Skocz do zawartości
Gmeru

Pierwszy odtwarzacz UHD Blu-ray DMP-UB900 od Panasonica trafi do Europy w połowie kwietnia

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy odtwarzacz UHD Blu-ray DMP-UB900 od Panasonica trafi do Europy w połowie kwietnia

Panasonic zaprezentował swój pierwszy odtwarzacz na styczniowych targach CES, a na minionej konwencji firmy, producent potwierdził, że model UB900 trafi na europejski rynek w kwietniu z ceną 799 euro / 600 funtów. W zestawie dostaniemy San Andreas i Mad Max: Na drodze gniewu.

 

Przeczytaj całość

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zakupienie odtwarzacza 4k to jest wielkim szczęściem ? Dla mnie ktoś ma chęć na taki odtwarzacz to zamawia i dostaje - żadne to szczęście ... szczęście to wygrać w lotto kilka mln.. ale każdy pewnie podchodzi inaczej do tego co dla kogo jest szczęściem..

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy Panasonic wykorzystał falstart Samsunga, z którego modelem 8500 użytkownicy mają niezłą zabawę przy uruchamianiu przez surową implementację nowego HDCP - narzędzia służącego wyłącznie do nabijania sakiewek tym, którzy go wymyślili.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy drogo to zobaczymy jak bedzie "grał" i jak bedzie zbudowany w srodku.

Nie spodziewałbym się technicznych fajerwerkow.

Kiedys firmy na poczatek budowaly bardzo drogie i znakomite modele flagowe. Teraz odzwonię poczatku ma być ... TANIO. I moj zdaniem jak za taką nowość jest bardzo tanio.

Ale wszyscy by chcieli mieć za pińcet.

Bylem wczoraj w sklepie Euro RTV AGD. Na polce blu-raye za 1000 zl ktorych nawet do reki bym nie wziął. Masakra i dziadostwo.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jakiej ceny można spodzewać się u nas ,czy termin sprzedaży podobny jak w Europie.Trafił ktoś na instruction operating tego modelu ,będę wdzięczny za link.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmcomp

Euro nie jest sklepem w którym kupuje świadomy meloman czy kinoman

To sklep dla Nowaka który włazi z ulicy i sam nie wie czego chce - jedyne czego jest pewien - nie chce wydać za dużo.

Firma ma na półkach to co sprzedaje i na co jest popyt. Załoga jest mało kumata, nie przeszkolona i pochodzi z łapanki.

Jedyne czego ich uczą to wciskania wszystkim ubezpieczenia od 3 wojny światowej i gwarancji na 120 lat - za kosmiczne pieniądze. Taki rynek

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym baaaardzo dobrze. Ale pineniądze nie śmierdzą i nowości nie śmierdzą.

To tak jakbyś napisał, że EURO nie nadaje się do sprzedaży TV 4K albo OLEDów. A popatrz ile ich tam stoi.

A w czym EURO jest gorsze od hal MSH czy Media Expertu? Tam jest tak samo.

Ręczę, że Panasonic będzie zabiegać, żeby docelowo ten player pojawił się na półkach EURO. A na pewno na wyspach Panasonica.

Zakład?

:)

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, a moze by ktos cos sie wypowiedzial jaki osprzet zakupic aby te cacko polaczyc z tv 4K ? czy byle pierwszy kabel HDMI czy jakis super..? bo w sklepach sa rozne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel taki 50zł + będzie ok. Ważne by nie była to jakaś tanizna.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, a moze by ktos cos sie wypowiedzial jaki osprzet zakupic aby te cacko polaczyc z tv 4K ? czy byle pierwszy kabel HDMI czy jakis super..? bo w sklepach sa rozne..

Posiadam PANASONIC DMP-BDT700E i w akcesoriach tego playera byl HDMI kabel od producenta.

Wedlug mnie bedzie u DMP-UB900 tez oryginalny HDMI kabel wysokej jakosci prosto od producenta ...

Pozdrawiam z Czech.

