Skocz do zawartości
Gmeru

Sklepy w Polsce ze sprzętem HDTV - Opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowany jestem na zakup Samsunga 55H6400. Ceny w poszczególnych sklepach prezentują się następująco:

mediamarkt: 4399

neonet: 4399

rtveuroagd: 4189
mediaexpert: 3998,90

ole ole: 3998,80
morele.net: 3749

Najkorzystniejsza cena jest w Morele.net. Czy ktoś z forumowiczów robił tam zakupy i może podzielić się wrażeniami? Czy może zapłacić więcej i nie brać do głowy ...?

Dziękuję za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tam kilka rzeczy i nie było problemów. Tak samo z realizacją gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena cały czas się waha... nie tak dawno w Euro ten TV też tyle kosztował (jakoś 3799 bo akurat ktoś się mnie pytał czy warto :) ). Trzeba obserwować ceny bo widać, że są widełki i sklepy co chwilę zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

2 fajne oferty:

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-40as640e.bhtml#afterSearch-as640||||product

http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue40h6400.bhtml

korzystał ktoś z sklepu oleole? macie jakieś doświadczenia? trochę się obawiam ewentualnej wady sprzętu/zwrotu/czy gwarancji (chociaż tą realizuję chyba w punktach serwisowych, a nie u sprzedawcy??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to EURO RTV AGD.... mają dwa. Więc 1000000% pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smialo mozesz brac. Nie jest to jakas sciema, facet juz dziala kilka jak nie kilkanascie lat w tej branzy! Nie bylo z nim problemow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Czy dod. gwarancja 3 lata w morele.net jest coś warta oprócz wydania 660 zł? Chcę tam kupić 55H6400 + tą gwarancje (tą normalną, nie od nieszczęśliwych wypadków itp.) czy tak jak inne gwarancje/ubezpieczenia w media/saturnie - maksymalnie 1 naprawa przez okres 5 lat czyli jawne złodziejstwo ale za połowę ceny. Do wyboru jeszcze agito-ale słyszałem dużo negatywów a propo reklamacji. Do wyboru jeszcze mall, komputronik, ale chyba nie oferują dod. ubezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja morele też nie polecam. Mają dziwne podejście do klienta.

Wysłane z mojego Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, lepiej brać w Agito? Ciężko powiedzieć który sklep więcej tematów apropo problemów z reklamacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię pójść i do MediaMarkt i do RTV Euro AGD i porównać ceny. Słyszałam, że w RTV Euro AGD robią większe problemy z reklamacją niż w MediaMarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym porównywaniem cen masz rację. Czasem różnica między jednym produktem, a drugim jest dość znacząca. Druga sprawa to jakość obsługi i wiedza osób, które sprzęt proponują. Pamiętam, że jak kompletowałem swoje kino domowe to się w marketach rozczarowałem, w końcu kupiłem w mdb audio zestaw z głośnikami. Może cena minimalnie wyższa była, ale i produkty były fajniejsze. Kolejna sprawa to pomoc w konfiguracji: tu „marketowcy” też nie bardzo widać mieli pomysł na to, jak ze sobą dobrać poszczególne rzeczy, a jak widomo konfiguracja to podstawa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym porównywaniem cen masz rację. Czasem różnica między jednym produktem, a drugim jest dość znacząca. Druga sprawa to jakość obsługi i wiedza osób, które sprzęt proponują. Pamiętam, że jak kompletowałem swoje kino domowe to się w marketach rozczarowałem, w końcu kupiłem w mdb audio zestaw z głośnikami. Może cena minimalnie wyższa była, ale i produkty były fajniejsze. Kolejna sprawa to pomoc w konfiguracji: tu „marketowcy” też nie bardzo widać mieli pomysł na to, jak ze sobą dobrać poszczególne rzeczy, a jak widomo konfiguracja to podstawa jest.

Ogólnie w markecie, jak się zapytasz o porównanie 2 lub 3 produktów, to sprzedawca zaczyna mieć spore problemy. Tu faktycznie w sklepach audio, tj. mdb audio jest trochę inaczej. Jak ja bym kupował sprzęt, na pewno też bym poprosił o pomoc. Jeszcze jedna sprawa: w dobrych sklepach audio masz możliwość, żeby sprawdzić to, jak sprzęt działa, np. w specjalnej sali. W markecie takiej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś kupował od użytkownika Zuk_Wa-wa z allego? Aktualnie mają 55H6400 w cenie 3349pln.

http://allegro.pl/samsung-55h6400-smart-tv-led-3d-400hz-wifi-fv23-i5731082436.html

Można kupować czy bezpieczniej brać z mall.pl za 3449pln? http://allegro.pl/telewizor-3d-led-samsung-ue55h6400-2x-okulary-3d-i5745187659.html

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem tą ofertę ale chyba tam były jakieś negatywne komentarze dot. terminów dostawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w poniedziałek. Dostarczony we wtorek. Nówka sztuka według wyglądu I ilosci przepracowanych godzin. Jak na razie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SoCoolTV o którym sklepie piszesz? Chcę na Allegro zakupić LG 65UF850V możecie polecić sprawdzonego sprzedawce. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał lub słyszał coś dobrego/złego o tym sklepie z allegro?

GAWIT AGD-RTV

UL WARSZAWSKA 28

05-520 KONSTANCIN-JEZIORNA

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15362814

Komentarze mają raczej dobre poza pojedynczymi przypadkami.

Mają bardzo dobrą cenę na SONY KDL-50W755C i zastanawiam się co z nim nie tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał lub słyszał coś dobrego/złego o tym sklepie z allegro?

GAWIT AGD-RTV

UL WARSZAWSKA 28

05-520 KONSTANCIN-JEZIORNA

http://allegro.pl/show_user.php?uid=15362814

Komentarze mają raczej dobre poza pojedynczymi przypadkami.

Mają bardzo dobrą cenę na SONY KDL-50W755C i zastanawiam się co z nim nie tak. :)

nie wiem czy doczytales: "Telewizor posiada jednego pixela w górnej części matrycy . Nie przeszkadza w oglądaniu telewizji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy doczytales: "Telewizor posiada jednego pixela w górnej części matrycy . Nie przeszkadza w oglądaniu telewizji."

Tak i pochodzi z Niemiec jak się okazało. Na plus że sprawdzają i identyfikują wady.

Niestety wygrała promocja w Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...