Jump to content
Sign in to follow this  
netquest

TVP 1 HD

Recommended Posts

Hey,

Jest nowe info w sprawie wiec już spieszę Wam o tym donieść. Niejaki Izold z forum n moderator-banrator raczył nas abonentów n poinformować, cytat-" Część materiału jest obecnie nadawana w rozdzielczości HD i formacie 16:9, natomiast część w formacie 4:3. Z czasem ilość programów w formacie 16:9 będzie się zwiększać.

Ewentualne wypełnienie całego ekranu wymaga zmiany ustawień w dekoderze."

P.S Czyli mamy nową formę emisji HD, w rozdzielczości HD ale nie w jakości HD. Nowość na skale światową, kanał HD bez HD ale w rozdzielczości HD, LOL

Kpin z abonenta ciąg dalszy. Ciekawe czy on sam wierzy w te brednie które wypisuje???

Pozdr,

Share this post


Link to post
Share on other sites

z forum n moderator-banrator raczył nas abonentów n poinformować,

Ewentualne wypełnienie całego ekranu wymaga zmiany ustawień w dekoderze."

Baran który nawet dekodera "N" nie posiada ... pozdrów go ... !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie wkurza najbardziej to że zwykły TVP tak daleko wywalili....

Moją żona tak skomentowała: Jaki to HD skoro znaczek TVP jest na pół ekranu :)) zna się hehe

Edited by adamo_
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teleexpress i Wiadomości od 14 lutego mają być 16/9. Chociaż tyle...

Również całe TVP Info przechodzi na 16/9.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teleexpress i Wiadomości od 14 lutego mają być 16/9. Chociaż tyle...

Również całe TVP Info przechodzi na 16/9.

Oczywiście mogę się mylić,ale na razie chodzi tylko o kanał TVP Info.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście mogę się mylić,ale na razie chodzi tylko o kanał TVP Info.

Info jest ze strony Ministerstwa Infrastruktury link, na którą prowadzi link z głównej strony TVP, więc wydaje się bardzo wiarygodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juz nawet Izold na forum n oficjalnie przyznaje ze tvp1 hd jest testowo a nie oficjalnie tylko nie zmiescił im sie dopisek test pod tvp1hd w reklamie!!!

Najwiekszy blef 2011 roku TVP1HD w n. A ten moderator jest tak wiarygodny jak Izwiestanaja gazieta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rura im mieknie" - ale tlumaczenie tego "przekretu" jest zenujace!

To tez chyba pierwszy w PL test "na wylacznosc"! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co gorsza, te całe BBC Knowledge "HD" nie lepsze. Np. Top Gear na biegunie w BBC HD oczywiście w świetnym HD, natomiast na BBC Knowledge "HD" w sportklubowym "14:9".

A ostatnio coraz częściej pojawiają się takie "kwiatki" jak obraz 16:9 ściśnięty do 4:3. O HD to praktycznie tylko pomarzyć można.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...