Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

22 godziny temu, mmpeg-4 napisał:

Wadliwy czy nie wadliwy, ale na tego typu fotkach można zobaczyć ilość i punkty rozmieszczenia diod podświetlających ekran.

EDIT:

W tych przypadkach ewidentnie można zobaczyć że listwy z diodami są umieszczone u góry i na dole a także po bokach ekranu i prawdopodobnie pewna ilość jest umieszczona za ekranem, a na większości materiałów reklamowych gdzie pokazuje się podświetlanie Direct, diody są umieszczona tylko za ekranem a nie po bokach czy u góry i na dole tak jak to jest w tzw krawędziakach.

 

22 godziny temu, mmpeg-4 napisał:

Do wcześniejszego posta chciałem jeszcze dodać że te modele LG najprawdopodobniej mają połączone dwie metody podświetlania tj Direct i Edge LED, bo pewnie Full Direct Led byłby zbyt drogi w odniesieniu do planowanego zysku ze sprzedaży.

To co napisałeś brzmi dość sensownie, jednak nie sądzę, żeby te widoczne na zdjęciach punkty to było typowe, włączone przez cały czas, oświetlenie krawędziowe. Raczej podejrzewam, że to są diody Full Direct LED umieszczone blisko krawędzi ekranu.

Ten wniosek wyciągam z faktu, że w przypadku podświetlenia krawędziowego miejsca nad tymi LED-ami mają o wiele wyższą temperaturę niż reszta ekranu (wystarczy przyłożyć rękę by to wyczuć), natomiast w 65SK9500 brzegi ekranu mają taką samą temperaturę jak jego reszta.

Edytowane przez Chris144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jarosław Świtoń napisał:

Może trochę przejaskrawiam ale to już następny raz gdzie mmpeg-4 daje fotki od innych modeli w temacie sk9500

Skoro kolejny raz twierdzisz że nie daje fotek 65 sk9500, to muszę kolejny raz wkleić te same fotki 65 sk9500 :

http://www.hdtv.com.pl/forum/1512827-post21.html

http://www.hdtv.com.pl/forum/1518465-post16.html

Poniżej SK8500 :

http://www.hdtv.com.pl/forum/1518447-post13.html

 

 

 

28 minut temu, Chris144 napisał:

Raczej podejrzewam, że to są diody Full Direct LED umieszczone blisko krawędzi ekranu.

Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz, to w tym przypadku wygląda to niemal tak samo jak na fotkach tv edge LED,  szkoda że nie ma dostępnych fotek rozkręconych modeli SK9500/8500 gdzie by było widać jak rozmieszczone jest tam podświetlanie.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmpeg jesteś niereformowalny i nie tylko w tym temacie zaśmiecasz i wprowadzasz w błąd aż nie chce mi się z tobą polemizować.

Po 1 jeżeli dajesz informację

" Ciekawe fotki z forum Kikiego gdzie widać pionowe i poziome listwy z podświetlającymi matrycę diodami LED, z takich fotek jakby były jeszcze dokładniejsze można by nawet strefy policzyć.


Podświetlanie 65sk9500 :

http://www.hdtv.com.pl/forum/1518465-post16.html

Podświetlanie LG 55SK8500 :

http://www.hdtv.com.pl/forum/1518447-post13.html  "

to napisz że dotyczy to WALNIĘTEGO egzemplarza LUB DAJ LINK DO CAŁEGO TEMATU.

Po 2 w necie pełno jest zdjęć danego tv szczególnie w testach (na naszym forum też ) więc rozumiem, że wszyscy mamy klapki na oczach i tylko  ty nagle na podstawie (w sumie to nie wiadomo czego) odkrywasz listwy podświetlenia krawędziowego w tv z direct.

Po 3 kup sobie dany tv i wtedy pisz o nim - będę śledzić z uwagą Twoje spostrzeżenia (sarkazm) ja mam, jestem mega z niego zadowolony i nie potrzebuję opinii innych opartych na niesprawdzonych źródłach.

