Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 w nowym kanale TVP 4K

Widzowie Telewizji Polskiej będą mogli oglądać mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 zrealizowane w najwyższej jakości w technologii 4K.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TVP 4K za publiczne pieniądze w NC+ , fajny prezent dla płacących abonament tv publicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mistrzostwa w 4K będa dostepne dla wszystkich klientów nc+ mających dostep do paczki Canal+, zarówno w ofercie abonamentowej jak i w ofercie pre-paid. Oczywiście dla klientów mających dekoder 4K lub moduł dostepu warunkowego CAM włozony do zewnętrznego tunera SAT 4K lub do telewizora 4K z tunerem SAT na pokładzie.

A także dla klientów Orange posiadających ofertę IPTV na światłowodzie. Szczegółów nie znam.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zibi1969 napisał:

TVP 4K za publiczne pieniądze w NC+ , fajny prezent dla płacących abonament tv publicznej.

A jak sobie wyobrażasz dotarcie z ofertą 4K przez DVB-T? Musieliby wyłączyć na miesiąc cały mux czyli 8 kanałów i w to miejsce puścić mistrzostwa w 4K. A przynajmniej tak pozmieniać ramówki wszystkich kanałów aby dopasować godziny meczów. I co wtedy z fanami M jak miłość czy Kiepskich, którzy nie mają TV 4K i mają w doopie piłke nożną? A jest ich wiekszość w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten kanał tvp 4k będzie dostępny tylko dla posiadaczy nowego dekodera czy dla wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ferkus napisał:

a czy ten kanał tvp 4k będzie dostępny tylko dla posiadaczy nowego dekodera czy dla wszystkich?

do oglądania w 4k wymagany jest dekoder 4k, więc jeśli takowego się posiadamy to i obrazu 4k stary sprzęt nam nie dostarczy :)

18 godzin temu, zibi1969 napisał:

TVP 4K za publiczne pieniądze w NC+ , fajny prezent dla płacących abonament tv publicznej.

Hmm, coś chyba źle na to patrzysz, kanał TVP 4K będzię dostępny na tych platformach, które są po prostu technologicznie gotowe/mają dekodery obsługujące 4K. Poza tym jakbyś uważniej czytał to byś odnalazł informację, że Canal + i tak pokaże wszystkie mecze w 4k na swoim kanale,  więc tym bardziej łaski tvp żadnej nie robi :) 

  

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TVP 4K za publiczne pieniądze w NC+ , fajny prezent dla płacących abonament tv publicznej.
Wszyscy mogą sobie obejrzeć w jakości HD na TVP 1 i 2. TVP 4K to produkt premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam sprzęt 4K i nc+, ale bez pakietu canal+.

Czy mecze na TVP 4K będą dla mnie dostępne ?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, Gatar napisał:

Witam.

Mam sprzęt 4K i nc+, ale bez pakietu canal+.

Czy mecze na TVP 4K będą dla mnie dostępne ?

Podobno tak ... za dodatkową opłatą 99 zł. Jak napisałem musisz mieć dekoder 4K od nc+ lub moduł CAM. BTW na module CAM w opcji pre-paid przez pierwszy miesiąc masz dostep do paczki Canal+.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak napisałem mam sprzęt do 4K, ale czy ew. 99 zł dopłacę do 4K ?

Nie jest miłośnikiem piłki nożnej. Zapewne wystarczy mi fullHD.

Oby nasi grali dobrze to i SD da radę :-) 

Dzięki za info.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2018 o 09:47, pmcomp napisał:

A jak sobie wyobrażasz dotarcie z ofertą 4K przez DVB-T? Musieliby wyłączyć na miesiąc cały mux czyli 8 kanałów i w to miejsce puścić mistrzostwa w 4K. A przynajmniej tak pozmieniać ramówki wszystkich kanałów aby dopasować godziny meczów. I co wtedy z fanami M jak miłość czy Kiepskich, którzy nie mają TV 4K i mają w doopie piłke nożną? A jest ich wiekszość w tym kraju.

