Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Axi25 napisał:

Dzięki wielkie z odpowiedź! Jak myślisz logo stacji TTV stanowi dosyć wysokie zagrożenie wypaleniem? Tych kanałów info w ogóle nie oglądam.

Nie, moim zdaniem nie martw się o logo TTV. Ja ja moim C7 dużo grałem - różne HUD w grach, inne statyczne części UI w grach, po kilka godzin wyświetlane. Nie mam żadnych wypaleń z tego powodu. Ten C7 ma już kilka lat.

Żeby logo stacji się wypaliło to chyba 100% oled light i 24 h na dobę cały czas. To nie jest możliwe moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2020 o 17:25, decklen napisał:

Jest nowy soft do CX :)

03.21.09 dostępny na stronie producenta Koreańskiej

https://www.lgservice.co.kr/search/driverSoftTotalSearchPage.do?searchKeyWord=2020년 LG 올레드 AI 최신 소프트웨어_OLEDxxCXX_GXX_O20

znaczne zmiany i poprawa działania.

Tylko nie wiem dlaczego TV nie widzi mi tego softu na pendraku ?

A to kolega czyta po koreańsku, że wie jakie zmiany? :D

10 godzin temu, Wampirek napisał:

Szanowni

Jak sprawić, żaby telewizor automatycznie włączał dekoder, zamiast pytać czy ma to zrobić?

Nie udało mi się znaleźć takiej opcji default_sad.png

 

Włączam TV, z automatu powinien włączyć dekoder, zamiast tego pokazuje się pytanie, czy go włączyć, a na telewizorze wyświetlają się obrazy.

Z włączaniem PS4 nie ma problemu i konsola włącza się automatycznie, jeśli była ostatnio używana i jest ustawiona jako aktywne HDMI.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A to nie?

20201224_204106.jpg

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2020 o 00:38, sojer2005 napisał:

Ok, czeka mnie najpewniej wymiana matrycy. Dziś zgłosiłem problem do LG telefonicznie. Naprawa planowana na 28 grudnia.

Czy macie jakieś doświadczenia z serwisem z Gdańska / Gdyni ? ;)

Na żótym tle ten piksel jest podbarwiony na czerwony kolor i po przesłaniu zdjęć Pani z serwisu LG uznała, że nie jest to do zaakceptowania, stąd wymiana matrycy....

Hej, nie zainstalujesz bo ten soft nie jest na przeznaczony dla modeli EU. Trzeba czekać, aż pojawi się na stronie .pl lub co.uk, innej z EU.

61D5F157-A3F4-485D-A503-1101D3D05BAD.jpeg

Witam, jestem tutaj nowy i specjalnie założyłem konto na forum ponieważ zaintrygował mnie ten temat. Jestem posiadaczem 65CX i pod względem bandingu mój egzemplarz jest bardzo zbliżony do Twojego czyli bardzo przyzwoity - widywałem naprawdę znacznie gorsze matryce pod tym względem.

Widzę, że masz również problem z martwymi subpikselami - masz jeden martwy zielony i jeden niebieski. Przy wyświetlaniu plansz w tych kolorach są one czarnymi punktami. Jeśli natomiast chodzi o świecący czerwony piksel na żółtej planszy, dzieje się tak dlatego że nie świeci zielony subpiksel - jak wiadomo do wyświetlenia barwy żółtej potrzeba zielonego i czerwonego sukbiksela (u Ciebie z wiadomych przyczyn swieci tylko czerwony). 

Ok - teraz do sedna, jeśli chodzi o martwe subpiksele w matrycach OLED to polityka LG jest taka, że producent jako dopuszczalną normę uznaje aż 8 martwych subpikseli. Ostateczną decyzję podejmuje serwis - LG korzysta z usług wielu serwisów zajmujących się naprawą TV różnych marek. W związku z przyjętą przez LG polityką dotyczącą tego problemu jestem trochę zaskoczony, że serwis zdecydował się na wymianę matrycy w Twoim egzemplarzu.

Z moich obserwacji wynika, że 1-3 martwe subpiksele w tv OLED LG to zjawisko dość powszechne i często spotykane. W moim egzemplarzu jest 3 martwe subpiksele (1 zielony i 2 czerwone). Osobiście uznałem, że jeśli nie mam problemów z bandingiem ani z zafarbem matrycy to problem z subpikselami jest kompletnie nieistotny ponieważ jest to praktycznie niedostrzegalne przy oglądaniu w normalnych warunkach (no chyba że usiądziesz z nosem w tv i czekasz na wyświetlenie odpowiedniej barwy aby jest dostrzec).

