Skocz do zawartości
Tony72

Panasonic VT30!

Rekomendowane odpowiedzi

hej forumowicze,

Właśnie wyszperałem w sieci, fullhd.gr i innych ze w Las Vegas pokaza w przyszłym miesiącu VT30 z chipem Pioneer'a! oraz wbudowanym dyskiem 30 gigs.

Wiec zanosi sie na nowe kuro 3D i wszystkie plazmy Panasa beda 3D, kazda seria od s do vt. Cena unknown:)

P.S Ponoc 50hZ bez problemu, to juz ode mnie:)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość. Czułem, że zaraz na początku roku tak się stanie i pojawią się nowe serie. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)tez czekam z niecierpliwoscią na nowe plazmy...dlatego wstrzymalem zakup vt 20..nowe maja byc poprawione w aspekcie 50 hz..maja miec "szybszy fosfor" i bedzie mozliwosc wyboru czy 3d czy zwykly tv 2d... to rozumiem..ja nie potrzebuje gadzetu 3d więc nastawiam sie na serie S30< wyczytalem o takowej z nowości z las vegas> ktora ma byc tylko 2d ale z szybszym fosforem..a jak bedzie pozyjemy zobaczymy..mam nadzieje ze bedzie taniej..na poczatku pewno nie...desing tez zmieniony bo nie przypadal mi do gustu ..mysle ze ten temat "pociągniemy" w miare kolejnych inforamcji..prezentacji itp..pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie 50ST30 i jestem w niebie ! :hura:

PS. Ninny, błagam was, wypuszczajcie już to Wii 2, PLEASE :excl: :excl: :excl: Straszliwie spragniony jestem gier zapier****jących w natywnym FULL HD i z obsługą 3D ! Już na początku 2012 roku ma być, zrozumiano !?!

Edytowane przez skw.arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już będziesz w tym "niebie" to napisz jak tam jest :rolleyes:

of March 2011: 50GT30 and 55GT30

of April 2011: 60GT30 and 65GT30

of February 2011: 42ST30, 46ST30, 50ST30, and 55ST30

of April 2011: 60ST30 and 65ST30

TC-P42ST30 $999 46ST30 $1,299 50ST30 $1,399 55ST30 $1,799 60ST30 $2,399 65ST30 $2,999

Edytowane przez Deimos
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już będziesz w tym "niebie" to napisz jak tam jest :rolleyes:

Oki, na pewno opiszę tutaj swoje wrażenia ;)

Edytowane przez skw.arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś informacje o serii VT30

P.S

Jak się było w niebie to trzeba uważać bo następnego dnia łeb pęka ( i to dopiero piekło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)tez czekam z niecierpliwoscią na nowe plazmy...dlatego wstrzymalem zakup vt 20..nowe maja byc poprawione w aspekcie 50 hz..maja miec "szybszy fosfor" i bedzie mozliwosc wyboru czy 3d czy zwykly tv 2d... to rozumiem..ja nie potrzebuje gadzetu 3d więc nastawiam sie na serie S30< wyczytalem o takowej z nowości z las vegas> ktora ma byc tylko 2d ale z szybszym fosforem..a jak bedzie pozyjemy zobaczymy..mam nadzieje ze bedzie taniej..na poczatku pewno nie...desing tez zmieniony bo nie przypadal mi do gustu ..mysle ze ten temat "pociągniemy" w miare kolejnych inforamcji..prezentacji itp..pozdrawiam:)

A po co ci szybszy fosfor? Chcesz go w biegu na 100 m wystawić?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już będziesz w tym "niebie" to napisz jak tam jest :rolleyes:

of March 2011: 50GT30 and 55GT30

of April 2011: 60GT30 and 65GT30

of February 2011: 42ST30, 46ST30, 50ST30, and 55ST30

of April 2011: 60ST30 and 65ST30

TC-P42ST30 $999 46ST30 $1,299 50ST30 $1,399 55ST30 $1,799 60ST30 $2,399 65ST30 $2,999

Widzę w twoim poście taką jakby złośliwość... Wielkie dzięki za poprawienie mi humoru <_<

PS. W ostateczności wezmę 46ST30 :)

Edytowane przez skw.arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wersja 42 cale bedzie tylko ST??? czy moze wyzsza...wciaz obracamy sie w domyslach..fakt

Oczywiście że nie tylko ST, już teraz jest przecież GT dostępny w tym rozmiarze tyle że z serii 20 a nie 30 :) Ale spoko, będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff..dzięki za odpowiedz...tak spekuluje ile moze kosztowac 42 cale ST...??? Ale nic mi nie przychodzi do glowy ...moze komus? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff..dzięki za odpowiedz...tak spekuluje ile moze kosztowac 42 cale ST...??? Ale nic mi nie przychodzi do glowy ...moze komus? :rolleyes:

Deimos w swoim złośliwym poście podał ceny poszczególnych modeli :) 42-calowiec ma kosztować jakieś 3000 złociszy... A jak będzie naprawdę to się dopiero okaże.

