Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz dlaczego? Bo taki artykuł przeczytało ponad 17 tyś ludzi w kilka dni bo są na kupnie tv - było bez vat w marketach. A wiesz ile przeczyta info o nowym sofcie? Ja wiem i mało kogo interesuje czy mu skoczyła jasność o parę % (jeżeli w ogóle to prawda) bo nawet nie wie jak zrobić update i do czego służy. Więc priorytety, jak w życiu. To jest portal i praca a nie sama zabawa jak chyba niektórzy sądzą. I już napisałem wyraźnie więc kończymy ten temat: jak będę u @Maciej Koper to postaram się sprawdzić bo ma C8 prywatnie (chłopak ma kilka dni wolnego więc przyszły tydzień). I już kolejny raz tego nie napiszę. Koniec tematu nowych softów skierowanych do ekipy. Dyskutujcie, sprawdzajcie, obserwujcie Vincenta skoro ma coś wrzucić. Macie 100% pewności, że powie poprawnie co się zadziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gmeru napisał:

Wiesz dlaczego? Bo taki artykuł przeczytało ponad 17 tyś ludzi w kilka dni bo są na kupnie tv - było bez vat w marketach. A wiesz ile przeczyta info o nowym sofcie? Ja wiem i mało kogo interesuje czy mu skoczyła jasność o parę % (jeżeli w ogóle to prawda) bo nawet nie wie jak zrobić update i do czego służy. Więc priorytety, jak w życiu. To jest portal i praca a nie sama zabawa jak chyba niektórzy sądzą. I już napisałem wyraźnie więc kończymy ten temat: jak będę u @Maciej Koper to postaram się sprawdzić bo ma C8 prywatnie (chłopak ma kilka dni wolnego więc przyszły tydzień). I już kolejny raz tego nie napiszę. Koniec tematu nowych softów skierowanych do ekipy. Dyskutujcie, sprawdzajcie, obserwujcie Vincenta skoro ma coś wrzucić. Macie 100% pewności, że powie poprawnie co się zadziało.

Szkoda, że ciągle w Twoich wypowiedziach brak informacji o wykastrowaniu z de-contouringu telewizorów LG Oled na 2018 rok. Ogólnie można odczuć, że dyskusja w tym temacie jest przez Ciebie prowadzona na jej jak najszybsze ucięcie (co też uczyniłeś). Myślę, że wiele osób ceni sobie Waszą pracę i zaangażowanie stąd liczyło na wsparcie w tak ważnej sprawie, a przede wszystkim wykazanie się dziennikarskim obowiązkiem. Mimo wszystko pozostaje odczucie, że tutaj przemawia LG i jego "bogaty" marketing.

  • Plusik 5
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 raz mam napisać, że za tydzień podziałamy nad tematem? Czy ja coś ucinam? Po prostu z mojej strony nic więcej nie dodam na ten moment. Marketing przemawia przez wszystkie firmy. Nie ma tutaj wyjątku. Każdy chce być najlepszy. W ciągu 13 lat przeżyłem na tym forum pewnie z 50 grubych różnych burz związanych z serwisami i awariami danej marki. Na temat tego o czym dyskutujemy wypowiem się gdy cokolwiek będę wiedział.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru Wiem, że zbadasz problem, tylko Maciej ma skalibrowany tv i nie wiem czy będzie u niego widać różnicę.

Niemniej jednak ja również czekam na jakieś info, bo sam póki co nie pobieram tej aktualizacji.

Dzięki z góry i pozdrowionka.

 

p.s. swoją drogą nie rozumiem, czemu ludzie naskakują na Ciebie.

Maciej Koper chyba byłby w tym momencie osobą lepiej poinformowaną, skoro jak wspomniałeś ma ten tv prywatnie.

Edytowane przez Kmicic13
  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest lepiej poinformowany bo się tym zajmuje a ja nie ? Ale skoro ma wolne a jest dużo pytań to odpowiadam. Więc o kalibracji itp. nie będę się wypowiadał bo to nie mój temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kmicic13 napisał:

tylko Maciej ma skalibrowany tv i nie wiem czy będzie u niego widać różnicę.

Chyba przede wszystkim - główną obawą wydaje się to, czy będzie trzeba ponawiać kalibrację (ewentualnie może uda się ustalić jakąś stałą poprawkę do wprowadzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gmeru napisał:

Ja bym do TVN24 napisał. A najlepiej wybierz TVP Info. Eureka! @efel co tam jeszcze zaproponujesz?

(...)

Może byś coś pomocnego napisał czy dalej będziesz offtopował? Proponuję jednak coś zakładać bo się tutaj zamęczysz psychicznie.

