Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tesbor napisał:

jest nowe oprogramowanie 3.10.44

Aktualnie brak informacji jakie poprawki zawiera, jedna z opinii z sieci podaje info, że podobno rozwiązuje problem przerw dźwięku z ATV 4K (apple tv)

u mnie narazie brak aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wincent19 napisał:

u mnie narazie brak aktualizacji

To dziwne u mnie wyskoczyła 

20200820-135422

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udało się komuś dodać kanały YT do paska WebOS ? U mnie nic nie wyszukuje (pusta lista), a połączenie internetowe jest i sam YT działa.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej o nowym FirmWare dla CX'a - Vincent opowiada o nowościach i zmianach:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Więcej o nowym FirmWare dla CX'a - Vincent opowiada o nowościach i zmianach:

 

03.10.20 to nowa wersja softu ? u mnie po dzisiejszej aktualizacji mam 03.10.44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Panas napisał:

03.10.20 to nowa wersja softu ? u mnie po dzisiejszej aktualizacji mam 03.10.44

Wszystko się zgadza, ta najnowsza z wczoraj to 03.10.44 i tak u mnie też TV wyświetla. Vincent zrobił analizę poprzedniego Update kiedy do FirmWare trafił VRR PREMIUM od AMD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też występuje problem z aplikacją player.pl? U mnie nie chcę się włączyć.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 87brzoza napisał:

Czy u was też występuje problem z aplikacją player.pl? U mnie nie chcę się włączyć.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

u mnie działa bez problemu 

Za to nie mogę dodać tych cholernych kanałów YouTube do paska. 

Edytowane przez Panas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bałem" się Oleda a teraz nie chcę nic innego.

Jeśli chodzi o płynność,to....🥺 tak jak bym oglądał na Samsung KS9500

Te Artefakty to katastrofa.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upłynniacz do filmów najlepiej ustawić ręcznie - pierwszy suwak na 6 a drugi na 10. Najlepszy upłynniacz do filmów ma cały czas SONY. Jak ktoś lubi oglądać bez interpolacji to polecam Filmmaker Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie działa bez problemu 
Za to nie mogę dodać tych cholernych kanałów YouTube do paska. 
U mnie tylko czarny ekran na player.pl nawet najnowszy firmware nie pomógł. Miał ktoś podobny problem i znalazł rozwiazanie?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 87brzoza napisał:

U mnie tylko czarny ekran na player.pl nawet najnowszy firmware nie pomógł. Miał ktoś podobny problem i znalazł rozwiazanie?

 

Na LG B9 miałem kiedyś coś podobnego z HBO GO i pomogło odinstalowanie appki i ponowna jej instalacja. Spróbuj tak zrobić może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na LG B9 miałem kiedyś coś podobnego z HBO GO i pomogło odinstalowanie appki i ponowna jej instalacja. Spróbuj tak zrobić może pomóc.
Już próbowałem chyba wszysykiego poza ustawieniami fabrycznymi których nie bardzo chciałbym przywracać bo TV po kalibracji.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie streszczenie. Miałem oled Phila, kupiłem C9 ale był do bani ruch w tym tv, wiec oddałem i kupiłem zaś Phila. W LG podoba mi sie magic remote i webos. Pytanie czy w CX poprawili upłynniacz względem C9, czy na tym samym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lepiej ale nie oczekuj rewolucji. Chcesz uplynniacz, uderzaj w Sony.

Poza tym, życzę sukcesów z Philipsem i ich badziewnym serwisem i w ogóle ;)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marcin Blok napisał:

Panowie szybkie streszczenie. Miałem oled Phila, kupiłem C9 ale był do bani ruch w tym tv, wiec oddałem i kupiłem zaś Phila. W LG podoba mi sie magic remote i webos. Pytanie czy w CX poprawili upłynniacz względem C9, czy na tym samym poziomie?

Jest poprawa (mniej widocznych artefaktów) ale jeśli ktoś będzie ich szukać to znajdzie je nawet u SONY. Najlepiej ustawić upłynniacz ręcznie bo predyfiniowane tryby nie dają tak dobrego efektu. Ja jestem zadowolony z przesiadki. 

57 minut temu, wincent19 napisał:

Trochę lepiej ale nie oczekuj rewolucji. Chcesz uplynniacz, uderzaj w Sony.

Poza tym, życzę sukcesów z Philipsem i ich badziewnym serwisem i w ogóle ;)

W 100% się zgadzam 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2020 o 12:08, Barnaba napisał:

Przyznam, że do głowy by mi nie przyszło podłączać suba do telewizora. Taki mocno naciągany ten "-" ;)

Pewnie, lepiej wywalić dodatkowe 3 tyś za soundbar.

Kiedyś każdy "lepszy model TV" miał takie wyjście.

W wypadku takiego dajmy na to Pionner Kuro z bocznymi lub dolnym głośnikiem + subowoofer i mogłeś zapomnieć o tym że masz ampltuner.

