Jump to content

ROMAN38

Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

59 Excellent

1 Follower

About ROMAN38

 • Rank
  1080i
 • Birthday 07/03/1973

Profile Information

 • Lokalizacja
  Mazowsze
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1910 profile views
 1. Chore , nie mogli zrobić te 85 cali 4K i cenę max 10 tyś euro ????
 2. Dopiero co w Warszawie Helios uruchomił swoje nowe kino z chyba aż dwiema salami 😀 '' Dream '' z projektorami laserowymi Christie 4K i z Dolby Atmos ale ze względu na wielkośc regulowanych foteli , sale mają tylko 45 miejsc i ceny od 41 zł za bilet 😃 Reszta multipleksów ma chyba to gdzieś i tylko zwiększają ceny biletów że z dojazdem i przekąskami wyjdzie ze 100 zł za seans !!!! Za nie wiele więcej kupi już ten fim na UHD BD.
 3. To ja poproszę na 2020 r , oleda 4k conajmniej 85 cali bo te ich '' ułomne'' 77 cali mam gdzieś , bo za cenę 25 tyś to parodia.
 4. Poczekaj jeszcze ze dwa lata to i 4K nie będzie tylko 8K 😄
 5. HAHAHA walcie kasiore w lcd z marnymi kątami i kontrastem 😀 Oled i jeszcze raz oled.
 6. Streaming NIGDY nie pobije nosnika pod względem jakosci , operatorzy zawsze szukają kompromisów.
 7. Konkretnie chodzi mi o to że prawie wszystkie filmy są robione pod format 2,40 :1 i na 65 calach obraz jest tak mały że często odechciewa się oglądania a na 85 calach ten zmniejszony obraz ma wysokość pełnego 65 calowego panelu , pomijając pasy i w tym jest problem.
 8. Takich jak ty właśnie nie cierpię 😡 bez urazy ale większość tak właśnie myśli bo mały pokój bla bla bla ......to i mały telewizor !!!! Przecież ekran 4K 65 cali trzeba oglądać z dosłownie 2 metrów max aby dojrzeć tą rozdzielczość a z 3 metrów potrzeba właśnie 85 cali więc nawet pokój 12 metrowy nadaje się do tego.Teraz do komfortowego oglądania potrzeba min 75 cali .Spokojnie nawet sygnał 720p z naszych platform wygląda dobrze na takim tv.
 9. Referencja ? autor chyba ma małe doświadczenie z płytami BD !!! przecież Disney od paru lat wciska nam zubożone o bezstratną ścieżkę audio- DTS HD Master Audio wydania swoich filmów .Nie wiedząc czemu ciągle wciska się nam i chyba Czechom gorszą stratną High Resolution z bitratem max 3 MB/s zamiast 6-7 jak na wydaniu z USA czy UK !!!!!!
 10. Przecież to są chwilowe powidoki a nie permanentne wypalenia a ponieważ plazma ostrość nie ma za rewelacyjną to nie są tak widoczne jak na ostrych OLED-ach, więc narzekajcie dalej albo przestawcie się na projektory SXRD albo D-ILA .Ewentualnie skarżyć się nadawcom za ich poj.... loga.Ja do filmów chwalę ten ekran z każdej strony.Po kalibracji ekran cieszy oczy.
 11. Ciekawe bo ja na swojej 65VT60 po 4 latach nie mam ani jednego powidoku i to nawet po jaskrawych logach , formatach 4:3/2,39:1 ale nie ogląda się żadnych TVN24 itp. nie dłużej jak 10 minut , myślę że początkowe 500 godzinne wygrzewanie pomogło tutaj dużo a oled-y są dużo jaśniejsze przez co nie dziwię się że szybciej wypali się jakieś logo.W tunerze VU+DUO 2 OPEN-PLI mam taką nakładkę ''antylogo'' gdzie można nałożyć na obraz dowolny kwadrat i jest to super i to powinno być w oled-ach a nie jakieś pixel orbiter itp.
 12. Nie oczekuje od OLED-ów ideału, bo pewnie nigdy nim nie będą ale jeśli miało by to wyglądać jak na zdjęciu kolegi @piter20020 to nerwy by mi puściły .Na własne oczy nie miałem okazji tego sprawdzić ale mam ''alergię'' na takie defekty i po zauważeniu tego od razu bym go wywalił w p....u. Niech przynajmniej zrobią jakiś kompromis.Sprzedawanie bubli to nie u nas !!!!!
 13. He he ja myślę że już mamy masówkę, dlatego wychodzą takie anomalię LG poczuło kasę i trzepią raz po raz, a raczej ta firma nie słynie z dopracowanych do końca produktów RTV. Nie pamiętam jak było z pierwszymi modelami OLED od nich, nie pamiętam modelu tylko cenę 40 tyś.Chyba tam nie było tego bendingu ale to był 55 calowy ekran, obecne w tym calarzu chyba też są dużo lepsze.Ciekawe tylko jak wejdą nie długo modele 77 calowe , jak tam będzie to wyglądać przy cenie 80 tyś zł Oby nie dochodził do IRE 30 %. Dodam tylko że obserwując ten cały rynek OLED-ów, to wcale się nie dziwie Samsungowi że nie wchodzą w tą technologię, bo jest obecnie za droga , z dużymi defektami , jasność też nie wiadomo czy dadzą radę jeszcze podnieść i wielkość ekranów też nie zachwyca !!! Pewnie 77 calowy OLED nie da więcej na 100 % bieli jak 90 cd/m2 Zobaczymy na jesieni jak nasi testerzy go sprawdzą.
 14. Ja nie twierdze że są słabe, tylko za taką kasę , ta selekcja powinna być na wysokim poziomie a nie puszczają jak leci i mamy potem loterię jak parę lat temu było z lcd krawędziówkami To jest właśnie wielki problem że tylko jeden producent produkuje te panele i reszta producentów jak np. Panasonic jest skazana na niedopracowany produkt !!! Ja osobiście nie mam zamiaru wywalać 20 tyś na ekran z takim defektem , za połowę tej kwoty moja leciwa 65VT60 nie ma z tym problemów .Poprawią to i może się skuszę ale minimum 75 cali i nie drożej jak 25 tyś.Czyli pewnie poczekam sobie jeszcze ze 4 latka .
×
×
 • Create New...