 

I aby nie było że zaśmiecam wątek osobistymi wycieczkami do Ciebie to mam pytanie do użytkowników SK9500 zadowolonych i niezadowolonych (- czy są tacy?)

Jak szybko wygasić ekran - puszczając muzę przez tv np z Spotfy aby wygasić ekran muszę powiedzieć do pilota "wyłącz ekran" - nie można np zaprogramować jakiegoś przycisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jarosław Świtoń napisał:

mmpeg jesteś niereformowalny i nie tylko w tym temacie zaśmiecasz i wprowadzasz w błąd aż nie chce mi się z tobą polemizować.

To ty wprowadzasz w błąd bo kilkakrotnie twierdziłeś że wklejam inne fotki innych modeli niż SK9500 a ja wtedy kolejnie za każdym razem wklejałem fotki SK9500 a ty znowu twierdziłeś że nie wklejam fotek SK9500. Poza tym kilka postów wcześniej też ktoś pisał że rzeczywiście to podświetlanie na tej fotce do złudzenia przypomina typową listwę EDGE LED ale być może faktycznie są to diody bardzo blisko krawędzi, tym niemniej nie spotkałem w necie podobnej fotki podświetlania tv z FULL DIRECT LED, więc chcąc nie chcąc mogą przychodzić do głowy takie podejrzenia dopóki ktoś nie wrzuci fotek rozkręconego tv żeby można było jednoznacznie stwierdzić że jest tylko i wyłącznie Full DIRECT LED bez łączenia z EDGE LED.

Edytowane przez mmpeg-4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, panowie... Po co te spinki... jednemu podoba się to drugiemu tamto... Jutro dostarczony zostanie do mnie sk9500 w 65 calach... Przesiadać bede sie z plazmy takze opisze i ja swoje spostrzezenia... Oby przysłali dobry egzemplarz... ha ha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, misiekoizo napisał:

Oj Panowie, panowie... Po co te spinki... jednemu podoba się to drugiemu tamto... Jutro dostarczony zostanie do mnie sk9500 w 65 calach... Przesiadać bede sie z plazmy takze opisze i ja swoje spostrzezenia... Oby przysłali dobry egzemplarz... ha ha...

Absolutnie nie próbuj wyjmować telewizora z opakowania w pojedynkę!

Koniecznie przeczytaj załączoną instrukcję rozpakowywania i poproś o pomoc jakąś drugą osobę!

Podejrzewam, że te wady przedstawiane na prezentowanych tutaj zdjęciach mogą (chociaż wcale nie muszą!) być efektem nieumiejętnego rozpakowywania telewizora!

Na konkurencyjnym forum jest wątek poświęcony właśnie temu problemowi.

Tutaj napisałem więcej na ten temat:

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmpeg nadal twierdzę, że nie wklejasz fotek (ani filmów) dotyczących danego tv. Ty po prostu przekazujesz kogoś innego informację bez sprawdzenia rzetelności nie mówiąc już o jakiejkolwiek bezstronności z twojej strony.  Ostatni przykład dajesz zdjęcie (co do tego czy to na pewno65sk9500 to masz tylko przypuszczenia) z tytułem - podświetlenie 65sk9500 - Więc stanowczo zaprzeczam - nie tak wygląda podświetlenie w tym tv - ja ten tv mam a ty?

Gdybyś chociaż trochę chciał być obiektywny to dałbyś link do całości tematu, lub chociaż napisał, że dotyczy wadliwego/ zepsutego tv (czy to z powodu złego wyciągnięcia z kartonu czy też uszkodzonego w transporcie to mało istotne) Ale co najważniejsze dajesz zdjęcie które nie jest zdjęciem TEGO (sprawnego) TV.  Dla mnie twoja wiarygodność i rzeczywista chęć pomocy innym jest na poziomie zerowym lub wręcz napiszę wprost - poziom trola internetowego. Dla oceny twoich wypowiedzi zapraszam (jeżeli już ktoś chce się katować) do innych wątków z twoją aktywnością (jak wspominany już kiedyś wątek o różnicach w panelach VA i IPS) gdzie w taki sam sposób bez obiektywizmu i brakiem poszanowania jakiejkolwiek wiedzy przeinaczasz rzeczywistość lub wręcz zmieniasz tytuły innych wypowiedzi i pokazujesz wybiórczo tylko to co twoim zdaniem może wzbudzić sensację.

