Skocz do zawartości
Łukasz

Nowy model LG OLED Full HD na 2017 rok! (z HDR!)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

I LG zwraca 300 po zarejestrowaniu zakupu na ich stronie www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pawelll napisał:

Cena zaczyna się robić atrakcyjna.

Niestety w żadnym stacjonarnym ME nie ma.

Czyli produkt widmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić z dostawą na następny dzień do domu (za 10 PLN) albo za darmo (na za dwa dni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, KaMario napisał:

Też tak myślę, że to jest świeższa konstrukcja :D

 

Czy w Webos 2.0 jest player tvn i ipla ? Kolega kupił niedawno poprzednika eg910V tez na Webos 2,0 i niestety ani playera ani serwisu Ipla nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JAC_ZAR napisał:

I LG zwraca 300 po zarejestrowaniu zakupu na ich stronie www

Tak, zwraca... ale zakup od 18.08. Ja kupiłem 08.08. i nici ze zwrotu 300 pln :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Peter_21 napisał:

 

Czy w Webos 2.0 jest player tvn i ipla ? Kolega kupił niedawno poprzednika eg910V tez na Webos 2,0 i niestety ani playera ani serwisu Ipla nie ma...

To powiedz koledze by się zapoznał z programami możliwymi do instalacji bo z tego co kojarzę to player i Ipla jest. Sam miałem te programy zainstalowane domyślnie, ale wywaliłem bo korzystam z Netflix'a, Showmax'a i HBO Go i te wszystkie aplikacje działają bez zarzutu.

Edit: sorry, źle przeczytałem, posiadam eg910v który posiada Webos 2.0, a nie jego poprzednika...

Edytowane przez Ajot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Peter_21 napisał:

 

Czy w Webos 2.0 jest player tvn i ipla ? Kolega kupił niedawno poprzednika eg910V tez na Webos 2,0 i niestety ani playera ani serwisu Ipla nie ma...

Jest player tvn i jest ipla.

 

1503410067882-654877416.jpg

16 godzin temu, pawelll napisał:

@KaMario może zrobisz trochę fotek menu - głównie w zakresie ustawień obrazu, upłynniaczy itp. Może da się coś wywnioskować.

Na życzenie, kilka fotek menu.

WebOS 2.0 zapewne jest taki sam jak w 910V, ale może da się wywnioskować czy są jakieś zmiany względem poprzedniego modelu.

 

15034103872351843357897.jpg

1503410463007-1693748351.jpg

1503410537975-780910964.jpg

1503410600690-1026233464.jpg

1503410718498-2111181893.jpg

1503410818144-543547319.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pawelll napisał:

Cena zaczyna się robić atrakcyjna.

 

Wy tak na serio?

W okresie wyprzedazy serii 6?

Nie dalej jak 2 dni temu widzialem 65C6v (zakrzywiony ale z 3D) za 1609 euro. Inne modele tez przeceniane. Kto ma rodzine w UK polecam poprosic  zeby wpadl do Currys, po wspomniany model C6 (exclusive dla tej sieci). Prozno ich szukac na www, trzeba podreptac do sklepu, albo zadzwonic. W RoI juz nie ma, nie wiem jak w NI. LG ma gwarancja europejska.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze krzywy. Po drugie nie mam rodziny w UK. A jak A7 dojdzie do ok. 5.5 kPLN to czemu nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pawelll napisał:

Po pierwsze krzywy. Po drugie nie mam rodziny w UK. A jak A7 dojdzie do ok. 5.5 kPLN to czemu nie. 

Spowazniej czlowieku.

Dalem przyklad. Wyprzedaze sa globalne i jesli nie w Polsce, to moze gdzies blizej niz w UK  tez mozna dostac. Za 5.5 to 55" OLEDY 4k  za granica sa do wziecia. Ja pisze o 65 calowym OLEDZIE 4k z 3D  nowszym WebOSem.  

Nie komentuje Twoich preferencji, tylko rzekoma atrakcyjnosc ceny .

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy napewno to byl model OLED65C6V bo cena jeśli nawet  chodzi o wyprzedaż  bardzo niska a może ten TV był bez matrycy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.  Chodzi o 65c6v

Z pewnoscia nie jestem jedynym, ktory wyprzedaz widzial i choc mnie tez nie interesuje zakrzywiony ekran, poprzedniej generacji,  zwrocilem uwage, bo cena byla  naprawde atrakcyjna. Zreszta szybko znalezli sie amatorzy na ostatnie sztuki.

Dowod nie trudno znalezc:  http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2057777227

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, binary napisał:

Nie komentuje Twoich preferencji, tylko rzekoma atrakcyjnosc ceny .

Jak mawiał Młynarski: "dobrze albo źle wypada się na czyimś tle".

Wielokrotnie poruszany na forum był wątek ogólnie wyższego poziomu cen sprzętu (w tym TV) w Polsce. Na tle Polskich cen (w sklepach w których można kupowac bez ryzyk, niekoniecznie z TIRa (o czym tez było)) czyli ok. 5100-5300 za starą krzywą 910, i okolice 8,5 tys. za B7 cena A7 na poziomie <6tys (a do takiej dojdzie) będzie atrakcyjna. Oczywiście mówimy o 55".

Oczywiście równie często był poruszany wątek zakupów za granicą i poszukiwania tam okazji. Ze wszystkimi zaletami i wadami takich zakupów.

Edytowane przez pawelll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pawelll napisał:

Jak mawiał Młynarski: "dobrze albo źle wypada się na czyimś tle".

