Skocz do zawartości
Gmeru

Sklepy w Polsce ze sprzętem HDTV - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj piszemy opinie na temat sklepów oferujących sprzęt HDTV w Polsce. Jaki mają wybór, jakie ceny itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam tylko Warszawę.

[1] Najwyżej cenię MM a al.Krakowskiej za profesjonalizm "chłopaków" którzy tam pracują. Napewno dwóch tak ma.

[2] Saturn Arkadia , ostatnio mają cyfrową rozdzielnię sygnału i podają HD SAT TV nieco zdegradowaną ale na każdy ekran. Brawo to pierwsza taka instalacja. Także ogromny wybór i ciągłe nowości.

[3] Jednak MM Ostrobramska. Personel na poziomie i jeszcze im się chce rozmawiać z klientami.

Małe prywatne sklepiki są bez szans. Koszt dotowarowania przekracza ich możliwości. Zobaczysz tam najwyżej 10 modeli. A nie o to chodzi. Niektóre stoją ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[1]Saturn w Warszawie to dla mnie numer 1. Kazda firma ma swoje stoisku z TV. Super sprawa. Nie sa pomieszane. Kazdy ma swoje korytko z paroma telewizorami:) Duzo nowosci. Material w HD mozna zobaczyc.

[2]MM Ostrobramska. Tam maja wzloty i upadki. Teraz jest gorszy moment bo nic sie nie dzieje. Ciagle to samo. Malo nowosci wedlug mnie w stosunku do Saturna. Material w HD mozna zobaczyc..ale ciezko trafic.

[3]Euro w Arkadii...smiech na sali. Tam ekspozycja chyba nie zmienia sie od stu lat;) Najlepsze sa hity typu plazmy mniej niz 768 lini za jakies kosmiczne pieniadze..ale fajnie jak probowali opchnac plazmy Pionka to puscili jakis material w HD (jakis syfiasty) i dali kartke..tu leci film HD...do dzisiaj pionki stoja..ale juz bez kartki. Szkoda ze foty nie zrobilem. Komiczne. Ogolnie Padaka :)

Wiecej nie odwiedzam. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nie wiem czy w tym topiku można, ale zaryzykuje :).

Jaki sklep internetowy polecacie?? Chce kupic LCD ( jednak tego Samsunga heh). Sklepy "stacjonarne" są za drogie, jesli kupujemy za gotówke ( a tak własnie chce). Czasami ponad 1000 zł drozej niż w internetowych. Macie jakieś doswiadczenia z tymi sklepami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe,
najlepsi "fachowcy" to firma TAMI z Poznania zajmująca się sprzedażą sprzętu Snazio.
Po zakupie odtwarzacza 1350, stwierdzeniu wielu usterek i zgłoszeniu ich do sprzedawcy najpierw poinformowano mnie, że to niemożliwe, że jest to pierwszy i jedyny przypadek w Polsce, bo dotychczas wszystkie sprzedane odtwarzacze działają bez problemu (jak się później okazało - było to wierutne kłamstwo).
Później napisałem długi i wyczerpujący list (z uprzejmą prośbą o kontakt), w którym dokładnie opisałem wszystkie problemy, jakie występują w moim Snazio... Dołączyłem nawet materiał HD, który u mnie "zacinał" się w tym samym miejscu (nagrałem go nawet na trzech różnych nośnikach i to z różnymi prędkościami, bo jak wcześniej stwierdził pracownik TAMI- nie jest to bez znaczenia).
I co?
I nic.
Zero kontaku ze strony TAMI. Sam zadzwoniłem po trzech dniach z zapytaniem, czy łaskawie sprawdzili materiał, który im przysłałem.
Odpowiedź: oczywiście, i "chodzi" bez żadnych problemów na wszystkich odtwarzaczach, które posiadamy (i znowu kłamstwo, bo tak się składa, że człowiek, od którego otrzymałem ten materiał potwierdził, że "wiesza się" on dokładnie w tym samym miejscu - też na odtwarzaczu Snazio 1350, w którego jest posiadaniu).
Jeszcze później - kazali mi wgrać nowy update, co oczywiście w niczym nie pomogło (a wcześniej twierdzilii, że przed sprzedażą wgrali mi najnowszy dostępny soft - co oczywiście zowu okazało się nieprawdą).
To się nazywa kompleksowa obsługa klienta...
I jak tu zaufać firmom zajmującym się sprzedażą z wykorzystaniem internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OSTRZEżENIE przed [b][size=7]RTVCENTRUM.COM.PL[/size][/b]