Oczywiście nikt kto wgłębi się w twoje wypowiedzi nie będzie brać poważnie tego co piszesz ale zawsze może trafić się nowa osoba zainteresowana kupnem danego tv gdzie czytając autorytatywne wypowiedzi takiego "znafcy" jak ty da się oszukać i przyjąć za prawdę np takie zdjęcie pokazujące strefy w 65sk9500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jarosław Świtoń napisał:

mmpeg nadal twierdzę, że nie wklejasz fotek (ani filmów) dotyczących danego tv. Ty po prostu przekazujesz kogoś innego informację bez sprawdzenia rzetelności nie mówiąc już o jakiejkolwiek bezstronności z twojej strony.  Ostatni przykład dajesz zdjęcie (co do tego czy to na pewno65sk9500 to masz tylko przypuszczenia) z tytułem - podświetlenie 65sk9500 - Więc stanowczo zaprzeczam - nie tak wygląda podświetlenie w tym tv - ja ten tv mam a ty?

Też mam spore wątpliwości, czy te zdjęcia faktycznie przedstawiają 65SK9500.

W tym poście przedstawiłem filmik nakręcony przeze mnie smartfonem przy wyświetlaniu na ekranie filmiku z testem działania systemu wygaszania:

 Przecież na tym filmie krawędź ekranu można rozpoznać dopiero wtedy, gdy testowa plama dojdzie do krawędzi ekranu, a wcześniej ekran idealnie zlewa się czarnym otoczeniem, podczas gdy na tych zdjęciach na które powołuje się mmpeg, ekran wygląda jak w starym 10-letnim wypalonym telewizorze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jarosław Świtoń napisał:

Gdybyś chociaż trochę chciał być obiektywny to dałbyś link do całości tematu, lub chociaż napisał, że dotyczy wadliwego/ zepsutego tv (czy to z powodu złego wyciągnięcia z kartonu czy też uszkodzonego w transporcie to mało istotne) Ale co najważniejsze dajesz zdjęcie które nie jest zdjęciem TEGO (sprawnego) TV. 

A tymczasem prawda jest taka że twoja taktyka jest zawsze taka sama, tj w przypadku kiedy ktoś napisze cokolwiek nie po twojej myśli najpierw ''w żywe oczy'' wielokrotnie całkowicie przeinaczasz to co napisał (np pisząc wielokrotnie że wklejam inną wielkość SK9500 niż 65'' kiedy tylko i wyłącznie tą wielkość wklejałem a potem wielokrotnie że całkowicie inne modele) a potem stosujesz różne psychomanipulacyjne sztuczki które mają całkowicie zdeprecjonować moralnie i obrzydzić osobę która  pisze cokolwiek co nie jest po twojej myśli. Na moje wyczucie jesteś krypto lobbystą który walczy z każdym, choćby i najmniejszym nawet spostrzeżeniem czy nawet pytaniem które choćby minimalnie narusza wizerunek promowanego przez ciebie produktu.

A to że wkleiłem fotki modeli SK8500 i SK8900 z bardziej widocznym podświetlaniem przy samej obudowie niż w typowych egzemplarzach, to nie z tego powodu że jest ono bardziej uwidocznione (np z powodu naprężeń materiałowych czy też z powodu przemieszczenia materiałów antyodblaskowych przy krawędziach) ale właśnie dlatego że widać na tych fotkach punkty i ilość elementów podświetlających (oraz kąt ich świecenia) które łudząco (tj być może to tylko złudzenie) przypominają specyfikę podświetlania typu EDGE LED.

