Skocz do zawartości
Tony72

Panasonic VT30!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słuchaj doradców, bo to Ty będziesz miał telewizor w domu a nie oni. Patrz, oglądaj, porównuj, wyciągaj wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Toshibę miesiąc temu i czekam a w międzyczasie czytam .

Jeżdżę także po sklepach z materiałem SD i porównuję.

Samsung D8000-fatalny obraz

Panasonic VT30/46 cali -dużo lepiej

Sony 55HX920-bardzo dobrze(cena <_< )

Toshiba będzie we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzono mi kupno Panasonica 55VT30 ale czekam na Toshibę 55YL863

Mam rację????????????

W tym watku bedziesz mial tylko porade na temat Panasona VT nikt raczej nie doradzi ci kupna jakies tam toshiby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bzdury, tylko bezpośrednie porównania! Panasonic to nie król telewizorów, ale jak się jest jego posiadaczem to może zaboleć, jak coś może mieć lepszy obraz!

Niemieckie Video to nie świerszczyk, tylko miesięcznik będący na rynku sporo lat i z doświadczonymi fachowcami...

Zarówno za obraz, jak i za dźwięk samsung UE55D7090 dostał wyższe noty od panasa TX-P55VT30E i tyle w temacie!:P

A nowszy Samsung UE55D8090 w bezpośrednim porównaniu, pewnie jeszcze bardziej panasa by pogrążył...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na flatpanelshd.com to panasonic jest krolem tv szczegolnie seria vt tak samo amerykanska nagroda dla vt wiec te oceny sa rozne a napewno boli jak ktos sobie kupil ledowke a tu okazuje sie ze to dalej lcd i tyle w temacie

Edytowane przez zdryj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na flatpanelshd.com to panasonic jest krolem tv szczegolnie seria vt tak samo amerykanska nagroda dla vt wiec te oceny sa rozne a napewno boli jak ktos sobie kupil ledowke a tu okazuje sie ze to dalej lcd i tyle w temacie

I do tego jeszcze tegoroczna nagroda Eisa dla VT30 jako najlepszego telewizora PDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak,jak to sie mówi RAZ KOZIE SMIERC,zamówiłem panasonica 65vt30e,jutro ma do mnie dotrzec,zobaczymy co soba zaprezentuje,czy napewno jest wart swojej ceny,albo bede płakał,albo sie cieszył nową zabawką,juz nie moge sie doczekac aby go dotknac,po przeczytaniu chyba milionów opini w ciagu ostatnich trzech miesięcy,zdecydowałem sie właśnie na ten model,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie dobrze : ) Moim zdaniem powinien być kozak. I jeszcze ta wielkość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że przeprowadziłeś wiele testów tel różnych marek,a wiec wiesz co mówisz,bardzo licze sie z twoją opinią ,obyś okazał sie prorokiem ,a ja bym był mega zadowolony,zobaczymy,miedzy innymi twoje opinie i sugestie wpłyneły na moja decyzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że przeprowadziłeś wiele testów tel różnych marek,a wiec wiesz co mówisz,bardzo licze sie z twoją opinią ,obyś okazał sie prorokiem ,a ja bym był mega zadowolony,zobaczymy,miedzy innymi twoje opinie i sugestie wpłyneły na moja decyzje

Poczytaj sobie tu.

http://www.avforums.com/review/Panasonic-VT30-TX-P65VT30-42VT30-50VT30-55VT30-65VT30-3D-Plasma-Review.html

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie utwierdzac w mysli że dobrze raczej zrobiłem,fajny tekst o tym-ze panas 65 jest tak ciężki, że jakby spadł z wieszaka sciennego to prawie napewno zabije,ale plus jest taki że jego rozmiary pozwalają na pochowanie delikwenta w obudowie panasa,haha,ale tak na powaznie zakładam ze bedzie śmigał [beeep]......................,już wkrótce premiera,oczywiście u mnie w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reymen a czy Ty widziałeś ten telewizor w akcji na żywo, przed zakupem? Oczywiście pomijam to co można zobaczyć w MM lub Saturn, bo to tak jakby człowiek nic nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety,tylko mm wrocław,ogladałem kilka razy,ale szczerze mówiąc nie było mi dane przy nim majstrowac,panowie w sklepie nie pozwolili,ogólne wrazenia bardzo pozytywne,ale ile ludzi tyle opini,a wiec ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki za udany zakup. Mam nadzieję, że podzielisz się wszystkimi swoimi wrażeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdy bądź razie ja nie zamieniłbym swojej kury na tego panasa.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety kury już nie produkują,oczywiście w miare uzytkowania będę chciał się podzielic z wami wrażeniami i spostrzezeniami,zarówno pozytywnymi i negatywnymi,tak jak wcześniej napisałem,albo spadne z wysokiego -zwłaszcza cenowo-koniana ziemie,albo będę happy,coś musiałem wybrac,z tego co pytałem na forum jedynie znależli się uzytkownicy 50 lub 55 vt 30,nikt nie obcował z 65vt30,albo nie miał ochoty podzielic sie wrazeniami i głosem o tym modelu, a więc głowne żródło to mm wrocław,oraz fora i testy wykonane przez rózne instytucje i osoby w necie,

Edytowane przez reymen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ceną to przesadził.

Seria KRP-60 tyle kosztowała,

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy VT30 posiada szybę? czy jest to uciążliwe podczas użytkowania w dzień? Mam bardzo nasłoneczniony pokój i tv stałby na przeciwko okna. Będę wdzięczny jak podzielicie się własnymi doświadczeniami na ten temat.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...