Skocz do zawartości
Maciej Koper

Samsung KS9500/KS9800 (UE65KS9500) Test - Flagowy Direct LED, SUHD, Ultra HD Premium

Rekomendowane odpowiedzi

"Ekran flagowca jest zakrzywiony i występuje w rozmiarach 55", 65", 78", oraz 88"." Czy ja dobrze widzę, że będzie wersja 55" ?? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W google jak wpiszesz wyskakuje też 55".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eg 910V za 6k to nie rozsądna cena ?? Jeszcze rok temu to było marzenie ,a stanieje bardziej .A co do cen,to nie kwestia lat a myślę ze już w 2017 Oledy mogą nas pozytywnie zaskoczyć cenami

Jeżeli komuś wystarcza 2K i brak HDR to jak najbardziej OK, ale już np. 55B6V to ok 15kPLN. Czujesz subtelną różnicę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pier.............. :o :o :o :o :o :o :o :o chyba z 1 mln $ na to poszło, ci niektórzy mają za dobrze !!!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest tu ktoś kto posiada ten model?I może podzielić się wrażeniami na temat płyności ruchu przy szybkich scenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżo po zakupie tego tv. Mam taki problem po włączeniu sterowania przez HDMI na amplituner Yamaha a 1010. I włączeniu tv z modułu cam. Tv przełącza mi amplituner na wejście tape i nie mam dźwięki. Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się problem rozwiązać częściowo uparl się używać wejścia tape do arc ale wszytko działa więc ok.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Podobnie jak kolega wyżej również jestem świeżo po zakupie. Wrażeniami podzielę się po tym jak trochę go potestuję.
Tymczasem czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony uchwyt do tego modelu w cenie do 500zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , jestem na kupnie tego telewizorka (czy na obecny czas warto go zakupić ? ) tylko jest jeden problem a mianowicie Państwo podajcie rozmiar podstawy 92-93 cm szerokości tak jak na rysunku , a jest podobno tak mówili mi sprzedawcy w sklepie przez telefon że rozmiar podstawy jest 106 cm ? JEST TO MOŻLIWE , gdzie jest przekłamanie tu na forum , czy były dwie różne podstawy ?????????? Może mi ktoś z kolegów to zmierzyć i potwierdzić organoleptycznie ile faktycznie ma szerokości ta podstawa ? Z góry dziękuję . Pozdrawiam.

Edytowane przez KILLER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć w wersji 65 cali podstawa ma 106 cm

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo dziękuję za odpowiedz . Moja szafka ma 95 cm tego się obawiałem . Dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2017 o 11:34, KILLER napisał:

Witam , bardzo dziękuję za odpowiedz . Moja szafka ma 95 cm tego się obawiałem . Dziekuję.

Zawsze możesz zamówić u szklarza szybę grubości 5-8mm czarną czy brązową z polerowanymi krawędziami o wymiarach 110cm i położyć na szafkę i też będzie może cacy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po profesjonalnej kalibracji tv przez brata Macieja, Pawła. I wreszcie jestem zadowolony w pełni z zakupu. Obraz jest super. Różnica mega. Żona była załamana zmiana mojej plazmy Panasonic vt 50 na tego Samsunga. Po kalibracji mówi że teraz to jest lepszy tv. Polecam wszystkim. Cna tv super więc brać.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji po 2 tyg użytkowania. 1 instrukcja jest dość słaba np brak przykładowych komend rozpoznawalnych przez pilot. Trzeba odkryć samemu ;-) funkcja timshift jest i działa, ale nie umiem jej załączyć na stałe. Trzeba po każdym włączeniu tv ja aktywować a taki miał być Smart tv ;-). 2. Tv dekoduje ścieżki DTS hd ma do dts core, a Dolby True hd do dd core. Atmos nie potrafi poprawnie zdekodowac do core. Może to być spowodowane licencja obejmująca DTS surround i DD i ograniczeniem HDMI ARC. 3. Wybór dźwięku bitstream po hdmi nie gwarantuje automatyzacji wysyłania dźwięku do ampli jako DTS lub DD, ponieważ jest jeszcze opcja format dźwięku i tam możemy wybrać tylko 1 z opcji DTS, DD, PCM I DTS NEO 2.1 więc trzeba przełączać jeśli mamy plik np MKV z kilkoma do wyboru. Na szczęście satelita nadaje w DD. 4.Bardzo dobrze działa tryb Eco i czujnik oświetlenia nie trzeba samemu zmieniać podświetlenia wieczorem i w dzień. 5. Pilot spoko szybko się przedstawiłem . Brakuje tylko przycisku wysuwania płyty ale i tak trzeba płytę włożyć samemu ;-) jeśli macie pytania to piszcie. Część rzeczy zmieniła się od napisania testu pa aktualizacjach np. Nie trzeba zmieniać podświetlane diody Smart Led na wysokie przy HDR jest to automatyczne.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz obraz? Masz jakąś konsolę? Jak hdr? widać różnicę po załączeniu? Jestem na kupnie ale dalej mam dylemat..

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co czekać bo już ciężko nowe sztuki dostać. Są jeszcze w Matrix media i 4 lata gwarancji. Obraz jak pisałem po kalibracji super. Hdr mega widoczne. Testowałem na inferno uhd super. Nie mam konsoli, ale granie na Samsungu wszyscy chwalili i chyba hdr był subiektywnie najbardziej widoczny

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR bardzo jest widoczny (przecież to jeden z 3 najlepszych LCD: KS9500, Sony ZD9 i Panasonic DX900). W ogóle brać póki są ; ) Bardzo dobra cena/jakość.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz Gmeru że jak miałem plazmę to słabe kąty nie doprowadzą mnie do załamania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...