Jump to content

madhunt3r

Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

madhunt3r last won the day on August 2

madhunt3r had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

About madhunt3r

 • Rank
  DVD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chce mi się z tym bawić. To aktualizacja zepsuła jedna aplikacje. Inne śmigają jak dawniej nie ma problemu z połączeniem z internetem. Poczekam co wymyśla.
 2. Wszystkiego próbowałem nic nie pomaga. Na tym amerykańskim forum wsparcia przekazali to do techników samsunga. Trzeba czekać.
 3. Tak nadal jest problem po aktualizacji do 1310.4 z YouTube. Tyczy to wszyskich modeli tv z 2018. Ja mam inny model i tez problem jest buforuje buforuje i nic. Przed aktualizacja było idealnie. I to nie problem z netem na innych sprzętach śmiga.
 4. Po aktualizacji do 1310.4 dostępnej przez stronę samsung aplikacja YouTube ma wielki problem z rozdzielczością 4K w ogóle albo bardzo wolno się buforuje wszystko. Na 1440p i 1080p tez często są problemy. Filmy często automatycznie ładują się w 360p. Problemu z internetem nie ma. Resetowałem aplikacje. Przed aktualizacja tv było wszystko ok. Macie tez taki problem na 1310.4?
 5. Ja widze i dla mnie to byłby spadek jakościowy, ponieważ mam 2 letniego samsunga na którym nie ma grama dse, wiec jak zobaczyłem to na tych qledach, to nie dziw się ze zrezygnowałem. Musisz zastanowić się, ale ze wzgledu na pixela uwalonego bym oddał, albo wymienił na inny, tylko tu już bierzesz udział w loterii panelowej.
 6. Dzięki. Niestety teraz trafienie na dobry model graniczy z cudem. Zostawiasz czy oddajesz?
 7. Nie mam. Przez dse nie kupiłem.
 8. Takie ciemniejsze smugi jak kraty to jest dse i w każdym markecie co byłem to sprawdzałem z 6 modeli różnych i kazdy to miał. Ale jak nie widzisz to nie zagłębiaj się [emoji3]
 9. Tak na tym głównie sprawdzałem. Może trafił Ci się dobry egzemplarz. Powinny być pasy poziome albo pionowe. Pasy jak kratownica. Gdzie kupowałeś?
 10. Haha dobry pocisk ale nie udany [emoji3] ale rozumiem ze podbiłeś sobie ego. A kto napisał ze to moje zdjęcie? Wystawiłem przykład z yt bo jak miałem XH90 i porównywałem do swojego samsunga u siebie to efekt był identyczny. XH90 pozbyłem się po kilku dniach.
 11. To na tym modelu doświadczysz dopiero dse. Daj znać [emoji6]
×
×
 • Create New...