Skocz do zawartości
netquest

TVP 1 HD

Rekomendowane odpowiedzi

TVP1 HD to bedzie oszustwo!

TVN HD i Polsat HD przy TVP1 HD to super jakość. Te kanały nadają w HD to, co jest w HD, a materiały SD konwertują.

TVP1 HD będzie w całości emitowane w SD, a N będzie konwertowała materiał do "tzw. HD". Żądana pozycja wyprodukowana w TVP w standardzie HD nie będzie emitowana w tym kanale natywnie HD.

Wszyscy ci, którzy nie posiadają N, nie mają czego żałować.

TVP HD będzie nadal funkcjonować i będzie to póki, co, będzie to jedyny prawdziwy kanał HD w TVP.

Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał Dyzma w TVP HD. Zwiastun jest obiecujący?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP1 HD to bedzie oszustwo!

TVN HD i Polsat HD przy TVP1 HD to super jakość. Te kanały nadają w HD to, co jest w HD, a materiały SD konwertują.

TVP1 HD będzie w całości emitowane w SD, a N będzie konwertowała materiał do "tzw. HD". Żądana pozycja wyprodukowana w TVP w standardzie HD nie będzie emitowana w tym kanale natywnie HD.

A Ty niby skąd to wiesz ???

Źródło poprosimy.

Pożyjemy ... zobaczymy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP1 HD to bedzie oszustwo!

TVN HD i Polsat HD przy TVP1 HD to super jakość. Te kanały nadają w HD to, co jest w HD, a materiały SD konwertują.

TVP1 HD będzie w całości emitowane w SD, a N będzie konwertowała materiał do "tzw. HD". Żądana pozycja wyprodukowana w TVP w standardzie HD nie będzie emitowana w tym kanale natywnie HD.

Wszyscy ci, którzy nie posiadają N, nie mają czego żałować.

......

Miałbym do Ciebie gorącą prośbę. Gdybyś mi podał wyniki totolotka z najbliższych kilku losowań, to byłbym wdzięczny.

Dla Ciebie to drobiazg, skoro jesteś jasnowidzem, a mnie to pomoże dość znacznie :D.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym do Ciebie gorącą prośbę. Gdybyś mi podał wyniki totolotka z najbliższych kilku losowań, to byłbym wdzięczny.

Dla Ciebie to drobiazg, skoro jesteś jasnowidzem, a mnie to pomoże dość znacznie :D.

Informacja o sposobie emisji "TVP 1 HD" pochodzi bezpośrednio z TVP.

Potwierdzam, że kanał w 100% będzie konwertowany z SD. Będzie to robła N.

Ktoś cię cieszył, że "Orłoś" będzie bez pasów. Orłoś będzie wyświetlany w NEKROLOGU!

Przecież TAI nadal będzie realizowany w 4:3.

Zresztą. Pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok ( w takiej pisowni ) to dokładnie 01.01 , ale dla piszącego w "starym roku", to nowy rok może być również i 31.12.2011 - już na starcie mają falstart ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo nie w porządku (tzn. TVP1 HD na wyłączność). Ktoś na tym interesie nieżle się nachapał... Chociaż też niespecjalnie mnie to dziwi, w końcu żyjemy w Polsce a jak wiadomo Polska to nie elegancja Francja...

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt wiele w twoim wywodzie "teorii spiskowej".

Byloby dobrze gdyby ten kanal byl dla wszystkich, ale TVP1HD (bo chyba ten kanal miales na mysli)to jest zwyczajny biznes.

Rownie dobrze ten kanal mogl byc "zalatwiony" dla Cyfry+ czy CP gdyby ci opreatorzy mieli taka potrzebe.

Maja (C+/CP) szanse sie wykazac i dogadac sie z TVP w sprawie TVP2HD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że Polski Rząd w ciągu 24 godzin za pośrednictwem KRRiTV zdymisjonuje RN oraz Zarząd TVP.

