Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem V6.4770 FW. Narazie testuje. Ciekawe czy w drugą stronę się da tzn. wgranie firmware z serii xg?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No byłyby jaja jakby się nie dało oryginalnego fw od XG wgrać do XG. Chociaż podobno nie można się cofnąć z wersją fw, więc na fw od XH można pewnie wgrać tylko młodszą wersję od XG.

Swoją drogą przy takiej zmianie fw na v.XH lepiej wyłączyć automatyczne aktualizacje w tv. Na wypadek gdyby kolejna wersja oprogramowania miała przestać działać na XG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na pendrive v6.3626, podłączyłem do tv i pokazało, że oprogramowanie jest aktualne.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v6.3626 dla XG jest z 13-05-2020, V6.4770 dla XH z 10-06-2020. Pewnie nie zaktualizuje do starszej wersji. 

A widzisz różnicę w jakości obrazu i ustawieniach płynności na plus w tej wersji z XH?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wgrasz softu o tej samej wersji nie mówiąc o starszej. Tylko nowsza pójdzie 

2 godziny temu, ewaldus napisał:

Wgrałem V6.4770 FW. Narazie testuje. Ciekawe czy w drugą stronę się da tzn. wgranie firmware z serii xg?

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Używasz może moduł cam? Ciekawe czy po podłączeniu anteny bezpośrednio do tv będzie widział sygnał. 

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam modułu, ani tunera. Mam ultraboxa 4k cyfry+. Czy obraz lepszy, ciężko powiedzieć, ale jakby taki bardziej soczysty, kontrastowy, a mam kontrast na 60 (nie lubię oczoj3bnych ekranów). Narazie jestem zadowolony, zobaczymy co będzie dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Właśnie mi doszedł xg9505  w rozmiarze 55 cali. Pytanko. Jakie to są wszystkie przyciski i konfiguracje przyciskow aby wejsc w ustawienia które są mi potrzebne?

Chciałbym też zoabczyć jaki mam system i wersje. W naklejce mam 05/20 wiec chyba najnowsza wersje. Niestety zaraz wyjezdzam na wakacje i telewizor tylko zostal sprawdzony i zaraz wyladuje w kartonie bo sprawdzany jest u rodzicow a moje mieszkanie ma jeszcze wiszacy stary telewizor i nie mam jak tego zrobic na szybko.

Dziękuję za odpowiedz.

PS. Telewizor robi mega wrażenie i napewno nie będę się doszukiwać jakiś problemów. Bo telewizor ma cieszyć a nie wyszukiwać problemów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać instrukcję. Tam jest wszystko napisane.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, djzwierzak napisał:

Dzień dobry. Właśnie mi doszedł xg9505  w rozmiarze 55 cali. Pytanko. Jakie to są wszystkie przyciski i konfiguracje przyciskow aby wejsc w ustawienia które są mi potrzebne?

Chciałbym też zoabczyć jaki mam system i wersje. W naklejce mam 05/20 wiec chyba najnowsza wersje. Niestety zaraz wyjezdzam na wakacje i telewizor tylko zostal sprawdzony i zaraz wyladuje w kartonie bo sprawdzany jest u rodzicow a moje mieszkanie ma jeszcze wiszacy stary telewizor i nie mam jak tego zrobic na szybko.

Dziękuję za odpowiedz.

PS. Telewizor robi mega wrażenie i napewno nie będę się doszukiwać jakiś problemów. Bo telewizor ma cieszyć a nie wyszukiwać problemów.

 

Soft zapewne masz już 6.4758 z fajnymi opisami programów na kafelkach. Ehhh a ja ciagle 6.3626. Ciekawe kiedy udostępnia np dla produkcji 11/19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOpiero za ponad tydzień przetestuje co jest i jak. Myślę o zmianie dekodera na kartę do TV. Lecz za takei coś trzeba dopłacić w Cyfrowym Polsacie.

Polecacie zrobić taki zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, djzwierzak napisał:

DOpiero za ponad tydzień przetestuje co jest i jak. Myślę o zmianie dekodera na kartę do TV. Lecz za takei coś trzeba dopłacić w Cyfrowym Polsacie.

Polecacie zrobić taki zabieg ?

Ja polecam. Uwielbiam epg i menu tv Sony. Można się zakochać. Korzystając z dekodera nie widzisz tych wszystkich przyjemnych rzeczy. Możesz sobie tworzyć własne listy. Ja sobie podzieliłem gatunkami film, dokument, sport i informacje 

image.jpg

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji firmware z serii xh na tv serii xg zauważyłem, że nie przełącza się automatycznie na YouTube w tryb HDR, trzeba wybrać ręcznie w ustawieniach. Na Netflix wszystko w porządku. Bez problemu przełącza na DV. Mam ustawione HDR na automatyczne. Z decodera cyfry też bez problemu przełącza na HDR.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zablokowali? Na razie dają w nowych TV prosto z fabryki wypust 2020, poźniej powinna być aktualizacja dla reszty. Niech spróbują jej nie dać 😜 Przecież to identyczne tv różniące się tylko data produkcji. Coś mi nie obiło o oczy, ze ma być na święta. Qrde trochę sobie poczekam i nie wiedzieć dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i będę miał moduł od cyfry. Pytanie tylko. Telewizor będzie wisiał. Czy jest szansa wsadzenia modułu bez ściągania ze ściany?