zamawiamy np LCD Sony V2000 a przyjeżdża LCD Sony U2000
to nie przypuszczenie tylko fakt potwierdzony


pozd Edytowane przez jarwisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[font="Lucida Console"]Kochane HDTV-ki HDTV-y, :(
niebawem napiszę cóś konkretniejszego nt. Heliosa z Białej Podlaskiej (właśnie z nimi handluję - zamówienie w trakcie realizacji - towar w drodze od środy). Tu macie link:
[url="http://www.helios-bp.pl/sklepkomputery/?p=p_240&sName=Opinie-kupuj%B1cych"]http://www.helios-bp.pl/sklepkomputery/?p=...ie-kupuj%B1cych[/url]
Sorki, ale palnę tutaj truizm (gł. do P.T. MaxVarEmreis'a), że: mamy jednak szansę dowiedzieć się tego i owego właśnie z opinii i ocen innych internautów - szkoda tylko, że tak niewielu z nas chce się cokolwiek napisać po transakcji... :) A to jest super-skarb dla następnych niezdecydowanych nabywców. :D

baranskia

[color="#009900"]PS:
Czyż z naszego, klienckiego punktu widzenia najbardziej pożądanym i użytecznym pomysłem nie byłoby utworzenie osobnego portalu nt. ciekawe przygody (in minus i in plus) uporządkowane wg firm, serii i modeli... ? [tj. pytanie retoryczne]
ntnr :(
baranskia[/color]
[/font]

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na temat tego sklepu moge powiedziec na podstawie sprzetu agd.Beznadzieja.Jest spory wybor i niskie ceny,ale zawsze sa to ostatnie egzemplarze,lub przedostatnie.Albo daja z polki,albo ostatni wyjezdza z magazynu i z powrotem pakuja do pudla.Przypomina to bazarowa hurtownie.Znam przypadek kupowania lodowki,kiedy to w ciagu tygodnia nastapily 3 wymiany sprzetu(kazda byla wadliwa).Owszem obsluga byla najczesciej mila i kulturalna,a lodowki pomagali wnosic i wynosic.Ale chyba tak sie sprzetem nie handluje.Jest tam dosc tanio jak na sklep"stacjonarny".Nawet sie juz zastanawiam,czy nie kupic tam lcd-ka i nowego kina domowego,ale sie boje,wlasnie sprzetu drugiego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]OSTRZEżENIE przed RTVCENTRUM.COM.PL

zamawiamy np LCD Sony V2000 a przyjeżdża LCD Sony U2000
to nie przypuszczenie tylko fakt potwierdzony
[/quote]

Witam wszystkich!

Reprezentuję ten sklep, i z tego co ustaliliśmy z Panem Michałem zamiania modeli była spowodowana pomyłką firmy kurierskiej, która zamieniła przesyłki. Cała sprawa została wyjaśniona, a Pan Michał zaproponował zmianę stanowiska w tej sprawie.

