Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przycisk i+ nad przyciskiem do zmiany wejść i chyba nad kolorowym czerwonym

 

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem tydzień temu mojego xg95 z ekspozycji, miał ok 1780 godzin przechodzone i w pozycji 05 jest jakiś chyba error. Poza występującym cloudingiem w menu i ogólnie w momentach gdzie nie podany jest obraz do oglądania wszystko jest ok. Zastanawia mnie tylko ten error, co to może być i czy mam się martwić w przyszłości czy lepiej oddać bo mam możliwość jeszcze.1d652760ee300c640a8c615a3b310821.jpg&key=785cd8a1aa52b0a7bc6c69c3d780eda3a9fd334ad9237b14265e0c0da36f8c97

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka


Chyba jakiś problem z matryca. A właściwie z jej podswietalaniem. Tyle co udało mi się wygooglać

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak po prawdzie to trafiła mi się bardzo fajna sztuka. Cloudingu w zasadzie u mnie brak.

Jeśli masz możliwość to bym wymienił ten egzemplarz. Szkoda nerwów z serwisem

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to potestuję jeszcze kilka dni i oddam, ciekawi mnie ten błąd, niby nic nie widać na matrycy jak by o nią chodziło, albo jeszcze nie zauważyłem.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lucek1 napisał:

No to potestuję jeszcze kilka dni i oddam, ciekawi mnie ten błąd, niby nic nie widać na matrycy jak by o nią chodziło, albo jeszcze nie zauważyłem.

To mogą być diody pod patyrcą odpowiadające za lokanle podświetlenie np na srodku ekranu bo ten TV nie ma już podświetlenia krawędziowego. Tego raczej nie da sie ot tak zobaczyć. Wrzuć może na pena jakis jednolity jpg w róznych odcieniach szarości i otwórz go na tv. Nie wiem podsuwam pomysł. Jeśli tv był z wystawy to i pewnie cena mniejsza bo jeśli była normalna to troche słabo
 

 

Edytowane przez mikoko
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tv był z wystawy z obniżoną ceną, chwilę jeszcze potestuję i oddam, wymienię na nowy pewnie ten sam model, podoba mi się szybkość działania w porównaniu do xf90

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry model zwłaszcza ze otrzyma nowy sofy z serii H o czym pisał wcześniej RoccoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odległość od TV mam 2.7 m (pokój 17 m2). Czy XG95 55 cali bedzie w porządku?  Źródło nc+, netflix, ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idealna odległość dla tv 4 k. Nawet ciut za dużo. Ja mam 2.2. Zobacz kalkulatory dla ekranów UHD tam minimalna odległość dla 55 cali zaczyna się od 1.6

Kolega ma tv 65 cali ale siedzi z 4-5 metrów od tv i mówi ze nie widzi tego efektu 4K. Nie dziwie się

Znalazłem na szybko:

Według praktycznie wszystkich stron internetowych odległości od TV 4K powinny być takie:
• 55 cali: 116 cm – 231 cm
• 65 cali: 137 cm – 275 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, RoccoS napisał:

Coś mi nie działa ten link. Możesz sprawdzić czy to tylko u mnie, czy trzeba się warunkowo zarejestrować?

11 minut temu, mikoko napisał:

Coś mi nie działa ten link. Możesz sprawdzić czy to tylko u mnie, czy trzeba się warunkowo zarejestrować?

Dobra udało się. Teraz tylko przełamać nie z decyzją lub jeszcze poczekać na PL. Hmmmm

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RoccoS mam do ciebie prośbę. Możesz wstawić fotę z menu ustawienia>ustawienia urządzenia>informacje i na samym dole tak jak jest u mnie?96b8aa5c793b17cc071e2f70a4cc20b5.jpg&key=a132290a8f85be75051bf2ebf084ec2a862d56cd1a16b885f20fbc5752c285e2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Co do odległości tv ,to oglądam z 2,7m 65'', a często przybliżam się na 2m. Następny będzie min 75"68f9c5c2e992628a70b40772290ba11e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaraz mam jechać po 85xg9505. Dzwonili z salonu, że mają nówkę sztukę w cenie z ekspozycji. Piszecie Panowie tutaj, że do nowych sztuk wgrywany jest nowy soft z XH. Pytanko czy można to jakoś sprawdzić czy ten model, który mam możliwość kupić ma już to wgrane.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, immo11 napisał:

Witam. Zaraz mam jechać po 85xg9505. Dzwonili z salonu, że mają nówkę sztukę w cenie z ekspozycji. Piszecie Panowie tutaj, że do nowych sztuk wgrywany jest nowy soft z XH. Pytanko czy można to jakoś sprawdzić czy ten model, który mam możliwość kupić ma już to wgrane.....

