Jump to content

Rafal Plotka

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Rafal Plotka last won the day on April 12

Rafal Plotka had the most liked content!

Community Reputation

80 Excellent

About Rafal Plotka

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tez nad nim myslalem. Na allegro za 4 można wyrwać. Jednak placić tyle za namiastkę zestawu audio? Ciągle się zastanawiam. Serio gra tak dobrze? I przede wszystkim glosno?
 2. Ok. Dzięki za info i teraz zwracam honor jak obiecałem. Jak już wspomniałem ja kozystam z tej funkcjonalności w przypadku YouTube i dla mnie jest ważna. Dzięki za przyznanie, że została wyłączona - kwestie jej ważności należy potraktować indywidualnie. Downgrade nie jest rozwiązaniem dla osób po kalibracji na 4.10.31 ale to już nasz problem. Pozdrawiam
 3. Zdaje się, że jednak piszę niezrozumiale. Odpowiedź masz np. tutaj Czy tu https://hdtvpolska.com/forum/topic/43966-lg-oled-55-c8-test-telewizor-thinq-na-2018r-z-technologią-ultra-hd-dolby-vision/?do=findComment&comment=484124
 4. To moje przekleństwo, a zarazem cecha często pomocna. Zresztą dwojako się tu wdzięczy. Po pierwsze nieuczciwe zagranie producenta w tv za ktorego zapłaciłem blisko 10 tysi. Niestety zaraz potem okazało się, że portal, który miał największy wpływ na moją decyzję, nie tylko ściemnia, ale i manipuluje faktami, grozi (w moim mniemaniu - @Gmeruto nie insynuacja tylko opinia, odczucie). Poprostu nie potrafię od tak tego zostawić. A jak już się zaangażowałem to, no tak mam Jak dla mnie materiały Youtube, które często oglądam, po tej aktualizacji i kastracji tv z funkcjonalności ją noe do zaakceptowania. Wybierałem TV m.oąn. biorąc pod uwagę tę kwestię. Brawo! Należy na to zwrócić uwagę i skomemtować. Również uważam, że takie działanie jest na wagę złota i bardzo korzystne dla użytkowników (z problemem pozostają tylko Ci, którzy kalibrowali już po aktualizacji a chcą mieć pełną funkcjonalność tv) . @Maciej Koperumie PR. Co do reszty posta. @Gmerunie potrafi marketing
 5. Jeśli serwis uzna, że zgłoszenie konsumenta jest zasadne musi naprawić tv. Czyniąc to poprzez downgrade oprogramowania oficjalnie potwierdza zaistniały problem w aktualizacji. Itd. Dobry ruch. Ja piszę rękojmę. Dość tej błazenady. Czas działać.
 6. Bez komentarza bo Ban. Stawiasz mnie pod ścianą takimi tekstami. Oskarżasz mnie o insynuację po czym piszesz to. Heh. Bodaj 23.03. miałem kalibrowany LG C8 przez Skalibruj.TV (pracownika @Maciej Koper) wtedy dla mnie zaczęła się cała dyskusja odnośnie usunięcia funkcjonalności quad de-contuoringu w nowej aktualizacji. Nie mam pojęcia o kalibracji - FAKT Robię awanturę - (inaczej bym to ujął ale ok) - FAKT Stawiając nas w złym świetle - FAŁSZ - ja tylko naświetlam pewne kwestie. Wszak sami piszecie, że: Na forum pojawiło się kilka wpisów, które wręcz przestraszyły użytkowników a zostały albo spreparowane specjalnie albo przez niewiedzę użytkowników. Swoista bzdura i manipulacja. Bazując na naszych doświadczeniach możemy dodać, że nie możliwe jest by nawet jakiś algorytm sobie z tym poradził w ten sposób, ponieważ wszystkie filtry “de-counturingu” poddają obróbce głównie niewielkie przejścia tonalne, a nie placki wypełniające 1/10 szerokości telewizora.