Chodzi mi także o zbadanie, czy oddanie na wyłączność produktu Spółki Skarbu Państwa, bez przetargu i na zasadach wyłączności prywatnej spółce jest rażącym naruszeniem prawa.

Trzeba także uznać za nieuczciwą praktykę rynkową.

[ USTAWA z dnia 16 lutego 2007 r..o ochronie konkurencji i konsumentów.]

Rozdział 4

Postępowanie w sprawach praktyk naruszających zbiorowe

interesy konsumentów

Art. 100.

1. Każdy może zgłosić Prezesowi Urzędu (UOKIK) na piśmie zawiadomienie dotyczące podejrzenia stosowania praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

Zgłaszajmy więc sprawę do UOKiK kto może.

I pamiętajmy:

Na piśmie.

Najpriościej złożyć na dziennik w siedzibie urzędu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że Polski Rząd w ciągu 24 godzin za pośrednictwem KRRiTV zdymisjonuje RN oraz Zarząd TVP.

Chodzi mi także o zbadanie, czy oddanie na wyłączność produktu Spółki Skarbu Państwa, bez przetargu i na zasadach wyłączności prywatnej spółce jest rażącym naruszeniem prawa.

Trzeba także uznać za nieuczciwą praktykę rynkową.

[ USTAWA z dnia 16 lutego 2007 r..o ochronie konkurencji i konsumentów.]

Rozdział 4

Postępowanie w sprawach praktyk naruszających zbiorowe

interesy konsumentów

Art. 100.

1. Każdy może zgłosić Prezesowi Urzędu (UOKIK) na piśmie zawiadomienie dotyczące podejrzenia stosowania praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

Zgłaszajmy więc sprawę do UOKiK kto może.

I pamiętajmy:

Na piśmie.

Najpriościej złożyć na dziennik w siedzibie urzędu

Janusz, idź na www.satkurier.pl ... tam się wszyscy wywnetrzają na ten temat. Szkoda tutaj śmiecić.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że Polski Rząd w ciągu 24 godzin za pośrednictwem KRRiTV zdymisjonuje RN oraz Zarząd TVP.

Chodzi mi także o zbadanie, czy oddanie na wyłączność produktu Spółki Skarbu Państwa, bez przetargu i na zasadach wyłączności prywatnej spółce jest rażącym naruszeniem prawa.

Trzeba także uznać za nieuczciwą praktykę rynkową.

[ USTAWA z dnia 16 lutego 2007 r..o ochronie konkurencji i konsumentów.]

Rozdział 4

Postępowanie w sprawach praktyk naruszających zbiorowe

interesy konsumentów

Art. 100.

1. Każdy może zgłosić Prezesowi Urzędu (UOKIK) na piśmie zawiadomienie dotyczące podejrzenia stosowania praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.

Zgłaszajmy więc sprawę do UOKiK kto może.

I pamiętajmy:

Na piśmie.

Najpriościej złożyć na dziennik w siedzibie urzędu

Janusz dajże już sobie z tym siana, przeczytaj najpierw cały wątek od początku, zanim coś napiszesz. Na cóż powielać w kółko to samo. To już naprawdę zaczyna być nudne i to zapewne dla wszystkich, dla "zwolenników" jak i dla "przeciwników" teorii spiskowej.

Załamka normalnie.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie powoli wkur...denerwowac. :angry:

Najpierw mialo byc od Nowego Roku (1.o1) - pozniej 7.01 - a teraz piszą ze od 11.01.

nienawidze takiego zwodzenia za nos. to bardzo nieladnie :dobani:

Pakiet BBC tez pewnie beda tak odkladac i zamiast 1 lutego - bedzie 17 lipiec <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie powoli wkur...denerwowac. :angry:

Najpierw mialo byc od Nowego Roku (1.o1) - pozniej 7.01 - a teraz piszą ze od 11.01.

nienawidze takiego zwodzenia za nos. to bardzo nieladnie :dobani:

Pakiet BBC tez pewnie beda tak odkladac i zamiast 1 lutego - bedzie 17 lipiec <_<

Czego sie wściekasz ??? :angry:

Kto ci obiecał te daty?

