Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

45 minut temu, Kierownik hdtv napisał:

Witam ciebie Xisiek przeprosiny zostały przyjęte jak widzisz na obrazku do jestem adminem tak wyszło.

21.PNG

1) na adroidzie nie widać a powinno być kto jest kim, ciągle wiec macie to niedorobione bo nie widac

2) od admina prywatnie oczekiwalbym, trochę więcej dystansu bo funkcji a zobowiązuje

3) w takim razie się dziwie, ze jako admin zamiast doradzać w 100% correct wprowadzasz innych w błąd 

Poza tym nie wiem czemu miały Tobie te dwa obrazki służyć, myślisz ze pokazując moje konto obok swego sprawisz, ze poczuje się gorzej?

PS. Jakie "przeprosiny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty żyjesz ???

 

Całą sprzedażą rządzi kasa. Wystarczy zapłacić odpowiednią kasę za ekspozycję i zapłacić sprzedawcom za promowanie odpowiedniego towaru.

Plus wspomaganie w necie.

I się kręci.

Doktoratu nie trzeba robić, są to oczywiste działania.

 

Trzy lata temu była w Polsce wielka "afera marketingowa" z udziałem Samsunga. Za stołków polecieli: Dyrektor Sprzedaży i Dyrektor Marketingu. Audyt wewnętrzny z Korei siedział w Polsce chyba pół roku.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kierownik hdtv napisał:

Wszystkich co mają problem odsyłam koniec tematu to nie jest ten dział. Problemem jest szczelina i czym ją załatać czy sylikonem a może szpachlą a piksele martwe których nie widać z dwóch metrów bo ogląd a trzech metrów  to poco zgłaszać fajny obraz i jestem szczęśliwy/a.

pozdro

Chętnie przeczytałbym to po polsku.

2 godziny temu, Xisiek napisał:

 

1) na adroidzie nie widać a powinno być kto jest kim, ciągle wiec macie to niedorobione bo nie widac

2) od admina prywatnie oczekiwalbym, trochę więcej dystansu bo funkcji a zobowiązuje

3) w takim razie się dziwie, ze jako admin zamiast doradzać w 100% correct wprowadzasz innych w błąd 

Poza tym nie wiem czemu miały Tobie te dwa obrazki służyć, myślisz ze pokazując moje konto obok swego sprawisz, ze poczuje się gorzej?

PS. Jakie "przeprosiny"?

To "adminowanie" to przecież screen kont w Windows. Utworzone konta lokalne o odpowiednich nazwach. Nie wiem czemu taki zabieg ma służyć. Może ktoś musi sobie ego połechtać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mihau_ napisał:

To "adminowanie" to przecież screen kont w Windows. Utworzone konta lokalne o odpowiednich nazwach. Nie wiem czemu taki zabieg ma służyć. Może ktoś musi sobie ego połechtać ;)

Czyli tak jak przypuszczałem, dziękuję za potwierdzenie mihau :)

Ewidentnie nasz młody kolega "kierownik HDTV" musi polechatac sobie coś czego mu brak :D

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xisiek to to ty nie zaczaiłeś odpowiedziałem że jestem adminem przecież to był żart, nie wiem czy ty szukasz prowokacji chcesz mnie sprowokować żebym z tobą walczył na maczugi.

Wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro jest promocja na ks7000 za 49 3750zł Lecz po przeczytaniu całego tematu "chodzi o możliwe wady" powątpiewam czy brać ten TV w euro pomimo atrakcyjnej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz sobie egzemplarz na miejscu, to czemu nie. Chociaż cloudingu nie zobaczysz w sklepie, więc może raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. Zastanawiam się nad zakupem omawianego tutaj modelu. Obecnie jestem posiadaczem plazmy Samsunga model PS50B650.

Oglądam głównie sport. Treści HD z platform cyfrowych. Czy jakość obrazu na tego typu transmisjach będzie zdecydowanie wyższa/odczuwalna na omawianym KS7000 niż na obecnej plazmie? Być może ktoś przesiadł się z podobnego modelu i może napisać swoje odczucia.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się podobało bo biały będzie biały a nie szary :) przesiadłem się na LCD z plazmy Panasonica moje odczucia są do dziś dnia bardzo pozytywne.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie będzie się podobało, bo będzie w jednym rogu biały a w innym szary. Nie ma forum rtv bez wątku żałobników po plazmach.

Nikt nie jest w stanie dać dobrej odpowiedzi na twoje pytanie, musisz sam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Augi1981 napisał:

Witam serdecznie forumowiczów. Zastanawiam się nad zakupem omawianego tutaj modelu. Obecnie jestem posiadaczem plazmy Samsunga model PS50B650.

