Skocz do zawartości
maru

Patriot Box Office Multimedia Player

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musi być w ustawiemiach czcionka na central europe i nazwa napisów musi być taka sama jak filmu.

Jeśli chodzi o sprawdzenie softu to trzeba jednoczesnie nacisnąć na pilocie play i pause.

naciskam i nic>???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzny dysk 3,5 cala 2 TB chodzi bez problemu tj. odtwarza wszelakiego rodzaju kopie bezpieczeństwa. Natomiast zew BR LG BE30lu12 nie odtwarza płyt BR próbowałem 5 tytułów. Zwykłe DVD natomist odtwarza normalnie. Podobno to wina naszego procesora realteka, za słaby

Czy piszac BE12LU30 miales na myśli BR LG BE30lu12 ?

Probowałeś obydwa porty USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gieroj09 w nazwie napędu jest literówka. Winno być BE12LU30. Oczywiście próbowałem oba wejścia USB na różne sposoby. Włączany na gorąco, restartowany i tak kilkanaście razy. Dlatego mogę powiedzieć, że u mnie nie zaskoczyło. Ale ucieszyłbym się bardziej gdyby ktoś odpalił płytę BR i podał jak to zrobił. Jaka płyta? jaki napęd BR? który FW? Ja używam ostatni stabilny (nie beta)- wg dzisiejszej informacji na stronie z FW- okazuje się jedyny słuszny!

Edytowane przez janulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o opis, jak zrobić update patriota pbo core

na co rzeba uważac żeby nie zostać z cegiełką na półce, jaki firmware wgrać po sprawdzeniu obecnego.

bo sprawdzałem na stronie i jst tam tego troche.

z góry dzieki

Edytowane przez karolas78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na stronie opisane.Procedura jest niezwykle prosta.

Ze strony znikly ostatnie aktualizacje P61R1 i R2 bo raportowali błedy.Teraz dostepne jest stabilne P61.

http://www.patriotmem.com/forums/showthread.php?t=2131 --tutaj link

ok dzięki.mśle że dam radę

nie wiesz może dlaczego nie czyta mi filmików nagranych w jakosci HD. Filmy nagrane SE Xperia X10, format MP4, nagrane Sasungiem Wave też HD format również MP4 czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu użytkowania mogę podsumować:

PLUSY

- najważnieszy świetna jakość obrazu, przeskalowanie jak i 1080p rewelacja na sharp 42 full hd

- jak na razie odtworzył wszystko, największy plik testowany 35 GB.

- DVD usb podpięte działa

- dysk 250 GB 3,5 cala z zewn zasilaniem bez najmnieszego problemu

- DYSK ZEWNĘTRZNY 1TB 2,5" Western Digital MY PASSPORT ESSENTIAL SE USB 3.0 bez najmnieszego problemu

- odtwarzanie obrazu iso DVD bez zastrzeżeń

- b. solidna obudowa, dosc ciezki nie slizga sie.

- menu proste czylene, wyraźne, intuicyjne

MINUSY

- Blu-Ray BR LG BE30lu12 jest widziany odtwarza z problemami( zaczytanie) płyty DVD, płyty Blu-Ray zaczytuje ale jedyna informacja dostępna to informacje o ścieżkach audio i napisach

ale ich nie odtwarza

- Kopiowanie sieciowe to pomyłka obraz iso 4,6GB 1 godz. 10 min. - KOPIOWANIE PO KABLU router Pentagram

- dysk 500 GB 2,5 cala po usb nie ruszył (mysię ze za slaby zasilacz playera)

- dzwiek po chinchach -ok, ale wyjście optyczne to udręka, w zależności od ustawień w playerze działa dzwięk - na optycznym do amplitunera, nie ma go na TV po HDMI

lub odwrotnie.

- jakość zdjęć jest o wiele gorsza niż np przez usb w telewizorze sharp 42 full hd (kolory zaciemnione i pixeloza-drobne ziarenko wokół osób na zdjęciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chyba wcześniej pomyliłem post

Witam jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Zakupiłem sobie

Patriot Box office jestem zadowolony ale niestety mam pewien problem może ktoś też spotkał sie z nim mianowicie przy dodawaniu tortentów po dodaniu np 3 znika mi dysk i torenty nie są widoczne w przeglądarce Samba po prostu jakby dysku nie było nie wiem czym to jest spowodowane firmware mam najnowszy dysk Hitachi 500GB.

zauważyłem też problemy ze ściąganiem torentów nie chce pobierać po dodaniu torenta na komputerze stacjonarnym ściąga normalnie może ma ktoś jakiś sposób na naprawę tego mankamentu bo pudełeczko jest cacy :)

Proszę o pomoc bo nie wiem już co z tym począć może ktoś spotkał się z takim problemem i sobie poradził.

