Jump to content

dragen

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About dragen

 • Rank
  VCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie ekran zakrzywiony daje większe poczucie głębi.. znajomi też traktują to jako fajny bajer Seria J jest trochę inna, immo powinieneś widzieć większą różnice, choćby ze względu na rodzaj podświetlenia matrycy w serii Q Ciekawe czy ktoś obiektywnie wypowie się jako były właściciel Ks9500, opinie o Q9FN są różne, na pewno nie jednoznaczne, dużo jest osób lekko zawiedzionych, inni znowu same superlatywy..
 2. Mam pytanie do kolegów którzy mają tv z tematu, czy ktoś z Was miał może wcześniej model KS9500? Zastanawiam się czy warto robić przesiadkę, KS9500 to też kawał dobrego tv, ale czy skok jakościowy będzie aż taki duży? Czym tak naprawdę konkretnym ten tv przebije KS-a, na pewno obraz..ale czy aż tak? Czy przejście z ekranu zakrzywionego na płaski będzie w miarę ok? Co przemawia za tym żeby się zdecydować? Nie mam dużo czasu na decyzję, obawiam się trochę tych wad i trafienia na taki egzemplarz.
 3. Witam, mam podobny dylemat co kolega, podepnę się pod wątek żeby nie śmiecić, może uda się rozwinąć temat dla kolejnych nie zdecydowanych osób. U mnie w grę wchodzą też 43 cale, mam parę modeli na które nie mogę się zdecydować, idealnie żeby był najlepszy stosunek ceny do jakości. Chyba że któryś parametr będzie warty dołożenia kasiory. Tak jak np. napisał Gmeru o modelu NU7472 i szerokiej palecie. Tv będzie pod Netflixa i YT, PS4 pro, i Xbox one X. Dobrze żeby Smart tv był w miarę ok, nie wiem na ile HDR i ogólnie ekran w tv poniżej jest naprawdę niezły w tej półce. Będę jak i pewnie kolega wdzięczny za każdą sugestię i pomoc. Samsungi , różne półki cenowe, ceny naj z allegro ( sferisy, Ole Ole, Redcoon itd ) UE43MU6172 - 1589 UE43NU7472 - 2203 UE43NU7442 - 2099 UE43NU7122 - 1426 LG z matrycą IPS,nie wiem czy to dobra opcja? LG 43UK6500 - 1585 LG 43UK6750 - 1699 Chwalone jeszcze tańsze modele ; Toshiba 43T6863DG 43'' 4K UHD HDR - 1529 Philips 43PUS6503 4K SMART UHD Ultra - 1349 Sharp LC-40UI7352E HDR SMART kl.A 40cali - 1345 Lub opcja najdroższa SONY KD49XF7077 4K Ultra HD Smart TV HDR -2509
 4. Mam pytanie, czy ktoś z Was miał problem na swoim Smart tv z aplikacją YouTube? Po 1,5 roku bezawaryjnego użytkowania tv ( Ks9500 ) czasami nie wyświetlają się miniaturki, są czarne tła. Nie wiem skąd to się wzięło, może po jakiejś aktualizacji? Cache nie się rady? Lub sama aplikacja jest skopana, próbowałem wszystkiego, reset routera (Upc), wyłączenie firewalla itd, nowe dnsy w tv - 8888, 8844, ponowna instalacja aplikacji, dzisiaj pełny reset tv w Samsungu( działało przez chwilę, po 30 min znowu to samo ) Wiele osób ma taki problem jak czytam na forach, ale żadnych konkretnych porad. Może ktoś zna rozwiązanie, będę wdzięczny za pomoc.
 5. a za ile widziałeś? wątpię żebyś teraz kupił coś lepszego w tej cenie.. jeśli w ogóle są jeszcze dostępne, a te które są na pewno po serwisowe z wymienioną matrycą itd. ps. pojawiła się kolejna aktualizacja 1231,5 Menu chodzi teraz jak rakieta, na internetach chwalą lepsze zarządzanie jasnością, co zauważyłem od razu, podświetlenie jest równomierne, u mnie na ustawieniach diody Led wysoko, nie ma cloudingu w rogach, a był, także soft na +
 6. u mnie to działa, są 2 rodzaje programowania, z listy kanałów, oraz ręcznie, zrób najpierw to ręczne i sprawdź czy działa, potem z listy kanałów ustaw na coś co się zaczyna i też powinno zadziałać, na początku faktycznie nie chciało ruszyć nagrywanie z listy, ale pobawiłem się opcjami i teraz jest ok. Co do pytania powyżej zauważył ktoś różnice o które pytałem? czy większość wiesza tv na ścianie?
 7. Mam pytanie do kolegów, macie wrażenie że tv nie jest idealnie w pionowej pozycji? jest lekko odchylony, zadarty względem dolnej części, mierząc od ściany jest prawie 1.5 cm różnicy między górą a dołem, szafka jest w poziomie. nie wiem czy tak ma być? trochę to wkurza. może źle wkrecilem stopę? ale nie da się inaczej, wszystko pasuje do siebie będę wdzięczny za opinie.
 8. Mam problem z podłączeniem soundbara z tematu do smart tv Samsunga poprzez wifi i aplikację Multiroom, do niedawna wszystko ladnie się przełączało, a teraz jak chcę zmienić źródło tv błędnie informuje że soundbar jest wyłączony. Robiłem restart dźwięku w tv, ponowne uruchomienie wifi w soundbarze i nic..brakuje mi już pomysłów, co mogło spowodować że nagle 1 nie widzi 2? Będę wdzięczny za pomoc.
 9. Mam problem z podłączeniem soundbara z tematu do smart tv Samsunga poprzez wifi i aplikację Multiroom, do niedawna wszystko ladnie się przełączało, a teraz jak chcę zmienić źródło tv błędnie informuje że soundbar jest wyłączony. Robiłem restart dźwięku w tv, ponowne uruchomienie wifi w soundbarze i nic..brakuje mi już pomysłów, co mogło spowodować że nagle 1 nie widzi 2? Będę wdzięczny za pomoc.
 10. Mam problem z podłączeniem soundbara z tematu do smart tv Samsunga poprzez wifi i aplikację Multiroom, do niedawna wszystko ladnie się przełączało, a teraz jak chcę zmienić źródło tv błędnie informuje że soundbar jest wyłączony. Robiłem restart dźwięku w tv, ponowne uruchomienie wifi w soundbarze i nic..brakuje mi już pomysłów, co mogło spowodować że nagle 1 nie widzi 2? Będę wdzięczny za pomoc.
 11. Pojawiła się aktualizacja 1230.5 miał ktoś okazję testować? są jakieś istotne zmiany?
 12. Ano temu, że tego nikt nie wie jak czyścić, mając świadomość że można zepsuć i to bardzo, co przy takiej wartości TV jest już trochę słabe.. Technologia na pewno spełnienia swoje zadanie, ale niech napiszą jak się z tym obchodzić, szmatką i wodą to mogą sobie czyścić blaty na ekspozytorach w BS.
×
×
 • Create New...