Jeśli pamięć mnie nie myli b650 to był mocno podstawowy model, przeskok będzie więc bardzo znaczny w jakości/ostrości obrazu oraz kontraście (b.wazne).  Skoro piszesz w tym wątku to o wadach wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie UE49KS7000 z Euro AGD już poszły, jak woda... na szczęście zarezerwowałem sobie jedna sztukę przez internet z dostawą do sklepu i dziś obejrzałem w sklepie. Chyba wezmę sobie drugiego :) szkoda, że nie mogę go kupić przez internet :/ bo zwrotów już nie ma po zabraniu ze sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie co do właśnie tych sprzedawanych w Euro AGD. Co to jest za wersja Samsung UE55KS7000S? Co to jest to "S" na końcu? Na ceneo te bez S zaczynają się od 5500zl. O co tu chodzi? Jakieś wybrakowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak żeby obraz wył żeby np tylko muzyka leciała w tle?

Wysłane za pomocą Szajsunga SN -GF930F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie powiedzcie jaki kabel HDMI potrzebuje do tego TV +do PS4 2.0 czy 2.0b zeby wpelni doznac wrazen HDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Chucki napisał:

Witam.Panowie powiedzcie jaki kabel HDMI potrzebuje do tego TV +do PS4 2.0 czy 2.0b zeby wpelni doznac wrazen HDR?

>> High Speed HDMI 

 

  • Zgodność z HDMI 2.0, obsługa kanału Ethernet oraz rozdzielczości 4K
Edytowane przez Robert_1988_KrK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. W dniu wczorajszym miałem wolne i postanowiłem wykorzystać ten czas na zakup telewizora. Interesowała mnie opcja KS7000 w 55 calach. Transakcję chciałem dokonać w sieci sklepów Euro. Mają opcję rat 0% z której chciałem skorzystać. Mieszkam we Wrocławiu i udałem się do najbliższego sklepu na ulicy Długiej. Obejrzałem dwa modele, obudowa w miarę ok, niestety na każdym z nich po 3-4 bad pixele. Zrezygnowałem z zakupu. Podjechałem do Arkad Wrocławskich. Mieli 1 sztukę na magazynie. Wystarczyło aby otworzyli pudełko - od razu w oczy rzuciła się źle (wręcz fatalnie spasowana obudowa). Nieco zły udałem się do punktu na Hallera. Ta sama historia - wady matrycy i obudowy. Jakieś sztuki mieli jeszcze w Koronie, jednak sobie odpuściłem. Dostałem też informację że na magazynie centralnym nie ma tego modelu. Reasumując, jeśli ktoś jest z Wrocławia i planuje zakup tego TV sugeruję udać się do Korony. Co ciekawe dziś w nowej ofercie Euro mamy go za 4999. Być może uzupełnili braki na magazynie centralnym. Ja swoje ruchy skieruje raczej w stronę Sony XD9305. Pozdrawiam
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Kupiłem w Euro, tak jak planowałem wyżej KS7000, ale w 49 calach. O dziwo ramka perfect spasowana i zero bad pixeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem kolejną sztukę 55KS7000 do marketu na Bielanach Wrocławskich. Obudowa odchodziła praktycznie na całej długości. Nawet nie sprawdzałem bad pixeli. Pani która mnie obsługiwała powiedziała że był ostatnio klient który ściągnął 4 sztuki i wszystkie 4 musieli odesłać - obudowa i wady matrycy.

Nieco już zagotowany podjechałem do pobliskiego MediaMarkt i wziąłem Sony 55XD9305. Dostałem rabat 400 zł. Odpukać narazie jestem zadowolony. Gdyby z tym TV było coś nie tak teraz to nie wiem czy byłbym go w stanie odpowiednio zapakować spowrotem do pudełka. Jest tam tyle różnych kawałków styropianu że złożenie tego do kupy wymaga nielada wysiłku.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Donsego napisał:

Wczoraj zamówiłem kolejną sztukę 55KS7000 do marketu na Bielanach Wrocławskich. Obudowa odchodziła praktycznie na całej długości. Nawet nie sprawdzałem bad pixeli. Pani która mnie obsługiwała powiedziała że był ostatnio klient który ściągnął 4 sztuki i wszystkie 4 musieli odesłać - obudowa i wady matrycy.

Nieco już zagotowany podjechałem do pobliskiego MediaMarkt i wziąłem Sony 55XD9305. Dostałem rabat 400 zł. Odpukać narazie jestem zadowolony. Gdyby z tym TV było coś nie tak teraz to nie wiem czy byłbym go w stanie odpowiednio zapakować spowrotem do pudełka. Jest tam tyle różnych kawałków styropianu że złożenie tego do kupy wymaga nielada wysiłku.

Bardzo dobre posunięcie!

Opisz po jakimś czasie swoje spostrzeżenia jak już dobrze się zadomowisz z  SONY XD9305.

Co do s/\MSUNGA fajnie ktoś ostatnio tu napisał cyt:

KS7000 NIE DZIĘKUJĘ! 

B)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...