Skocz do zawartości
Gmeru

Sklepy w Polsce ze sprzętem HDTV - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Musiał być nowy bo wtedy to były pierwsze egzemplarze, które szły prosto z fabryki. Natomiast co możesz dostać teraz to nie jestem w stanie ci odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym przestrzec użytkowników przed sklepem DIGITALO.PL. Telewizor zakupiony w tym sklepie się popsuł. Od 3,5 miesiąca nie mam ani telewizora ani oddanych pieniędzy mimo uznania reklamacji. Serwis nie odpowiada ani na mejle ani nie odbiera telefonów. Sprawa idzie do sądu, bo straciłem cierpliwość.

Słowa jakie się cisną pod adresem tego sklepu są po prostu zbyt nieparlamentarne by je tu przytoczyć.

Stanowczo odradzam zakupy w DIGITALO.PL

Dla zainteresowanych szczegóły na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze jak kupuję sprzęt to zazwyczaj wolę rozmawiać z człowiekiem, z kilka razy zdarzyło mi się kupować sprzęt w sklepach internetowych, ostatnio w NUPLA , jakoś tak i było na szczęście wszystko ok. Jednak zdecydowanie wole odwiedzić sklep. Np w Domotece jest fajny salon kina domowego, tam wybierałem ekran KAUBER do kina domowego. Polecam ten salon chociażby dlatego że można zamówić ekran do kina domowego dokładnie pod wymiar salonu. Nie ma nic fajniejszego jak usiąść na kanapie przed 150" calowym ekranem z projektorem HD. Do tego 5.1 BOSE i odjazd :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odjazd zaczyna się dopiero od systemu 7.2 :rolleyes:

A w temacie zakupów to polecam ten sklep:http://www.transtelcom.pl/

Korzystałem z niego przy zakupie Pionka, oczywiście bez ruszania się z domu i wszystko przebiegło sprawnie i fachowo.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie odjazd zaczyna się dopiero od systemu 7.2 :rolleyes:

to niestety za dużo tych "odjazdów" nie masz ;) .... póki co.. nawet na BD to nie jest standardem niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to niestety za dużo tych "odjazdów" nie masz :P .... póki co.. nawet na BD to nie jest standardem niestety

No, ale pomalutku się zaczyna, chociażby Transporter 3 (w 7.1), a w 6.1 jest X- Men ostatni bastion. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale pomalutku się zaczyna, chociażby Transporter 3 (w 7.1), a w 6.1 jest X- Men ostatni bastion. :blink:

tu masz jak coś z ostatniego miesiąca

będziesz wiedział czego szukać :

7.1

343_medium.jpg641_medium.jpg

6001_medium.jpg3929_medium.jpg

5427_medium.jpg5425_medium.jpg

5404_medium.jpg5601_medium.jpg

niestety w większości wydanie USA więc bez polskich subów ale za to 80% Region free

jak masz mocne łącze ........... i znajomość eng .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ze mnie taki anglik jak z koziej ... trąba :):D

No, ale może i u nas się ich doczekamy...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze gdzie nie kupowac i dlaczego...

a chodzi o sklep www.rtvmax.pl w Łodzi na Włókniarzy 234A

Otoz bez wiekszych problemow zakupilem w maju 2008 zestaw ze stopki (magnat 500 + onkyo 805).

do Magnatow dostalem gwarancje producenta a do Onkyo sklepu. Pech chcial ze na poczatku lipca Onkyo sie spalilo,

a ze to byla sobota poczekalem do pon i postanowilem sie do sklepu dodzownic. Po kilkunastu probach ktos w koncu odebral komore

i mnie poinformowal ze maja urlop 3 tygodniowy i NIKT nie przyjmie mi reklamacji.

Powiedzialem sobie ok, sa wakacdje i tak wyjezdzam.. lajcik. kupilem jakis tam ampli sony tani za 300 zeta zeby jakis dziwk miec i czekalem na koniec lipca.

w koncu dostarczylem onkyo do serowisu (a jest kawal kloca). oczywiscie fochy ze bez pudelka i ze nie przyjma... znalazlem pudlo od kompa jakies, kupilem folie babelkowa

i w koncu wyslali do serwisu gdzies tam w niemczech. I tak minelo 40 dni i mily Pan ze sklepu zadzownil ze sprzet jest do odebrania :(.

