Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, zuku1 napisał:

A propos upłynniacza... odnoszę wrażenie że odtwarzając pliki video dowolnej jakości za pomocą wbudowanej aplikacji w TV efekt upłynnienia (u mnie zawsze na max) jest intensywniejszy niż odtwarzając ten sam film za pomocą np PC. Podobne wrażenie odnoszę porównując inne źródła np You Tube (aplikacja TV vs. PC podany po HDMI)
Z czego to wynika ? Chyba że to tylko złudzenie?

Zależy jakim programem odtwarzasz filmy na PC. Z tego co piszesz, wygląda na to że odtwarzasz takim, który nie przestawia odświeżania matrycy na 24 Hz w czasie przejścia na pełny ekran. Albo nie włączyłeś takiej opcji. Wtedy oglądasz film który ma 24 klatki na odświeżaniu 60 Hz. Telewizor nie jest w stanie powstawiać pomiędzy te 24 klatki dodatkowych interpolowanych klatek, bo ma odświeżanie 60 Hz. Wstawia więc pomiędzy te 60 Hz, a tego już praktycznie nie widać. Odtwarzacze wbudowane w TV zawsze zmieniają odświeżanie matrycy na najbliższe klatkażowi filmu, dlatego upłynnianie w takim przypadku może działać prawidłowo i skutecznie. Poza tym, abstrahując od upłynniacza. Zawsze powinno się używać takiego odtwarzacza filmów, który daje możliwość synchronizacji odświeżania matrycy z klatkażem filmu, bo jeśli tego nie ma to co jakiś czas film szarpie, gubi parę klatek, nie odtwarza się płynnie. Niektórzy są na to bardziej wrażliwi, inni mniej i nawet nie zauważają że coś jest nie tak. Ja to zawsze wyłapię i teraz już od razu wiem jak pozbyć się problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, efel napisał:

Zależy jakim programem odtwarzasz filmy na PC. Z tego co piszesz, wygląda na to że odtwarzasz takim, który nie przestawia odświeżania matrycy na 24 Hz w czasie przejścia na pełny ekran. Albo nie włączyłeś takiej opcji. Wtedy oglądasz film który ma 24 klatki na odświeżaniu 60 Hz. Telewizor nie jest w stanie powstawiać pomiędzy te 24 klatki dodatkowych interpolowanych klatek, bo ma odświeżanie 60 Hz. Wstawia więc pomiędzy te 60 Hz, a tego już praktycznie nie widać. Odtwarzacze wbudowane w TV zawsze zmieniają odświeżanie matrycy na najbliższe klatkażowi filmu, dlatego upłynnianie w takim przypadku może działać prawidłowo i skutecznie. Poza tym, abstrahując od upłynniacza. Zawsze powinno się używać takiego odtwarzacza filmów, który daje możliwość synchronizacji odświeżania matrycy z klatkażem filmu, bo jeśli tego nie ma to co jakiś czas film szarpie, gubi parę klatek, nie odtwarza się płynnie. Niektórzy są na to bardziej wrażliwi, inni mniej i nawet nie zauważają że coś jest nie tak. Ja to zawsze wyłapię i teraz już od razu wiem jak pozbyć się problemu. 

Na PC filmy odtwarzam (a w zasadzie odtwarzałem) za pomocą Media Player HC (wcześniej także Potplayer'em, oczywiście oba wraz MadVR i LAV Filters w różnych konfiguracjach). Po wielu subiektywnych testach z kombinacją różnych ustawień (zarówno MadVR jak i LAV filters) przerzuciłem się jednak na aplikację wbudowaną w TV ze względu na lepszą szczegółowość w ciemnych scenach oraz ze względu na wcześniej już wspomniane "intensywniejsze" upłynnienie. Uwielbiam ten efekt opery mydlanej w związku z czym oba czynniki składają się u mnie na subiektywnie odczuwany lepszy obraz. Ubolewam jednak bo aplikacja w TV pozwala jedynie na dźwięk w konfiguracji 5.1 i nie daje możliwości dźwięków HD 7.1 (zwłaszcza Atmosa dla którego wymieniłem sprzęt). Obecnie rozważam zakup któregoś z odtwarzaczy sieciowych żeby pogodzić moje rozterki i oczekiwania zarówno co do obrazu tak i dźwięku. Nowe modele ZAPITTI 4k HDR są jakąś alternatywą a i cenowo są przystępne. Niestety opinii nie ma za wiele a jak są to budzą wątpliwości. Podobno jakość obrazu bardzo OK ale oprogramowanie jeszcze wymaga sporo dopracowania. Niestety póki co Dolby Vision nie wspiera i nie ma pewności czy ulegnie to zmianie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zuku1
Zarówno Media Player HC jak i sam MadVR mają w opcjach możliwość dostosowania częstotliwości odświeżania ekranu do klatkażu filmu. W obu tych programach jest to wyłączone domyślnie, więc trzeba trochę pokombinować. Co do gorszej szczegółowości w ciemnych scenach, to ja nie zauważyłem jakichkolwiek problemów, aczkolwiek faktem jest, że trzeba się przebić przez jedno czy dwa fora żeby w miarę ogarnąć i zrozumieć ustawienia w MadVR. Na dobrej karcie graficznej MadVR pozwala osiągnąć taką jakość obrazu jakiej żadne popierdółki sieciowe nigdy nie osiągną. Ubolewam jedynie że aktualnie na Windows 10 nie działa HDR w MadVR, bo różnica jakościowa pomiędzy odwarzaczem wbudowanym w TV a MadVR na dobrym sprzęcie i właściwymi ustawieniami jest kosmiczna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, efel napisał:

