Skocz do zawartości
Tony72

Panasonic VT30!

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, 10tys to dużo ale 7tys to też dużo więc i Panas nie jest tani... Pytanie do najwyższych czy to samo będę miał za 7 czyli taniej czy za 10 tys bede miał coś lepiej ??? A może za 7tys bede mial taniej i lepiej :) hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pytanie to sam sobie musisz zadać. Ja raz dałem prawie 7 tyś za Sharp XL2E, i wiem że za tv nie warto tyle dokładać, rok później zainwestowałem w projektor i tu się właśnie zaczyna zabawa, jak ktoś ma warunki to projektor daje 100% więcej frajdy niż jakikolwiek telewizor. Powracając do tematu: to bardziej polecam panasa, może dlatego że wole plazmy, które lepiej sobie radzą z sd. Lub poczekać no OLEDY :rolleyes:. Bo następna przesiadka to na pewno będzie OLED. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałbym poznać opinię użytkowników lub osób, które widziały modele z serii VT30, na temat powłoki antyrefleksyjnej. Na innym forum obejrzałem film pokazujący wygląd panelu 42 calowego i jestem niemile zaskoczony

odbiciami od powierzchni ekranu. Czy są większe niż w telewizorach serii VT20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałbym poznać opinię użytkowników lub osób, które widziały modele z serii VT30, na temat powłoki antyrefleksyjnej. Na innym forum obejrzałem film pokazujący wygląd panelu 42 calowego i jestem niemile zaskoczony

odbiciami od powierzchni ekranu. Czy są większe niż w telewizorach serii VT20?

Zerknij ze ten TV jest oświetlany przez dwie lampy halogenowe tu nawet pokrycie smołą ekranu by nie pomogło na zagranicznych forach piszą ze jest to nalepsza powłoka w PDP chociarz GT30 ma ciut better [brak tafli szklanej?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pytanie to sam sobie musisz zadać. Ja raz dałem prawie 7 tyś za Sharp XL2E, i wiem że za tv nie warto tyle dokładać, rok później zainwestowałem w projektor i tu się właśnie zaczyna zabawa, jak ktoś ma warunki to projektor daje 100% więcej frajdy niż jakikolwiek telewizor. Powracając do tematu: to bardziej polecam panasa, może dlatego że wole plazmy, które lepiej sobie radzą z sd. Lub poczekać no OLEDY :rolleyes:. Bo następna przesiadka to na pewno będzie OLED. Pozdrawiam.

Planuje na weekend wycieczkę po sklepach typy nie dla idiotów, może znajdę gdzieś oba :) Przydałoby się też mieć możliwość puszczenia tego samego sygnału a z tym to już pewnie gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

A czy ktoś już wie, może już to było napisane ? Kiedy w Polsce VT30 65 cali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 3d w panasie to jestem bardzo zawiedziony - mam gt20 i dla mnie crosstalk na ciemnym tle (+ jasne obiekty) jest prawie permanentny.

dziwią mnie teksty że praktycznie w plazmach crosstalk nie istnieje bo matryca wystarczająco szybka - to jakaś ściema.

im jaśniej tym lepiej ale i wtedy można go zauważyć i jest on non stop w obrazie.

Trzeba było kupić VT20. Niższa cena ... efekty widać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gt20 i vt20 3d jest dokładnie takie samo.

nawet na gt20 powinno być lepiej bo panel jaśniejszy o 25%.

widać dla ciebie to jest ok. ja miałem większe oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście dni temu stałem się pod wpływem opisów na sieci "szczęśliwym" posiadaczem P50VT30E i tu kilka uwag dla potencjalnych posiadaczy tego telewizora. Zastrzegam jest to moja prawdopodobnie bardzo subiektywna ocena:

- bardzo fajne lustro tylko można mieć lustro w salonie za dużo mniejszą kapuche,

