Skocz do zawartości
Gmeru

Testujemy nowy LG OLED C9. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie TV nie znajduje nowego Firmware , na Stronie LG też jeszcze nie ma nowszego do pobrania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma na stronie, nie ma jak wyszukuję w TV,  wyłączoną mam automatyczną aktualizację, a TV... sam się zaktualizował dziś rano. Dziwaczne to LG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, aerofan napisał:

A u mnie nie ma na stronie, nie ma jak wyszukuję w TV,  wyłączoną mam automatyczną aktualizację, a TV... sam się zaktualizował dziś rano. Dziwaczne to LG :)

Chyba Hokus-pokus  ;)

Ostatniej Aktualizacji też mi nie wyszukał TV więc ściągnąłem ze Strony LG i poprzez USB aktualizowałem at u nie ma - faktycznie "CUDA"   :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tą aktualizacją, TV nie wyszukuje, na stronie LG odnośnik do marcowej... C9PLA Here.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please check the Model List in the Reference section, paying special attention to the end (i.e. xxx-UA)

"OLED55C9PUA"

Mam Polska dystrybucję z końcówką PLA i nie chce kombinować z czymś innym.

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobrało i zainstalowało z menu TV wczoraj.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic a rana nie znalazło ale pojawiło się już na Stronie ,

bezproblemowo zaktualizowane poprzez USB   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mariusz Kubik napisał:

Czy da się jakoś wyłączyć ekran bez polecenia głosowego, tylko np jakimś przyciskiem w tv ?

Wszystkie ustawienia - Obraz - Oszczędzanie energii i tu masz wyłącz ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mariusz Kubik napisał:

Dzięki, szkoda że nie da się dodać tego do jakiegoś przycisku na pilocie.

Kup sobie za kilkanaście zł pilot LG to przyda Ci się jeszcze do innych rzeczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym telewizorze można ustawić półprzezroczyste napisy do filmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie ustawisz napisy zależy od aplikacji streamingowej. W Netflix/Amazon/AppleTV można, w HBO go nie można. Przy okazji tylko napomnę, że napisy to dalej jest drugorzędna sprawa w tych serwisach. Np nie mogę ustawić innych napisów dla SDR i HDR, ani nawet przypisać formatu (wielkości) do urządzeń. Domyślne napisy w HDR oślepiają i męczą matrycę, w SDR są OK. Albo zmieniając TV z 55 na 65, przy tej samej odległości wielkość napisów przy 55 była ok, przy 65 jest za duża i chciałbym opcje gdzie napisy by się nie skalowały z wielkością ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o napisy z wewnętrznego odtwarzacza telewizora - napisy do filmów z plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w odtwarzaczu plików wideo c9 są do wyboru półprzezroczyste napisy?

edit: o kurczę, zapomniałem, że już zapytałem - sorry 😁

Edytowane przez loky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z moim c9, jak oglądam mecze piłki nożnej to boczna linia boiska tak jakby migają i nie była równa tylko robiły się "schodki", strasznie mnie to denerwuje, dodatkowo potrafi się czasami na sekundę obraz jakby rwać,  nie wiem za bardzo jak to opisać, spróbowałem to nagrać telefonem, zobaczcie na dwie górne linie i to jest tylko jak są przy jakimś kącie pokazywania. Nie wiem czy trzeba coś w ustawieniach zmienić? Tak samo jak jest w meczu piłki nożnej jak kamera jest daleko i jest wykop bramkarza to piłka nie leci płynnie tylko ją rwie. 

 

 

Edytowane przez silent22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...