Chyba masz świadomość tego że można trafić na znacznie gorszą matrycę? Oczywiście nie jest to pewnik i nie musi tak być, ale nie jest to również nieprawdopodobne - przykłady nietrudno znaleźć na tym forum.

Edytowane przez Zirael
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Zirael napisał:

Witam, jestem tutaj nowy i specjalnie założyłem konto na forum ponieważ zaintrygował mnie ten temat. Jestem posiadaczem 65CX i pod względem bandingu mój egzemplarz jest bardzo zbliżony do Twojego czyli bardzo przyzwoity - widywałem naprawdę znacznie gorsze matryce pod tym względem.

Widzę, że masz również problem z martwymi subpikselami - masz jeden martwy zielony i jeden niebieski. Przy wyświetlaniu plansz w tych kolorach są one czarnymi punktami. Jeśli natomiast chodzi o świecący czerwony piksel na żółtej planszy, dzieje się tak dlatego że nie świeci zielony subpiksel - jak wiadomo do wyświetlenia barwy żółtej potrzeba zielonego i czerwonego sukbiksela (u Ciebie z wiadomych przyczyn swieci tylko czerwony). 

Ok - teraz do sedna, jeśli chodzi o martwe subpiksele w matrycach OLED to polityka LG jest taka, że producent jako dopuszczalną normę uznaje aż 8 martwych subpikseli. Ostateczną decyzję podejmuje serwis - LG korzysta z usług wielu serwisów zajmujących się naprawą TV różnych marek. W związku z przyjętą przez LG polityką dotyczącą tego problemu jestem trochę zaskoczony, że serwis zdecydował się na wymianę matrycy w Twoim egzemplarzu.

Z moich obserwacji wynika, że 1-3 martwe subpiksele w tv OLED LG to zjawisko dość powszechne i często spotykane. W moim egzemplarzu jest 3 martwe subpiksele (1 zielony i 2 czerwone). Osobiście uznałem, że jeśli nie mam problemów z bandingiem ani z zafarbem matrycy to problem z subpikselami jest kompletnie nieistotny ponieważ jest to praktycznie niedostrzegalne przy oglądaniu w normalnych warunkach (no chyba że usiądziesz z nosem w tv i czekasz na wyświetlenie odpowiedniej barwy aby jest dostrzec).

Chyba masz świadomość tego że można trafić na znacznie gorszą matrycę? Oczywiście nie jest to pewnik i nie musi tak być, ale nie jest to również nieprawdopodobne - przykłady nietrudno znaleźć na tym forum.

Hej, dzięki za komentarz.

No właśnie, zacząłem się dziś też zastanawiać nad sensem wymiany matrcy. Ale najważniejsze, zdałem sobie sprawę, że infolinia LG jest chyba dość niekompetentna i nie wiem dlaczego powiedziano mi, że ten czerwony na żółtym to taki „straszne, niedopuszczalne” i niby „zlecono” wymianę serwisową. Skoro jest tak mówicie to może się okazać, że lokalny serwis odmówi wymiany - zostałem przez nich poproszony o przesłanie zdjęć, chociaż może to standardowa procedura.

Trochę się podszkoliłem i już zrozumiałem, że mój problem dotyczy subpikseli. I najbardziej widać to na tle całkowicie niebieskim, są dwa takie oddalone od siebie o około 11 cm, trochę na lewy bok od centrum. No właśnie, odległość ... @pr0t0m napisał w jakimś wątku - i jeśli dobrze zrozumiałem, że wystarczą nawet dwa subpiksele byłe odległość między nimi była mniejsza niż 20 cm. Zresztą on miał jakiś koszmar z serwisem, zapoznajcie się z jego wątkami.

 

 

Edit: odległość między uszkodzonymi subpikselami mniejsza niż 20 cm = wymiana , tak to zrozumiałem

Edit 2: czyli mam trzy martwe sub: jeden w zakresie niebieski i zielony ( w obrębie jednego piksela), trzeci tylko niebieski.