Pozdrawiam wszystkich :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[size=7]UWAGA! [/size]
Po moich ostatnich, złych 14-dniowych doświadczeniach (niby-handlowych bo jak na razie nie mam ani obiecanego LCD ani swoich pieniędzy!!!) szczerze i serdecznie odradzam wszystkim e-sklep
[s][b][size=7]www.helios-bp.pl z Białej Podlaskiej [/size] [/b] [/s]

[u][size=5]Lepiej skreślcie go sobie od razu, na starcie! a nie tak jak ja post factum.[/size][/u]

Nierzetelni, niepoważni niby-handlowcy i jeszcze łaskę robią, że oddzwonią albo zamailują w stylu koń-by-się-uśmiał:
[i]"Data: Tue, 7 Nov 2006 17:24:38 +0100
Od: "Sklep HELIOS" <sklep.komputery@helios-bp.pl>
Do: <baranskia@o2.pl>
Temat: Potwierdzenie zwrotu przelewu
Witam
Potwierdzam dokonanie zwrotu przelewu dokonanego przez Pana celem zapłaty za telewizor.
Pozdrawiam"[/i]

[GALL ANONIM prawdopodobnie mi to przysłał]

Odkąd wpłynęła do nich moja wpłata (4.825 zł za LG 37LC2RR) kontakt się urwał i to ja musiałem do nich wydzwaniać po potwierdzenie wpłaty (od 2.11.06 do 6.11.06, kiedy to pan Mirosław R. - podobnież sam kierownik oddzwonił był, aby mnie odprawić z kwitkiem i stwierdzić, że "transakcja zostaje anulowana, bo nie mają tego sprzętu!" - pomimo to, że 31.10.06 poprosili oficjalnie o wpłatę ww sumy na swoje konto, albowiem finalizują moje zamówienie... ŻAŁOSNA KPINA!
SZKODA CZASU i ATŁASU - sam sprawdziłem to empirycznie.... :P niestety i mam za swoje!
TERAZ czekam z drżeniem na obiecany zwrot pieniędzy, których wciąż nie widać (pomimo, że upływa już trzecia doba od deklaracji, że już kwota poszła zpowrotem!!!).

[size=3]Dla dobra wszystkich: ODRADZAM WAM KONTAKTY HANDLOWE z e-sklepem [/size] [size=6]
[s]helios-bp.pl z Białej Podlaskiej[/s] [/size].
Chyba, że lubicie tzw. "internetowe przygody" i marnowanie własnego czasu oraz nerwów i pieniędzy.

Co będzie dalej - jeszcze dopiszę... niebawem.
no, to na razie!
Pozdrawiam!

PS:
Mam dzisiaj urodziny - ale sobie zrobiłem prezent............ :lol:
baranskia@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[color="#FF0000"]Pieniądze, które wpłaciłem z e-LUKASbanku w dn. 2.11.2006 w kwocie 4.825 zł zwrócono mi w tej samej kwocie na to samo konto w dniu 10.11.2006, [size=5][u]czyli przez 7 dób traciłem odsetki na rzecz e-sklepu [s]www.helios-bp.pl[/s], który nie wywiazął się z zawartej ze mną umowy[/u] [font="Lucida Sans Unicode"] [/font][/size][/color]
Podobno - tak tłumaczył pan kierownik Mirosław - powodem była "literówka"...
Ludzie, o Wy na to? CIEKAWI MNIE ILU JESZCZE NARWANYCH HDTV-fanów w ten sposób nabrano (tzw. "atrakcyjna" cena 4.798 zł za LG 37LC2RR wywieszona była w necie przez prawie dwa tygodnie i nie wierzę, że tylko ja dałem się im tak nabrać na darmową pożyczkę całkiem sporej kwoty...)
CZY KOGOŚ RÓWNIEŻ SPOTKAŁO COŚ TAKIEGO? Może niekoniecznie tylko wspomniany sklep stosuje takie praktyki?! Moze warto zacząć na ten temat nowy wątek....
:D
Pozdrawiam HDTV-fanów.