- obraz w stosunku do poprzednika 42pfl9603 katastrofa, może przyzwyczajenie do LCD ale w stosunku do starej plazmy Philipsa 37" (w sypialni z TNK) nie zachwyca

w związku z tym na drugi dzień odwożę telewizor do "wiadomego" sklepu (tam nie ma problemów z wymianą) bo musi być uszkodzony, sprawdzają i facet orzeka, że

wszystko OK w trakcie dyskusji ustalamy, że przywiozę swoją starą plazmę do porównania. Przywożę tego starego Philipsa facet spojrzał i mówi przecież to

Philips, na to ja mówię, to co z tego a on na to "spiłeś się pan czy co Panasonica porównujesz do Philipsa", pytam to Philipsy takie liche a on mówi odwrotnie,

to mnie podbudował.

- dzisiaj odwiozłem, awaria (czerwony pióropusz po lewej stronie)to już chyba nie subiektywne odczucie, przy okazji pytam - ile razy musi się zepsuć aby można

go odmienić na inny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają po tym co napisałeś. Masz najwyraźniej uszkodzony egzemplarz. Na temat porównania lcd do VT30 nawet nie będę się wypowiadał bo ten który ci to powiedział powinien sprzedawać buraki na hali a nie sprzęt rtv. Ogólnie po 3 naprawie powinni wymienić ci na nowy z tego co wiem ale dowiedz sie sam bo może już mogą. W innych krajach dostałbys juz nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają po tym co napisałeś. Masz najwyraźniej uszkodzony egzemplarz. Na temat porównania lcd do VT30 nawet nie będę się wypowiadał bo ten który ci to powiedział powinien sprzedawać buraki na hali a nie sprzęt rtv. Ogólnie po 3 naprawie powinni wymienić ci na nowy z tego co wiem ale dowiedz sie sam bo może już mogą. W innych krajach dostałbys juz nowy.

Myśle że on nie sprzedawał buraków choć wykluczyć tego nie mozna ale być moze tydzień temu sprzedawał drzwi w OBI a takie przypadki sie zdazaja :D ktoś kto porownuje LCD do plazmy i widzi wyższość lcd nad plazmą ma napewno wady wzroku , przecież gołym okiem widac na lcd brak katów i ta fioletowa czerń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się szkoda, że nie popsuł się tydzień wcześniej to z zamianą zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być 46ST30 z marudzeniem żony, że za duży. Ale takiej okazji nie mogłem odpuścić http://www.gram.pl/sk0_8QPrJ,q4_Telewizor_42_Plazmowy_Panasonic_TX_P42VT30E_3D.html

42VT30 za 3810 z dostawą za pobraniem. Jako bonus wysoki WAF ;) Przed chwilą zamówiłem :D

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie aktualnie są dostępne TX-P50VT30E skąpiec świeci pustkami w magazynach?

Edytowane przez Marucins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechadzałem sie dzisiaj po Saturnie ( Cuprum Arena w Lubinie )i plazm w zasadzie nie uświadczysz , byla jedna ale ale już sprzedana i to nie vt30 ! nie wiem czy szykują sie wzrosty cen ze wzgledu na kryzys walutowy czy co ? LCD-eki są

Edytowane przez czarny1956

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet sam Pioneer swego czasu wycofał się z plazm... to coś jednak oznacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy tylko tyle że trzeba robić jak najtaniej telewizory (kosztem jakości) bo z drogich się nie wyżyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy tylko tyle że trzeba robić jak najtaniej telewizory (kosztem jakości) bo z drogich się nie wyżyje

Dokladnie dla mas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutny ale prawdziwy. Ale z drugiej strony VT30 to takie trochę teraźniejsze Kuro. Więc nie jest źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trzeba przyznać wprost: nie ma nic lepszego w tej chwili z plazmy. I jeszcze 65 i jest glanc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie się zgadza ale jednocześnie smutne jest to, ze wcale nie trudno być najlepszym, kiedy praktycznie nie ma innych graczy. Oprócz Panasonica został już tylko (z liczących się) Samsung. A szkoda, bo większa konkurencja to przecież większa szansa na ciągle lepsze produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...