Tony

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie bedzie u DMP-UB900 tez oryginalny HDMI kabel wysokej jakosci prosto od producenta ...

Od producenta będzie najtańszy możliwy kabel spełniający wymogi przesyłu HDMI 2.0.

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to za tydzień będziemy mieli: Marsjanina, Exodus, Chappie, Smerfy 2 i Niezniszczalni 3. Czyli jak pisał misfit trzy ostatnie 100% w 4K od początku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz pewnie super, ale ten film to totalna porażka. Takiego badziewia już dawno nie oglądałem.

Treściowo film to się zgadzam, totalni wariaci ale ścieżka dźwiękowa w 9.1 u mnie dodatkowo przednie High powala szczęke do podłogi.Już dawno nie słyszałem takiego czadu ze wszystkich kanałów.Pobić go może tylko ''Battleship'' z Liamem Nisonem.Nic dziwnego że dostał Oscary za montaż i sam dźwięk.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz pewnie super, ale ten film to totalna porażka. Takiego badziewia już dawno nie oglądałem.

Masz na muśli Marsjanina?

Przeczytaj książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to za tydzień będziemy mieli: Marsjanina, Exodus, Chappie, Smerfy 2 i Niezniszczalni 3. Czyli jak pisał misfit trzy ostatnie 100% w 4K od początku do końca.

Smerfów to chyba nawet w 4K nie dałbym rady oglądać. W 3D wyglądają, jakby były dziełem wulkanizatora.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupiam się tylko w tej chwili na technologii ;-).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Panas ma wyjście HDMI 2.0a? A jak jest w Samsungu?

Bo jak nie ma to o HDR można zapomnieć :(.

Łezka się kręci, kiedy w 2005 roku zabijaliśmy się o dema w fullHD. Uppps, jakim full, wtedy były tylko 1080i.

To było 10 lat temu !!! Szok.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak sie doszukalem w sieci, to wraz z tym playerem jest dolaczany kabel HDMI high speed, 4K 18Gbps..ale tylko jeden niestety wiec jesli odtwarzacz ma oddzielne wyjscia HDMI dla dzwieku i osobne HDMI dla video to trzeba juz drugi sobie samemu dokupic,

No chyba ze sie bedzie korzystalo tylko z jednego HDMI dla sygnalu audio/video to nie ma problemu, ale osobiscie uwazam ze przy takiej jakosci materialow w 4K to najlepiej miec oba sygnaly rozdzielone. Posiadam juz blu ray player panasonica, i mam tam tylko jeden output HDMI, i zauwazylem, ze czasem nie wiem czy to zalezy od plyty czy jakosci nagranego materialu, ze amplitumer jakby "nie widzial" wszystkich kanalow dzwieku..i byc moze producenci jakby przeczuli ze cos takiego sie dzieje to wyposazyli ten player w dwa niezalezne HDMI output.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to link do tego :www.youtube.com/watch?v=O1i06CJEGqY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Panas ma wyjście HDMI 2.0a? A jak jest w Samsungu?

Bo jak nie ma to o HDR można zapomnieć :(.

Kazdy player obsluguje HDR, z ktorego to powodu opoznili przeciez start . Problem polega na tym, ze zaden z nich nie ma obslugi Dolby Vision. Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Panas ma wyjście HDMI 2.0a? A jak jest w Samsungu?

Bo jak nie ma to o HDR można zapomnieć :(.

Łezka się kręci, kiedy w 2005 roku zabijaliśmy się o dema w fullHD. Uppps, jakim full, wtedy były tylko 1080i.

To było 10 lat temu !!! Szok.

Pozdro

Jak może nie mieć HDMI 2.0a ; ) Przecież HDR to meritum nowego formatu ;) Wszędzie i zawsze jest pokazywany HDR z tych odtwarzaczy.

edit: binary ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy player obsluguje HDR, z ktorego to powodu opoznili przeciez start . Problem polega na tym, ze zaden z nich nie ma obslugi Dolby Vision.

He, he, he ... ja juz rózne rzeczy widziałem ;).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...