PS:
Ostatecznie kupiłem :) Plazmę LG 42LC1RR w Auchan-BiałystOK w cenie 5700,00 zł (w 20 nieoprocentowanych ratach po 285,00 zł bez kosztów!) To najlepsza, wg mnie, oferta na dziś i tańsza o ok. 300-400 zł od najtańszych na www wwwwięc : P_O_L_E_C_A_M___W_A_M_ !
Aha: I transport z wniesieniem do domu JEST GRATIS w granicach administracyjnych mojego miasta! :D
baranskia@o2.pl

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euro RTV to jest calkiem normalna praktyka, i 7 dni to jest minimum. Zamawiasz cos, placisz, czekasz na dostawe, tydzien pozniej dzwonia ze sie popsulo i niemoga zrealizowac. Albo pisza PROMOCJA. A jak przyjezdza do domu to okazuje sie ze jest polamane, idziesz reklamowac i okazuje sie ze "to jest powod promocji". Takie cos mnie spotkalo. Mam to wszystko nagrane na dyktafonie i jestem w trakcie procesu z tą firmą.

Ze swojej strony moge polecic O DZIWO, sklep "nie dla idiotow". Bardzo mila niespodzianka mnie tam spotkala. Wyposazalem sobie kuchnie, wybralem sprzet za ponad 5000zl. Sprzedawca po pokazaniu zamowienia zadzwonil do kierownika, i dostalem : Transport gratis i 500zl znizki. Wyszedlem bardzo zadowolony :D

Markusv : sciemniac to my a nie nas :)

Edytowane przez Yuiren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wszystkich w Polsce robia w konia, znowu moglem odwiedzic kraj i porownac ceny na zachodzie i w Polsce, przelyczajac zl/€ jako 1:4 sa roznice 1500, a nawet 2500 zl na jednym telewizorze LCD albo Plazma, kupilem teraz LG50PC 1R za 1800€ na obudowie jest "Made in Poland", a jak w Polsce pytalem sie to ich jeszcze nie ma, znowu paradoksy, kazdy chce zarobic, ale nie 500 zlotych bo to sie nie oplaca tylko 3500 zlotych na telewizorze. Wez sobie kumpla i jedz do Berlina zostawisz pieniadze za granica, kupisz tani telewizor i zrobisz dobre zakupy= wszystko za ta sama cene co i w Polsce.
Jako przyklad: www.geizkragen.de to jest schwabska stronka tam gdzie stoi "suchen"=szukam wstaw nazwe LCD albo Plasmy i ci wyrzuci najtanszych sprzedawcow,,,, prownaj z cena z Polski.
Caluje kochani, bawcie sie dobrze
Trini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://ewabymail.pl/product_info.php/cPath...oducts_id/18846"]http://ewabymail.pl/product_info.php/cPath...oducts_id/18846[/url]


co sadzicie o tym sklepie jak na dzis cena Philipsa Pw 32"9551 najnizsza w necie 2239 no chyba ze znacie tansze sklepy na dzis w Media M z ceny 2999 za tego philipa zaproponowano ze moga oddac za 2449zl a w awansie z ceny 2459 zjechano na 2380zl twierdza ze to juz max bonifikata i ze ceny tego modelu nie beda juz spadac przy pytaniu cene zaznaczylem ze robie zakupy za gotowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma doświadczenia z sklepem Topmarket.pl??
Maja tam SAMSUNGA PS-42P7H za 5 599zł.

Chyba dobra cena???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

szukam opinie o sklepie/firmie PLAZMA-LCD.pl której siedziba mieści się
na ul. Powstańców Śląskich 124, C.H. Bemowo, Pawilon 84
Nasz NIP: 566-141-36-41, Regon: 140746082
[url="http://www.plazma-lcd.pl/"]http://www.plazma-lcd.pl/[/url]

interesuje mnie również ich system ratalny czy nie ma żadnych kruczków itp.