@zuku1
Zarówno Media Player HC jak i sam MadVR mają w opcjach możliwość dostosowania częstotliwości odświeżania ekranu do klatkażu filmu. W obu tych programach jest to wyłączone domyślnie, więc trzeba trochę pokombinować. Co do gorszej szczegółowości w ciemnych scenach, to ja nie zauważyłem jakichkolwiek problemów, aczkolwiek faktem jest, że trzeba się przebić przez jedno czy dwa fora żeby w miarę ogarnąć i zrozumieć ustawienia w MadVR. Na dobrej karcie graficznej MadVR pozwala osiągnąć taką jakość obrazu jakiej żadne popierdółki sieciowe nigdy nie osiągną. Ubolewam jedynie że aktualnie na Windows 10 nie działa HDR w MadVR, bo różnica jakościowa pomiędzy odwarzaczem wbudowanym w TV a MadVR na dobrym sprzęcie i właściwymi ustawieniami jest kosmiczna.  

Hmm dziwne... na moim PC (GTX 1080ti + i7 6700k + Windows 10) podczas odtwarzania za pomocą Media Player HC wraz z renderem MadVR i LAV Filters, HDR się aktywuje bez problemu (zadziałał od razu, nawet bez jakiejkolwiek wstępnej konfiguracji).

Też uważam że dysponując dość mocnym PC, jego siła obliczeniowa w porównaniu z jakimkolwiek odtwarzaczem stacjonarnym powinna zdecydowanie lepiej przełożyć się finalny efekt w postaci lepszego obrazu, oczywiście przy właściwej konfiguracji. I tu tkwi moja słabość, niestety nie mam do tego zbyt dużej cierpliwości a dodatkowo zbyt mnoga ilość możliwych konfiguracji po prostu mnie przytłacza. Spędziłem nad tym dobrych kilkanaście godzin ustawiając i porównując i za każdym razem miałem wątpliwości.

Spróbuję jeszcze z tym "dostosowaniem częstotliwości odświeżania ekranu do klatkażu filmu"

Swoją drogą byłbym Ci zobowiązany za udostępnienie swojej konfiguracji Media Player HC oraz MadVR i LAV Filters :) Może w formie jakichś screenów tu lub na priv :)

Ewentualnie jakieś sugestie... z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zuku1

Nie działa na Windows 10 z aktualizacją Fall Creators Update i w miarę nowymi sterownikami nVidii. Info potwierdzone lekturą 'oficjalnego' forum MadVR.

HDR w Windows 10 nie tylko w filmach, ale też grach to porażka na tą chwilę. Wydaje mi się że Microsoft specjalnie to skopał, żeby sprzedać więcej Xboxów One X, w których wszystko działa po wyjęciu z pudełka. Co do ustawień to nie pomogę, miałem Windows 7,  też siedziałem kilka dni żeby to poustawiać. Osiągnałem super rezultat, niestety szlag mi trafił dysk twardy w kompie. Na nowym dysku zainstalowałem Windows 10 i od razu jak zauważyłem że HDR nie działa odpuściłem póki co temat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, efel napisał:

@zuku1

Nie działa na Windows 10 z aktualizacją Fall Creators Update i w miarę nowymi sterownikami nVidii. Info potwierdzone lekturą 'oficjalnego' forum MadVR.