Źródło: https://hdtvpolska.com/nowe-oprogramowanie-04-10-31-do-lg-oled-tv-jak-dziala-czy-robic-aktualizacje/2/ Na forum masz jak byk zdjęcie z mojego TV - skalibrowanego - na aktualizacji 4.10.31 oraz zdjęcie innego użytkownika z poprzednią wersją oprogramowania, które wyraźnie pokazują różnice na tym samym źródle. I... no właśnie, jak to ma się do tego co piszecie?! Masz info od innych forumowiczów (szkoda, że bez zdjęć) potwierdzające ogromne różnice i nic. Udajecie, że to nieistotne. Sugerujecie wręcz, że ktoś "uderza" w producenta. Odniosłem się już do tekstu @Maciej Koper i nie będę tego powtarzał. I jeszcze raz: MATERIAŁ PROMOCYJNY LG - FUNKCJA QUAD STEP NOISE REDUCTION od 23 s. Pokrywa się z moimi doświadczeniami i innych forumowiczów. VS to co prezentujecie w teście oraz w artykule zachęcającym do aktualizacji. vs Nie dyskutujesz ze mną. Zarzucasz mi, grozisz. Odnieś się tylko do tych dwóch zdjęć, proszę. Serio. Jeśli czegoś nie wiem, nie dostrzegam, wygłupiam się i nieuczciwie szkodzę. Przekonaj mnie. Na razie każdy Twój gest, post, artykuł poprostu utwierdzają w przekonaniu, że coś tu nie gra i tyle. Cholera. Przecież mam oczy i widzę!!! Źródło: https://hdtvpolska.com/nowe-oprogramowanie-04-10-31-do-lg-oled-tv-jak-dziala-czy-robic-aktualizacje/
 7. A dziękuję. Wzajemnie. Krok za daleko? No ten artykuł. Ale pamiętam, mam nie "insynuować" bo ban. Easy. Szanuję Wasze zdanie w tym temacie, mam zupełnie inne.
 8. Do nikogo nie "startuję" i znana mi jest opinia o nim. Co nie zmienia faktu, że na tym forum już pojawiły się posty porównujące ten sam materiał przed i po aktualizacji. Który wyraźnie wskazuje na brak quad de-contouringu w 4.10.31 oraz jego wpływ na obraz. W tekście piszą coś zupełnie odwrotnego, nieprawdę. I żeby nie być źle zrozumianym: Czepiam się tylko i wyłącznie wypowiedzi w tej kwestii. Pozostałe sprawy i porady dotyczące korekt są godne pochwały. Sam nie mam pojęcia o kalibracji i nie mam zamiaru podważać słów w tym temacie.
 9. Na zagranicznych forach też to odnotowało wielu użytkowników. Vincent Teoh napisał , że LG jest świadome problemów, które spowodowała aktualizacja 4.10.31 Jedyne znane mi miejsce, które tak bardzo jej broni jest niestety na tym portalu
 10. @Gmeruprzecież Wasz tekst to czysta manipulacja faktami. Na forum masz porównanie obrazu sprzed aktualizacji do tego po aktualizacji. Funkcja quad de-contouringu została wyłączona w 4.10.31 i jej przydatność i faktyczny wpływ na obraz macie pod nosem podane przez użytkowników i komemtowane. Na tym samym źródle co idealnie pokrywa sie z filmem promocyjnym LG dotyczącym procesora alfa 9. Serio co Wy robicie? Po co wprowadzać czytelników w błąd? Wpierw grozisz mi banem za "insynuacje" po czym publikujesz nieprawdę w tekście na portalu i jeszcze każesz sobie dziękować za to jednemu z użytkowników. Ja wymiękam już. Co tu się wyprawia... przecież ludzie w Was wierzą?!!! PS:
 11. I właśnie do tego oczekiwałbym odniesienia przez uczciwego producenta czy branżę. Ciągła cisza ze strony LG i mydlenie oczu przez przedstawicieli braci dziennikarskiej jest dla mnie kompletnie niezrozumiały.
 12. Widzisz, jestem zdania, że nasza jedyna możliwość w zaistniałej sytuacji leży w informowaniu się nawzajem. Czy bijemy pianę bez sensu? Czas pokaże. Aktualne działania producenta są bardzo niepokojące, a indywidualnie nie mamy żadnej siły przebicia.
 13. Pamięta pamięta. Skoro zdażyła się taka "wpadka" to winna za nią iść reakcja od choćby wstrzymania aktualizacji wszak dostają zgłoszenia w całej Europie. A teraz zobacz na stronę LG i sprawdź jaką aktualizację wbijają?! Takie działania ciężko nazywać zwykłym błędem. I pierwszy odszczekam wszystko w momencie kiedy zobaczę powrót w TV funkcji, za którą zapłaciłem. Na tę chwilę LG nie raczy nie tylko skomentować sprawy oni ciągle udają, że taka sytuacja kompletnie nie miała miejsca.
×
×
 • Create New...