z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pochi' post='63531' date='15.10.2007, 17:37 ']Witam

szukam opinie o sklepie/firmie PLAZMA-LCD.pl której siedziba mieści się
na ul. Powstańców Śląskich 124, C.H. Bemowo, Pawilon 84
Nasz NIP: 566-141-36-41, Regon: 140746082
[url="http://www.plazma-lcd.pl/"]http://www.plazma-lcd.pl/[/url]

interesuje mnie również ich system ratalny czy nie ma żadnych kruczków itp.

z góry dziękuje za pomoc[/quote]


Pochi sprawdź PMa. Mnie jako moderatorowi nie wypada się wypowiadać w takich sytuacjach, abym nie był posądzony o stronniczość czy też kryptoreklamę. A akurat swoją opinię w tej konkretnej kwestii mam wyrobioną :).

Pozdrawiam
Sławek

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też jestem zainteresowany kupnem w tym sklepie, ale nigdzie poza nim nie można znaleźć jakichkolwiek informacji i opini o powyższym sklepie.
Ktoś coś w nim kupował?

[quote name='SlawekR' post='63538' date='15.10.2007, 17:15 ']Pochi sprawdź PMa. Mnie jako moderatorowi nie wypada się wypowiadać w takich sytuacjach, abym nie był posądzony o stronniczość czy też kryptoreklamę. A akurat swoją opinię w tej konkretnej kwestii mam wyrobioną :).[/quote]

Co to jest PMa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='redroom' post='72366' date='08.12.2007, 21:53 ']Witam, ja też jestem zainteresowany kupnem w tym sklepie, ale nigdzie poza nim nie można znaleźć jakichkolwiek informacji i opini o powyższym sklepie.
Ktoś coś w nim kupował?



Co to jest PMa?[/quote]


PM - Private Message - wiadomość prywatna. Znaczy się skrzynka pocztowa na naszym forum w tym przypadku.

Skrót z angielskiego często stosowany na forach dyskusyjnych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pytania o moją opinię na temat wyżej wymienionego sklepu wracają w prywatnych mailach jak bumerang, więc rozszerzę nieco moją wypowiedź tutaj.

Jako moderator jestem w trudnej sytuacji, nie powinienem faworyzować żadnego ze sklepów, więc pozwólcie iż uchylę się od odpowiedzi szczegółowej.

Napiszę tylko, że gdyby moje doświadczenia z tym sklepem były negatywne to na pewno przeczytalibyście o tym w odpowiednim wątku istniejącym już zresztą na naszym forum. Na pewno nie omieszkałbym ostrzec innych.

A, że nic takiego nie miało miejsca, to znaczy nie napisałem złego słowa, to każdy może wyciągnąć z tego wnioski wedle własnego uznania :).

Pozdrawiam
Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z planowanym zakupem od jakiegoś czasu zaglądam na www.skapiec.pl i obserwuję tendencje cenowe wybranych modeli LCD i plazm.
Jednym z tych tv był Philips 42PFL7332. W piątek 25 stycznia wchodzę na Skąpca i oczom nie wierzę. Tenże Philips z najniższą dotychczas ceną 4620 zł pojawia się w dwóch sklepach w cenach 3570 zł i 3660 zł. W te pędy zamawiam tv w morele.net. Telewizor na ich stronie przez cały weekend figuruje jako dostępny, także po aktualizacji stanów magazynowych, aż do poniedziałkowego przedpołudnia. Taka sytuacja trwa do poniedziałku, kiedy to parę minut po 12:00 przychodzi mail z przeprosinami, że towar jest niestety niedostępny (zszedł był), a fakt pokazywania jego dostepności na stronie wyniknął z aktualizacji stanów magazynowych trzy razy dziennie. Wchodzę na stronę, faktycznie przy telewizorze opis "niedostępny" i czas aktualizacji stanów magazynowych identyczny co do sekundy, kiedy to jeszcze tv miał być. No nic, przeprosili, a oferta sklepu z tym tv zniknęła ze Skąpca.

