Jump to content

reddeath

Użytkownik
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About reddeath

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

972 profile views
 1. Witam czy ten Atmos działa z Soundbarem na xbox one x? czy tylko ze słuchawkami? oraz czy z każdym lektorem? dział Ci Dolby Atmos w tej grze używając Soundbara?
 2. Już działa jak ta lala ale dzięki za pomoc.
 3. Dobra to teraz pytanie czy ktoś z Łodzi posiada ten Soundbar bo u mnie żadna konfiguracja nie działa i nie wiem czy to wina konsoli czy belki. Ewentualnie ostateczna możliwość to podłączenie tej belki u kogoś kto posiada ten sprzęt.
 4. powinno być tak jak jest ustawione ale nie działa.
 5. wiesz co ja nie wiem co ja źle robię, mam takie ustawienia: hdmi arc mam połączony hdmi arc na belce. hdmi 1 na belce do odtwarzacza uhd sony i hdmi 2 do konsoli do hdmi out. jak próbuje połączyć to mam błąd. Masz może jakiś komunikator bo przez wiadomości na forum się nie dogadamy. Nie wiem co ja źle robię. Czy moja konfiguracja jest poprawna?
 6. Czyli podłączyłeś bezpośrednio Xbox One X do Soundbaru Hw-N950 do wejścia HDMI 1 na sounfbarze i na konsoli HDMI OUT? Jeszcze przed tym wyłączyłeś z prądu tak? Nie masz tego błędu? Ja i tak mam soundbar połączony z Odtwarzaczem UHD. Spróbuje tej konfiguracji jak przyjdę do domu.
 7. to powiedz mi co ja w takim razie źle robię? bo mi cały czas ten błąd wyskakuje. jak ja robię hdmi bitsream out i optical off to Dolby Atmos nie chce się ustawić co więcej u Ciebie optical audio jest wył, a u mnie cały czas jest aktywne. jakie masz ustawienia xboxa coś zmieniałeś? jaka masz aktualizacje? To jest niemożliwe, że masz taki sam sprzęt i Tobie działa a mnie nie. ja Ci też pokaże zrzut z ekranu.
 8. Cześć jak podpiąłeś Xbox One X do Soundbara, bo ja mam lg b6 który nie wspiera Dolby Atmos i podpiąłem go bezpośrednio do konsoli, ale i tak nie działa. Wyskakuje błąd 0x80bd0009 w skrócie nie działa atmos tylko dts. mam pytanie bo wczoraj w końcu udało mi się włączyć Dolby Atmos (chyba) bo soundbar wyświetla Dolby Atmos na listwie, ale jako wybór dźwięku w filmie mam True HD 7.1, a dodam, że mam na pudełku od filmu napisane, że obsługuje Dolby Atmos i szczerze to nie czuje żeby dźwięk odbijał się od sufitu. na koniec dodam, że moja listwa współpracuje z Lg B6 i odtwarzaczem Sony x700.
 9. no tak ale masz xbox one a ja xbox one x i to może jest ta różnica. Podobno własnie na xbox one x występują błędy
 10. zrobiłem wszystko co można , nawet zrestartowałem oprogramowanie w konsoli ale to i tak nic nie pomogło cały czas mi ten błąd wyskakuje. bardzo dziwne, że Tobie to działa. Rozmawiałem z Samsungiem i Microsoftem i oni nie mogą tego wytłumaczyć. jeszcze Ci przesyłam 2 linki które dotyczą tego problemu. Podeślij mi te screeny bo to po prostu niemożliwe, że Tobie jakimś cudem działa a innym nie. Na koniec Ci powiem, że mam nanowszy soft w Soundbarze i Konsoli. https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2017/11/19/xbox-one-xs-lg-oled-tv-and-audio-problems-microsoft-releases-a-beta-fix/#6dff372775f6 https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2017/11/12/xbox-one-x-is-having-issues-with-lgs-latest-oled-tvs/#660f57df371d
 11. w momencie kiedy zmieniam te ustawienia na Dolby Atmos mam ten błąd. Aplikacje mam zainstalowaną zrób jak możesz screena
 12. no to nie wiem kompletnie jak tobie działa a mnie nie skoro mamy te same ustawienia.
 13. odezwij się do mnie na priv masz tutaj zdjęcia jakie mam na konsoli bo nie wiem jak wysłać na priv zdjęcia
 14. a masz pass trough? bo z tego cow iem to na zagranicznych forach piszą że tylko hdmi - arc obsługuje
 15. Tak zrobiłem a powiedz mi ty masz zwykle hdmi masz podłączone? Czy hdmi arc? Bo mi wywala ten błąd cały czas zrób screena jak możesz jak masz to poustawioane?
×
×
 • Create New...