Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy majac modul czy nie majac nie ma kanałów...

Dodatkowo byłem podłączyć bezpośrednio na poddaszu kabelek omijaajc gniazdo iiiiii dalej to samo :D

Na tunerze działa z każdego miejsca a tutaj nic.

Zoabczymy co jutro serwis powie jak powiem im ze sprawdzajac na krótko z poddasza dalej to samo.

Jeżeli nic nie będzie z tego to po prostu kupie tuner i tyle.... Bo już mam dosc zabawy z tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty masz wogóle sygnał po podłączeniu kabla Sat do TV ?  Podejrzewam, że moduł ma tu g…o do rzeczy. 

Edytowane przez vvalery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vvalery napisał:

Czy ty masz wogóle sygnał po podłączeniu kabla Sat do TV ?  Podejrzewam, że moduł ma tu g…o do rzeczy. 

Pisze od kilku dni ze 0 sygnalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, djzwierzak napisał:

Pisze od kilku dni ze 0 sygnalu.

To masz zepsuty tuner i po co te kombinacje z modułem? On zasięgu nie przywróci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, vvalery napisał:

To masz zepsuty tuner i po co te kombinacje z modułem? On zasięgu nie przywróci. 

Po pierwsze polecam przeczytać od początku problem.

Moduł od 2 lat działał w tv od zakupu. Przeprowadziłem się do domu i nagle padło i tv nie wyszukuje sygnału.....

Ponadto na normalnym tunerze działą normalnie zasięg. Omijajac gniazdko też działa. Tv nic nie pokazuje.

Tuner jest wbudowany w płytę główna w TV. Płyta główna została wymieniona na gwarancji przez serwis i co teraz powiesz ?

Mądrzenie nic nie da tutaj. Serwis uważa, że wszystko jest okej i nie wie co jest nie tak...

Jutro będę kolejne ich pomysły wysłuchiwał. Jak się nic nie zmieni to będę reagował bezpośrednio w Sonym. Czego nie chciałbym za bardzo robić, ponieważ wole nie mieć złych układów z serwisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo. Mów, nie mam zamiaru korzystać z dekodera. Tv ma tuner satelitarny i ma działać. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jeden. Szwagier bawi sie w serwis samsuga i mowi ze unich to samo i u lg tak tez. Ze te tunery w tv nie dzialaja..... Tzn dzialaja ale nie tak jak powinny.

Wiec to nie tylko problem Sonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, djzwierzak napisał:

Problem jest jeden. Szwagier bawi sie w serwis samsuga i mowi ze unich to samo i u lg tak tez. Ze te tunery w tv nie dzialaja..... Tzn dzialaja ale nie tak jak powinny.

Wiec to nie tylko problem Sonego

Dlatego kupuje się tuner na Linux i ma się wszystko w d…. Musi działać. Powodzenia z serwisem 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikoko napisał:

Ale w przyszłości jakby chciał tv sprzedać to się robi problem 

W jakiej przyszłości tzn ilu latach ? Ja swojego samsunga z full led z local dimming wyrzuciłem na śmietnik bo nikt nie chciał. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytałem ostatnio że you tube włączył obsługę dźwięku 5.1

Jak jest u was? bo u mnie dalej tylko stereo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś tu modułu Ci z vectry w xg lub xh 95? Jeśli tak to jak działa, czy odbiera też kanały 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednich mistrzostwach miałem problem z kanałem TVP 4k z tv naziemnej. Z resztą nie tylko ja. Randomowo zwiecha do kilku razy na mecz. Pomagało tylko odłączenie z gniazdka. Dzisiaj na pierwszym meczu znów to samo. Z ciekawości zainstalowałem googlowy Live Channels. Przetestowałem na powtórce meczu i o dziwo zero zwiech. Więc jak macie ten problem. Potestujcie i dajcie znać jak u was.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...