Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tylko u mnie takie przycinanie występuje wszędzie. Przez dekoder, po necie ( Netfilx), nawet jak włączysz  np.  menu  ustawienie obrazu i tam się pojawia ta  ramka taka to jak ja przewijam to nie chodzi płynnie w dol tylko takie jakby przeskoki i przycięcia. W netfilxie np, jak wybieraz jakis film czy serial i przewijasz zeby cos znalesc to tez nie leci to plynnie tylko przycina sie. Najdziwniejsze jest to ze  wczesniej chyba takiego czegos nie bylo, przynajmniej nie zauwazylem tego z poczatku. Możliwe ze cos zepsulem ??   Wydaje mi sie ze pojawilo sie to po tym jak przez przegladarke ogladalem jakis serial. ( mogl jakiegos wirusa zlapac?/)Bo teraz jest strasznie widoczny ten efekt. Moze to wada tego egzemplarza?? 

Miałem też sam problem. Pomogło włączenie w opcjach obrazu hdr

Wysłane za pomocą Szajsunga SN -GF930F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie odnośnie tego modelu, po podłączeniu komputera pod ten tv w ustawieniach mam tylko do wyboru tryb obrazu dynamiczny albo standardowy nie ma trybu film a chciałbym oglądać filmy z komputera na tv tak samo w ustawieniach nie ma trybu gra pisze funkcja niedostępna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2016 o 19:40, TrissFall napisał:


Miałem też sam problem. Pomogło włączenie w opcjach obrazu hdr

Wysłane za pomocą Szajsunga SN -GF930F
 

Tak tez zauważyłem że włączenie HDR znancznie porawia ten problem, ( co swoja draga jest dosc dziwne, bo po wlaczeniu hdr podswietlenie idzie na maksa, a zazwyczaj  im wieksze podswietlenie tym obraz jest mniej płynny). Natomiast ogladanie w nocy przy wlaczonym hdr jest troche meczoce,  swieci sie jak psu jaja! Pozatym w recenzji bylo polecane nie wlaczac tego trybu (tylko jako ciekawostke do sprawdzenia) gdyz to jest sztuczny zabieg nie prawdziwe hdr.

Mam pytenie co do odtwarzanie filmow z pendriva. Mam na penie taki film :

File: The.Legend.of.Tarzan.2016.REPACK.MULTi.4K.UHD.X264 .HEVC.ATMOS.7.1.mkv, MKV File, 53,4 GB, 8 streams, 01:50:00
Video #1: V_MPEGH/ISO/HEVC, 3840x2160
Audio #1: AC3, 448 kbps, 6 ch, 48.0 KHz
Audio #2: DTS, 8 ch, 48.0 KHz
Audio #3: TRUEHD, 8 ch, 48.0 KHz
Audio #4: AC3, 384 kbps, 6 ch, 48.0 KHz
Text #1: PGS, Polish
Text #2: PGS, Polish
Text #3: PGS, English

i przy oddtwarzaniu co jakis czas ( co jakies 20 min moze pol godz) film sie zacina i po 3-4 sek przeskakuje sobie do przodu ( zdazylo mi sie chyba ze 3 razy takie cos, raz przeskoczyl sobie o 15min do przodu  raz o pol godz). Troche to denerwujace, tym bardziej ze przewijanie tego jest masakryczne! wolne i zacina sie, zanim zareaguje na to kliknalem to mija z 10 sec. Daje raz wstecz to przewija sie wolno, drugi to zanim zareaguje mija z 10 sek i caly ten panel sie tnie. Raczej nie jest to wina pliku bo gdy juz uda mi sie wrocic do momentu z ktorego przeskoczylo to leci znowu normalnie jakies pol godziny, i znowu to samo!!

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje, na komputronik.pl można aktualnie zamówić w cenie 7999 zł a Samsunga UE40k5100 dostajemy za darmo, plus zwrot 500 zł w świątecznej promocji Samsunga. Wychodzi więc realnie za 6250 zł jeśli ktoś ma zastosowanie dla 40"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tego modelu Samsunga. Głównie z uwagi na PS4 Pro, który zamierzam również nabyć jeśli zdecyduję się na nowy tv. Mam pytanie tylko, może ktoś się orientuje, czy po przesiadce z mojego obecnego Sony KDL 50W815 odczuję zauważalną różnicę ?

@Kierownik hdtv - Ta promocja jest nawet kusząca, 750 zł mniej, do tego chyba jeszcze obowiązuje ta promocja Samsunga więc tv wyszedłby poniżej 5000 zł. Kupował już ktoś z was tv w Komputroniku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podzielić się ustawieniami na oko w 65KS7000 do przetestowania. Czy komuś udało się zainstalować aktualizacje 1154  ?.  