HDR w Windows 10 nie tylko w filmach, ale też grach to porażka na tą chwilę. Wydaje mi się że Microsoft specjalnie to skopał, żeby sprzedać więcej Xboxów One X, w których wszystko działa po wyjęciu z pudełka. Co do ustawień to nie pomogę, miałem Windows 7,  też siedziałem kilka dni żeby to poustawiać. Osiągnałem super rezultat, niestety szlag mi trafił dysk twardy w kompie. Na nowym dysku zainstalowałem Windows 10 i od razu jak zauważyłem że HDR nie działa odpuściłem póki co temat.  

Aaa chyba że tak... ja ostatnie 2 m-ce odtwarzam filmy tylko za pomocą apki w TV więc mogę być nie na czasie. MadVR i LAV Filters jakiś czas temu odinstalowałem z zamiarem ponownej instalacji tak aby mieć pewność że wszelkie ustawienia będą zresetowane. Jednak zniechęciłem się i odpuściłem temat. Z tego co piszesz wynika jednak że na chwilę obecną chcąc cieszyć się w miarę możliwości najlepszej jakości obrazem UHD wraz z HDR oraz dźwiękiem HD 7.1 pozostaje zakup odtwarzacza sieciowego. Przynajmniej do momentu kiedy nie wyjdą nowe kodeki, rendery, filtry itp.

Celowo pomijam tu temat odtwarzaczy płyt UHD (które co prawda w najdroższych wariantach też mogą spełniać funkcje sieciowe) bo to dużo wyższy wydatek a źródło danych obrazu w postaci płyty UHD na chwilę obecną mnie nie interesuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zuku1

Ja wiem czy jest sens kupować odtwarzacz sieciowy? Jak masz starszą wersję Windowsa (7 albo 10 bez tej aktualizacji) to wystarczy że się pobawisz MadVR i jesteś ustawiony, masz najwyższą możliwą jakość dźwięku i obrazu. Poczytaj sobie to forum,  tam powinieneś znaleźć jakieś tutoriale:

https://forum.doom9.org/forumdisplay.php?f=1

Rozumiem że to zajmie Ci czas, ale chyba szybciej to sobie skonfigurujesz niż zarobisz 1700 zł na odtwarzacz sieciowy. No chyba, że tyle wyciągasz dziennie, to nie ma tematu :) 

Nie ufam rozwiązaniom sprzętowym w tej dziedzinie, bo aktualnie dużo się zmienia. Wchodzą pod strzechy nowe standardy: HEVC, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos. W playerze software'owym jak coś nie działa, to z reguły wystarczy poczekać na nowszą wersję programu, kodeków itp. W odtwarzaczu sprzętowym czekasz na nowy firmware, który z definicji jest wypuszczany rzadziej, o ile nie wcale. 

Ja jakbym miał kupować coś sprzętowego to poszedłbym w to co jest najpopularniejsze i ma zapewnione dobre wsparcie czyli Apple TV4K albo Nvidia Shield TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens jest oczywisty - komfort:)

Poprzedni odtwarzacz (dune) działał 11 lat i dalej działa. Kupiony dla BD

Teraz kupiłem Egreat za 700 i jest elegancko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@efel1700pln? Za 200pln możesz mieć chińską popierdółkę na s905x, na którym odtworzysz 4k hdr z atmosem. Myślę, że instalacja na tym ustrojstwie Libreeleca zajmie mniej czasu niż konfiguracja MadVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, leszekgd napisał:

@efel1700pln? Za 200pln możesz mieć chińską popierdółkę na s905x, na którym odtworzysz 4k hdr z atmosem. Myślę, że instalacja na tym ustrojstwie Libreeleca zajmie mniej czasu niż konfiguracja MadVR.

Zgadza się. Jednak do jakości obrazu jaką oferuje MadVR te chińskie popierdółki nie mają żadnego startu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli będziesz oglądał filmy w 4k to raczej nie będzie widocznej różnicy. MadVR ma bardzo dobre algorytmy skalowania, które sprawdzą się w niższych rozdzielczościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leszekgd dobrze pisze. Tani playerek na s905x wystarczy i będzie śmigał jak złoto. Ważne tylko żeby miał przynajmniej 2gb ramu. Sam się na takiego przesiadłem i w połączeniu z Libreelec jest idealnie. Madvr jest super ale przy materiale 4k nie uświadczysz widocznej różnicy, przy 1080p zobaczysz ale na ekranie przynajmniej 92", natomiast przy niższych rozdzielczościach robi mega różnice. Wiem co piszę bo madvr używałem od 2010 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2017 o 17:32, leszekgd napisał:

@efel1700pln? Za 200pln możesz mieć chińską popierdółkę na s905x, na którym odtworzysz 4k hdr z atmosem. Myślę, że instalacja na tym ustrojstwie Libreeleca zajmie mniej czasu niż konfiguracja MadVR.

