Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Philips 65PUS9809/12 Ultra HD 4K powered by Android! Seria 9800 - 9809

Rekomendowane odpowiedzi

Prosić to się mogą blogerzy, którzy pojawili się wczoraj i mają zerową wiedzę, ale marzą o tym żeby cokolwiek przetestować. To NAS się prosi o to żebyśmy coś wzięli do testów. Wbij to sobie do głowy :)
Gdybyś czytał testy to wiedziałbyś, że nie raz "jechałem" po sztandarowych technologiach producentów wtedy kiedy uważałem to za słuszne. Zobacz sobie na przykład test PFL9607 vs HX955, czy Samsung F8000 vs W905, Sharp UQ10, dużo jest bardzo krytycznych tekstów, ale rozumiem, że do Ciebie to nie dociera. Nie każdy jest jednak trzęsącym portkami pismakiem jak Ci się wydaje.
"Upskalowany fullhd do 4k gubi szczegóły" - zgoda, już to kilka razy napisałem, jednak z bliskiej odległości zdecydowanie bardziej wolę widzieć zmiękczony skalowaniem obraz niż siatkę pikseli na ekranie. Każdy z resztą może iść do sklepu i wyciągnąć własne wnioski. Wystarczy dowolny Panasonic Ultra HD i pilot. Proponuję tym akcentem zamknąć tą dyskusję bo zaczyna robić się nudna.
P.S. Rozczuliło mnie to ostatnie zdanie: "Dzieje się tak dlatego, że procesor ma bardzo trudne zadanie zrobić z jednego piksela cztery i zamiast lepszego obrazu mamy gorszy i jest kicha.". Szkoda mi teraz tych procesorów w TV. Mają takie trudne zadania do wykonania :)
Po to was proszą o testy, żeby napisać pozytywne opinie, zareklamować i najlepiej sprzedać towar. Na tym polega machina biznesu prowadzonego przez Japończyków a Wy jesteście tylko trybikami w tej całej machinie. Ostatnio wciska się ludziom po chamsku TV 4K - tak samo jak by wciskano tv fullhd 20 lat temu. Dziwne, że niby zjechany 60pfl9607 , którego nie da się oglądać dostaje prawie tyle samo punktów co Sony fenomen wśród telewizorów HX955. Ten Philips za ruch na ekranie powinien dostać co najwyżej w sumie 10 na 100punkt. tak samo jak X9005a 4k. za ostrość. Dwie podstawowe rzeczy, które decydują o TV czy jest dobry to - płynność i ostrość obrazu. Philips ma gorsze odwzorowanie ruchu na ekranie niż stare kineskopowce a Sony X9005a pogarsza ostrość 1080p. Jak można pisać w teście 4k X9005a , że ma super ostrość?!? a zapomina się dodać, że super ostrość jest tylko na materiale 4K a fullhd z bluray już rozmazuje obraz.............. tragedia.
Niestety nie wbijecie mi do głowy tych głupot, że obraz fullhd z bliska na panelu 4k jest ostry bo to jest bzdura.
Dalej.....
Jak można pisać, że obraz fullhd z 1,5 metra ma jakieś piksele ?!? Głupota! Na moim Sony hx850 czy Philips DesignLine z 1metra nie widzę żadnego piksela!!!
No chyba, że pod mikroskopem :)
Na panelu 4k 1080p z 1metra jest rozmyty i to cała różnica.
Dopóki nie będzie natywnego 4K - takie tv są bez użyteczne.
Może w Sony najnowsze procesory X1 zrobią jakieś cuda........... na obecną chwile jest kicha.
Dodałbym fotki jak wygląda obraz 1080p na 4K ale nie mogę (brak uprawnień) :(
Może trochę nudy pisać w kółko to samo ale co zrobić......... ;)
Edytowane przez R_e_k_i_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jak można pisać, że obraz fullhd z 1,5 metra ma jakieś piksele ?!? Głupota! Na moim Sony hx850 czy Philips DesignLine z 1metra nie widzę żadnego piksela!!!"

Niestety ale nie mogę się zgodzić z kolegą, ponieważ wszystko zależy od wielkości ekranu i odległości z jakiej na niego patrzymy (mówię o grach).

