Skocz do zawartości
Maciej Koper

Panasonic TX-65DX900 ( DX900 ) TEST - Ultra HD Premium LCD LED

Rekomendowane odpowiedzi

I co w związku z tym? To zapewne jednostkowy przypadek. Mój EX780 ma 3 lata i ma się dobrze. Bardzo dobrze ma się też 42AS740 z 2014 roku. Świetnie się też czuje dziadek 37LZD800 z 2008 roku, który jest wykorzystywany stale w rodzinie. Pradziadek CRT, którego modelu napisać nie potrafię już odszedł na emeryturę, ale wciąż jest sprawny. Także przykro mi, że przytrafiło się to Tobie, sam byłbym wkurzony, owszem, ale reguła raczej w przypadku Panasa jest taka, że te telewizory się nudzą, niż psują ;)

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również swojego 65DX900 kupiłem dawno. W 2016 roku niedługo po premierze i do tej pory odpukać bez zastrzeżeń.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vista34 po Twoim poście co niektórzy przejdą na radio... OLEDów już dawno się boją, a teraz jeszcze do LCD ich zniechęciłeś ;) Skoro takie flagowce padają, to co dopiero w tanich modelach LG, SAMSUNG, itp.

Przez Ciebie co dla niektórych wystrachanych nie ma już przyszłości ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2020 o 07:48, Grafii napisał:

@Vista34 po Twoim poście co niektórzy przejdą na radio... OLEDów już dawno się boją, a teraz jeszcze do LCD ich zniechęciłeś ;) Skoro takie flagowce padają, to co dopiero w tanich modelach LG, SAMSUNG, itp.

Przez Ciebie co dla niektórych wystrachanych nie ma już przyszłości ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To nie ja tylko @freedevil

Ja sprzedawałem te dzieło sztuki 🙂 

Szczęśliwy nabywca już się znalazł.

Zamieniłem ten telewizor tylko ze względu na brak łącza HDMI 2.1.

Polecam nie zdecydowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2020 o 12:04, freedevil napisał:

Gdyby ktoś się zastanawiał na używką DX900, to zdecydowanie odradzam. Matrycę w moim egzemplarzu, po 2 latach i 8 miesiącach trafił szlag.. 

IMG-20200906-WA0015.jpg

IMG-20200906-WA0016.jpg

IMG-20200906-WA0017.jpg

IMG-20200906-WA0018.jpg

IMG-20200906-WA0019.jpg

Ile godzin pracy ma ten TV ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ma_ko napisał:

Ile godzin pracy ma ten TV ?

10 000. 

Plus jest taki, że proces nie postępuje dalej, a czasami jest nawet mniej zauważalny.

Minus - serwis Panasonic Polska ma w [beeep]ie tego typu zgłoszenia i nawet nie fatygują się aby odpisać na maila, a co dopiero przyjechać postawić diagnozę. (o wycenie wymiany matrycy nie wspominając)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.10.2020 o 12:04, freedevil napisał:

Matrycę w moim egzemplarzu, po 2 latach i 8 miesiącach trafił szlag.. 

Mylisz się, @grundig pisze wielokrotnie, że Panasonic to sprzęt na lata nie do zajechania i odradza Samsunga, LG itd. jako marki, które padają zaraz po gwarancji.

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Fjubens napisał:

Mylisz się, @grundig pisze wielokrotnie, że Panasonic to sprzęt na lata nie do zajechania i odradza Samsunga, LG itd. jako marki, które padają zaraz po gwarancji.

Hehehe. Trafna uwaga. Co nie zmienia faktu, ze wsio sie moze popsuc :)

PS. Swego czasu krazyla jakies historia o gosciu co bodaj kupil Bentayge a bujal sie z serwisem jakby rodem z PRLu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, freedevil napisał:

10 000. 

Plus jest taki, że proces nie postępuje dalej, a czasami jest nawet mniej zauważalny.