A poza tym nie napisałem że obstaję przy swoim tylko napisałem że można odnieść takie wrażenie w odniesieniu do innych fotek umieszczonych w sieci, ale być może to tylko moje złudzenie spowodowane przypadkową specyfiką tych akurat zdjęć i to jest bardziej moje pytanie jak stwierdzenie i pisząc to byłem ciekawy jak te fotki odbierają inni i nie miałem żadnego zamiaru nic na siłę nikomu udowadniać.

 

  

Edytowane przez mmpeg-4
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2019 o 13:44, mmpeg-4 napisał:

To jest oczywiście tylko moje domniemanie (przecież użyłem określenia  ''być może'' ) w oparciu o logikę,  bo jakie można wyciągnąć wnioski z miesięcznej przerwy po zakupie i deklaracji że na pewno będzie subiektywny test z użytkowania tego tv, po czym nagle po miesiącu w innym wątku pojawia się jeden post  z fotką i informacją dlaczego tv został zwrócony i wymieniony na inny.

W związku z tym pytanie brzmi, z jakiego logicznego powodu gość który zakupił 65 SK9500 jak ognia unikał napisania swoich wrażeń z użytkowania tego tv,  które wcześniej zapowiadał w dedykowanym wątku ?

Na prawdę moim zdaniem  marnujesz się tu,  powinieneś pisać jakieś powieści albo lepiej komiksy bo do bajek to masz dryg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2019 o 19:07, misiekoizo napisał:

Oj Panowie, panowie... Po co te spinki... jednemu podoba się to drugiemu tamto... Jutro dostarczony zostanie do mnie sk9500 w 65 calach... Przesiadać bede sie z plazmy takze opisze i ja swoje spostrzezenia... Oby przysłali dobry egzemplarz... ha ha...

I jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam TV lg47lm860v. Jestem z niego zadowolony. Przyszedł jednak czas na zmiany. Czytałem w związku z tym różne testy, opinie i szczerze mówiąc od waszej wiedzy to można zwariować nie wybrać TV:)

Wybrałem TV LCD

Mój pierwszy wybór padł na Samsunga QLED 65Q9FN widzę że Tv jest naj w swojej klasie. Pytanie do was jest jednak takie czy dla laika takiego jak  gdzie w moim obecnym tv wszystko się podoba z wyjątkiem że jest za mały i nie jest 4k może warto zaoszczędzić 5 tys i kupić LG65sk9500.

Chodzi mi o to czy faktycznie odczuje różnicę między tym Samsungiem a LG.

Oglądam dużo filmów głównie w dzień. TV chodzi głównie w dzień.

Proszę tylko bez odpowiedzi typu jak laik to i za 2 tysie ci starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.... Moje wrażenia? Jak najbardziej na plus!!! Może zacznę od czerni i niby tego "skopanego" podswietlenia... Duzo czytałem na ten temat i szczerze mowiac mialem duze obawy co do czerni przechodzac z mojej wysluzonej plazmy... oj jak dobrze ze na obawach tylko sie skonczyło... he he... Czern jest dobra a nawet i bardzo dobra jak na ips, nie dostrzeglem zadnych kolosalnych roznic co do starego tv.... Podswietlenie ok. przynajmniej jak dla mnie... To co mmpeg 4 wypisywal czy probowal udowodnić w moim przypadku nie wystepuje( chyba naprawde omawial jakis wadliwy towar)Kąty widzenia tez ok chociaz powiem ze w plazmie bylo chyba lepiej...Ale za to biel zabija!!! Moja plazma swiecila juz na szaro, tutaj biel to biel wszystko ładne i wyrazne! Co do materialow 4k i hdr- Malina!!!(pamietajmy ze to nie oled bo tutaj nie ma co porownywac chociaz daleko strasznie tez nie odbiega). Co do gierek- tutaj musze troszke poczekac bo na mojej starej karcie nie pogram w 4 k a koszt nowej to nastepne 2 tys.... Jestem zadowolony z zakupu i nie zaluje wydanej kasy...