Usiądź sobie w odległości około 2m przed np. 65" UE7500 "zapuść" Destiny lub inną grę w 1080p. Następnie włącz tryb "GRA" i po chwili wyłącz.

Zwróć uwagę np. na liście i gałęzie drzew. Widać poszczególne pixele i aliasing. To samo na pulpicie w Windows. Ikony, foldery, tekst itd. Wszędzie widać ogromne "pixle".

No chyba że czegoś nie wiem i mylę pojęcia...

Jeśli tak, to mnie poprawcie. Powiem jeszcze, że nie widziałem lepiej wyglądających gier skalowanych z rozdzielczości 720p oraz 1080p niż właśnie na 4K TV AX800, który bardzo dobrze skalował, oraz "wygładzał" krawędzie.

Edytowane przez bic0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po to was proszą o testy, żeby napisać pozytywne opinie, zareklamować i najlepiej sprzedać towar. Na tym polega machina biznesu prowadzonego przez Japończyków a Wy jesteście tylko trybikami w tej całej machinie. Ostatnio wciska się ludziom po chamsku TV 4K - tak samo jak by wciskano tv fullhd 20 lat temu. Dziwne, że niby zjechany 60pfl9607 , którego nie da się oglądać dostaje prawie tyle samo punktów co Sony fenomen wśród telewizorów HX955. Ten Philips za ruch na ekranie powinien dostać co najwyżej w sumie 10 na 100punkt. tak samo jak X9005a 4k. za ostrość. Dwie podstawowe rzeczy, które decydują o TV czy jest dobry to - płynność i ostrość obrazu. Philips ma gorsze odwzorowanie ruchu na ekranie niż stare kineskopowce a Sony X9005a pogarsza ostrość 1080p. Jak można pisać w teście 4k X9005a , że ma super ostrość?!? a zapomina się dodać, że super ostrość jest tylko na materiale 4K a fullhd z bluray już rozmazuje obraz.............. tragedia.
Niestety nie wbijecie mi do głowy tych głupot, że obraz fullhd z bliska na panelu 4k jest ostry bo to jest bzdura.
Dalej.....
Jak można pisać, że obraz fullhd z 1,5 metra ma jakieś piksele ?!? Głupota! Na moim Sony hx850 czy Philips DesignLine z 1metra nie widzę żadnego piksela!!!
No chyba, że pod mikroskopem :)
Na panelu 4k 1080p z 1metra jest rozmyty i to cała różnica.
Dopóki nie będzie natywnego 4K - takie tv są bez użyteczne.
Może w Sony najnowsze procesory X1 zrobią jakieś cuda........... na obecną chwile jest kicha.
Dodałbym fotki jak wygląda obraz 1080p na 4K ale nie mogę (brak uprawnień) :(
Może trochę nudy pisać w kółko to samo ale co zrobić......... ;)

Zastanawiałem się jeszcze nad tym o czym pisałeś, i chyba potwierdza się to że "jednemu śmierdzi, a drugiemu pachnie". Wydaje mi się, że to co Ty nazywasz rozmyciem, ja nazywam antyaliasingiem. To co ja nazywam szorstkością obrazu i "pixlami" ty nazywasz ostrością. Przeprowadziłem kilkanaście porównań na dwóch różnych TV (AX800, HU7500) w grach. Wpatrywałem się "jak sroka w kość" w różnych odległościach, nawet poniżej metra (chodziło o dokładne porównanie efektu).

Moje spostrzeżenia są takie, że nie dostrzegłem żadnej utraty detali (w grach), tylko bardzo przyjemne wygładzenia krawędzi. Po włączeniu trybu "GRA" w Samsung`u i odpowiedniej funkcji w Panasonic`u (chyba to się nazywało "prawdziwe 1080p") otrzymujemy obraz z wielkimi "pixlami" oraz poszarpanymi krawędziami (typowymi dla 65"@1080p).

Efekt jest taki, że w tej formie niektórym obraz może wydawać się ostrzejszy(ciągle mówię o grach). Ja osobiście 1000 razy wolę obraz wygładzony/rozmyty zamiast rozpixlowanego/ostrego(jeszcze raz powiadam w grach).

