Tony72 18 Posted January 17, 2011 Hey, Jest nowe info w sprawie wiec już spieszę Wam o tym donieść. Niejaki Izold z forum n moderator-banrator raczył nas abonentów n poinformować, cytat-" Część materiału jest obecnie nadawana w rozdzielczości HD i formacie 16:9, natomiast część w formacie 4:3. Z czasem ilość programów w formacie 16:9 będzie się zwiększać. Ewentualne wypełnienie całego ekranu wymaga zmiany ustawień w dekoderze." P.S Czyli mamy nową formę emisji HD, w rozdzielczości HD ale nie w jakości HD. Nowość na skale światową, kanał HD bez HD ale w rozdzielczości HD, LOL Kpin z abonenta ciąg dalszy. Ciekawe czy on sam wierzy w te brednie które wypisuje??? Pozdr, Quote Share this post Link to post Share on other sites
BoDeX 121 Posted January 17, 2011 z forum n moderator-banrator raczył nas abonentów n poinformować, Ewentualne wypełnienie całego ekranu wymaga zmiany ustawień w dekoderze." Baran który nawet dekodera "N" nie posiada ... pozdrów go ... !!! Quote Share this post Link to post Share on other sites
adamo_ 4 Posted January 17, 2011 (edited) mnie wkurza najbardziej to że zwykły TVP tak daleko wywalili.... Moją żona tak skomentowała: Jaki to HD skoro znaczek TVP jest na pół ekranu ) zna się hehe Edited January 17, 2011 by adamo_ 1 Quote Share this post Link to post Share on other sites
hdkojot 0 Posted February 10, 2011 Teleexpress i Wiadomości od 14 lutego mają być 16/9. Chociaż tyle... Również całe TVP Info przechodzi na 16/9. Quote Share this post Link to post Share on other sites
qwerty1973 22 Posted February 10, 2011 Teleexpress i Wiadomości od 14 lutego mają być 16/9. Chociaż tyle... Również całe TVP Info przechodzi na 16/9. Oczywiście mogę się mylić,ale na razie chodzi tylko o kanał TVP Info. 1 Quote Share this post Link to post Share on other sites
hdkojot 0 Posted February 10, 2011 Oczywiście mogę się mylić,ale na razie chodzi tylko o kanał TVP Info. Info jest ze strony Ministerstwa Infrastruktury link, na którą prowadzi link z głównej strony TVP, więc wydaje się bardzo wiarygodne. Quote Share this post Link to post Share on other sites
AR-kadius 51 Posted February 10, 2011 niektóre filmy w 1 czy 2 też są puszczane w 16:9 Quote Share this post Link to post Share on other sites
hdkojot 0 Posted February 10, 2011 Zdecydowanie tak, ale ja publiczną włączam praktycznie tylko na Teleexpress, więc dlatego takie to ważne;) Quote Share this post Link to post Share on other sites
zwierzak14 3 Posted February 12, 2011 hmm ale z TVP 1 HD idzie na lepsze speakerzy między programami są nadawani już w 16:9- czekam na momoment kiedy zobaczę główne wiadomości Quote Share this post Link to post Share on other sites
zwierzak14 3 Posted February 12, 2011 w 16:9 naturalnie :hura: Quote Share this post Link to post Share on other sites
Tony72 18 Posted February 14, 2011 Juz nawet Izold na forum n oficjalnie przyznaje ze tvp1 hd jest testowo a nie oficjalnie tylko nie zmiescił im sie dopisek test pod tvp1hd w reklamie!!! Najwiekszy blef 2011 roku TVP1HD w n. A ten moderator jest tak wiarygodny jak Izwiestanaja gazieta! Quote Share this post Link to post Share on other sites
tesbor 32 Posted February 14, 2011 "Rura im mieknie" - ale tlumaczenie tego "przekretu" jest zenujace! To tez chyba pierwszy w PL test "na wylacznosc"! :D Quote Share this post Link to post Share on other sites
Pawel85 0 Posted February 23, 2011 Co gorsza, te całe BBC Knowledge "HD" nie lepsze. Np. Top Gear na biegunie w BBC HD oczywiście w świetnym HD, natomiast na BBC Knowledge "HD" w sportklubowym "14:9". A ostatnio coraz częściej pojawiają się takie "kwiatki" jak obraz 16:9 ściśnięty do 4:3. O HD to praktycznie tylko pomarzyć można. Quote Share this post Link to post Share on other sites
qwerty1973 22 Posted March 7, 2011 Coś już wiadomo kiedy się pojawi? Skończyła się zima i HD na TVP1 jak nie było tak ni ma... Quote Share this post Link to post Share on other sites