W dniu wczorajszym popludniem odebralem zloma. oczywiscie gwarancja przedluzoan tylko o 40 dni. bo przeciez to nie ich wina ze mieli urlop (na pewno moja).

nie klocilem sie bo mi sie ciut spieszylo...

tak czy tak nadeszla sobota godz 15 ;). Starannie podlaczylem onkyo do sprzetow wszelakich, uporzadkowalem kable itd - ze 2 h walczylem...

wlaczam ustrojstwo i cos tak lewa kolumna za nisko gra... z mam przednie kolumny w bi-amplingu podlaczone czyli fronty z oknyo so na high a sourand back na low do głosnikow.

i co sie okazalo!!! ze lewy front nie wydaje z siebie absolutnie zadnego dziwieku. Po prostu mam ochote ubic sklep za ten ich urlop a serwis za serweisowanie!!!!!! :/

jak ktos sie uprze na kupowanie w rtvmax.pl to niech ma na uwadze pozniejsze problemy gwarancyjne. W pon ide im oddac klocka - zastanawiam sie czy moge na nich jakas presje wywrzec czy tez jeszcze 4 takie naprawy mnie czekaja...?

EDIT: wlasnie sie dopatrzylem w gwarnacji ze sprzet oddali mi 7 wrzesnia a tak naprawde zadoznwili do mnie 9....

Edytowane przez luzak34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czy macie jakieś informacje o sklepie El-Sat Elektronika Serwis z Giżycka ? Mają na Allegro sporo ofert telewizora LCD , który mnie interesuje : Samsung LE32B651. Cenowo są przystępni : 2 239 zł. Aukcja przykładowa : http://www.allegro.pl/item798379387.html . Mają tylko jeden negatyw.

Z kurierem za pobraniem (80 zł) wyniesie to 2319 zł

Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym pochwalić sklep internetowy ELECTRO.pl. Kupowałam u nich telewizor LG 47LH3000. Tanio, błyskawiczna wysyłka - po 2 dniach już oglądałam na nim program w swoim domu... Rozsądna cena za dostarczenie, można od razu zamówić wniesienie do domu i powiadomienie sms, kiedy został wysłany. Poza tym - co ważne - kontakt telefoniczny. Rozmawiałam z autentycznym fachowcem - doradził, nie starał się na siłę "wcisnąć" towaru. Po następne zakupy chętnie wrócę do tego sklepu... :) :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba nie pochwalę sklepu Neo24.pl. Zamówiłem u nich TV LCD 32 cale Samsunga . W czwartek zeszły. Piszą dostawa 48 godzin. Chciałem odebrać sam w Twierdzy Breslau (jest punkt odbioru). Wczoraj zacząłem wydzwaniać na infolinię, gdzie jest mój telewizor. Powiedzieli mi,że został uszkodzony w transporcie i zadzwoni do mnie konsultant. Nie zadzwonił jak na razie... Podobne problemy miał mój kolega. Zrezygnował i kupił w Kajcie w Długołęce. Drożej.

[edit] zakup w Neo24.pl nie doszedł do skutku. Panowie nie zadzwonili a kiedy sam dogadałem się przez infolinięl, okazało się,że telewizora dla mnie nie ma bo magazyn nie ma sprzętu i przed świętami nie będzie. Więc zrezygnowałem. Potem na internecie znowu telewizor się pokazał. Ale tam już go nie kupię. Zero kontaktu z klientem, olewanie.

Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakupy w oszukańskiej firmie MAC Sosnowiec (mac.net.pl)

Mnie oszukali na zakupie projektora firmy Panasonic, przy zakupie mieli napisane,(tak samo na allegro sprzedawali projektory z taka informacja) ze na zakup mam 24 miesiace gwarancji i na lampe i na projektor.

Oczywiscie jak przyszlo do reklamacji po raptem 470h pracy lampy mieszczac sie w okresie 2 lat, odmowili gwarancji do tego zareklamowalem jeszcze na niezgodnosc towaru z umowa, odrzucili tak samo dajac do zrozumienia, chcesz gwarancji to idz do sadu...

