Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego? Zastanawiam się czy nie zmienić swoich 55 cali XG95 na 65 XH90.

Wysłane z mojego M2102K1G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie szczególnie pod koniec wątku o zielonych ekranach i podobnych rzeczach. W trybie VVR wyłączane jest lokalne wygaszenie i to jest dramat. Zero czerni 

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2021 o 22:13, CRW napisał:

Dlaczego? Zastanawiam się czy nie zmienić swoich 55 cali XG95 na 65 XH90.

Wysłane z mojego M2102K1G przy użyciu Tapatalka
 

Hmm XH90 to gorszy tv, jedynie że ma HDMI 2.1 lepiej poszukać jakieś ostatnie sztuki XH95 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z tematem trzasków z głośników. Niestety wymianą płyty nic nie poprawiła. Okazało się że nie włączyłem trybu eArc w tv i dlatego było wszystko dobrze 😔. Z włączonym eArc trzaski są. W serwisie pewnie też nie włączyli eArc. Eh...

No i teraz albo amplituner albo Sony ma z[beeep]ana implementację eArc.

Na ten moment wyłączyłem bo mi do niczego to nie jest potrzebne, zew sprzęt podpinam i tak pod amplituner, niemniej niesmak pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To soft w tv. Lub hardware. U mnie na soudbarze XF-9000 miałem to samo 

Edytowane przez mikoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

działa wam YouTube?

Wróciłem do domu i na xg9505,xh9505 i mi boxie s nie działa YouTube.Wszystkie inne aplikacje działają.Wygląda to na awarię  Youtube na Android Tv,na komórce i tablecie działa.W sieci cisza,nikt nie zgłasza problemów.

Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie ma ktoś problem że mu się nagle sam tv wyłączy? U mnie średnio raz na 3 dni. Z reguły przy używaniu netflixa lub you tuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, baasior napisał:

Witam, panowie ma ktoś problem że mu się nagle sam tv wyłączy? U mnie średnio raz na 3 dni. Z reguły przy używaniu netflixa lub you tuba.

Miałem tak, winny był NVIDIA shield który poprzez cec po bezczynności sterował tv. Więc może masz jakieś urządzenie które robi podobnie.

Podobno słabe baterie w pilocie też mogą powodować wyłączanie tv (wiem jak to brzmi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha możliwe że to dekoder z vectry, bo po jakimś czasie nie używania się sam wyłącza a wtedy możliwe że gasi też tv, dzięki muszę sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterowaniem soundbarem pilotem od tv. Tv sony xh9288 i soundbar zf9. Co bym nie zrobił i nie przestawił, nie mogę dojść żeby to zadziałało. Niezależnie od ustawienia wejść hdmi ewentualnie widzę na tv że steruję systemem audio a jednak soundbar stoi w miejscu i mogę nim sterować tylko pilotem od soundbara. Control for hdmi w menu soundbara jest włączone. Próbowałem różnych kombinacji ale nie idzie. Ktoś się spotkał z czymś podobnym, możecie coś doradzić jak to rozwiązać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka alternatywa dla XG95O5 55 cali którego już nie ma tak samo jak XH9505 brak ofert.

Znajomemu padł stary samsung i znając mój tv z jego niedoskonałościami chce kupić coś  podobnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, norekm napisał:

x90j

Dzięki.

Wygląda na to że alternatywy brak.

Ten model w stosunku do XH 95 nic nie poprawił w jakości obrazu a tylko możliwości techniczne.

Podobno strasznie nierówne są poszczególne modele

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, raf7705 napisał:

Trapezy?

😄

Nie ,źle się wyraziłem. Chodziło o to że poszczególny egzemplarz JEDEN OD DRUGIEGO potrafią się różnić w jakości wyświetlanego obrazu.

Miałem tak kiedyś w starym tv gdzie dużo osób chwaliło a część narzekało na dany model.

Osobiście nie wiedziałem dlaczego takie skrajności w opiniach dopóki nie zobaczyłem porównania na żywo w sklepie i znajomych.

3 sztuki i każda na takich samych ustawieniach inaczej świeciła.

O x90 to gdzieś wyczytałem ale nie chcę powielać niesprawdzonych info.

No nie ma co się dłużej rozpisywać , jak znajomy się zdecyduje i mnie zaprosi to dam jakieś info jak na żywo wypada w porównaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś informacje kiedy Sony dostanie aktualizacje do Android 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pojawił mi się dziś taki problem, po wł. tv zauważyłem że Wifi w tv jest wyłączone. Jak chce je włączyć  od razu suwak wraca na off. Miał ktoś tak?

Edytowane przez baasior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baasior napisał:

Panowie pojawił mi się dziś taki problem, po wł. tv zauważyłem że Wifi w tv jest wyłączone. Jak chce je włączyć  od razu suwak wraca na off. Miał ktoś tak?

Zresetuj TV i będzie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...