Zobacz na kartonie dane produkcji. RoccoS podawał wcześniej ze z data 5/2020 ma już nowe menu. Mój miał 11/19 i stare.

Jak już go przytargasz do domu to się odezwij bom ciekawy 😀

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 10/19 i miałem jeszcze Androida 8 :) 

Co do tego linka z Niemiec, to ja bym nie sciągał żadnego softu spoza oficjalnej strony sony. Nigdy nie wiadomo co to :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi chyba ściemnia gość ze sklepu, bo mówi że jest inna naklejka na kartonie i na niej nie ma daty produkcji. Chciałbym się jeszcze podpytać czy na ekranie powinna być folia ochronna bo także jej nie ma. Nie chciałbym aby mi sprzedał jakąś może po zwrocie lub coś takiego, chociaż wspomina że na liczniku ma 0 h. Ciekawe jak sprawdził jak TV jest w kartonie bo dopiero dzisiaj przyjechał

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, immo11 napisał:

Coś mi chyba ściemnia gość ze sklepu, bo mówi że jest inna naklejka na kartonie i na niej nie ma daty produkcji. Chciałbym się jeszcze podpytać czy na ekranie powinna być folia ochronna bo także jej nie ma. Nie chciałbym aby mi sprzedał jakąś może po zwrocie lub coś takiego, chociaż wspomina że na liczniku ma 0 h. Ciekawe jak sprawdził jak TV jest w kartonie bo dopiero dzisiaj przyjechał

 

Ma te powłokę polepszającą kąty widzenia. Jej ot tak nie można zerwać. Naklejka jest na boku kartonu. Jeśli nie ma nowego menu to zapewne dostanie w update.

Tv będzie zapakowany w worek foliowy na ekranie nie ma folii do zerwania tylko chyba jakaś naklejka

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikoko napisał:

Ma te powłokę polepszającą kąty widzenia. Jej ot tak nie można zerwać. Naklejka jest na boku kartonu. Jeśli nie ma nowego menu to zapewne dostanie w update

Chodzi mi o folię na ekranie chroniącą przed zarysowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, immo11 napisał:

Chodzi mi o folię na ekranie chroniącą przed zarysowaniem. 

Ja na ekranie nie miałem żadnej folii. TV był nowka sztuka prosto z magazynu nie otwierany karton. Były tylko folie na krawędziach zabezpieczające ramki

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, sleet napisał:

Ja miałem 10/19 i miałem jeszcze Androida 8 :) 

Co do tego linka z Niemiec, to ja bym nie sciągał żadnego softu spoza oficjalnej strony sony. Nigdy nie wiadomo co to :P

 

Zapomniałem faktycznie ja też miałem androida 8 z datą 11/2019

12 minut temu, sleet napisał:

Ja miałem 10/19 i miałem jeszcze Androida 8 :) 

Co do tego linka z Niemiec, to ja bym nie sciągał żadnego softu spoza oficjalnej strony sony. Nigdy nie wiadomo co to :P

 

Ale ludzie już zaktualizowali tv tym softem i jest wszystko ok

Wsadziłem pena z tym softem do tv i automatycznie rozpoczął aktualizacje, wiec powinno być wszystko ok. Przerwałem sam, ale mnie kusi jak diabli 😀

Panowie wrzuci tu ktoś screenshota z numerami kompilacji dla nowej wersji XG9505 bądź XH? Znając siebie wieczorem wrzucę ten niemiecki soft 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikoko About na moim, wersja security patch jest starsza, inni na forum AVS też o tym pisali

 

Sony.PNG

Edytowane przez RoccoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...