Niestety nie wpadłem na to aby podobne porównania przeprowadzić także w filmach, więc nie mogę powiedzieć czy wyglądają lepiej, bądź gorzej w poszczególnych trybach. Aczkolwiek wyraźne "pixle" z odległości kilku metrów... Cóż tu możesz mieć rację. Może rzeczywiście podczas oglądania filmów efekt będzie lepszy...

Akurat ten Philips nie ma tej funkcji. Obraz jest zawsze wygładzony.

Reasumując. Ekrany 4K mają jak najbardziej sens w przypadku grania, ponieważ możemy bawić się na dużych przekątnych siedząc odpowiednio blisko ekranu(wrażenia imersji) bez podziwiania wielkich jak koń "pixli" i poszarpanych krawędzi (nawet z włączonym antialiasing`iem x8 na mocnej karcie graficznej) na TV 65"@1080p. Niestety do takich przekątnych matryce 1080p w grach to już za mało.

Edytowane przez bic0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofamy się do tyłu od czasów Kuro - hx850 to niestety też efekt tego cofania - czyli wieczorem jest nieźle jak na średniobudżetowy lcd ale ogólnie to przeciętniak

Co to jest Kuro???

Tv Sony hx850 - poczytaj opinie o tym tv. Większość jest zachwycona tym telewizorem. Same pozytywne opinie...........

Można cofać się do przodu!!!???

Kologe akurat byłem posiadaczem HX850 i dużo lepszy od tego tv (nie wspomnę o plazamch) był np. philips 60pfl9607 jak i wcześniejszy model.

Napisz mi jakie są minusy tego tv?

Plusy to :

Ruch - opanowany do perfekcji,

Super ostrość i naturalne kolory,

Skalowanie sd na najwyższym poziomie,

Bardzo dobra czerń,

Najlepszy tv 3D - na obecną chwile.

Niski input lag.

Praktycznie jest tak samo dobry jak hx950 a o połowę tańszy :)

A Philips - praktycznie nie da się oglądać bo ruch na ekranie to porażka ............

Edytowane przez R_e_k_i_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Kuro???

Tv Sony hx850 - poczytaj opinie o tym tv. Większość jest zachwycona tym telewizorem. Same pozytywne opinie...........

to ty poczytaj lepiej o Kuro - trochę historii warto znać

http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PDP-LX5090/

i dla jasności mimo że tv jest z 2008 roku to jest godnym przeciwnikiem najlepszej plazmy panasa z 2013 czyli zt60

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jeszcze nad tym o czym pisałeś, i chyba potwierdza się to że "jednemu śmierdzi, a drugiemu pachnie". Wydaje mi się, że to co Ty nazywasz rozmyciem, ja nazywam antyaliasingiem. To co ja nazywam szorstkością obrazu i "pixlami" ty nazywasz ostrością. Przeprowadziłem kilkanaście porównań na dwóch różnych TV (AX800, HU7500) w grach. Wpatrywałem się "jak sroka w kość" w różnych odległościach, nawet poniżej metra (chodziło o dokładne porównanie efektu).

Moje spostrzeżenia są takie, że nie dostrzegłem żadnej utraty detali (w grach), tylko bardzo przyjemne wygładzenia krawędzi. Po włączeniu trybu "GRA" w Samsung`u i odpowiedniej funkcji w Panasonic`u (chyba to się nazywało "prawdziwe 1080p") otrzymujemy obraz z wielkimi "pixlami" oraz poszarpanymi krawędziami (typowymi dla 65"@1080p).

Efekt jest taki, że w tej formie niektórym obraz może wydawać się ostrzejszy(ciągle mówię o grach). Ja osobiście 1000 razy wolę obraz wygładzony/rozmyty zamiast rozpixlowanego/ostrego(jeszcze raz powiadam w grach).

Niestety nie wpadłem na to aby podobne porównania przeprowadzić także w filmach, więc nie mogę powiedzieć czy wyglądają lepiej, bądź gorzej w poszczególnych trybach. Aczkolwiek wyraźne "pixle" z odległości kilku metrów... Cóż tu możesz mieć rację. Może rzeczywiście podczas oglądania filmów efekt będzie lepszy...

Akurat ten Philips nie ma tej funkcji. Obraz jest zawsze wygładzony.

