Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem między 65’ a 75’...warto było czekać na Black Fridat, udało się kupic 85’ w cenie 75’ :)

czekam na dostawę:)

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może podziel się gdzie i za ile kupiłeś.

 

Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak to gdzie...

Sony center 16500zl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, damianelk napisał:

Myślałem między 65’ a 75’...warto było czekać na Black Fridat, udało się kupic 85’ w cenie 75’ :)

czekam na dostawę:)

W sensie za ile kupiłeś 85'? za 10999?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Danii, po przeliczeniu na polskie 11.397,46 PLN. 

Przecenili  85’...którego nawet nie brałem pod uwagę ze względu na oryginalną cenę 20.650,42 PLN. 

Teraz widzę ze przecenili również 75’ z 11.397,46 PLN na 8.550,- PLN

I jak 85’ będzie za duży to wymienię na 75’. 

 

 

17DBF455-EAD5-4DDB-A5B6-D0420C140B0F.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, damianelk napisał:

Kupiłem w Danii, po przeliczeniu na polskie 11.397,46 PLN. 

Przecenili  85’...którego nawet nie brałem pod uwagę ze względu na oryginalną cenę 20.650,42 PLN. 

Teraz widzę ze przecenili również 75’ z 11.397,46 PLN na 8.550,- PLN

I jak 85’ będzie za duży to wymienię na 75’. 

 

 

17DBF455-EAD5-4DDB-A5B6-D0420C140B0F.png

No proszę! Za tyle to i ja bym kupił i dał w prezencie tacie :) Rozmiar to rozmiar :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65XG9505 kupiony w Sony Center cena standardowa. 6399 zł plus 850 zł gwarancja do 5 lat wraz z uszkodzeniami mechanicznymi. Cena Wydłużonej gwarancji sporo niższa niż na stronie SC tam za to trzeba dać ponad 1250.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pochwalę się zakupem 65XG9505 w dniu wczorajszym w SCentre Gdańsk. Sprawdzony na miejscu . Jak dla mnie zero cloudingu , na ciemnym obrazie nie ma żadnych jasnych plam. Pan w SCentre mówił, że była partia XG ze sporym cloudingiem, ale te co sprzedają od ponad miesiąca nie mają go. Mogę tylko napisać, że zrobiłem bardzo dobry zakup, obraz bajka :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat z 3 msc temu RTVAGD odwiedziłem i tylko szukałem w QLED-ach telewizora. Sprzedawca dobry się trafił świeżo po jakimś szkoleniu, odpalił mi SONY XG659505 obok QLED-a i OLED-a te ostatnie troszkę droższe. Ten sam obraz na wszystkich i SONY wymiatał. Android tez mnie przekonał ze względu np. na KODI i takie inne bajery...

Fakt że nigdy nie widziałem XG859505 na oczy ale mam nadzieje ze będzie tylko lepiej niż w 65’...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2019 o 17:30, sharan napisał:

Ja też pochwalę się zakupem 65XG9505 w dniu wczorajszym w SCentre Gdańsk. Sprawdzony na miejscu . Jak dla mnie zero cloudingu , na ciemnym obrazie nie ma żadnych jasnych plam. Pan w SCentre mówił, że była partia XG ze sporym cloudingiem, ale te co sprzedają od ponad miesiąca nie mają go. Mogę tylko napisać, że zrobiłem bardzo dobry zakup, obraz bajka :)

Jak sprawdziłeś clouding? Panowie z SC odpalili tv w jakimś ciemnym pomieszczeniu czy po prostu zgasili światła w salonie? 😁 Gadanie, że od miesiąca sprzedają tv bez cloudingu pachnie trochę bajką...

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w piątek, może jakość nie jest najlepsza ale widać clouding, czarna tapeta. Nie wiem czy wymieniać na inny model, czy zostawić, Generalnie na filmach/grach nie widać tego bo działa lokalne wygaszanie.