 

2 godziny temu, makakam napisał:

@leszekgd dobrze pisze. Tani playerek na s905x wystarczy i będzie śmigał jak złoto. Ważne tylko żeby miał przynajmniej 2gb ramu. Sam się na takiego przesiadłem i w połączeniu z Libreelec jest idealnie. Madvr jest super ale przy materiale 4k nie uświadczysz widocznej różnicy, przy 1080p zobaczysz ale na ekranie przynajmniej 92", natomiast przy niższych rozdzielczościach robi mega różnice. Wiem co piszę bo madvr używałem od 2010 roku.

Hmm... Absolutnie nie podważam Waszych opinii ale czy jesteście całkowicie pewni że urządzenie za 200-300 zł pociągnie np. remuxy UHD wraz z HDR i Atmosem? Ciężko mi wyobrazić taką wydajność za tak niewiele. Muszę poczytać o tym sprzęcie.

A jak jest z DTS X i Dolby Vision? Czy kodek x256 w 4K również jest obsługiwany? 4K60 fps? Dopytuję się bo chce zainwestować w jedno konkretne urządzenie (ale za rozsądne pieniądze) które będzie gotowe na nowe standardy. Zapitti 4K hdr bez dysków twardych kosztuje ok 1100 zł

Czy instalacja Libreelec to skomplikowana czynność? Czy poza instalacją konieczna jest jakaś żmudna konfiguracja? Skoro użytkujecie taki sprzęt to z jakimi ograniczeniami się spotykacie? Bo za taką kasę to nie może być aż tak idealnie... ;)

Dzięki za wszelkie podpowiedzi i sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o uhd HDR to nie ma najmniejszego problemu, czy to kopia 1:1, remux czy rip. Bitstream wszelakich formatów hd audio tez. Sample 4k 60fps również.

Dolby vision nie wiem gdyż nie posiadam kompatybilnego odbiornika, podobno na s912 działa.

Z ograniczeń to:

- Netflix działa tylko w 1080p ( ja mam netflixa w tv więc dla mnie to nie problem)

- YouTube działa tylko w 1080p ( rzadko korzystam, a do 4k już w ogóle)

Instalacja Libreelec to nagranie obrazu na kartę sd i uruchomienie w playerze, konfiguracja jest banalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, makakam napisał:

Jeśli chodzi o uhd HDR to nie ma najmniejszego problemu, czy to kopia 1:1, remux czy rip. Bitstream wszelakich formatów hd audio tez. Sample 4k 60fps również.

Dolby vision nie wiem gdyż nie posiadam kompatybilnego odbiornika, podobno na s912 działa.

Z ograniczeń to:

- Netflix działa tylko w 1080p ( ja mam netflixa w tv więc dla mnie to nie problem)

- YouTube działa tylko w 1080p ( rzadko korzystam, a do 4k już w ogóle)

Instalacja Libreelec to nagranie obrazu na kartę sd i uruchomienie w playerze, konfiguracja jest banalna.

Dzięki. Poczytałem o Libreelec, jak rozumiem to instalka linuksa wraz z KODI. Czyli jak rozumiem playerem którym odtwarza filmy 4K HDR w tej "popierdółce" ;)  jest KODI?

Kilka tygodni temu próbowałem zabawy z KODI ale nie byłem usatysfakcjonowany (HDR nie działał). Wyczytałem wtedy że (być może już nieaktualne) KODI nie wspierał HDR, później wyszedł jakiś "Project XDR" który coś tam emulował, generalnie nie budziło to mojego zaufania więc odpuściłem temat. Zmierzam do tego że jeżeli na tej zabawce to KODI ma być playerem do odtwarzania treści 4k HDR to może odpuścić temat chińskich zabawek bo zakładam że to co mogę zainstalować na "popierdółce" to równie dobrze mogę zainstalować na PC? Pewnie z każdą inną aplikacją podobnie... Czy dobrze dedukuję? No chyba że ta zabawka za 200-300zł ma coś czego nie ma PC za ok 6000zł?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libreelec to Kodi jako system, nie aplikacja. Kodi na pc nie obsługuje HDR póki co, z tego co mi wiadomo a libreelec dla amlogic bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jedną sztukę do sprzedania: MECOOL M8S PRO+ z zainstalowanym Libreelec. Odtwarza DTS:X oraz Dolby Atmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ostatnie kilkanascie postów na temat media playerów przenieść do odpowiedniego wątku w innym dziale.