Reasumując. Ekrany 4K mają jak najbardziej sens w przypadku grania, ponieważ możemy bawić się na dużych przekątnych siedząc odpowiednio blisko ekranu(wrażenia imersji) bez podziwiania wielkich jak koń "pixli" i poszarpanych krawędzi (nawet z włączonym antialiasing`iem x8 na mocnej karcie graficznej) na TV 65"@1080p. Niestety do takich przekątnych matryce 1080p w grach to już za mało.

Trochę racji w tym jest ...........

Na 4k X9005a Granturismo5 wygląda bardzo dobrze, szczególnie powtórki (fani tej gry wiedzą o co chodzi) ale np. już Uncharted3 gorzej..........

Ja jednak wolę grać na panelu fullhd. Przecież na tv 55 czy 65 cali nikt nie gra z 1metra tylko 2-2,5 metra......... no chyba, że ktoś chce oślepnąć :)

to ty poczytaj lepiej o Kuro - trochę historii warto znać

http://www.hdtvtest.co.uk/Pioneer-PDP-LX5090/

i dla jasności mimo że tv jest z 2008 roku to jest godnym przeciwnikiem najlepszej plazmy panasa z 2013 czyli zt60

Czytałem o tym kuro i ........... odwzorowanie ruchu ma gorsze niż na Soniaku hx850 i 3D też ma gorsze. Tylko czerń ma trochę lepszą.

Ja wolę mieć trochę gorszą czerń ale za to ruch i ostrość lepszą i bajkowe 3d :)

Edytowane przez R_e_k_i_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 3d ma dużo gorsze bo go nie ma. w 2008 nie było.

licytować się o ruch nie będę: standardowy słabiutki - ale jak odpalisz film z kompa to motionflow w sonym może się schować.

czerń dla ciebie lekko lepsza dla mnie nokaut. a pod kątami to wręcz masakra.

ale każdy swoje chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 3d ma dużo gorsze bo go nie ma. w 2008 nie było.

licytować się o ruch nie będę: standardowy słabiutki - ale jak odpalisz film z kompa to motionflow w sonym może się schować.

czerń dla ciebie lekko lepsza dla mnie nokaut. a pod kątami to wręcz masakra.

ale każdy swoje chwali.

Jak nie ma 3D ??? W teście piszą, że ma......... ale jak rzeczywiście nie ma to kolejny minus.

Bez przesady czerń na Soniaku nie jest zła. A kto ogląda tv pod kątami ???

Wszystkiego można się czepiać ale na pewno nie motionflow ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym kuro i ........... odwzorowanie ruchu ma gorsze niż na Soniaku hx850 i 3D też ma gorsze. Tylko czerń ma trochę lepszą.

Ja wolę mieć trochę gorszą czerń ale za to ruch i ostrość lepszą i bajkowe 3d :)

Nie wiem gdzie czytales ale ... Kuro na pewno ma gorsze 3D bo go wcale nie ma :P:D:lol: .

Brawo misiu !!!

Zabawa w TO nie polega na czytaniu tylko na oglądaniu ;).

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma 3D ??? W teście piszą, że ma......... ale jak rzeczywiście nie ma to kolejny minus.

Bez przesady czerń na Soniaku nie jest zła. A kto ogląda tv pod kątami ???

Wszystkiego można się czepiać ale na pewno nie motionflow ...........

Fanboj SONY ???

;)

Do tego jednego modelu ?

Gratulujemy :P:):ph34r: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ogląda tv pod kątami ???

chyba każdy - poza tym ja lubię z bliska - przy 50calach nawet 1,2-1,5m jak robię sobie prywatny seansik - wtedy na bokach kąt się robi całkiem spory

Wszystkiego można się czepiać ale na pewno nie motionflow ...........

ja się nie czepałem motionflow - krytyka dotyczyła Kuro - jego 100hz jest bardzo słabe - ale plazma wsparta kompem może po prostu więcej niż najlepszy motionflow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wy tak na poważnie prowadzicie dysputy w temacie o philips o kiepawym sony HX850 ? Z kolegą, który pojęcia nie ma o TV i jego jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie czytales ale ... Kuro na pewno ma gorsze 3D bo go wcale nie ma :P:D:lol: .

Brawo misiu !!!

Zabawa w TO nie polega na czytaniu tylko na oglądaniu ;).