Edytowane przez skw.arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz złośliwy, nigdy w niebie jeszcze nie byłem a chciałem się dowiedzieć jak tam jest i tyle.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po 3 miesiacach śledzenia waszych opini i spostrzeżeń postanowiłem kupić 50vt20 . Długo zastanawiałem sie czy czekać na 50vt30 , ale kupiłem wersję 50vt20EA - czyli wersję poprawioną i dopracowaną w cenie 5599zł !!!!! . a wersja 50vt30 bedzie zaczynać sie w dystrybucji od ok 8000zł ( po 3-6 miesięcy cena spadnie do minimum 6500zł ) Teoretycznie 30% jesniejszy obraz na papierze, 25% oszczedniejszy - powiedzmy , to i tak różnica ok 2-4 zł miesiecznie.Poza tym jasniej i oszczedniej trochę sie wyklucza :) , nowy luminofor ( szybszy fosfor ) - ten sam co 50vt20EA. Czyli różnica obrazu = brak. Duża różnica w multimediach i wyglądzie ( niestety panel szklany jak w nowych LG ).

Nie ma na co czekać w tej cenie brać można w ciemno wg. mojej opini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po 3 miesiacach śledzenia waszych opini i spostrzeżeń postanowiłem kupić 50vt20 . Długo zastanawiałem sie czy czekać na 50vt30 , ale kupiłem wersję 50vt20EA - czyli wersję poprawioną i dopracowaną w cenie 5599zł !!!!! . a wersja 50vt30 bedzie zaczynać sie w dystrybucji od ok 8000zł ( po 3-6 miesięcy cena spadnie do minimum 6500zł ) Teoretycznie 30% jesniejszy obraz na papierze, 25% oszczedniejszy - powiedzmy , to i tak różnica ok 2-4 zł miesiecznie.Poza tym jasniej i oszczedniej trochę sie wyklucza :) , nowy luminofor ( szybszy fosfor ) - ten sam co 50vt20EA. Czyli różnica obrazu = brak. Duża różnica w multimediach i wyglądzie ( niestety panel szklany jak w nowych LG ).

Nie ma na co czekać w tej cenie brać można w ciemno wg. mojej opini.

Oj stary, zbyt pochopnie oceniasz nadchodzącego wielkimi krokami VT30. Może zaczekajmy na pierwsze testy tego TV i wtedy dopiero się przekonamy czy zaoferuje lepszą jakość obrazu czy podobną do VT20.

Ja stawiam że będzie progres w tym aspekcie, pytanie tylko jak duży :)

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po 3 miesiacach śledzenia waszych opini i spostrzeżeń postanowiłem kupić 50vt20 . Długo zastanawiałem sie czy czekać na 50vt30 , ale kupiłem wersję 50vt20EA - czyli wersję poprawioną i dopracowaną w cenie 5599zł !!!!! . a wersja 50vt30 bedzie zaczynać sie w dystrybucji od ok 8000zł ( po 3-6 miesięcy cena spadnie do minimum 6500zł ) Teoretycznie 30% jesniejszy obraz na papierze, 25% oszczedniejszy - powiedzmy , to i tak różnica ok 2-4 zł miesiecznie.Poza tym jasniej i oszczedniej trochę sie wyklucza :) , nowy luminofor ( szybszy fosfor ) - ten sam co 50vt20EA. Czyli różnica obrazu = brak. Duża różnica w multimediach i wyglądzie ( niestety panel szklany jak w nowych LG ).