38 minut temu, Marcin Pieńkowski napisał:

Witam

Mam TV lg47lm860v. Jestem z niego zadowolony. Przyszedł jednak czas na zmiany. Czytałem w związku z tym różne testy, opinie i szczerze mówiąc od waszej wiedzy to można zwariować nie wybrać TV:)

Wybrałem TV LCD

Mój pierwszy wybór padł na Samsunga QLED 65Q9FN widzę że Tv jest naj w swojej klasie. Pytanie do was jest jednak takie czy dla laika takiego jak  gdzie w moim obecnym tv wszystko się podoba z wyjątkiem że jest za mały i nie jest 4k może warto zaoszczędzić 5 tys i kupić LG65sk9500.

Chodzi mi o to czy faktycznie odczuje różnicę między tym Samsungiem a LG.

Oglądam dużo filmów głównie w dzień. TV chodzi głównie w dzień.

Proszę tylko bez odpowiedzi typu jak laik to i za 2 tysie ci starczy

Nie bardzo rozumiem... Przeciez ten samsung o ile sie nie myle kosztuje 2x wiecej niz lg.... na jaki tv chcesz oszczedzic kase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, misiekoizo napisał:

Witam.... Moje wrażenia? Jak najbardziej na plus!!! Może zacznę od czerni i niby tego "skopanego" podswietlenia... Duzo czytałem na ten temat i szczerze mowiac mialem duze obawy co do czerni przechodzac z mojej wysluzonej plazmy... oj jak dobrze ze na obawach tylko sie skonczyło... he he... Czern jest dobra a nawet i bardzo dobra jak na ips, nie dostrzeglem zadnych kolosalnych roznic co do starego tv.... Podswietlenie ok. przynajmniej jak dla mnie... To co mmpeg 4 wypisywal czy probowal udowodnić w moim przypadku nie wystepuje( chyba naprawde omawial jakis wadliwy towar)Kąty widzenia tez ok chociaz powiem ze w plazmie bylo chyba lepiej...Ale za to biel zabija!!! Moja plazma swiecila juz na szaro, tutaj biel to biel wszystko ładne i wyrazne! Co do materialow 4k i hdr- Malina!!!(pamietajmy ze to nie oled bo tutaj nie ma co porownywac chociaz daleko strasznie tez nie odbiega). Co do gierek- tutaj musze troszke poczekac bo na mojej starej karcie nie pogram w 4 k a koszt nowej to nastepne 2 tys.... Jestem zadowolony z zakupu i nie zaluje wydanej kasy...

Nie bardzo rozumiem... Przeciez ten samsung o ile sie nie myle kosztuje 2x wiecej niz lg.... na jaki tv chcesz oszczedzic kase?

Wiem że 2X razy tyle. Pytanie czy jest sens wydawać te 2X tyle

Sam opisałeś że jesteś zadowolony ale czy jakbyś miał te 11 tys to byś kupił Samsunga czy został przy tym co masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa... ha ha.... Szczerze? Kupiłbym to co mam , za reszte kasy wymieniłbym niektore czesci w moim pc i zostaloby pewnie jeszcze na piwko ktore towarzyszyloby  przy ogladaniu tv... ha ha... A tak powaznie to malo wiem na temat samsunga... Ja osobiscie nie bralem w ogole takich modeli pod uwagę... Technika w tych czasach tak szybko sie zmienia ze wolalbym kupic tv za 5 tys i za kolejne 5 lat znowu tv za 5 tys niz jeden raz za 10 tys. na 10 lat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w De... Tv kupiłem z Tecedo.de... Co do kalibracji- Moze w przyszlości, czeka mnie teraz przeprowadzka wiec narazie to sobie odpuszcze... Chociaz jak dla mnie to i bez kalibracji jest ok!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, misiekoizo napisał:

Mieszkam w De... Tv kupiłem z Tecedo.de... Co do kalibracji- Moze w przyszlości, czeka mnie teraz przeprowadzka wiec narazie to sobie odpuszcze... Chociaz jak dla mnie to i bez kalibracji jest ok!!!

ok dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam pytanie do uzytkownikow odnośnie webOS. W zasadzie to jestem zdecydowany na 65SK9500 (początkowo był 8500 ale cena 9500 jest eraz bardzo blisko tego co chciałem wydac na 8500). 