Jak wierzysz w plotki z netu to masz.

Poza tym czekałeś dziesiąt lat na TVP1 HD to możesz jeszcze parę dni przecież poczekać :lol: :lol: :lol: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jakoś nigdzie TVP się nie chwali, że ma nowy sprzęt HD w studiach, może więc będzie to takie HD, jakie moja kablówka testowała dwa lata temu puszczając TVP1, TVP2, TVN i Polsat w 1080i. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to możesz jeszcze parę dni przecież poczekać :lol: :lol: :lol: .

Pozdro

Czyli "wlacz cierpliwosc!" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz N oraz TNK HD mam pytanie:

Czy TVP HD 1 będzie w TNK HD ?

W komunikacie jest mowa o abonentach N-ki.

A to chyba inne zwierzę niż abonent/bezabonent TNK HD.

Sprawa druga:

Rosna plotki, że TVP1 HD pojawi się w DVB-T w miejsce TVP.

Przez to wpisze się w znaną i nową dyrektywę KRRiTV o obowiązku Państwa w zekresie krzewienia nowoczesnych rozwiązań zwiazanych z cyfryzacją karaju.

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jakoś nigdzie TVP się nie chwali, że ma nowy sprzęt HD w studiach, może więc będzie to takie HD, jakie moja kablówka testowała dwa lata temu puszczając TVP1, TVP2, TVN i Polsat w 1080i. :-)

Nie pamiętam gdzie to czytałem, ale podobno TVP sprzęt ma najnowocześniejszy w Polsce, więc nie powinno być problemów z dotrzymaniem odpowiednich standardów. Prędzej martwiłbym się o to jaki przekaz zapewni n-ka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz N oraz TNK HD mam pytanie:

Czy TVP HD 1 będzie w TNK HD ?

W komunikacie jest mowa o abonentach N-ki.

A to chyba inne zwierzę niż abonent/bezabonent TNK HD.

Sprawa druga:

Rosna plotki, że TVP1 HD pojawi się w DVB-T w miejsce TVP.

Przez to wpisze się w znaną i nową dyrektywę KRRiTV o obowiązku Państwa w zekresie krzewienia nowoczesnych rozwiązań zwiazanych z cyfryzacją karaju.

Ma być też w tnkHD tylko chwilke później. Podobnie jak z TVP Seriale.

Co do wejścia w DVB-T nie za bardzo sobie to wtobrażam bo taki kanał "zeżre" kupę miejsca i będzie zamiast chyba 8-u SD. A może 4-ech? Nie pamietam dokładnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MUXie może być 8 kanałów SD lub 2 w HD więc na pewno nie poświęcą MUX1 ani MUX3 na HD, mogliby stworzyć MUX4 ale to pewnie daleka przyszłość jeśli to możliwe, nie wiem jak z zapchaniem pasma czy jest miejsce na MUX4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie z powodów pojemności, żaden nadawca komercyjny w HD na DVB-T nie wejdzie. To oczywista oczywistość.

Dlatego KRRiTV zajeła stanowisko ws. wymuszenia HD na DVB-T przez publicznego nadawcę.

UWAGA !

Już we wtorek na zwołanym w trybie pilnym posiedzeniu KRRiTV dojdzie do próby regulacji zasad MUST-OFFER i MUST-CARY.

Ta druga zasada to przymus włączania kanałów a pierwsz to przymus oferowania.

Oczekujmy stosownego komunikatu na dniach.

/przeciek kontrolowany/

Edytowane przez janunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto ci obiecał te daty?

Jak wierzysz w plotki z netu to masz.

Wierze w to co przeczytałem na tym forum (i nigdzie więcej)

Rozumiem, że podają tu nieprawdziwe informacje

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...