Nie ma na co czekać w tej cenie brać można w ciemno wg. mojej opini.

tbasta,

pierwsze słyszę o wersji EA i to jeszcze w tak dobrej cenie. Możesz powiedzieć w którym sklepie, bo ja widzę ten TV powyżej 6 patoli cały czas. Jeszcze jedno: co oznacza wersja poprawiona? Odtwarza mkv i ma konwersję 2D->3D, którą fabrycznie wdrożyli dopiero z modelami 42 i 46cali?

pozdrawiam

Edytowane przez keller1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w tej cenie napewno niema szans kupić50VT - no ale już na Amazon.uk z przesyłką wychodzi prawie 5500 - hłe hłe - Też miałem kupić teraz tego Panasa ale poczekam jeszcze zanim pojawia sie nowe modele. Narazie moja poczćiwa Tośka daje jeszcze rade - POZDRO dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce w tej cenie napewno niema szans kupić50VT - no ale już na Amazon.uk z przesyłką wychodzi prawie 5500 - hłe hłe - Też miałem kupić teraz tego Panasa ale poczekam jeszcze zanim pojawia sie nowe modele. Narazie moja poczćiwa Tośka daje jeszcze rade - POZDRO dla wszystkich!

nigdy nie mów nigdy : MM Warszawa gazetka od 3 do 10 lutego 50VT za 5499 (Bemowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mów nigdy : MM Warszawa gazetka od 3 do 10 lutego 50VT za 5499 (Bemowo)

Marian, ale mówimy o wersji podstawowej czy z poprawionym softem? Kolega powyżej mówił o werjsji EA, gdzie dokonano poprawek obecnych w 42 i 46 VT20. Tak przynajmniej zrozumiałem.

Pozdrawiam

Edytowane przez keller1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś napisać co to były za błędy które poprawiono?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian, ale mówimy o wersji podstawowej czy z poprawionym softem? Kolega powyżej mówił o werjsji EA, gdzie dokonano poprawek obecnych w 42 i 46 VT20. Tak przynajmniej zrozumiałem.

Pozdrawiam

Dzwoniłem właśnie do Panasonica. Okazuje się, że E oznacza serię wiosenną, a EA - jesienną. Jednak co ważniejsze, Panasonic stanowczo zdementował informację, że w modelach EA ma pojawić się konwersja. Jednocześnie potwierdził, że jedynie modele 42-46 cali mają tę funkcjonalność. Myślę, że prochu nie wymyślimy, a Panasonic wypuszczając serie "30" na pewno nie będzie inwestował w "20" swojego czasu. Trochę mi szkoda, bo mam 3-3,5 odległości i 50 cali byłoby idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie koniec gadania o starociach typu vt20:)

Here comes the Kuro KILLER!

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297942209

Design przepiekny, nowy panel G14 a poczytajcie sami i do tego pierwszy z autokalibracją, tylko trzeba sobie ja kupic:)

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297937699

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297857148

Amerykanie już piszą ze Kuro has just died and VT30 is a new king.

P.S Te ceny z flat... ponoc sa zawyzone i ma byc taniej o kilkaset ojro

Edit: Zapomniałem dodac ze GT30 tez niczego nie brakuje.

Jedno jest pewne, bedzie głośno o tym TV i zaden lcd tego nie zagłuszy.

Edytowane przez Tony72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cen wynika, że seria GT30 będzie w cenie VT20 gdy wchodził na rynek. Znając polskie realia VT30 będzie nieosiągalne cenowo dla przeciętnego śmiertelnika. Cena iście Kurowska :P Ale trzeba przyznać, że design powala, szczególnie nowe VT.

edit: ciekawe ile zawołają za 65", pewnie powyżej 20k...

Edytowane przez azooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie koniec gadania o starociach typu vt20:)

Here comes the Kuro KILLER!

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297942209

Design przepiekny, nowy panel G14 a poczytajcie sami i do tego pierwszy z autokalibracją, tylko trzeba sobie ja kupic:)

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297937699

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1297857148

Amerykanie już piszą ze Kuro has just died and VT30 is a new king.

P.S Te ceny z flat... ponoc sa zawyzone i ma byc taniej o kilkaset ojro

Edit: Zapomniałem dodac ze GT30 tez niczego nie brakuje.

Jedno jest pewne, bedzie głośno o tym TV i zaden lcd tego nie zagłuszy.

He he he, a żałosne LED'ziki właśnie poszły sobie grzecznie do kąta i zaczęły się wstydzić :blush: [beeep], JAKI WYPAS !!!!! :hura: Masakra po prostu.

PS. Wreszcie Panasonic wziął się za design... i to przez duże D ! B)

Edytowane przez Kroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...