Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED E7 (OLED65E7V) Test telewizora 2017 z Ultra HD i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

Drukowanie powinno zapewnić lepszą powtarzalność i jednolitość nakładania materiału. Najwyraźniej napylanie nie jest na tyle powtarzalne, że nawet sąsiednie pasy mogą mieć inne parametry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mierzwiak napisał:

Czy LG kiedykolwiek odniosło się do tej kwestii? Z czego to w ogóle wynika, z procesu produkcji? Ktoś coś wie na ten temat? :)

LG miało zacząć drukować matryce jeszcze w tym roku, pyyanie brzmi czy to jeszcze faza testów czy już faktyczna produkcja. (do przyszłorocznych modeli?)

LG Display mówiło przede wszystkim o nowym materiale organicznym bazującym na TADF, ale nie ma żadnych nowych informacji od LG Display w tym zakresie.

Jeśli chodzi o drukarkę OLEDową, to wiemy że Kateeva ma takową i jest to chyba najbardziej zaawansowane rozwiązanie. Kateeva dostarczyła pilotażowo swoje drukarki jakiś czas temu między innymi LG Display. Więcej o tej drukarce napisałem tu: https://hdtvpolska.com/forum/topic/41435-oled-ad-2018/?do=findComment&comment=433429 Jest jednak bardzo mała szansa, aby już w przyszłym roku były dostępne komercyjnie OLEDy w tej technologii. Jak znasz angielski to polecam też tę prezentację: https://nccavs-usergroups.avs.org/wp-content/uploads/Joint2017/NCCAVS-4-Hebb-Talk-2_23_17.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam takie pytanie , gdzie można zmienić ścieżkę dźwiękową filmu przy odtwarzaniu z dysku ?. Chodzi o tv E7 55 cali.




Wysłane z mojego HUAWEI MLA-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z użytkowników tego telewizora może mi podać wysokość stopy na jakiej stoi ten OLED ? Chodzi mi o wysokość prześwitu między podłożem , a listwą głośnika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z posiadaczy E7 może mi podpowiedzieć gdzie znajduję się wejście na kartę CI+.

Wysłane z mojego HUAWEI MLA-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu ekranu :-) a dokłanie w dolnej lewej części... instrukcja się kłania kolego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Wysłane z mojego HUAWEI MLA-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie za cenę 6669 jest model E7N od borys...

Myślicie że to dobra oferta?

E7 ma wbudowane soundbar który może być wystarczający do oglądania TV

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi tysiaka więcej względem B7 który obrazowo jest taki sam. Czy warto dopłacać za ten soundbar i trochę lepszy dizajn? Moim zdaniem nie za bardzo, bo za tysiaka kupisz dużo lepszy soundbar z subem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...