Dobra ta promocja w komputronik sam kupiłem w Media M 4 dni temu a tu takie coś w sam raz do sypialni 40 by była bo poprzednia padła całkiem. No ale cóż życie :)

Edytowane przez cris6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik z softem 1154 jest uszkodzony, a że cała Europa ma ten sam nie ma skąd pobrać działającego. Aktualizacja przez sieć z kolei nie wykrywa nowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model Samsung UE55KS7500 (curved) za 5 150 zł
Jeśli do tego można dostać UE40K5100 gratis to chyba całkiem spoko. choć próbowałem dodać je do koszyka to za ten "darmowy" normalnie dolicza 1449 :/
Swoją drogą zapytam dlaczego płaski a nie krzywy ekran, wg mnie efekt ten sam a można jeszcze 150 zł urwać z ceny w stosunku do płaskiego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zainteresowany kupnem telewizora pod konsole ps4 pro i filmy 4k. Więc zależy mi na dobrym inplug i dobrym hdr. Jestem wstępnie zainteresowany Samsungiem ks 7000 i ks 8000 i mam pytanie: czy warto przepłacać i bardziej warto wybrać ks8000 ? Czy są zauważalne różnice w obrazie? Promotor w mm powiedział że nie ma bo różni się tylko inną obudową i technologią podświetlania pikseli. Jeszcze jak to jest z tym rozklejaniem obudowy?Występuje czy jest to mit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RHJG jaki to ma związek z moim pytaniem? Testy czytałem wszystkie. Chodzi mi o opinię kogoś z forum znającej się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RHJG jaki to ma związek z moim pytaniem? Testy czytałem wszystkie. Chodzi mi o opinię kogoś z forum znającej się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RHJG jaki to ma związek z moim pytaniem? Testy czytałem wszystkie. Chodzi mi o opinię kogoś z forum znającej się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie ten test to zrozumiesz....Moim zdaniem warto dopłacić do KS8000,jakość obrazu więcej niż ok i jest lepiej wykonany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest niezauważalna gołym okiem, a obudowa w modelach KS8000/85000 RÓWNIEŻ SIĘ ODKLEJA. Ja bym nie dopłacił, chyba że ktoś zamiast dwóch nóżek preferuje jedną podstawę.

UWAGA, plik z firmware 1154 dodającym obsługę HDR do YouTube został podmieniony na stronie na działający. Można spokojnie ściągać i aktualizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu to jest tak idiotyczne zrobione, że KS7000 u nas to tak naprawdę KS8000 US, a KS8000 nasz to tak naprawdę KS9000 US, przez to na wszelakich niepolskich recenzjach problemy z porozumieniem są. Sam czasem się łąpię na tym, że nie o tym modelu czytam.

To samo z resztą KS7500 na KS8500 i KS9500 na KS8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fallen93 to ten w sklepie ks7000 to nie jest ten co jest opisywany w teście na forum, bo nie za bardzo rozumiem? MIERZWIAk a lepiej brać 49 czy 55 cali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Różnica jest niezauważalna gołym okiem, a obudowa w modelach KS8000/85000 RÓWNIEŻ SIĘ ODKLEJA. Ja bym nie dopłacił, chyba że ktoś zamiast dwóch nóżek preferuje jedną podstawę.
UWAGA, plik z firmware 1154 dodającym obsługę HDR do YouTube został podmieniony na stronie na działający. Można spokojnie ściągać i aktualizować.


1.2gb aktualizacja? Nie sądziłem że dodanie obsługi hdr aż może tyle ważyć. A tak na serio to widzę że soft jest dużym plikiem.

Wysłane za pomocą Szajsunga SN -GF930F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blackdeath napisał:

Fallen93 to ten w sklepie ks7000 to nie jest ten co jest opisywany w teście na forum, bo nie za bardzo rozumiem? MIERZWIAk a lepiej brać 49 czy 55 cali?

Tu jest nasz KS7000 w recenzji, tj. ten co w sklepach i w marketach, ale np. na ritings gdzie mają bardzo dobre testy jest odwrotnie pod US i w paru wpisach na ang stronach też jest to pomieszane, a sorry, ale po testach Philipsa 6561 i na tym i na drugim HDTV, gdzie jest napisane np. o (bardzo) dobrej czerni, nie wspominając o bandingu, bardzo słabej czerni, brudnej bieli itd., to szukam więcej opcji opinii i recenzji, nie tylko tutaj.

Np.:

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks9000

KS8000 z recenzji to tak naprawdę właśnie KS7000 u nas.

Po prostu tego zabiegu ze strony Samsunga nie rozumiem, przez to strasznie mieszają. :/

Edytowane przez Fallen93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blackdeath napisał:

MIERZWIAk a lepiej brać 49 czy 55 cali?

Ile jesteś w stanie wydać, ile masz miejsca, z jakiej odległości oglądasz... to twoja decyzja, nie moja :)

35 minut temu, TrissFall napisał:

1.2gb aktualizacja? Nie sądziłem że dodanie obsługi hdr aż może tyle ważyć. A tak na serio to widzę że soft jest dużym plikiem

 

Te pliki zawsze tyle mają, aktualizacja przez sieć zajmuje znacznie mniej bo trwa bardzo krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Byłem wczoraj w komputroniku pytam się o tą promocje na 60ks7000 z rabatem 750 zł i o to czy samsung jeszcze mi zwróci 500 zł,a gościu mówi mi że nie zwróci(ale się zawahał na początku),potem zapytałem go czy jest pan pewien i powiedział że tak,wiec ja się pytam was.Czy ktoś z was wie czy samsung odda te 500 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt nie wie jak pozmieniać w tych ustawieniach żeby po podłączeniu komputera szło wybrać tryb film i gra po podłączeniu komputera mam tylko do wyboru tryb standardowy albo dynamiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 65" z free 40" i nie zamierzam zrezygnować z 1000 od Samsunga. Promocja jest jasno określona kupujesz, rejestrujesz, dostajesz, o ile jest jeszcze kasa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...