Edytowane przez sojer2005
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tej możliwości wypalenia logo i ze może się do tego przyczynić ustawienie „ Podświetlenie Led” na 100. A ja podczas oglądania filmow( tylko platformy streamingowe, bez zwykłej telewizji) i grania(90% gry z HDR em) mam ustawione te podświetlenie właśnie na 100 czyli maks. Taki obraz podoba mi się najbardziej. Jasność ustawiona na maks 50. Czy takie ustawienie Podświetlenia Led może mieć wpływ na wypalenie jakichś rzeczy lub w ogóle na zużycie matrycy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sojer2005 Być może kobieta na infolinii pomyślała że to tzw. "stuck Pixel" czyli zablokowany piksel który świeci w jednym kolorze bez względu na to jaki kolor jest w danej chwili wyświetlany (nawet na czarnym tle - co z wiadomych względów jest niezwykle uciążliwe). Taka wada jak najbardziej predysponuje do wymiany panelu. 

Co do odległości między martwymi subpikselami, pierwsze słyszę że jeśli odległość między wadliwymi subpikselami w danym panelu jest mniejsza niż 20 cm jest on uznawany przez producenta za wadliwy, wg mojej wiedzy nie powinno być dwóch lub więcej pikseli (z wadliwymi subpikselami) bezpośrednio obok siebie - coś takiego rzeczywiście jest uznawane za wadę. Sam mam dwa wadliwe w odległości jakichś 5 cm od siebie (okolice lewego dolnego rogu ekranu) i jeszcze jeden (trochę na prawo od centrum ekranu).

Mogłem bez problemu zwrócić tv do sklepu ponieważ problem z pikselami zauważyłem pierwszego dnia po zakupie, ale w obliczu braku innych istotnych wad uznałem że to kompletnie nie ma sensu.

Wątek kolegi @pr0t0m chyba kiedyś czytałem, jeśli dobrze kojarzę serwis dwa razy wymieniał mu matrycę i finalnie został z panelem z którego był najmniej zadowolony - przykra sprawa, niepotrzebne nerwy i stres moim zdaniem.

Edytowane przez Zirael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to nie?
20201224_204106.thumb.jpg.21f813f0e8fd28d771ce0d10fa371eb5.jpg

To mam włączone. I konsola PS3, PS4 włączają się automatycznie, a przy dekoderze telewizor wyświetla pytanie, czy ten dekoder włączyć. Jeśli kliknę Tak, to go włącza i działa bez problemu.
Nie kumam tego.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zirael napisał:

Być może kobieta na infolinii pomyślała że to tzw. "stuck Pixel" czyli zablokowany piksel który świeci w jednym kolorze bez względu na to jaki kolor jest w danej chwili wyświetlany (nawet na czarnym tle - co z wiadomych względów jest niezwykle uciążliwe). Taka wada jak najbardziej predysponuje do wymiany panelu.

Tak, masz rację. Pewnie myślała, że to „stuck on” pixel ...

W sumie nie wiem co teraz zrobić, na pewno poczekam na reakcję i ocenę serwisu. Wydawało mi się, że wadliwe piksele nie są tak częste w Oledach, ale chyba jest inaczej. W moich dwóch innych (55 calowych) nie mam żadnych problemów z pikselami. Jeden z nich ma kilka lat już...

Tego oczywiście nie widać z odległości. Trzeba aktywnie szukać. Więc raczej odpuszczę, bo panel rzeczywiście nie jest zły z tego co widzę u innych.

 

 

Edytowane przez sojer2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Wampirek napisał:


To mam włączone. I konsola PS3, PS4 włączają się automatycznie, a przy dekoderze telewizor wyświetla pytanie, czy ten dekoder włączyć. Jeśli kliknę Tak, to go włącza i działa bez problemu.
Nie kumam tego.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No masz, a ja walczę, żeby konsola nie włączała się razem z tv. Chyba będę musiał HDMI Control w konsoli wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WinterX napisał:

No masz, a ja walczę, żeby konsola nie włączała się razem z tv. Chyba będę musiał HDMI Control w konsoli wyłączyć.

Hej, a jaka masz wersję firmware w TV? Ja przed wersją 03.11.30 też miałem takie kwiatki z CEC, po zainstalowaniu 03.11.30 jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

1. 20 cm od subpixeli to info od serwisanta - mierzył u mnie z linijka;

2. Chyba, że znajdują się w centralnej części ekranu to może być ich mniej ów tedy decyzje podejmuje serwisant.

3. Infoliniia to podnajęte callcenter, które nie ma pojęcia o tych tv, klepią wyuczone formułki - info od serwisanta tez który na nich napierdzielał

4. Ja finalnie zostałem z pośrednik panelem. 1 był najlepszy ale miał 2 stuck, ale jasny torpeda i banding idealny czyli jego brak. 2 ciemny jak cholera i tak źle skalibrowanego nie widziałem nigdy, 3. Jasny , 3 martwe sub, tint i banding i z nim zostałem, tragedii takiej jak z drugim nie ma.
 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madhunt3r Pewnie że są, ale ciężko trafić taki egzemplarz.