Reklamuje sie to jako AUTORYZOWANY sprzedawca produktow PANASONIC, co wydawalo sie bardziej wiarygodne przy zakupie, a okazalo sie wielkim oszustwem i firma poniżej sprzedawcow z allegro, a przeplaca sie za towar.

Dane firmy:

MAC S.p. z o.o.

Ostrogórksa 9

41-200 Sosnowiec

NIe polecam, odradzam, omijac lukiem, klient u nich nie istnieje i nie ma zadnych praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakich informacji oczekujesz.... Ale wystarczy zajrzeć do działu "regulamin", masz tam wszystko czego potrzeba.

Firma jednoosobowa, z siedzibą we wsi Myślachowice. Po numerze wpisu do ewidencji patrząc, firma założona w tym roku. Brak stacjonarnego numeru telefonu kontaktowego.

Ot kolejna firma jakich dziesiątki tysięcy powstaje co rok.

Regulamin sklepu internetowego delikatnie mówiąc oszczędny w słowach, zero informacji na temat polityki gwarancyjnej, reklamacyjnej, potencjalnych zwrotów, brak obowiązkowej informacji o możliwości zwrotu towaru w terminie do 10 dni, przy zakupie na odległość. A już punkt 3 regulaminu urzekł mnie w całej rozciągłości, aż zacytuję:

"....zakup towaru nie jest równoznaczny z zawarciem umowy...". Koniec cytatu. No popatrzcie Państwo, zakup towaru nie stanowi umowy sprzedaży, no proszę, człowiek uczy się całe życie....

To ciekawe czym jest w takim razie zakup towaru w tej firmie, pierdnięciem, czy może obrzędami VooDoo? :).

Moi drodzy, czy myślenie to aż tak bolesna czynność? Skoro szukamy informacji na temat określonego podmiotu, to może zacznijmy u źródła. W 90% już same informacje zawarte na stronie danego podmiotu są wystarczającą "rekomendacją" zakupową.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie właśnie informacje chodziło, dzięki. Dodatkowo odpisali mi, że nie sprzedadzą telewizora w oryginalnie zamkniętym pudle, gdyż sprawdzają je przed wysyłką. Gorzej, że aktualnie tylko w tym "sklepie" mój wymarzony LG 50PK950 jest w ludzkiej cenie (no i w Pixmanii, której nie lubię, i nie chcę kupować z Francji). Pozdrawiam.

Edytowane przez srama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zamówiłem samsunga PS51D6900,za 3663 z odbiorem w puncie NEO24w Łodzi na Retkińskiej 70,wczoraj dostałem maila i SMS,że jest już do odebrania..

Tak więc czekałem dobę,w punkcie go rozpakowałem sprawdziłem czy wszystko jest w porządku.

tak więc obsługa na 5 z plusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...p;change_view=1

czy ktos moze cos wypowiedziec sie o tym sprzedawcy?

dowiedz się dokładny czas realizacji bo na allegro jest kilku takich co nie mają na stanie sprzętu, mają niskie ceny ale jak się wczytać to wysyłają po tygodniu lub lepiej.

jak zamawiałem swojego LG postawiłem na porównywarki i zamówiłem w popularnym sklepie. Nigdy nie miałem z tym problemów, że coś było nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piękny przykład forumowego górnictwa :) Odpowiedź na posta z kwietnia 2010 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakiś sklep w Warszawie, gdzie można byłoby obejrzeć 2-3 modele ustawione jeden obok drugiego, by móc porównać jakość obrazu? I nie chodzi mi o drogie tv, a raczej te małe, 32" klasy średniej?

Wysłane z mojego GT-N7105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie, ale gdybyś znalazł takie miejsce to podziel się koniecznie informacją na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tego się obawiałem.

Słyszałem o sklepach dla audiofili, gdzie można rozsiąść się i przymierzyć czy to słuchawki, czy to jakieś zestawy głośników, ale z TV chyba byłoby ciężko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już zmiany w sprzedaży online:


MediaMarkt:

"Odstąpienie od umowy o świadczenie usług (pkt. VIII): Teraz Użytkownik ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej świadczenia Usług, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie trzydziestu (30) dni kalendarzowych począwszy od dnia zawarcia umowy o świadczenie Usług. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...