Dodam, że od boków będzie luzu 2-3 cm od dołu już więcej bo około 10-15 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w moim egzemplarzu fabrycznie wgrany soft soft 6.4758, problemy z podświetleniem ani ruchem nie występują. Mam wersje 65 czyli bez foli ale kąty widzenia również dla mnie bardzo dobre.

Przed zakupem naczytałem się opinii, mimo powyższych wad się zdecydowałem, a po zakupie i testach  już zastanawiałem czy jestem ślepy czy trafiłem jakiś super egzemplarz. Okazało się że super egzemplarz bo ma nowy soft ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, djzwierzak napisał:

No i będę miał moduł od cyfry. Pytanie tylko. Telewizor będzie wisiał. Czy jest szansa wsadzenia modułu bez ściągania ze ściany?

Dodam, że od boków będzie luzu 2-3 cm od dołu już więcej bo około 10-15 cm.

Wsadzisz bez problemu 

25 minut temu, Sebastian Kołodziejczyk napisał:

Potwierdzam, w moim egzemplarzu fabrycznie wgrany soft soft 6.4758, problemy z podświetleniem ani ruchem nie występują. Mam wersje 65 czyli bez foli ale kąty widzenia również dla mnie bardzo dobre.

Przed zakupem naczytałem się opinii, mimo powyższych wad się zdecydowałem, a po zakupie i testach  już zastanawiałem czy jestem ślepy czy trafiłem jakiś super egzemplarz. Okazało się że super egzemplarz bo ma nowy soft ;)

Zazdraszczam. Mam nadzieje ze w moim XG9505 tez niedługo zawita nowy soft. Kiedy kupiłeś swój i z jaka data produkcji ?

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego modelu w Łodzi  po różnych sklepach w wersji 65 cali i  jak są to przeważnie po ekspozycji i brak nowych. Widział ktoś może gdzieś nowe szt w Łodzi ?? Nawet na Sony Center nie maja na stanie nowych sztuk :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, mikoko said:

Zazdraszczam. Mam nadzieje ze w moim XG9505 tez niedługo zawita nowy soft. Kiedy kupiłeś swój i z jaka data produkcji ?

Data zakupu 28.05, data produkcji maj 2020. Jeden z ostatnich 65 w Euro RTV, od tamtego czasu są już tylko powystawowe.

Skoro wgrywają fabrycznie do nowych XG to tylko kwestia czasu kiedy zawita w autoupdate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Sebastian Kołodziejczyk napisał:

Data zakupu 28.05, data produkcji maj 2020. Jeden z ostatnich 65 w Euro RTV, od tamtego czasu są już tylko powystawowe.

Skoro wgrywają fabrycznie do nowych XG to tylko kwestia czasu kiedy zawita w autoupdate.

Tez tak myśle 👍 jednym słowem udało ci się upolować. To bardzo fajny tv zwłaszcza z modułem cam CI +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to telewizor powieszony.

Szok szok szok. Jak to świeci pięknie.

Produkcje mam z maja albo kwietnia wiec jest najnowsze oprogramowanie.

Do tego nie zauważyłem na np napisach końcowych aby mocno podświetlenia było widać albo na innych zwierzonych filmach.

Może nie jestem za bardzo czepialski ale chyba musze zamówić tira popcornu.

 

Może ma ktoś jakieś serwisowe kalibracje ?

Jakieś informacje które muszę wiedzieć?

Tez bym sie chciał pochwalić danymi technicznymi tak jak było gdzieś pokazane ze wszystkie 000000 i inne takie tylko nie wiem jak tam wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, djzwierzak napisał:

No to telewizor powieszony.

Szok szok szok. Jak to świeci pięknie.

Produkcje mam z maja albo kwietnia wiec jest najnowsze oprogramowanie.

Do tego nie zauważyłem na np napisach końcowych aby mocno podświetlenia było widać albo na innych zwierzonych filmach.

Może nie jestem za bardzo czepialski ale chyba musze zamówić tira popcornu.

 

Może ma ktoś jakieś serwisowe kalibracje ?

Jakieś informacje które muszę wiedzieć?

Tez bym sie chciał pochwalić danymi technicznymi tak jak było gdzieś pokazane ze wszystkie 000000 i inne takie tylko nie wiem jak tam wejść

co do ustawień wejdź sb na stronkę rtings i tam wszystko znajdziesz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...