Pozdro

Nie małpuj wypowiedzi tylko wymyśl coś sam...... Małpeczko ;)

Nie wiem po co porównywać przestarzałego kuraka do nowoczesnego Soniaczka :)

Dokładnie....... zabawa nie polega na czytaniu bajek tylko na oglądaniu ........ i tu masz rację Małpeczko ;)

Fanboj SONY ???

;)

Do tego jednego modelu ?

Gratulujemy :P:):ph34r: .

Pozdro

Fanboj dwóch modeli tv: Sony hx850 najlepszego tv 3D na świecie (na obecne czasy również) i hx950 (brejdak ma taki).

Jeszcze jestem fanem dwóch modeli jeśli chodzi o samochody: Ferrari Scaglietti 612 i Mercedesa cls65 amg ;)

chyba każdy - poza tym ja lubię z bliska - przy 50calach nawet 1,2-1,5m jak robię sobie prywatny seansik - wtedy na bokach kąt się robi całkiem spory

ja się nie czepałem motionflow - krytyka dotyczyła Kuro - jego 100hz jest bardzo słabe - ale plazma wsparta kompem może po prostu więcej niż najlepszy motionflow

Nie oszukuj samego siebie bo nikt nie lubi oglądać telewizora pod kątami.

Oglądanie z 1metra tv 50 - 60 cali jest niebezpieczne dla zdrowia. Np. w instrukcji samsunga piszą, że oglądanie przez dłuższy czas tv z odległości bliższej niż 1metr - można stracić wzrok..........

Panowie a wy tak na poważnie prowadzicie dysputy w temacie o philips o kiepawym sony HX850 ? Z kolegą, który pojęcia nie ma o TV i jego jakości?

Muszę się pochwalić, że mam sporo prywatnych wiadomości na skrzynce z prośbą o pomoc w kupnie tv, bo tylko ja na tym forum nie boję się pisać prawdy np.o skalowaniu 1080p na telewizorach 4k .............. ;)

Edytowane przez R_e_k_i_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie małpuj wypowiedzi tylko wymyśl coś sam...... Małpeczko ;)

Ponieważ młody jesteś odpiszę ci tak abyś dobrze zrozumiał ... sp... trollu, a jak dorośniesz to wróć tu to podyskutujemy.

:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekin i polecisz im żeby kupili najlepszy TV na rynku 55HX850 ? Litości...

Dziś specjalnie wybrałem się pooglądać na tym philipsie obraz 1080p i z odległości około 2 m dla mnie taki obraz prezentował się lepiej, niż ten sam materiał na HU7500 (chodź to raczej oczywiste, bo plastyka obu TV to inna bajka), ale sama ostrość obrazu jest trudna do odróżnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odpuśćcie sobie tego gostka. Przecież On zarejestrował się na naszym forum tylko dla takich hec.

W żadnym innym temacie nie ma nic do powiedzenia niż skalowanie HD do UHD.

Szczerze mi żal tych wszystkich którym doradzi zakup "guru UHD od 10 grudnia 2014"

Możesz sobie darować jakiekolwiek riposty. Skończyłem.

Edytowane przez netquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi to ,że musze akcetpować ciastka żeby się zalogować?!

Ale z innej mańki- jest ujęcie z filmu Niepamięć jak Tom C. siedzi na skraju skarpy i coś zajada u mnie 13.31 + -

Jaka jest metodologia robienia zdjęcia ?Dynamic range po lewej stronie jest wyraźnie większy niż po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ młody jesteś odpiszę ci tak abyś dobrze zrozumiał ... sp... trollu, a jak dorośniesz to wróć tu to podyskutujemy.

:)

Pozdro

Trochę kultury proszę....... staruszku .

Rekin i polecisz im żeby kupili najlepszy TV na rynku 55HX850 ? Litości...

Dziś specjalnie wybrałem się pooglądać na tym philipsie obraz 1080p i z odległości około 2 m dla mnie taki obraz prezentował się lepiej, niż ten sam materiał na HU7500 (chodź to raczej oczywiste, bo plastyka obu TV to inna bajka), ale sama ostrość obrazu jest trudna do odróżnienia.

Szkoda, że już nie produkują takich tv. Pamiętam jak 2 lata temu schodziły jak ciepłe bułeczki ......

Na obecne czasy polecam Sony 55w805b (tani a dobry) lub trochę większy 60w855b.

