Skocz do zawartości
Łukasz

Nowy model LG OLED Full HD na 2017 rok! (z HDR!)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś polecić jakiś sprawdzony wieszak na ścianę do tego oleda?

będę bardzo wdzięczny za pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Sam już tracę rachubę przed wydaniem 4-5tysi na tv.  (przesiadka z 40 na 55cali)

Rozważam lgka oled A7 fhd, lub soniacza xe9005 w 4k. Content głównie sd + czasami jakis materiał w fullhd, może youtube w 4k, raczej mała szansa na bluraya w przyszlosci, ale lagi na tym androidzie z tego co widzę są spore, co może mnie wkur..... potem. Natomiast z drugiej strony te powidoki na a7... hmmm. Generalnie byłem juz mocno za xe9005 ale gdy zobaczyłem androida w sklepie to mi się odechciało, system to duża cześć telewizora, zwłaszcza gdy wydaje się 4.5tysiaka.

Generalnie szukam czegoś dobrego w tej kasie, w 55calach, jakies 4 metry od tv mój łeb na kanapie. 60cali za duży (drzwi obok) Zadnego grania na konsolach. Głownie telewizja i seriale starej, oraz wieczorkiem jakis film. Często youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakie powidoki? Użytkuje A7 od maja tego roku i na pewno nie wróciłbym do żadnego lcd. A7 jeszcze jest dostępny wogóle?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję A7 od sierpnia 2017 roku i też nie mam żadnych powidoków. 

Z tego co się orientuję, już nie ma A7 w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera i po telewizorze, nie wiedziałem ze tak szybko zniknie z półek.

Macie jakieś propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uparłeś się na A7. Poszukaj B7, weź na raty w Euro AGD. Teraz mają znów 30 rat 0% plus płacą za ciebie 2 raty. Czyli wychodzi za jakieś 5100.
Mam od pół roku tak wiśnie kupiony, zapomniałem i ratach (stałe zlecenie). Tv super, żadnych problemów z ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do użytkowników A7v i Netflixa czy też nie możecie obejrzeć filmu interaktywnego "Black Mirror: Bandersnatch" ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W dniu dzisiejszym zauważyłem na niektórych planszach (zbliżonych do szarego i w odcieniach czerni) taki oto pasek przebiegający od dołu do góry na szerokości ok 10 - 15 cm. Pasek nie wyświetla się non stop tylko na określonych ekranach (np. manu szare) lub jak na zdjęciach. Uszkodzona matryca, listwa? 

Telewizor LG OLED 55a7v

 

spacer.png

Dziękuję z góry za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak banding, ściągnij sobie szare plansze, zobacz czy jest widoczny na 20% i wyżej albo normalnie w filmach i jeśli tak to reklamuj. Przy odpowiedniej dozie szczęścia dostaniesz nowego B8 albo B9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie 55EG9A7V na nówkę sztukę 55B9. Wypalił się pasek TVN24, zgłosiłem na gwarancji która kończyła się w listopadzie i po tygodniu zadzwonił serwisant, że nie mają już matryc do wymiany.

Od tygodnia mam nowy telewizor z 24 miesieczną gwarancją :)

IMG_20191015_100335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po wymianie 55EG9A7V na nówkę sztukę 55B9. Wypalił się pasek TVN24, zgłosiłem na gwarancji która kończyła się w listopadzie i po tygodniu zadzwonił serwisant, że nie mają już matryc do wymiany.
Od tygodnia mam nowy telewizor z 24 miesieczną gwarancją
IMG_20191015_100335.thumb.jpg.f27156158a558697c4d6854b5fc408a3.jpg

Ekstra :D

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile lat gwarancji bylo?? nie mam juz cierpliwosci walczyc z bandingiem i niekometentnymi serwisantami - bede zostawial telewizor na zestopowanym tvn 24. Mam a7 poltora roku. i zadko uzywalem a i tak wciaz problem z matryca i wifi. Ile tam jest normalnie gwarancji?

 

pozdrawiam

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile lat gwarancji bylo?? nie mam juz cierpliwosci walczyc z bandingiem i niekometentnymi serwisantami - bede zostawial telewizor na zestopowanym tvn 24. Mam a7 poltora roku. i zadko uzywalem a i tak wciaz problem z matryca i wifi. Ile tam jest normalnie gwarancji?
 
pozdrawiam

Normalnie masz dwa lata.

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :( LG OLED 55EG9A7V FullHD został wymieniony na nowy LG OLED 55B9PLA 4K :) . Na 55EG9A7V pojawiły się dwa małe powidoki w górnym rogu lewym i prawym (12 w kwadracie) TV kupiony na początku grudnia 2017r. 

gb5%sKamRwWhLGhso7rf9g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...