A trafić egzemplarz który będzie bez wadliwych pikseli i jednocześnie będzie pozbawionych pozostałych poważniejszych problemów które trapią matryce wykonane w technologii OLED to już naprawdę spory sukces. Przykre, ale tak to niestety obecnie wygląda.

Edytowane przez Zirael
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie strach kupować oleda. Poczekam na nowe modele w przyszłym roku. Może bardziej dopracuja.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łudzisz się. Te "może dopracują" to co rok czytam tutaj od kilku lat. Coś nie bardzo się ta technologia rozwija, a niektórzy wypisują głupoty jakoby to LCD było "martwe" (gdzie w ciągu 2 ostatnich lat weszło trochę nowości/ulepszeń).

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, sojer2005 napisał:

Hej, a jaka masz wersję firmware w TV? Ja przed wersją 03.11.30 też miałem takie kwiatki z CEC, po zainstalowaniu 03.11.30 jest już ok.

Mam najnowszy. Ten sam objaw miałem z ps4 pro na samsungu ks7000. Tam HDMI CEC jest mocno ograniczony. Jedynie z telewizorami Sony nigdy nie było problemów, Bravia Sync zawsze działało dobrze, a miałem z 5 tv od Sony.

3 godziny temu, madhunt3r napisał:

Jak tak czytam to chyba nie ma oleda który by nie miał jakiś uwalonych pixeli?

O tak? Ja u siebie nawet nie patrzyłem, po co się tym zamęczać. W LCD nie ma nagle wypalonych pixeli? Jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, WinterX napisał:

Mam najnowszy. Ten sam objaw miałem z ps4 pro na samsungu ks7000. 

Cześć. Mam też KS 7000 i zaczynam powoli szukać innego tv( choć z moim tv wszystko ok nie miałem żadnych problemów jakość obrazu też jest bardzo dobra jak na moje oko 🙂 aczkolwiek może opchne go tesciowi)

Powiedz jako użytkownik KS 7000 a teraz CX  czy jest duża różnica między tymi tv jeśli chodzi obraz? Mi osobiście najbardziej przeszkadza to w 7000, że w momencie wyświetlana np napisów rozjaśnia się pół ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Marian Kowalski napisał:

Cześć. Mam też KS 7000 i zaczynam powoli szukać innego tv( choć z moim tv wszystko ok nie miałem żadnych problemów jakość obrazu też jest bardzo dobra jak na moje oko 🙂 aczkolwiek może opchne go tesciowi)

Powiedz jako użytkownik KS 7000 a teraz CX  czy jest duża różnica między tymi tv jeśli chodzi obraz? Mi osobiście najbardziej przeszkadza to w 7000, że w momencie wyświetlana np napisów rozjaśnia się pół ekranu.

Hej,

Jasne, zawsze chetnie podziele sie wrazeniami z innymi i z gory przepraszam za brak polskich znakow, w pracy nie moge przelaczac sie na polska klawiature :-)

Mialem 55" KS7000 ponad 2 lata. Przed koncem gwarancji byla wymieniana matryca ze wzgledu na przeswity na dolnej krawedzi ekranu. Troche bylo komplikacji z Samsungiem, zeby ich zmobilizowac do wymiany.

A wracajac do meritum. Wydawalo mi sie, ze certyfikat HDR1000 i Quantum Dot w KS7000 robia robote, ale po przesiadce na OLED stwierdzam kategorycznie. Nigdy wiecej zwyklego LCD jako telewizor (co innego monitor). Nawet w SDR kolory zaczely byc lepsze, zadnych problemow z color bandingiem, czy ghostingem. Ale najwieksze wrazenie zrobil na mnie HDR. O ile jest to zalezne od implementacji, o tyle w grach, czy filmach na Netflixie roznica jest widoczna golym okiem. 55" uzyskuje ok 800 nitow (wersja 65" nieco wiecej), ale robi on milion razy lepsze wrazenie niz HDR w KS7000. Chyba nieskonczony kontrat w OLEDach jest wazniejszym aspektem anizel sama maksymalna jasnosc. Ja do samego ogladania telewizji w SDR i tak uzywam profilu Ekspert (Ciemne pomieszczenie). W nocy i tak potrafi bic po oczach.