Zakladajac ze wiekszosc oglądam z dekodera Ultrabox nc+, do tego netlix i trochę z sieci czy w ogole webos będzie miał przewagę na androidem (Drugim moim wyborem jest Sony xf9005) - cenow sa w tej chwili bardzo blisko). 

 

Bo zdaje się ze sony jest ciut lepszy w sensie samego obrazu natomiast lg w sensie obsługi. 

 

Faktycznie ten WebOS jest tak dobry ? Sterowanie głosowe się przydje na cos w ogole zakladajac ze korzystamy glownie z dekodera satelitarnego a sporadycznie z filmow z sieci i netfliksa (dzieci bajki, zona seriale, ja po 23 netflix).

 

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie głosem jest tylko jednym z elementów przewagi, a to ile Ty z niego będziesz korzystał, to zależy już od Ciebie :)

Dla mnie najważniejsze są możliwości sieciowe tego telewizora, czyli to, że operując tylko pilotem mogę bardzo wygodnie oglądać filmy z internetu (głównie YT), obraz z kamer internetowych, przeglądać filmy oraz zdjęcia zapisane na dysku swojego komputera stacjonarnego lub odtwarzać materiały z dysku sieciowego. Można również przeglądać strony internetowe, ale ze zwykłego komputera robi się to szybciej i wygodniej.

Fajną sprawą jest to, że oglądając jakiś film na smartfonie, w każdej chwili można go przerzucić na ekran telewizora.

Z tego co pamiętam (na którymś z polskich portali było porównanie LG, Sony i Samsunga), to Sony nie ma żadnych możliwości sieciowych i dlatego ja Sony skreśliłem już na początku.

Niesłychanie wygodny w obsłudze jest "magiczny" pilot, którego przy obsłudze telewizora oraz przeglądaniu internetu używa się tak jak wskaźnika laserowego; wskazujesz nim na ekranie dany link lub pozycję menu, klikasz "OK" i polecenie jest wykonane.

Poza tym, telewizor poprawnie i bezproblemowo współpracuje z bezprzewodowymi klawiaturami Logitecha, co jest nieocenione gdy chcemy na ekranie wpisać jakiś tekst lub internetowy link.

PS: Jeszcze przypomniało mi się jeszcze, że któryś z konkurentów (czyli SONY lub Samsung) nie odtwarza z pendrajwa filmów w którymś z podstawowych formatów. Taką informację kiedyś wyczytałem na którymś z polskich forów, ale nie mam czasu jej teraz szukać.

Edytowane przez Chris144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem LG55SK9500, obecnie jest Sony 55xf9005.

System w lg bardzo szybki - rewelka, wybieranie glosowe fajna sprawa, sam pilot na duży  +,  Dźwięk jak na tv bardzo dobry - naprawdę!!!. Co do usb, podpinasz i leci :), kąty widzenia  wiadomo- ips.

W sony pilot to stary klocek. Android dziaaałłłaaaaa.... ;) , dźwięk średni na jeża, Usb firmowy działa ale najlepiej ściągnąć program.... Wszystkie te 3 rzeczy na pewno są lepsze w lg.

Został obraz, tutaj Sony jest zdecydowanie lepszy od LG. Obraz jest naprawdę dobry. Kąty widzenia w w ciągu dnia są  akcetpowalne w Sony, w nocy już nie, wiadomo jaka matryca. 

To tyle :)

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jedyny godny zaufania typ to ten:

https://allegro.pl/oferta/regulowany-uchwyt-telewizora-wieszak-lcd-led-32-55-4998833493

Mam dwa takie uchwyty, starszego używam od 4 lat, do 65SK9500 na jesieni kupiłem drugi taki sam. Oba spisują się bardzo dobrze, tylko trzeba je solidnie przykręcić do ściany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...