Skocz do zawartości
Gmeru

Sklepy w Polsce ze sprzętem HDTV - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w RTVMax kupowałem amplituner i nie narzekam ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2019 o 13:08, krzys7908 napisał:

Sklep RTV Max 

Mogę osobiście polecić 

Kupiłem telewizor sony 65vcali  jakieś 2 miesiące temu 

A w tym miesiącu glosniki 

Wszystko ok 

Odbierają telefony co ważne

Wysyłka dość szybka z łodzi na slask na drugi dzień jest ale muszą zaksięgować pieniądze...

Jak by coś było za długo radzę zadzwonić 

A ceny naprawdę mają konkurencyjne 

 

Czy możesz doprecyzować i odpowiedzieć na moje w/w pytanie: czy produkt w Twoim przypadku tv Sony pochodzi z polskiej dystrybucji i czy posiada polską gwarancje Sony Polska. 

Edytowane przez trops55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam normalną europejską gwarancje sony z paragonem która jest też opisana po polsku i podbita przez sklep 

Co do serwisu sony to nie ma co opowiadać bo różne są 

sam osobiście mialem niemiły kontakt z nimi .....   

Edytowane przez krzys7908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2019 o 13:12, klu16 napisał:

Ja w RTVMax kupowałem amplituner i nie narzekam ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Sklep jest w porządku, ale z pewnością nie są to egzemplarze z polskiej dystrybucji a towar sprowadzony z zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Waldo94 napisał:

Sklep jest w porządku, ale z pewnością nie są to egzemplarze z polskiej dystrybucji a towar sprowadzony z zachodu.

 I w tym sęk. Wszystko  pięknie, aż do momentu ewentualnej naprawy gwarancyjnej. Zazwyczaj serwisy nie respektują gwarancji telewizorów nie z polskiej dystrybucji. Jestem przed dokonaniem zakupu i w związku z tym skierowałem pytanie do Lg i Philips Polska w sprawie honorowania gwarancji. Philips przesłał mi informację:

 Wszystkie telewizory zakupione na terenie Unii Europejskiej podlegają 2 letniej gwarancji i może je obsłużyć serwis w Polsce o ile znajdują się one na terenie kraju i serwis może dojechać. Natomiast Lg nie odpowiedziało na moje pytanie ( domyślam się, że raczej nie respektują). Nie wiem jak jest w przypadku Sony i innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował w oledtv.pl? Podobno kalibracja i sprawdzenie w cenie, cokolwiek mają na myśli. Ceny niskie.

Drugi sklep z prośbą o opinie - afgmarket

Chyba że znacie pewne sklepy, u których można w dobrej cenie kupić TV i od razu skalibrować?

Edytowane przez Lukasz1990
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2019 o 23:50, Lukasz1990 napisał:

Czy ktoś z Was kupował w oledtv.pl? Podobno kalibracja i sprawdzenie w cenie, cokolwiek mają na myśli. Ceny niskie.

Drugi sklep z prośbą o opinie - afgmarket

Chyba że znacie pewne sklepy, u których można w dobrej cenie kupić TV i od razu skalibrować?

Podpinam się pod oledtv... opinii na ceneo nie ma za wiele... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajt24.pl powinien nazywać się Kant 24. Z czymś takim co oni wyprawiają to nie spotkałem się nigdy. Proszę się wystrzegać tej firmy. Zakupiłem u nich odkurzacz, odkurzyłem około 2m2 dywanu, okazało się że nie spełnia oczekiwań, dlatego zdecydowałem się na zwrot. Przed odesłaniem porobiłem zdjęcia wszystkich elementów odkurza. Po 16 dniach otrzymałem notę obciążeniową i pismo, że obciążają mnie 75% wartości odkurzacza. Nie chcę opisywać całej korespondencji mailowej. Zdecydowałem  ze poproszę o zwrot odkurzacza. Mimo wielokrotnych ponagleń, odkurzacz otrzymałem,(przesyłka na mój koszt)dopiero po 20 dniach. Niestety w opakowaniu brak było faktury i karty gwarancyjnej. Na moją prośbę, przysłano mi mailem fakturę i informację że nadwyżek kart gwarancyjnych nie posiadają.
Zwracam się do potencjalnych klientów tego sklepu, omijajcie ich z daleka.Mój przypadek nie jest odosobniony. Czytając opinie, niestety poniewczasie, napotkałem kilkanaście podobnych przypadków. Proszę zgłaszajcie takie przypadki do Państwowej Inspekcji Handlu.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2021 o 09:05, Jerzy Owerko napisał:

Kajt24.pl powinien nazywać się Kant 24. Z czymś takim co oni wyprawiają to nie spotkałem się nigdy. Proszę się wystrzegać tej firmy. Zakupiłem u nich odkurzacz, odkurzyłem około 2m2 dywanu, okazało się że nie spełnia oczekiwań, dlatego zdecydowałem się na zwrot. Przed odesłaniem porobiłem zdjęcia wszystkich elementów odkurza. Po 16 dniach otrzymałem notę obciążeniową i pismo, że obciążają mnie 75% wartości odkurzacza. Nie chcę opisywać całej korespondencji mailowej. Zdecydowałem  ze poproszę o zwrot odkurzacza. Mimo wielokrotnych ponagleń, odkurzacz otrzymałem,(przesyłka na mój koszt)dopiero po 20 dniach. Niestety w opakowaniu brak było faktury i karty gwarancyjnej. Na moją prośbę, przysłano mi mailem fakturę i informację że nadwyżek kart gwarancyjnych nie posiadają.
Zwracam się do potencjalnych klientów tego sklepu, omijajcie ich z daleka.Mój przypadek nie jest odosobniony. Czytając opinie, niestety poniewczasie, napotkałem kilkanaście podobnych przypadków. Proszę zgłaszajcie takie przypadki do Państwowej Inspekcji Handlu.

Współczuję złych doświadczeń, ja u nich kupiłem TV w listopadzie 2019 i nie mam żadnych zastrzeżeń.
TV dotarł do mnie w cviągu 24 godzin, kompletny, do tego ich człowiek który mi go dostarczył, rozpakował go i sprawdził przy mnie czy działa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jasiek_31 napisał:

Współczuję złych doświadczeń, ja u nich kupiłem TV w listopadzie 2019 i nie mam żadnych zastrzeżeń.
TV dotarł do mnie w cviągu 24 godzin, kompletny, do tego ich człowiek który mi go dostarczył, rozpakował go i sprawdził przy mnie czy działa.

 

Każdy sklep tak naprawdę można dopiero ocenić w momencie, gdy coś nie do końca dobrze jest z produktem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem oleda 77 cali, najlepsze ceny ma rtvmax...dzwoniłem do nich z pytaniem z jakiej dystrybucji pochodzą TV - odpowiezieli , że z Polskiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pupil napisał:

Co powiecie o tym sklepie?Ceny ciekawe,miał ktoś z nimi do czynienia? https://i-hurtownia.pl/pl/p/Smart-TV-Panasonic-TX65MZ1500E-4K-Ultra-HD-65-LED-HDR/1347360

Może być lipa, brak numeru telefonu, brak pełnego adresu. Generalnie bałbym się kupić tam czegokolwiek.

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem media Markt, na stronie internetowej, ale potem okazało się że gdybym poszedł do sklepu cena była by podobna.Tyle, że na stronie dostałem kartę klubowa, a na niej kilkaset zł. Zwrotu. Które wykorzystałem przy innych zakupach. Trzeba sprawdzać czytać szukać. Nie wolno kupować na napalonego. Bo dużo można stracić

 

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...