Jestem podłączony do rutera próbowałem też bezpośrednio podłączyć bez routera i ten sam efekt.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

PS: może ktoś podzieli się jaki najlepszy firmware można do tego wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten klient torrenta jest poprostu do bani;-) .Nie wrzucaj duzych plikow do sciagniecia na raz bo PBO nie wyrabia(sprawdza i rezerwuje miejsce na dysku).Wrzuc plik ,poczekaj ,az zacznie sciagac,pozniej nastepny.Radze nie wiecej niz 5 zadan na raz.Ogolnie u mnie na kompie transfery potrafia isc na maks ,a na pudelku 300kb/s (i to przy nowym firmware R3 ,ktory usuneli ze strony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten klient torrenta jest poprostu do bani;-) .Nie wrzucaj duzych plikow do sciagniecia na raz bo PBO nie wyrabia(sprawdza i rezerwuje miejsce na dysku).Wrzuc plik ,poczekaj ,az zacznie sciagac,pozniej nastepny.Radze nie wiecej niz 5 zadan na raz.Ogolnie u mnie na kompie transfery potrafia isc na maks ,a na pudelku 300kb/s (i to przy nowym firmware R3 ,ktory usuneli ze strony)

Dzieki na info i odpowiedz ze znikajacymi torentami juz doszedlem dlaczego byla to wina routera po wymianie na inny chula wszytsko jak trzeba transfery masz racje nie sa zadawalajace ale majac na wzgledzie niski pobor prdu to niech sobie chodzi kiedys sie zassa.

Moze ktorys z kolegow podzieli sie jaki firmware ma zainstalowany ja wgralem zasugerowany przez kolege we wczesniejszym poscie i powiem wam ze super jest mozna przegladac na TV torenty i predkosci pobierania co przy wczesniejszym sofcie tego nie bylo mozna bylo tylko przez przegladarke na kompie menu jest o wiele lepsze i przystepniejsze graficznie rewelacja.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego juz czasu przegladam sobie testy HD playerow i chyba wlasnie nadeszla ta chwila zakupu ;) Wybor padl na patriota glownie z racji ceny (najchetniej wzialbym hyundai'a P500, ale jest prawie dwukrotnie drozszy) W zwiazku z tym mam kilka pytan do uzytkownikow.

1) Czy jest szansa na odczytanie napisow .txt ? Dla mnie to nie problem, ale glownie mysle tu o żonie. No chyba ze jest jakis fajny programik dzialajacy z menu kontekstowego, ktory w ciagu paru sekund po kliknieciu na .txt konwertuje bez rozjezdzania na .srt lub inny format kompatybilny z patriotem?

2) Jak sprawuje sie wiatraczek w patriocie ? Chodzi mi o kulture pracy, czy aby nie jest za glosny.

3) Jakies problemy z podlaczaniem wewnetrznych dyskow 2.5" SATA? Obecnie mam 60GB, ale nie wykluczam instalacji 500 lub 750 GB.

4) Jak wyglada sprawa z firmware? Czy aktualizacje sa w miare czeste i czy brane sa pod uwage prosby uzytkownikow przy wprowadzaniu zmian? A moze sa jakies custom firmware odblokowujace ciekawe opcje? Myslicie ze jest teoretyczna szansa np na mozliwosc przegladania youtube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam ciągle problem z połączeniem sieciowym przez router.

Laptop po zmapowaniu widzi dysk zewnetrzny,lecz w czasie przeglądania zdjęć lub przenoszenia danych do PBO gubi połączenie.

System Vista naprawia to automatycznie, mam polaczenie i przy kolejnych probach to samo.

Może mam za stary router? Wygodniej jest przesylac i przeglądać dane z poziomu laptopa niż biegać z penem.

Jezeli ktoś zna na to rozwiązanie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Spprawdziłem wersje systemu mam

System Revision P0020BC18-61

Bootup 27. Bootcode 0000.0202.0027.

i to po instalacji Update ES-51-283G-PCMPBO25-P61 i nic się nie zmieniło,

może coś źle zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego juz czasu przegladam sobie testy HD playerow i chyba wlasnie nadeszla ta chwila zakupu ;) Wybor padl na patriota glownie z racji ceny (najchetniej wzialbym hyundai'a P500, ale jest prawie dwukrotnie drozszy) W zwiazku z tym mam kilka pytan do uzytkownikow.

1) Czy jest szansa na odczytanie napisow .txt ? Dla mnie to nie problem, ale glownie mysle tu o żonie. No chyba ze jest jakis fajny programik dzialajacy z menu kontekstowego, ktory w ciagu paru sekund po kliknieciu na .txt konwertuje bez rozjezdzania na .srt lub inny format kompatybilny z patriotem?

2) Jak sprawuje sie wiatraczek w patriocie ? Chodzi mi o kulture pracy, czy aby nie jest za glosny.

3) Jakies problemy z podlaczaniem wewnetrznych dyskow 2.5" SATA? Obecnie mam 60GB, ale nie wykluczam instalacji 500 lub 750 GB.

