Skocz do zawartości
Tony72

Panasonic VT30!

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś można wieszać zamiast Kuro. Bravo. Bo poprzednia generacja jest fajna ale wygląda... jak za "5zł" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a seria GT będzie miała 55 cali

bo gdzieś coś widziałem że tylko VT za cenę sugerowaną 3350euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo chciałem vt30, ale uległem pokusie :), dziś w MM Gdańsk nabyłem 50vt20 w cenie 4999 w ratach 30x0% :), póki co jestem pod mega wrażeniem, obraz rewelacja, 3d masakra :))))), staram się dostroić wszystko i ustawić jak najlepiej, ogólnie jestem zadowolony na maxa :)), vt30 może i nie dla mnie, teraz już wiem ze kolejną rzeczą będzie projektor, bo z przesiadki 40 na 50 nie odczuwam wielkiej różnicy, więc 65 też nie ma cali, teraz oczekuje ponad 100 :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigul a testowałeś może bardziej tuner sat w tym tv? bo to mnie bardzo interesuje. Swoją drogą masz dobre ceny u siebie, u mnie dalej cena 6tys wisi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, mam N i nie bawiłem się tym tunerem w TV, ale mogę dziś kabel podpiąć i zobaczyć czy coś będzie grało, napisze potem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, mam N i nie bawiłem się tym tunerem w TV, ale mogę dziś kabel podpiąć i zobaczyć czy coś będzie grało, napisze potem co i jak

Przeniosłem to pytanie i rozwinąłem w innym temacie bo ten jest o VT30 :) Na pewno znajdziesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model TX-P50G30E TX-P50G30 dostepny juz na allegro od 04.05.2011 w cenie 6499 :)

Czekam na testy juz po premierze w Pl modelu VT30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Więc po lekturze na avforum (review) oraz fullhd gr i flatpanels uważam że bedzie to najlepszy ekran 2D/3D na ten rok. Być może przy większych przekątnych niż 50" zbliży sie do niego Samsung z serii D plazma ale na tę chwilę to VT30 czernią pokonał Kuro. )0,02 tyle zmierzyli, podczas gdy kuro 0,03. Ogólnie 5ka z plusem a 50hz bug istnieje ale jest niewidoczny:)

pozdr,

Cena, tez ok

Do tego BDP310 i bajka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurczę mamy tu jakiegoś proroka.:unsure:

A skąd wiesz, że za 3-4 miesiące nie pojawi się jeszcze lepszy model, niekoniecznie panasa?

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe zero zjadł i myśli, że istnieje kuro killer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę ze tak miało byc.... A jednak chyba tego pioneera tam w srodku nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuro 508 miał poziom czerni 0.015 a więc w zasadzie 0,02 - może na początek panas wrzucił technologię 508ki? :)

no i jest "pioneer inside" tylko z 2007 roku

jak to sobie człowiek uświadomi to prawdziwy żal ściska że pionieer odszedł z technologii plazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się na mnie rzucili:) Czas na obronę. Pisałem w temacie 1.12.10 że chip Pioneer bo tak czytałem. Okazało się że takowego tam nie ma. Jednakże zauważcie że Kuro już praktycznie nie istnieje, nie jest 3D i swoje niedociągnięcia też miał. Ogólnie w 2D jest wciąż the best ale VT30 w/g tych którzy przetestowali jest tuż za nim a napisałem że pokonał Kuro czernią na podstawie tego cytatu:

"So, with that important disclaimer out of the way, the VT30 measured with our Klein K-10 in dark surroundings and calibrated mode we got 0.02 cd/m2 at 0IRE and 79.35 cd/m2 at 100IRE (approx. 3,967:1 on/off) using standard window patterns from our Sencore VP401. Our 8 month old VT20 measured 0.04 cd/m2 at 0IRE and 75.12 cd/m2 at 100IRE calibrated (1878:1 approx on/off). Our 2 year old Pioneer LX5090 Kuro measured 0.03 cd/m2 at 0IRE and 110.1 cd/m2 at 100IRE calibrated (3,670:1 approx). Ansi-contrast measurements on the Pioneer were 0.04 cd/m2 black and 85.4 cd/m2 white averaged results, with the VT30 managing 0.03 cd/m2 black and 72.4 cd/m2 white averaged results."

Niemniej jednak VT30 może pokonać jedynie d8000 i to w większych rozmiarach bo juz wiadomo ze 51" ma słabą czerń LG nie sądzę. LEDy inna bajka mają plusy ale w 55" mają tez minusy jak clouding w kapitalnym UE7000 czy 8000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden lcd niepodskoczy czernią najlepszym plazmom. Taka technologia i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak nie podskoczy - większość full ledów schodzi z czernią niżej niż kuro - fakt że kosztują pewnie więcej niż vt.

a w dzień to niestety pionek przy lcd wygląda bardzo słabo.

teraz to chyba jednak najlepszy tv to będzie ten cell toshiby - o ile nic nie spierdzielą.

co do 3d w panasie to jestem bardzo zawiedziony - mam gt20 i dla mnie crosstalk na ciemnym tle (+ jasne obiekty) jest prawie permanentny.

dziwią mnie teksty że praktycznie w plazmach crosstalk nie istnieje bo matryca wystarczająco szybka - to jakaś ściema.

im jaśniej tym lepiej ale i wtedy można go zauważyć i jest on non stop w obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O czym ty piszesz? I co z tego jak efekt HALO wokół obiektów wszystko niszczy. Nie ma póki co LCD na rynku, który by dorównał najlepszym plazmom pod względem czerni i oddania kolorów. Mimo, że sam jestem fanem LCD doskonale zdaję sobie z tego sprawę.

VT30 jest właściwie poza konkurencją filmową.

Edytowane przez MarcinC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupuje 50VT30 w tym lub przyszłym tygodniu!

Poniżej kilka recenzji, które delikatnie mówiąc są entuzjastyczne! :-)

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1303892383

http://www.avforums.com/review/Panasonic-VT30-TX-P50VT30-42VT30-50VT30-55VT30-65VT30-3D-Plasma-Review.html

Poniżej z translatora bo recenzja po..... ...grecku!

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=el&u=http://www.fullhd.gr/&ei=PuK-TYeyNpHEswbDnuyCBg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCgQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dfullhd.g%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3D9Ix%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Divns

Referencyjna jakość obrazu 2D i 3D!

Dla mnie to najlepszy TV jaki można kupić ( wliczając w to Pioneera Kuro 9G)! ;-)

Cena wejścia na rynek - rewelacyjna! Tylko szkoda, że 65VT30 kosztuje aż tyle.. Ehhhhhh..

Pozdrawiam

Fella

Edytowane przez Fella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy można się spodziewać w najbliższym czasie konkretnego testu Panasa VT30 ?? A może nawet porównania do flagowego modelu LCD SONY HX900 bądź nowego już HX920. Przy robionym teście HX900 był porównywany do KURO i źle nie wypadł. Wiadomo w nocy lepsza Plasma ale jeżeli w dzień DUŻO lepiej świeci LCD to mnie osobiście to jakoś przekonuje. Mam troszkę wkręconego tego Sony a dużo się mówi dobrego o przedmiotowym VT30... Pomocy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, konkretna lektura, dzięki :) A czy ktoś może się wypowie na temat drugiego mojego wątku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens kupowania aż tak drogich tv. Widziałem LCD SONY HX900 i szczerze nie dałbym tyle za ten tv. Wolałbym po sto kroć za taką kasę przeznaczyć na dobry projektor <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne potrzeby a rzadko kto ma warunki na projektor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...