Wielokrotnie poruszany na forum był wątek ogólnie wyższego poziomu cen sprzętu (w tym TV) w Polsce. Na tle Polskich cen (w sklepach w których można kupowac bez ryzyk, niekoniecznie z TIRa (o czym tez było)) czyli ok. 5100-5300 za starą krzywą 910, i okolice 8,5 tys. za B7 cena A7 na poziomie <6tys (a do takiej dojdzie) będzie atrakcyjna. Oczywiście mówimy o 55".

Oczywiście równie często był poruszany wątek zakupów za granicą i poszukiwania tam okazji. Ze wszystkimi zaletami i wadami takich zakupów.

Ja 2 dni temu kupił b7 za 8.085 zł Nowka sztuka od polskiego dystrybutora z gwarancja itp.Wystarczy dobrze poszukać. Jestem mega zadowolony!!? 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mayday napisał:

Ja 2 dni temu kupił b7 za 8.085 zł Nowka sztuka od polskiego dystrybutora z gwarancja itp.Wystarczy dobrze poszukać. Jestem mega zadowolony!!? 

Na ceneo 55" B7V rozpoczyna się od 8700 zł: https://www.ceneo.pl/51370529#tab=click_scroll  Na Allergo można kupić już za 7995zł. Wystarczy wpisać "OLED55B7V" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na allegro to trzeba uważać, zwłaszcza jak się kupuje bardzo drogi sprzęt.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, vader_4747 napisał:

Tylko na allegro to trzeba uważać, zwłaszcza jak się kupuje bardzo drogi sprzęt.

To oczywiście prawda i dobrze, że o tym wspomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, JAC_ZAR napisał:

Odnośnie różowej poświaty przy odbiciu światła o którym jest mowa tu https://hdtvpolska.com/czym-roznia-sie-telewizory-lg-oled-2017-wzgledem-modeli-2016/

Pilot jak w strym modelu 3D

IMG_0270.JPG

IMG_0271.JPG

IMG_0272.JPG

Jakoś u siebie nie zauważyłem tej różowej poświaty przy odbiciu światła od matrycy (chyba, że lekko to widać na drugim zdjęciu w moim poście kilka postów powyżej), może mam inne warunki oświetlenia w pokoju (okno od północy, słońca praktycznie nie ma nigdy).

No i jeszcze u mnie brak tego mniejszego pilota w okrojonej wersji... czy był na wyposażeniu?

Dnia ‎22‎.‎08‎.‎2017 o 11:42, JAC_ZAR napisał:

W MediaExpert są po 6399 pln

Już nie są... cena 7999 PLN https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled-55eg9a7v,id-823498

Realia marketów elektronicznych w Polsce... szybciutko zmienili cenę :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, KaMario napisał:

Jakoś u siebie nie zauważyłem tej różowej poświaty przy odbiciu światła od matrycy (chyba, że lekko to widać na drugim zdjęciu w moim poście kilka postów powyżej), może mam inne warunki oświetlenia w pokoju (okno od północy, słońca praktycznie nie ma nigdy).

No i jeszcze u mnie brak tego mniejszego pilota w okrojonej wersji... czy był na wyposażeniu?

Już nie są... cena 7999 PLN https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled-55eg9a7v,id-823498

Realia marketów elektronicznych w Polsce... szybciutko zmienili cenę :D

Zdążyłem zamówić w Media Expert za 6400, 300 zwraca LG wiec wyjdzie 6100 mam 14 dni na zwrot w razie czego

44 minuty temu, KaMario napisał:

Jakoś u siebie nie zauważyłem tej różowej poświaty przy odbiciu światła od matrycy (chyba, że lekko to widać na drugim zdjęciu w moim poście kilka postów powyżej), może mam inne warunki oświetlenia w pokoju (okno od północy, słońca praktycznie nie ma nigdy).

No i jeszcze u mnie brak tego mniejszego pilota w okrojonej wersji... czy był na wyposażeniu?

Już nie są... cena 7999 PLN https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled-55eg9a7v,id-823498

Realia marketów elektronicznych w Polsce... szybciutko zmienili cenę :D

To jest pilot od Apple TV 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JAC_ZAR napisał:

Zdążyłem zamówić w Media Expert za 6400, 300 zwraca LG wiec wyjdzie 6100 mam 14 dni na zwrot w razie czego

To jest pilot od Apple TV 4 ?

Super, czyli udało się jeszcze zakupić przed zmianą ceny :)

Ja dałem o 1100 PLN więcej w Saturnie po negocjacjach ;), ale mam do tego 30 dni na zwrot w razie czego i dodatkowo przedłużenie ochrony gwarancyjnej jaką daje sklep do 5 lat z taką opcją, że w razie braku możliwości naprawy sklep zwraca całą kwotę do 2 lat, a powyżej 2 do 4 lat sukcesywnie jakiś procent ceny mniej z upływem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaMario możesz zapodać do porównania jeszcze jakieś foty kanału HD i SD tylko z większej odległości..Z góry dzięki. I jeszcze jedno pytanie..Czy miałeś możliwość porównania swojego tv ze starszym modelem 55EG910V ? Chodzi mi czy widać gołym okiem jakąś różnice w jakości obrazu między tymi tv..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Subman napisał:

Na ceneo 55" B7V rozpoczyna się od 8700 zł: https://www.ceneo.pl/51370529#tab=click_scroll  Na Allergo można kupić już za 7995zł. Wystarczy wpisać "OLED55B7V" :)

Na allegro 55B7V za 7995 zł jest od użytkownika Borys24. Macie z nim jakieś doświadczenia? Z tego co się dowiedziałem to TV od niego pochodzą z dystrybucji EU (są importowane) ale nie ma problemu z gwarancją w Polsce. Te TV ponoć są produkowane przez LG w Mławie (pewnie je tam tylko składają, ale zawsze, podejrzewam że serwis też tam mają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...