4) Jak wyglada sprawa z firmware? Czy aktualizacje sa w miare czeste i czy brane sa pod uwage prosby uzytkownikow przy wprowadzaniu zmian? A moze sa jakies custom firmware odblokowujace ciekawe opcje? Myslicie ze jest teoretyczna szansa np na mozliwosc przegladania youtube?

ad1.Wedlug mnie szansa jest niewielka ,poniewaz taki format napisow utrwalil sie tylko u nas.Moja zona tandem napiprojekt+bestplayer obsluguje sprawnie ,wiec trzeba tylko chciec ;)

ad2.Podczas ogladania filmow nieslyszalny.W nocy gdy dziala BT raczej slychac dysk,ogolnie nieprzeszkadza.

ad3.O problemach z wewnetrznym dyskiem jeszcze nie czytalem.

ad4.Sa w miare czeste,ale nie spodziewaj sie cudow w kwestii wygladu menu itd.Na forum patriota jest dzial skarg/wnioskow/propozycji i maja one odzwierciedlenie w fimware.O wgrywaniu softu od Moddera i Acryan bylo w tym watku.

karolas78

Napisz jak masz podlaczony i skonfigurowany router.Ja kopiuje/przenosze przez otoczenie sieciowe.Dysk sformatowany pod PBO i nie ma problemow.

Mam PBO podpiete kablem do routera ,a lapka po wifi.Transfer ponizej 3mb/s niestety.

System Revision P0020BC18-61 czyli boot code 18 firmware 61 ,wyglada na to ,ze zaktualizowales na takie jak miales oprogramowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Animavili jesteś tu bardzo pomocny dzięki.

Czyli moje oprogramowanie jest najnowsze,? jezeli nie to napisz jakie jest.

Router mam tak samo podpiety jak Ty. Moze coś nie tak w konfiguracji, dzisiaj tego nie sprawdze bo leze chory heh ta zima.

A tak to jaką konfiguracje sprawdzic w lapie czy PBO?

Napisze jak bylo z połączeniem, wiec;

Podłączyłem PBO kablem sieciowym do routera w pierwsze wolne gniazdo,następnie lap wykrył mi dysk HDD Venus sieciowy zmapowalem go, dostał volumin Z i koniec. Widze ile ma pojemnosci, przegladam zawartość,ale podczas przenoszenia danych traci połączenie. Całkowicie z routerem, na pasku zadań gdzie jest ikonka z zasiegiem Wfi pokazuje sie kuleczko czyli ,że łączy z routerem.

Nastepnie mieli jak to Vista,automatczne poszukiwanie rozwiązania itd itp. I jest ok,lecz dane przesłane częściowo np 20 zdjęć z 130.

Edytowane przez karolas78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Twoje oprogramowanie jest najnowsze jakie jest obecnie dostępne.Wersje P61R2 i R3 zostały usunięte z powodu raportowanych błędów.Ja mam R3 i nie widzę bugów,a lepiej działają torrenty.

Ja nie mapuje dysku bo mam dynamicznie przydzielane Ip ,wiec klikam na sieć/venus/hdd i też jest git ;)

To rozłączanie wygląda na konflikt IP.Możesz się pobawić w przydzielenie stałego IP dla kompa i PBO po Macu sieciówki.

Ja mam kilka urzadzenie (2 wifi i 2 po lanie) pod routerem i na automacie(DHCP) jest ok ,wiec warto sprawdzic tez sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy :)

CZy odtwarza Wam pliki z rozszerzeniem .ts ? U mnie wyświetla, że nieprawidłowy plik, ale tylko na nagraniach z tunera SAT - Octagon SF 1018HD(rozszerzenie .ts) Dziwne, bo z innego tunera SAT (Azbox HD) pliki ts. odtwarza prawidłowo.

Ma ktoś pomysł o co może mu chodzić?

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy soft od ACryan jest po polsku bo jak go wgrywałem to wydawało mi się że nie ma Polskiej wersji ale gdy próbowałem wgrać soft niby ta sama wersja Acryan który mi nie chciał się zainstalować i wróciłem do poprzedniego to pojawiła się wersja polska. I teraz nie wiem czy była wcześniej a ja jej nie zauważyłem czy po tej kombinacji teraz jest. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam ponownie,

Czy PBO czyta pliki .mkv bo u mnie jest dźwięk bez obrazu

Czyta .mkv

Może masz coś w ustawieniach pomieszane. Może rozdzielczość ekranu, albo rodzaj wejścia do TV...

Jeśli to pliki w rozdzielczości HDTV to (może się mylę) wydaje mi się, że sygnał powinien być przesyłany przez np. HDMI bo SCART (Euro) tego nie obsłuży.

Ja mam TV HD podłączony przez HDMI i ustawienia w PBO na AUTO - wszystko działa :)

Edytowane przez marioximus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...