Niektórzy zarzucają mi, że ''chwale swoje'' ale jestem również w posiadaniu Philips 55pdl8908s najlepszego modelu 2013-2014 i muszę powiedzieć, że poza bajecznym wyglądem i ambilight telewizor nadaje się na śmietnik lub tylko jako mebel.

Philips nie umie produkować telewizorów.........

Odwzorowanie ruchu to po prostu tragedia. W szybkich scenach nic nie widać. Obraz zwalnia, przyspiesza i sypie artefaktami.

W życiu nie kupię Philipsa. Żeby nie żona, która jest zachwycona wyglądem oddałbym go do sklepu już dawno..........

Samsunga kupuje się tylko ze względu na smarta bajery aplikacje i po to , żeby po wymachiwać rękami przed telewizorem (sterowanie ruchem) bo obraz też ma kiepski.

Prawda jest taka, że tylko Sony fullhd umie produkować dobre TV.

Koledzy odpuśćcie sobie tego gostka. Przecież On zarejestrował się na naszym forum tylko dla takich hec.

W żadnym innym temacie nie ma nic do powiedzenia niż skalowanie HD do UHD.

Szczerze mi żal tych wszystkich którym doradzi zakup "guru UHD od 10 grudnia 2014"

Możesz sobie darować jakiekolwiek riposty. Skończyłem.

Dlatego, że w telewizorach 4K najważniejsze jest skalowanie HD do UHD bo przez najbliższe kilka lat tylko taki materiał będziesz oglądał.

Nie wspomnę już o SD gdzie na telewizorach 4k nic nie widać.

Edytowane przez R_e_k_i_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzi

http://tufotki.pl/IH2ia

Zadam pytanie jeszcze raz-jaką macie metodologię robienie fot ??

Rekin kup w miarę mocnego kompa mpc-hc +madvr i tam się pobaw neuronami luma, chroma,...sd>uhd i fhd>uhd różne kombinacje

Obraz z naziemnej i każdy film możesz tam dmuchnąć ,ale komp(pc) minimum 5 tyś

Dla mnie każdy lcd-k to g..no i zdania nie zmienię ,a w punktacji 1-10 żaden by nie otrzymał za obraz 6 punktów a za dźwięk 2 !!!

Dodam, iż jest to moje prywatne zdanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tylko Sony fullhd umie produkować dobre TV.

Prawda jest taka, ze Sony juz praktycznie nie ma, bez wzgledu na to jak duzo osob potrafisz przekonac, moze skonczyc sie tak jak z Philipsem. Lepiej idz i daj na msze w tej intencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ młody jesteś odpiszę ci tak abyś dobrze zrozumiał ... sp... trollu, a jak dorośniesz to wróć tu to podyskutujemy.

:)

Pozdro

a co z Ciebie za cham!

niezły dajesz przykład młodzieży swoim zachowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, następny młody, który obraża, palnie coś, a potem budzi się z ręką pod kołdrą :).

Przypominam, że określenia małpka czy cham w stosunku do ludzi uznawane są za obraźliwe.

Z litości tobie nic nie napiszę ale na szczęście wiesz co napisać powinienem.

Jak napiszesz coś merytorycznego w temacie wątku to mogę z Tobą podyskutować, inaczej szkoda mojego czasu.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Do rzeczy ;)

Jak ktoś ma/miał ten TV, to chętnie poczytam o jego spostrzeżeniach/doświadczeniach związanych z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się uruchomić kilka gier w 4K@60Hz chyba w "pełnym" kolorze, bo wygląda to bardzo-dobrze. Wydaje mi się, że problem leży w sterownikach Nvidii.

Na chwilę obecną gry raz uruchamiają się np. za ciemno, po czym po przełączeniu do 1080p i ponownym do 4K@60Hz całość wygląda normalnie ale nie jestem pewien czy to 4:4:4 ...

Aczkolwiek w 4K@60Hz chyba wyłącza się lokalne wygaszanie/podświetlenie, bo czernie już nie są takie "zabójcze". Jakiekolwiek też manipulowanie w opcjach zaawansowanych nie przynosi żadnych zmian, jak w przypadku 1080p.

Tak więc są jednak szanse, że ten TV będzie się także nadawał do "pykania" na PC :)

Edytowane przez bic0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...