Skoro już się tak rozochociłem z zakupami, zamawiam w poniedziałek 28.01.2008 tv w drugim sklepie (ofertę też widziałem na Skąpcu w piątek) - rtv.centrum.com.pl. Cena jeszcze bardziej atrakcyjna, małe 3570 złociszy. We wtorek przed południem mailem otrzymuję potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

Coby nie wyjść z wprawy zamawiam we wtorek ten sam tv w kolejnym sklepie, rtvexpert.pl. Hicior cenowy, tylko 3501 zł, prawie darmo, oferta na Skąpcu pojawiła się w mędzyczasie. Mailem potwierdzają przyjęcie zamówienia. Dzień przedtem wysłałem ze strony www zapytanie o dostępność towaru - odpowiedzi brak.

W środę mailem po 15:00 otrzymuję z rtv.centrum.com.pl pełną żalu informację o niedostępności towaru.
Za chwilę dostaję maila z rtvexpert.pl z odpowiedzią na zapytanie o dostępność towaru - nie ma i w najbliższym czasie nie będzie.

A teraz najlepsze! W chwili, kiedy to piszę (02.02.2008 godz. 23:26) telewizorek w najlepsze jest nadal do kupienia ze stron www rtv.centrum.com.pl i rtvexpert.pl. Co oczywiste, Skąpiec nadal wyświetla te oferty.

Mam wrażenie, że niektórzy prowadzący tzw. sklepy internetowe traktują Skąpca i swoje witryny jako tablice ogłoszeń. Jak już klient wejdzie to może coś innego kupi, np. kilo kaszanki. Bo na zakup towaru pokazywanego jako oferta handlowa raczej nie ma szans.

PS.

Wk....łem się i pojechałem do idiotów. Kupiłem plazmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest normalka nie tylko w PL. W Anglii jest jeszcze ciekawiej. Pisze na stronie jak BYK że dany towar jest, aby go kupic płacisz karta kredytową z góry całą kwotę i towar powinien być w 48 godzin. A tu d.u.p.a , dostajesz maila ż eTV będzie za kilka dni ( w najlepszym pzrypadku ) albo za jakiś czas. Na odzyskanie kasy trudno liczyć dlatego trzeba patrzec na opinie o sklpach i ich wiarygodnośc a później na cenę. Wiadomo że CCC ale mozna czasami stracic sporo nerwów zanim się kupi upragniony klamot.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że często oferty podawane jako najtańsze w różnych wyszukiwarkach cenowych są tylko "łapaczami" klientów.
Rok temu chciałem zamówiłem w jednym Niemieckim sklepie internetowym odtwarzacz HD DVD (Toshiba XE1). Zamówienie zostało przyjęte
i dostałem rozkaz zrobienia przelewu, chociaż towar miał być dostępny za jakieś parę dni. Zadzwoniłem pod podany numer... Potwierdzono mi
wszystko. Przelew zrobiłem.... i dłuuuugo nic. Z miesiąc trwało zamieszanie ze zwrotem pieniędzy. Od tej pory już nie wierzę do końca najtańszym
ofertom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy najlepiej opisać w mailu do [url="http://www.federacja-konsumentow.org.pl/"]http://www.federacja-konsumentow.org.pl/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sebik' post='83195' date='03.02.2008, 01:59 ']Też mi się wydaje, że często oferty podawane jako najtańsze w różnych wyszukiwarkach cenowych są tylko "łapaczami" klientów.[/quote]

Ja tak samo w zeszlym roku kupowalem ekspres do kawy na [url="http://hoopla.pl/"]http://hoopla.pl/[/url]
Ze 2 miesiace potem kase odzyskiwalem bo towaru nie ma, nie bedzie i jak chce to sobie moge cos innego wybrac
i o czywiscie doplacic :-) Zero odpowiedzialnosci, zero prob polubownego zalatwienia sprawy. Dodam ze to byl
ekspres do biura za ponad 2500 PLN :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...