jednak cos do ciebie dotrze?

 

A moze kupisz, samodzielnie przetestujesz i podzielisz sie swoimi wrażeniami? 

Edytowane przez pmcomp
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmcomp napisał:

Widocznie twoja ograniczona inteligencja i brak mozliwosci przyswajania bradziej skomplikowanych rozwiązań nie pozwalaja ci ogarnąć lepszych rozwiązań typu remote control.

I ty piszesz błaznie o remote control? Ty który nastukał z 15 postów bo ci pilot solarny nie działał? Tak, nie potrzebuję żadnego remote control bo nim odpalę aplikację w telefonie to już dawno zacznę oglądać serial na netflix. Ty lepiej naucz się korzystać z solarnego ładowania bo widzę, że bardzo pod górkę z nowoczesnymi rozwiązaniami jak to już wyżej napisano rodem z bazarów znanych od lat. 

15 minut temu, gangi007 napisał:

I tak mało kto ogląda z referenyjnej odległośći.Ludzie sie chwalą salonami po 100 mk i oglądają z 10 metrów na 65''

A co niby mają kupić za telewizor jak mają salon 100 metrów? Co za mądrala. Chciałbyś mieć w życiu takie zmartwienia jak salon 100 metrów hahahaha

8 minut temu, pmcomp napisał:

Uważaj z epitetami bo w necie bardzo łatwo sprawdzić kto ty zacz, skad nadajesz i gdzie chadzasz. A potem mozliwosci jest mnostwo, np. kara jednego roku pozbawienia wolnosci, sprawdź sobie kk.

A jesli ewidentne wady tego TV sprowadzasz jedynie do fabrycznie niedziałajacego pilota to … do „małej inteligencji” dodam jeszcze brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. A to poziom szkoly podstawowej. Utknąłeś tam w ostatniej ławce bez swiadectwa ukończenia? Wcale bym się nie zdziwił.

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem wczesniej, potem jeszcze raz i jeszcze raz. A  oze w międzyczasie przyda ci sie zimn6 prysznic bo hormony ci buzują. Moze jednak cos do ciebie dotrze?

 

A moze kupisz, samodzielnie przetestujesz i podzielisz sie swoimi wrażeniami? 

hahaahahahahahahahahaha Nazywam się Marcin. Podpowiem ci zebyś miał łatwiej panie NONAME PMCOMP. Lepiej skasuj połowę postów z tego forum bo na ciebie to by znalazł więcej niż na całe to forum razem wzięte. Nie strasz nie strasz bo się zesr. 

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, MarcinC napisał:

To napisz nam co robisz z tym tv więcej i jakich to klawiszy jeszcze używasz oprócz tych, które wypisałem

Ja ci odpisze bo ty kochasz mnie i kochasz to co poszę:

- brak klawiszy numerycznych czyli brak szybkiego wyboru oglądanych kanałow z DVBT/S/C

- brak szybkiego i bezposredniego wyboru źrodła

- brak bezposredniego wyboru aspect ratio obrazu

- brak szybikiego wyboru ustawień telewizora (jak setup)

Wystarczy?

To tak jak porownać pilot od Egreat A5 ( taki z dwom klawiszami na krzyż) do pilota OPPO. Identycznie jak klasa obu urządzeń.

 

BTW Samsung wzial kase od Netflixa, Amazona i Disneya za klawisze skrotow do ich aplikacji. Czyli nie  bylli jednak tacy prosci i oszczedni?

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 99% z tych co wypisałeś NIKT nie potrzebuje w dzisiejszych czasach (aspect ratio mnie rozbroiło, lata 90). Całe szczęście, że to nie ty odpowiadasz za jakiekolwiek projekty pilotów  

Edytowane przez MarcinC
  • Plusik 1
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MarcinC napisał:

I ty piszesz błaznie o remote control? Ty który nastukał z 15 postów bo ci pilot solarny nie działał? Tak, nie potrzebuję żadnego remote control bo nim odpalę aplikację w telefonie to już dawno zacznę oglądać serial na netflix. Ty lepiej naucz się korzystać z solarnego ładowania bo widzę, że bardzo pod górkę z nowoczesnymi rozwiązaniami jak to już wyżej napisano rodem z bazarów znanych od lat. 

A co niby mają kupić za telewizor jak mają salon 100 metrów? Co za mądrala. Chciałbyś mieć w życiu takie zmartwienia jak salon 100 metrów hahahaha

hahaahahahahahahahahaha Nazywam się Marcin. Podpowiem ci zebyś miał łatwiej panie NONAME PMCOMP. Lepiej skasuj połowę postów z tego forum bo na ciebie to by znalazł więcej niż na całe to forum razem wzięte. Nie strasz nie strasz bo się zesr. 

och chlopczyku, chlopczyku … nigdy nie dorosniesz.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MarcinC napisał:

Chciałbyś mieć w życiu takie zmartwienia jak salon 100 metrów hahahaha

Ha ha.W salonie 110mk nie oglądam na 65''. Profanacja była by to.65'' max to 3 metry

Edytowane przez gangi007
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MarcinC napisał:

Co za mądrala. Chciałbyś mieć w życiu takie zmartwienia jak salon 100 metrów hahahaha

To odpowiedz nie na moj post ale zapytam w twoim stylu: czy z ciebie wyszedł wlaśnie kawał małego, zakompleksionego chujka … ?

😡

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gangi007 napisał:

Ha ha.W salonie 110mk nie oglądam na 65''. Profanacja była by to.65'' max to 3 metry

Dokładnie 65" oglądam z 2,9m co i tak jest słabe. Sala była od początku na 83" i więcej, ale jednak wygrała chęć testu nowego. Podobno na CES ma być premiera 77" to zobaczymy 😉

Wracając do tematu, bo widzę, że w komentarzach offtopic i [beeep]burza 😄  

Faktycznie QD-OLED ma znakomitą równomierność szarości czy bieli i faktycznie po doświadczeniach z WRBG oledami, to spory plus! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, qazar napisał:

 

Faktycznie QD-OLED ma znakomitą równomierność szarości czy bieli i faktycznie po doświadczeniach z WRBG oledami, to spory plus! 

Pelna zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...