Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, konrado75 napisał:

Piractwo, jak kiedys wspomnialem to oburzenie bylo ogromne 😀

Może w DE piractwo, w PL dozwolony użytek :)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Barnaba napisał:

Może w DE piractwo, w PL dozwolony użytek :)

HA HA HA dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barnaba piracie! Arrrr Aarrrr! 😜

%C2%A9-Noam-Fotolia.com_-440x330.jpg

Mnie to lotto i jak film pewny albo chcę mieć w kolekcji to kupuję, a jak niepewny to remux leci. Zawsze można też backupy robić sobie żeby w przyszłości nie wachlować płytkami. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, konrado75 napisał:

HA HA HA dobre

dura lex sed lex

przepisy prawa czasem są śmieszne np we Francji nie wolno nazwać prosiaka Napoleon i całować się w pociągu, z kolei brytyjskie prawo zakazuje umierania w gmachu Parlamentu i przyklejania na kopercie znaczka z królową do góry nogami.

50 minut temu, LV426 napisał:

@Barnaba piracie! Arrrr Aarrrr! 😜

%C2%A9-Noam-Fotolia.com_-440x330.jpg

Mnie to lotto i jak film pewny albo chcę mieć w kolekcji to kupuję, a jak niepewny to remux leci. Zawsze można też backupy robić sobie żeby w przyszłości nie wachlować płytkami. 

 

Poczytaj co to jest "dozwolony użytek" w Polsce, zanim zaczniesz oceniać innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się bo żartowałem - Twój nick pasował akurat w zabawny sposób do tego offtopa (stąd zdjęcie) i nie oceniam ;)

Edytowane przez LV426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, LV426 napisał:

Nie denerwuj się bo żartowałem - Twój nick pasował akurat w zabawny sposób do tego offtopa (stąd zdjęcie) i nie oceniam ;)

ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zareklamować możesz ale zapewne odrzuca. Jeśli cie to wkurza to ty tego Oleda chyba oglądasz z metra ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy jest jakiś sposób by można oglądać i kanały telewizji kablowej i naziemnej bez ciągłego procesu instalacji? W kablówce jeden ogólnopolski kanał jest w dodatkowym pakiecie a tvp sport w jakości sd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bodzio40 napisał:

Witam wszystkich. Czy jest jakiś sposób by można oglądać i kanały telewizji kablowej i naziemnej bez ciągłego procesu instalacji? W kablówce jeden ogólnopolski kanał jest w dodatkowym pakiecie a tvp sport w jakości sd.

Witaj, Nie ma opcji.

Zmień kablówkę! W UPC ten kanał (HD) jest w pakiecie standardowym SELECT  😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w tym tv nie ma dwóch niezależnych tunerow tv. Zwłaszcza gdy są dwa ciekawe programy w tym samym czasie. Nie można jeden nagrywać a drugi oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu obserwuję dziwne włączanie TV. Mianowicie, kiedy go włączam to włącza się i na chwilę zawiesza (kursor od pilota przestaje reagować-baterie sprawne). Następnie TV na nowo się włącza i już jest ok. Dodatkowo TV nie znajduje mi już aktualizacji od dłuższego czasu. Ktoś, coś  ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2020 o 06:32, wormsik76 napisał:

Witam.

Od dłuższego czasu obserwuję dziwne włączanie TV. Mianowicie, kiedy go włączam to włącza się i na chwilę zawiesza (kursor od pilota przestaje reagować-baterie sprawne). Następnie TV na nowo się włącza i już jest ok. Dodatkowo TV nie znajduje mi już aktualizacji od dłuższego czasu. Ktoś, coś  ?

Pozdrawiam.

Spotkałem się niedawno z podobnym problemem u mojego znajomego (kursor od pilota nie reaguje). Okazało się, że ten problem stwarzała sieć domowa Wi-Fi , na skutek niskiej jakości routera  od operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej pokrywania się kanału WiFi. Polecam ściągnąć na telefon skaner WiFi i zmienić na routerze kanał WiFi na jakiś wolny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumaczy to jednak wyłączania i restartowania się automatycznego TV.

Był serwisant parę dni temu. Zamówił płytę główną i będzie wymiana na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie natomiast po wymianie matrycy przez serwis (na matrytcy po miesiącu pojawił się pionowy kolorowy prążek) w trakcie włączania pojawiają się dwa mocno świecące punkty, które za chwilę gasną i telewizor gra normalnie. Sprawdzałem tablicami do kalibracji i nie ma  żadnych martwych lub świecących pikseli. Może ktoś spotkał się z takimi objawami, czy to początek uszkodzenia pikseli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2020 o 21:21, SlR napisał:

Bardziej pokrywania się kanału WiFi. Polecam ściągnąć na telefon skaner WiFi i zmienić na routerze kanał WiFi na jakiś wolny.

 

 

To sztuka dla sztuki. Już kilka razy zmieniałem kanały. Co dziwne sąsiedzi też się szybko dostosowywali i miałem tych samych na zmienionych kanałach. Mam teraz na próbę router Mikro Tik. Stabilnie działa na 5Ghz niż ten co mam Asrock G10. Nadal prędkości są w przedziale od 2 do 90. Chyba jednak power line pozostaje. 

Edytowane przez Bodzio40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość aby wyłączyć sprawdzanie dysku zewnętrznego podłączonego przez USB ?

O tyle istotne, że jak dziecko włączy TV i włączy "sprawdź i napraw" to dysk dostanie sformatowany :(

IMG_20200228_183744.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wormsik76 napisał:

Jest możliwość aby wyłączyć sprawdzanie dysku zewnętrznego podłączonego przez USB ?

O tyle istotne, że jak dziecko włączy TV i włączy "sprawdź i napraw" to dysk dostanie sformatowany :(

IMG_20200228_183744.jpg

Może problem rozwiąże obudowa usb na hdd z blokadą zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy wiecie jak podłączyć dekoder korbox żeby sterować go pilotem magic w LG. Nie ma go właśnie na liście przy dodawaniu i nie wiem czy jest jakaś opcja wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2020 o 21:58, Barnaba napisał:

Może problem rozwiąże obudowa usb na hdd z blokadą zapisu?

Będzie możliwość to sprawdzę..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, czy u was też macie przy wyświetlaniu małych elementów efekt migania, drgań linii obrazu. Na przykład jak wyświetlany jest obraz marynarki w mała kratkę to te elementy drgają, widać że obraz w tych miejscach nie jest stabilny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...