P.S: Przegooglaj troche internet odnosnie HDRu w KS7000. Czesto ludzie pisali o wyblaklych kolorach w grach z HDRem.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy warto kupować tv teraz ze względu na obecne promocje (z tego co widziałem to wszystkie są do 31.12) czy poczekać? Jak to zazwyczaj jest z tymi cenami telewizorów? Czy po nowym roku będą jeszcze niższe ceny (lepsze promocje np.)? Wiem, że nikt nie jest w stanie dać pewnej odpowiedzi ale tak mniej więcej z doświadczenia jak ten schemat wygląda da się przewidzieć sytuację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2020 o 16:25, LV426 napisał:

a niektórzy wypisują głupoty jakoby to LCD było "martwe" (gdzie w ciągu 2 ostatnich lat weszło trochę nowości/ulepszeń).

te nowości w lcd to niby co?

zmniejszona jasność? 

zmniejszona liczba stref?

spadający kontrast ansi?

jedyna nowość to szerokie kąty -  szkoda że kosztem jakości obrazu na wprost

  • Plusik 1
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Axi25 napisał:

Powiedzcie mi, czy warto kupować tv teraz ze względu na obecne promocje (z tego co widziałem to wszystkie są do 31.12) czy poczekać? Jak to zazwyczaj jest z tymi cenami telewizorów? Czy po nowym roku będą jeszcze niższe ceny (lepsze promocje np.)? Wiem, że nikt nie jest w stanie dać pewnej odpowiedzi ale tak mniej więcej z doświadczenia jak ten schemat wygląda da się przewidzieć sytuację. 

Ja bym jednak poczekal do stycznia. W styczniu producenci prezentuja nowe modele, choc w zasadzie nie spodziewalbym sie rewolucji w przypadku OLEDow od LG. Ew usprawnienia w zakresie ewentualnego wypalenia matrycy, choc juz teraz jest ich kilka.

3 minuty temu, klaus71 napisał:

te nowości w lcd to niby co?

zmniejszona jasność? 

zmniejszona liczba stref?

spadający kontrast ansi?

jedyna nowość to szerokie kąty -  szkoda że kosztem jakości obrazu na wprost

Szerokie katy w VA, bo w IPS sa praktycznie od zawsze. Ale jednak te dodatkowe warstwy nieco wplywaja na kolory, wiec cos za cos.

A co do telewizorow Samsunga i rozjasniania napisow w filmach. Nie tyle jest to zwiazane z Local Dimmingiem, co z PWM, technika regulacji jasnosci matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WinterX napisał:

A co do telewizorow Samsunga i rozjasniania napisow w filmach. Nie tyle jest to zwiazane z Local Dimmingiem, co z PWM, technika regulacji jasnosci matrycy.

oj napisy na 100% z local dimmingiem - ich jasność zalezy od jasności strefy - na czarnym pasie są przygaszone - np w połowie - tak jak strefa świeci

wygląda dość dziwnie ale w sumie nie ma bloomingu dzięki temu więc jest to całkiem sensowne

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, klaus71 napisał:

oj napisy na 100% z local dimmingiem - ich jasność zalezy od jasności strefy - na czarnym pasie są przygaszone - np w połowie - tak jak strefa świeci

wygląda dość dziwnie ale w sumie nie ma bloomingu dzięki temu więc jest to całkiem sensowne

Na Samsungach bez local dimmingu też to było. Miałem niegdyś ich tv z serii F5500 i KU6400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WinterX napisał:

Na Samsungach bez local dimmingu też to było. Miałem niegdyś ich tv z serii F5500 i KU6400.

ale co było?

od serii T napisy są w jasności takiej jak strefa  w której są wyświwetlane - na czarnym pasie czasami aż trudno je odczytać tak są przytłumione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klaus71 Po części sam sobie odpowiedziałeś :) Szerzej zaczyna się stosować powłoki poprawiające kąty w LCD typu VA a także pomału wchodzi "FALD na sterydach" juz nie tylko z setkami ale tysiącami stref. Te kanapki z dwóch paneli że tak to nazwę. Czy nie było też pomysłu aby za kolorowym LCD dawać drugi czarno biały co miało poprawiać kontrast? Trochę się kombinuje w temacie LCD podczas kiedy z roku na rok w temacie OLED tylko czytam ciągle te głupią mantrę powtarzaną na forach, że "już nic się nie wypala bo są lepsze zabezpieczenia jak w roku poprzednim". Jasności w LCD się nie podnosi bo po co, skoro w OLED też nie jest zwiększana. I tyle :)

Edytowane przez LV426
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...