 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2020 o 10:40, wincent19 napisał:

Poza tym, życzę sukcesów z Philipsem i ich badziewnym serwisem i w ogóle

Poczytajcie sobie ten wątek:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/51795-wypalony-philips-oled97312/?do=findComment&comment=525799

Serwis Philipsa jak zwykle nie zawodzi. Najpierw zgubili oryginalny karton, w którym kolega im dostarczył telewizor, później wydali oświadczenie o nienaprawialności TV, którego nie honoruje sklep, a na końcu zginął im sam telewizor i przywieźli z innymi numerami seryjnymi, który się w ogóle nie uruchamia. Nie wiem czy Bareja by wymyślił lepszą komedię. Philips górą!

  • Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, efel napisał:

Poczytajcie sobie ten wątek:

https://hdtvpolska.com/forum/topic/51795-wypalony-philips-oled97312/?do=findComment&comment=525799

Serwis Philipsa jak zwykle nie zawodzi. Najpierw zgubili oryginalny karton, w którym kolega im dostarczył telewizor, później wydali oświadczenie o nienaprawialności TV, którego nie honoruje sklep, a na końcu zginął im sam telewizor i przywieźli z innymi numerami seryjnymi, który się w ogóle nie uruchamia. Nie wiem czy Bareja by wymyślił lepszą komedię. Philips górą!

To nie komedia tylko dramat, załamać się można. To nie są tanie sprzęty. Przyznam że i ja przez chwilę chciałem wypróbować OLED Philipsa ale głównie dla Ambilight - ostatecznie  jednak zrezygnowałam ufff 😏

W dniu 23.08.2020 o 10:12, Marcin Blok napisał:

Panowie szybkie streszczenie. Miałem oled Phila, kupiłem C9 ale był do bani ruch w tym tv, wiec oddałem i kupiłem zaś Phila. W LG podoba mi sie magic remote i webos. Pytanie czy w CX poprawili upłynniacz względem C9, czy na tym samym poziomie?

Gdybym miał brać TV typowo pod filmy to celowałbym nie w Philipsa tylko Panasonica. Dla osób które lubią sobie dodatkowo pograć LG jest bardziej uniwersalnym rozwiązaniem (ja CX'a brałem już z myślą o PS5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam Phila za coś cudownego. Miałem go w wersji 9002 i szukałem czegoś lepszego, stąd przesiadka na C9. Niestety upłynniacz w C9 był słaby i nie dałem rady tego oglądać (żona też). Kupiłem Phila 804 i w tym aspekcie (upłynniacz) jest duuużo lepiej. Na Sony i Panasa mnie nie było stać, wtedy te tiviki kosztowały ponad 7k w rozmiarze 55'. Ciekawi mnie jak w realu wygląda to wykrzyczane 200HZ w CX. Dlatego pytanie do użytkowników o wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marcin Blok napisał:

Ciekawi mnie jak w realu wygląda to wykrzyczane 200HZ w CX. Dlatego pytanie do użytkowników o wrażenia.

Tak jak mówiłem - najlepiej ustawić ręcznie pierwszy suwak daj na 6 a drugi na 10. Te "200Hz" przydatne jest tylko w materiałach SDR bo w HDR już za bardzo przyciemnia obraz. Najlepiej pojechać do sklepu i poprosić o pilota (obejrzeć na żywo). Postęp jest widoczny gołym okiem ale nie wiem czy dla Ciebie też będzie O.K. Philips ma dobry upłynniacz to fakt ale z tego co widziałem dosyć mocno idzię w stronę efektu "teatru" i też trzeba ręcznie przy nim dłubać.

9 godzin temu, Marcin Blok napisał:

 Na Sony i Panasa mnie nie było stać, wtedy te tiviki kosztowały ponad 7k w rozmiarze 55'. 

SONY nie robi wybitnie dobrych OLED'ów oni są bardziej ekspertami od najlepszych LCD z FALD. Panas to opcja dla konesera dobrego kina a LG postrzegam jako uniwersalny ekran z mocnym akcentem dla gracza (masa opcji oraz technologii do gier). Nie ma chyba jednego TV który byłby najlepszy we wszystkim. Philips przyciąga uwagę "światełkami" to fajny bajer ale też ma swoje problemy 😉

Digital Trends przetestował CX'a

LG CX OLED TV Review | 4K HDR At Its Finest?

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja ciekawych informacji 

Pojedynek na szczycie OLED LG CX vs QLED Samsung Q90T.

Który jest lepszy i jak wypadają TOP'owe modele na 2020 rok ?

oraz 

Sprawdzamy czy OLED LG CX jest dobrym wyborem dla gracza?

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć .

Mam problem z ustawieniem poziomu czerni w aplikacji Netflix i HBO go. Jest ustawione na auto i nie ma opcji zmiany. Wie ktoś jak można dokonać zmiany ?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...