Nie przesadzaj, nie będę pisał do telewizji, bo to nie ten kaliber problemu. Piszę tutaj, do Ciebie, do Was. To jest portal RTV, większość zainteresowanych osób tym tematem w tym kraju go śledzi. Wystarczyłoby w zupełności, bez żadnych animozji i złośliwości, neutralnym językiem, żebyś napisał newsa na stronie głównej portalu, że jest jakiś problem z softem do OLEDów 2018 i że do czasu wyjaśnienia lepiej nie aktualizować TV. Ile może zająć i kosztować napisanie czegoś takiego? 15 minut? Nawet jeżeli newsa przeczyta jedna osoba, która uchroni swój TV od rozwalenia kalibracji to już jesteście moralnymi zwycięzcami. 

Nie rozumiem w ogóle, dlaczego musimy o tym dyskutować, naskakiwać jeden na drugiego? Dlaczego taki news nie powstał do tej pory? Możesz mi to napisać w jednym zdaniu, bez sarkazmu? Zrobiliście newsa, że LG wyda łatkę naprawiającą 'mrugające mrówki' na serwisach streamingowych, to nie rozumiem, dlaczego nie może być newsa, że ta obiecywana poprawka jest potencjalnie niebezpieczna, dla ludzi którzy mają kalibrację. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, efel napisał:

Nie przesadzaj, nie będę pisał do telewizji, bo to nie ten kaliber problemu. Piszę tutaj, do Ciebie, do Was. To jest portal RTV, większość zainteresowanych osób tym tematem w tym kraju go śledzi. Wystarczyłoby w zupełności, bez żadnych animozji i złośliwości, neutralnym językiem, żebyś napisał newsa na stronie głównej portalu, że jest jakiś problem z softem do OLEDów 2018 i że do czasu wyjaśnienia lepiej nie aktualizować TV. Ile może zająć i kosztować napisanie czegoś takiego? 15 minut? Nawet jeżeli newsa przeczyta jedna osoba, która uchroni swój TV od rozwalenia kalibracji to już jesteście moralnymi zwycięzcami. 

Nie rozumiem w ogóle, dlaczego musimy o tym dyskutować, naskakiwać jeden na drugiego? Dlaczego taki news nie powstał do tej pory? Możesz mi to napisać w jednym zdaniu, bez sarkazmu? Zrobiliście newsa, że LG wyda łatkę naprawiającą 'mrugające mrówki' na serwisach streamingowych, to nie rozumiem, dlaczego nie może być newsa, że ta obiecywana poprawka jest potencjalnie niebezpieczna, dla ludzi którzy mają kalibrację. 

Popieram. W tym wątku pojawiło się zdecydowanie więcej nieścisłości w odniesieniu do portalu HDTVPolska i nietypowej jak na, z założenia, niezależną witrynę działalności naczelnego.

Edytowane przez Rafal Plotka
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, nie będę pisał do telewizji, bo to nie ten kaliber problemu. Piszę tutaj, do Ciebie, do Was. To jest portal RTV, większość zainteresowanych osób tym tematem w tym kraju go śledzi. Wystarczyłoby w zupełności, bez żadnych animozji i złośliwości, neutralnym językiem, żebyś napisał newsa na stronie głównej portalu, że jest jakiś problem z softem do OLEDów 2018 i że do czasu wyjaśnienia lepiej nie aktualizować TV. Ile może zająć i kosztować napisanie czegoś takiego? 15 minut? Nawet jeżeli newsa przeczyta jedna osoba, która uchroni swój TV od rozwalenia kalibracji to już jesteście moralnymi zwycięzcami. 

Nie rozumiem w ogóle, dlaczego musimy o tym dyskutować, naskakiwać jeden na drugiego? Dlaczego taki news nie powstał do tej pory? Możesz mi to napisać w jednym zdaniu, bez sarkazmu? Zrobiliście newsa, że LG wyda łatkę naprawiającą 'mrugające mrówki' na serwisach streamingowych, to nie rozumiem, dlaczego nie może być newsa, że ta obiecywana poprawka jest potencjalnie niebezpieczna, dla ludzi którzy mają kalibrację. 

Gdyby portal przyznał, że jest problem z updatem, który psuje kalibrację, narobił by kłopotów firmom wykonującym takie kalibracje. Kto później wyda kilkaset złotych na usługę, którą może zepsuć następna aktualizacja. Bo skoro zdarzyło się raz, może po raz kolejny. Nikt więc Ci tu oficjalnie tego nie powie. A sama kalibracja raczej LG nie interesuje.

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...