Minus - serwis Panasonic Polska ma w [beeep]ie tego typu zgłoszenia i nawet nie fatygują się aby odpisać na maila, a co dopiero przyjechać postawić diagnozę. (o wycenie wymiany matrycy nie wspominając)

Nikt normalny nie zakłada że jest "na lata" choć faktycznie jest z reguły solidny..., to ze cię Panasonic olał to mnie nie dziwi..., oni nawet olewają gwarancje... koszt matrycy 58 cali to około 9 tyś. taki był na fakturze 2 lata temu jak przy okazji walki o clouding z nimi (długiej) dostałem nowy panel....,ale ja mam nalotu na nowym max 1000h bo cały tv ma 3 tyś h...

Generalnie obstawiam ze matryca może być nie do kupienia lub lepiej kupić drugi tv z rynku jak już bardzo chcesz DX900..., używkę...z małym nalotem. U ciebie to serio jakiś pech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Posiadam DX 900 od 2016 Tv po kalibracji przez p Macieja śmiga do dnia dzisiejszego i złego słowa na ten tv nie powiem Ale chciałbym sobie nowy kupić większy ale LCD bo oglądam wszystko a oled do wszystkiego się nie nadaje i tu wypaleń się boje LG wymienia a inne firmy bardzo mało Tv 75 cena do 12 tyś Panasonic jako 1 później Sony i Samsung Za rady dziękuje Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Xisiek tylko czy z 3 metrów ten tv nie będzie za durzy A z tych nowych Panasoników nic się nie nadaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, franus122 napisał:

Kolego Xisiek tylko czy z 3 metrów ten tv nie będzie za durzy A z tych nowych Panasoników nic się nie nadaje 

nie ma za dużych TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, franus122 napisał:

Kolego Xisiek tylko czy z 3 metrów ten tv nie będzie za durzy A z tych nowych Panasoników nic się nie nadaje 

No to zależy od tego co oglądamy z 3m - jeśli TVP seriale to jednak możesz nie być zadowolony, jak konkretne materiały z płyt albo streaming w 4K będzie całkiem miło. Wybór jednak Twój, ma podobać się Tobie nie komuś innemu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za swój 65dx900 dałem prawie 20 tys.zaraz po premierze.Po kilkunastu miesiącach za matrycą był kurz w dwóch dolnych rogach nie powiem za darmo serwis kurz wyczyścił profesjonalnie mają specjalną komorę do tego stworzoną jedyną w Polsce.Później tak go czyściłem, że uszkodziłem matryce bardzo delikatna wymiana na nową po tygodniu awaria plyty głównej razem 10tys.Teraz oglądam oglądam i oglądam, aby to wszystko się zwróciło OBRAZ NIEZIEMSKI co potwierdził tez serwis przy badaniach matrycy.Serwis polecam warszawski robią dobrą robotę bardzo dużo dla Niemców płyt głównych.Jak sami powiedzieli takich tv juz nikt nie robi.Pozdrawiam posiadaczy tego tv i życzę bezawaryjnej pracy tego tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam To prawda co piszesz o tym tv Ja mam 58 Tv mam już 5 lat skalibrowany i powiem tak obraz bajeczny jest Tylko mam problem z kurzem Napisz mi który serwis panasonica w Warszawie to robi Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BWM ELECTRONICS Piaseczno możesz poprosić o wycenę. Polecam robią to profesjonalnie . Mają specjalną komorę i zatykają miejsca przez które wchodzi kurz ,aby nie było powtórki z rozrywki.Ja osobiście tył tv wiatraki dół, góra co 7dni ścierką czyszcze plus ściana bo na ścianie tez osadza się kurz i jest ok.Koszt usunięcia kurzu z tv było 500zł.Transportem do i z plus pomoc założeniu zdjęciu tv kulturalnie bez pośpiechu. Syn oddawał tv za 15tys do mojego lokalnego serwisu Panasonica wrócił z plamami poklejony klejem czyścili tydzień i wrócił ale plamy zostały także widzisz profesjonalistów trzeba chwalić, Napisz daj znać co i jak powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...