Edytowane przez Snookerman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej RIPów płyt UHD-BD tzw. remuxów. W końcu się złamałem i postanowiłem pobrać kilka takich plików, około 60GB każdy. No i jak się okazało B6 z dysku USB 3.0 potrafi odtworzyć jakieś 1/10 tych filmów. Wyrzuca info, że nie można rozpoznać pliku. Co jest całkowicie sprzeczne ze słowami @Maciej Koper w recenzji - "łyka wszystko". Co więcej UE65MU6102 odtwarza wszystko bez problemu. Nie ukrywam, że jestem troszkę zawiedziony, bo myślałem, że ten model będzie już "future-proof". Ma ktoś możliwość sprawdzić kilka takich wideo na serii 7? Może @Subman albo @ma_ko? Problem chciałbym rozwiązać przez zewnętrzny odtwarzacz. I tu kieruję pytanie do was - co polecacie? Oczywiście wymagana pełna kompatybilność z UHD. No i mam nadzieję, że uda się to rozwiązać stosunkowo niedużym kosztem (szkoda, że ATV4K nie ma możliwości odtwarzania takich plików, to wymieniłbym swoją czwórkę). Miło by było też, gdyby pilot nie odstraszał jak np. w MECOOL M8S Pro+. Liczę na was świry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piter20020 napisał:

W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej RIPów płyt UHD-BD tzw. remuxów. W końcu się złamałem i postanowiłem pobrać kilka takich plików, około 60GB każdy. No i jak się okazało B6 z dysku USB 3.0 potrafi odtworzyć jakieś 1/10 tych filmów. Wyrzuca info, że nie można rozpoznać pliku. Co jest całkowicie sprzeczne ze słowami @Maciej Koper w recenzji - "łyka wszystko". Co więcej UE65MU6102 odtwarza wszystko bez problemu. Nie ukrywam, że jestem troszkę zawiedziony, bo myślałem, że ten model będzie już "future-proof". Ma ktoś możliwość sprawdzić kilka takich wideo na serii 7? Może @Subman albo @ma_ko? Problem chciałbym rozwiązać przez zewnętrzny odtwarzacz. I tu kieruję pytanie do was - co polecacie? Oczywiście wymagana pełna kompatybilność z UHD. No i mam nadzieję, że uda się to rozwiązać stosunkowo niedużym kosztem (szkoda, że ATV4K nie ma możliwości odtwarzania takich plików, to wymieniłbym swoją czwórkę). Miło by było też, gdyby pilot nie odstraszał jak np. w MECOOL M8S Pro+. Liczę na was świry ;)

W czasie gdy pisałem recenzję B6 to nikt nie marzył jeszcze o remuxach uhd bd :) Z odtwarzaczy mogę na pewno polecić eGreat A5.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odtwarza wszystkie remuxy UHD. Plik .mkv, usb 3.0 i wszystko leci jak trza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malibu napisał:

Mi odtwarza wszystkie remuxy UHD. Plik .mkv, usb 3.0 i wszystko leci jak trza

Masz zainstalowany najnowszy soft 05.30.03?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sensowny odtwarzacz z dobrym wsparciem to polecam Zidoo, miałem Himedia q10pro ,ale ze względu na notoryczne jakieś problemy z softem to się trochę zniechęciłem i poszedł do ludzi (teraz podobno juz temat ogarnęli) Teściu miał Egreat 10 i sprzedał go, woli Hiemedia, a on dość mocno siedzi w Android Box, mi pasuje Zidoo 10...

De facto to jest tez producent klocków dla Zappitti...

Zidoo ma pełne wsparcie dla BR menu itd.. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piter20020 napisał:

Masz zainstalowany najnowszy soft 05.30.03?

Miałem ale cofnąłem się do 4.31 bo czerń na najnowszym sofcie jest skopana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zaśmiecanie forum moim tematem ale w tym wątku jest najwięcej odpowiedzi. Ja mam pytanie ponieważ podczas oglądania filmów 4k z płyty na konsoli xboz one x która jest podłączona do Oleda B6 narzuca mi z miejsca tryby obrazu: hdr standard, gra i jasny. Da się to zmienić? Na PlayStation Pro można było nawet grać w trybie film i wszystkie tryby miałem aktywne.





Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...