IMG_1052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma ustawienia dla tego tv? I pytanie o audio, mam zestaw składający się z 5.1 jamo + amplituner Panasonic - dziś zamówiłem Polk s2 bo był w super cenie. Zmiana podyktowana jest estetyką, ale czy da się podłączyć sam sub pod ten tv? Audio z telewizora mi wystarczy.e9c352853aff3a77ae03d1629a03860e.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Kilka dni temu kupiłem 85xg9505..... Jestem  bardzo zadowolony....😊 obraz wielkość ekranu itp....ale mam problem☹️ np. na netflix  przełączam ustawienia obrazu na tryb kalibracji netflix,  jest wszystko ok  ale po kilku,kilkudziesięciu minutach tryb się wyłącza i wraca do ustawień obrazu "żywy". Dość denerwujące. To samo mam gdy mam podłączonego laptopa albo na jakimś wejściu mam wybrany jakiś z trybów obrazu np: gra, grafika itp. po pewnym czasie sam się przełącza na tryb żywy zamiast zostać na ustawieniach. Może ktoś miał podobny problem i mógł by mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz ustawiony tryb „auto” w ustawieniach obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki soundbar polecacie do tego TV. Myśle o sony ht-st5000.

Mam teraz JB-SB350, ale trochę mnie denerwuje ze trzeba drugi pilot używać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sony to dobry soundbar. Chyba że chcesz coś z satelitkami to już Samsung lepiej (mam i daje radę efekt) bo taki np. Sony HT-XF9000 ma tycie głośniczki (do tego mało ich bo całe 3 w belce) i według większości recenzji tyłka nie urywa (bo jak mogło by to inaczej zagrać).

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/5/2020 at 1:16 AM, LV426 said:

Ten Sony to dobry soundbar. Chyba że chcesz coś z satelitkami to już Samsung lepiej (mam i daje radę efekt) bo taki np. Sony HT-XF9000 ma tycie głośniczki (do tego mało ich bo całe 3 w belce) i według większości recenzji tyłka nie urywa (bo jak mogło by to inaczej zagrać).

Tylko ze ja chce Sony HT-ST5000, tam chyba 7 głośników w belce.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak lepiej jak w tym nowszym modelu (3 tylko). ST5000 recenzje ma dobre i sam bym kupił jakby miał opcję dołożenia głośników tylnych. W moim szajsungu MS750 jest chyba z 11 przetworników (w belce, do tego jeszcze dokupiłem tyły i sub) i jak dla mnie gra bardzo fajnie. 

Edytowane przez LV426
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podbijam pytanie o ustawienia...Pytanie nr dwa: czy Wasze TV zassały już najnowszą aktualizacje firmware? Na stronie Sony jest podane, że od Nowego Roku będą sukcesywnie aktualizowane, ale może to trwać nawet do kilku miesięcy jeśli chodzi o europę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/6/2020 at 3:27 PM, LV426 said:

To i tak lepiej jak w tym nowszym modelu (3 tylko). ST5000 recenzje ma dobre i sam bym kupił jakby miał opcję dołożenia głośników tylnych. W moim szajsungu MS750 jest chyba z 11 przetworników (w belce, do tego jeszcze dokupiłem tyły i sub) i jak dla mnie gra bardzo fajnie. 

Jeszcze zastanawiam się nad JB 5.1 z tymi odczepianymi głośniczkami. Dobre recenzje słyszałem. Tylko ja jestem z tych wygodnych i z sounbarem SONY mógłbym używać jeden pilot do TV i Soundbaru...

musze puścić 2 i zobaczyć jak grają na żywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBL też rozważałem jak byłem przed zakupem i ponoć dobry dosyć ale w recenzjach wygrywał ten na który ostatecznie się zdecydowałem. Ten Sony też niezły z ponoć potężnym basem ale w pozytywnym znaczeniu (niby lepszy jakościowo jak w JBL o ile wierzyć recenzjom). 

Najlepiej sprawdź jak masz możliwość i daj znać to będzie wiadomo na ile rzetelne były te testy które są w internecie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Sony HT-ST5000 , podłączyłem....i du.y nie urywa. Za 3.500 zł spodziewałem się czegoś więcej. Głównie jestem zawiedziony basem z subwuffera. Poprzednio używałem JB 350 i bas był głębszy, czuć było po podłodze... a w SONY jest po prostu słabszy brak tego efektu podłogi. Ale fakt ze dźwięk jest czystszy. Pozytywnie również połączenie do TV, płynność i jeden pilot do wszystkiego. 

Mam 30 dni na zwrot...będę myślał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...