Zawsze mogliby puścić na satelicie bez kodowania, wtedy każdy z telewizorem z wbudowanym tunerem satelitarnym 4k mógłby obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla posiadaczy zwykłych dekoderów HD i pełnej paczki C+ będą uruchomione odpowiednie kanały HD, czy też po prostu ten 4K będzie się downscale'ował do HD, czy też zostaniemy wydymani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz dwa Canal plus sport, n sport, TVP sport.
Gdzieś napewno będę te mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam komentarza Szpaqa :) Więc mam nadzieję na jak najwięcej na C+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądam na TVP Sport w FHD - po prostu lepszy obraz.

Komentator pojawił się po wielu minutach ale w tylnym lewym kanale;)

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tym 4K jest tak jak z 3D, szkoda dodatkowej kasy! operatorzy chcą na tym zarobić a ludzie nieświadomi kupują, FUL HD z dobrym przesyłem bitrate jest OKY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DamianRos napisał:

Bzdura Barnaba. Liga mistrzów w 4 k to kosmos w stosunku do Twojego full hd.

Chylę czoła przed twoją spostrzegawczością i mądrością. 

2 godziny temu, wiesio napisał:

Bo z tym 4K jest tak jak z 3D, szkoda dodatkowej kasy! operatorzy chcą na tym zarobić a ludzie nieświadomi kupują, FUL HD z dobrym przesyłem bitrate jest OKY!

Absolutnie się nie zgadzam! Dobre 3D, tak jak dobrej jakości 4K jest naprawdę OK;)

Ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje. Jest kawior astrachański i jest taki w tubce z Lidla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście dzisiaj można powiedzieć, że był mały niewypał :( Sygnał totalna surowizna czyli brak studia itd... co za tym idzie brak reklam;DDD no ale siedzieć w ciszy w przerwie? Nie bardzo... trzeba skakać na inne kanały. No ale to w sumie oczywiste: studio itd. nie jest w 4K. A szkoda bo można było jeszcze bardziej zawojować i zrobić to pierwszy raz w Polsce ;D No ale pewnie koszty itd. Druga sprawa to Dolby Digital. Otwarcie to same piski itd... potem brak komentarza podczas meczu. Jak już się komentarz pojawił to ktoś chyba pomylił central z lewym tylnym głośnikiem XD.

Jakość? O niebo lepsza od TVP Sport HD.. pytanie czy tam było fajne HD? Bo wyglądało to bardzo słabo ;) To była przepaść między tymi kanałami na wielkich calarzach szczególnie. Oglądałem na 78" oraz 110".

No nic, pewnie dzisiaj już TVP wie co się popsuło i mam nadzieję, że od jutra będzie lepiej. Głównie chodzi o dźwięk!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co piszesz o tej przepaści:) Zwykle nie mam problemów z docenieniem przewagi 4K nad FHD. Nawet zajrzałem do VOD4K, czy coś mi się z oczami nie porobiło? Nie - obraz BBC "zabijał" jakością:) Natomiast dzisiaj zdecydowanie bardziej podobał mi się ten "gorszy" obraz. Fakt, że niby można było zobaczyć wyższą rozdziałkę... Co z tego, jeśli ogólne wrażenie było (dla mnie) kiepskie i wolałem oglądać widowisko z przyjemnością na FHD, a nie z oszukiwaniem samego siebie, że "tam" jest niby lepiej;)

Oczywiście to moja bardzo subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dostępem doTVP4K i C+4k przez moduł CAM CI+ bo u mnie cały czas brak dostępu (6)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Barnaba napisał:

To ciekawe co piszesz o tej przepaści:) Zwykle nie mam problemów z docenieniem przewagi 4K nad FHD. Nawet zajrzałem do VOD4K, czy coś mi się z oczami nie porobiło? Nie - obraz BBC "zabijał" jakością:) Natomiast dzisiaj zdecydowanie bardziej podobał mi się ten "gorszy" obraz. Fakt, że niby można było zobaczyć wyższą rozdziałkę... Co z tego, jeśli ogólne wrażenie było (dla mnie) kiepskie i wolałem oglądać widowisko z przyjemnością na FHD, a nie z oszukiwaniem samego siebie, że "tam" jest niby lepiej;)

Oczywiście to moja bardzo subiektywna opinia.

A na ilu calach oglądasz i jaki masz sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...